Chicago Bears
52 feliratkozó
10 hónapja
Biztos lesznek még nehézségek, de a mai meccsből is látszik, hogy a stáb a lényeg. Az anyag már eddig is megvolt. Ahol Burden a második sorba fér be, ott nem lehet baj a mélységgel.a TD drive elég meggyözö volt. úgy érzem mind a két TE-nek lesz elég labdája.
mortirolo
valamint Wheeler és Brown is 4-es átlag felett futottak. Tudom elöszezon meccs, de elég bíztató amit láttam
Szerkesztette: Toto21
10 hónapja
Biztos lesznek még nehézségek, de a mai meccsből is látszik, hogy a stáb a lényeg. Az anyag már eddig is megvolt. Ahol Burden a második sorba fér be, ott nem lehet baj a mélységgel.
10 hónapja
Ben Johnson said that everyone is going to play Sunday vs. Buffalo in the Bears 2nd preseason game. That includes Caleb Williams and the starters who sat out last week.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
Ma 19:00 Bagent show
11 hónapja
Ozzy egyenlőre a LT a kezdőkkel Braxton Jones ma tért vissza és a második vonallal edzett.Ami rosszab hogy Shemar Turner is megsérült és úgy néz ki egy hónapot legalább kihagy…
DE vonalon vékonyak vagyunk, mert megsérült Kpassagnon, Odanemjót középen is próbálgatjuk
Luther Burden is becsatlakozott az edzésekbe. Remélhetőleg lesz belőle valami
Toto21
11 hónapja
Ozzy egyenlőre a LT a kezdőkkel Braxton Jones ma tért vissza és a második vonallal edzett. DE vonalon vékonyak vagyunk, mert megsérült Kpassagnon, Odanemjót középen is próbálgatjuk
Luther Burden is becsatlakozott az edzésekbe. Remélhetőleg lesz belőle valami
Szerkesztette: Toto21
11 hónapja
Mindenki aláírt! Kezdődhet a camp ahol mindenki HOF. Ne legyen komoly sérülés! Let’s gooo 😊Jaylon Johnson azért összeszedett egy lábsérülést, pár hetet mondtak múlt kedden.
Tomcsik
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
11 hónapja
The #Bears are adding a pair of veterans prior to camp, signing DL Tanoh Kpassagnon, formerly of the #Chiefs and #Saints, and DB Tre Flowers, GM Ryan Poles announced.
— Ian Rapoport (@RapSheet) July 22, 2025

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
ESPN sources: the Bears and general manager Ryan Poles have reached agreement on a contract extension that ties him to Chicago for the next five years, through the 2029 season. Poles had two years remaining on his old deal, but now the Bears have him and new head coach Ben Johnson both under contract for a matching five seasons.Mondjuk a szezont azért megvártam volna, nagyot húzott Johnson szerződtetésével, de pár hónapja még a pokolba kívántam (talán akadtak mások is), azóta még egy meccset sem nyertünk.....
KeyG
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
11 hónapja
ESPN sources: the Bears and general manager Ryan Poles have reached agreement on a contract extension that ties him to Chicago for the next five years, through the 2029 season. Poles had two years remaining on his old deal, but now the Bears have him and new head coach Ben Johnson both under contract for a matching five seasons.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
11 hónapja
Höri szezonbeharangozója a Medvékről.kösz, de ezzel a D-vel nem leszünk csoportelsők. Idénre az lesz az elvárás, hogy az O mutasson életjeleket.
youtu.be/G2uapHT0YF4?si=ryYaA9gWIREzMFKf
Szerintem korán jött, nálam csoportelsők vagytok, ajándék rátok az odds.
KeyG
11 hónapja
Höri szezonbeharangozója a Medvékről.youtu.be/G2uapHT0YF4?si=ryYaA9gWIREzMFKf
Szerintem korán jött, nálam csoportelsők vagytok, ajándék rátok az odds.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
11 hónapja
elvileg Hippolyte-al egy nagyon jó LB-t találtak, ahogy ilyenkor lenni szokott AllPro szinten játszott az edzéseken. Viccet félretéve én örülnék ennek a tündérmesének.
több mint 1 éve
új nagyra tartott DE-ünk Odanemjó nem tudta végig csinálni az edzéseket. Valami kisebb sérüléssel bajlódik... Jól kezdődik. Szerintem egy újabb bust igazolás lesz belőle.Whitenak nem soft tissue sérlülése volt hanem szárkapocscsont törése. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Amúgy idenemjó XD sérülése nélkül se bánnám ha jönne még egy veterán EDGE rusher.
Jönnek is a pletykák, hogy Z. Smith vagy J. Clowney lehet a FA target-ünk még a szezonkezdet előtt.
Szuper draftoltunk L. Burden is ugye kihagyta az egész OTA-t. Nagyon jó érzékünk van. Ugye Loveland se 100%-os még. 😀
Luther Burden-nek soft tissue sérülése van. Nagyon titkolóznak róla. Nem vagyok babonás meg minden, de nem tudom ki emlékszik rá, hogy K. White is ezzel a sérüléssel bajlódott és látjuk mi lett belőle.
Meghallgattam pár infot és már azt is rebesgetik, hogy WR után is nézelődünk. Csupa jó jelek, a Draft class meg mehet a kukába idén. 😀
Toto21
Lovelandről tudtuk hogy csak training campre lesz kész….
Amúgy is inkább most legyenek ilyen kisebb 2-3 hetes sérülések semmint szezon közben…
Szerkesztette: Tomcsik
több mint 1 éve
Ez igaz, de az se jo, ha semmit se latunk beloluk, mert serultekúj nagyra tartott DE-ünk Odanemjó nem tudta végig csinálni az edzéseket. Valami kisebb sérüléssel bajlódik... Jól kezdődik. Szerintem egy újabb bust igazolás lesz belőle.Miért, az mennyivel jobb, amikor ilyenkor jönnek a hírek, hogy olyan jók a srácok, hogy már a SB esélyeket latolgatjuk, aztán jön egy 3-4 győzelmes szezon.....
Jönnek is a pletykák, hogy Z. Smith vagy J. Clowney lehet a FA target-ünk még a szezonkezdet előtt.
Szuper draftoltunk L. Burden is ugye kihagyta az egész OTA-t. Nagyon jó érzékünk van. Ugye Loveland se 100%-os még. 😀
Luther Burden-nek soft tissue sérülése van. Nagyon titkolóznak róla. Nem vagyok babonás meg minden, de nem tudom ki emlékszik rá, hogy K. White is ezzel a sérüléssel bajlódott és látjuk mi lett belőle.
Meghallgattam pár infot és már azt is rebesgetik, hogy WR után is nézelődünk. Csupa jó jelek, a Draft class meg mehet a kukába idén. 😀
Toto21
csi77
több mint 1 éve
új nagyra tartott DE-ünk Odanemjó nem tudta végig csinálni az edzéseket. Valami kisebb sérüléssel bajlódik... Jól kezdődik. Szerintem egy újabb bust igazolás lesz belőle.Miért, az mennyivel jobb, amikor ilyenkor jönnek a hírek, hogy olyan jók a srácok, hogy már a SB esélyeket latolgatjuk, aztán jön egy 3-4 győzelmes szezon.....
Jönnek is a pletykák, hogy Z. Smith vagy J. Clowney lehet a FA target-ünk még a szezonkezdet előtt.
Szuper draftoltunk L. Burden is ugye kihagyta az egész OTA-t. Nagyon jó érzékünk van. Ugye Loveland se 100%-os még. 😀
Luther Burden-nek soft tissue sérülése van. Nagyon titkolóznak róla. Nem vagyok babonás meg minden, de nem tudom ki emlékszik rá, hogy K. White is ezzel a sérüléssel bajlódott és látjuk mi lett belőle.
Meghallgattam pár infot és már azt is rebesgetik, hogy WR után is nézelődünk. Csupa jó jelek, a Draft class meg mehet a kukába idén. 😀
Toto21
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
új nagyra tartott DE-ünk Odanemjó nem tudta végig csinálni az edzéseket. Valami kisebb sérüléssel bajlódik... Jól kezdődik. Szerintem egy újabb bust igazolás lesz belőle. Jönnek is a pletykák, hogy Z. Smith vagy J. Clowney lehet a FA target-ünk még a szezonkezdet előtt.
Szuper draftoltunk L. Burden is ugye kihagyta az egész OTA-t. Nagyon jó érzékünk van. Ugye Loveland se 100%-os még. 😀
Luther Burden-nek soft tissue sérülése van. Nagyon titkolóznak róla. Nem vagyok babonás meg minden, de nem tudom ki emlékszik rá, hogy K. White is ezzel a sérüléssel bajlódott és látjuk mi lett belőle.
Meghallgattam pár infot és már azt is rebesgetik, hogy WR után is nézelődünk. Csupa jó jelek, a Draft class meg mehet a kukába idén. 😀
Szerkesztette: Toto21
több mint 1 éve
everyone is a weapon in the ben johnson bears offense, even the big fellas of the o-line #DaBears pic.twitter.com/piqvIbs1BV
— Jimbo (@james_sweener) June 5, 2025
több mint 1 éve
November 23-án? Ilyen klímaviszonyok között?Én arra gondoltam hogy a jeges földbe van begyalulva egy bears meccsen 😁5-8-cal adja a stafétát másnak? Adnám. Röfi után még egy primadonna a Steelersben.....November 23 19 óraJó lenne ha az ő karrierje is úgy érne véget ahogy Favre-nak
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
davemayer
csi77
www.facebook.com/share/v/1AvsacNRY9/
davemayer
több mint 1 éve
Én arra gondoltam hogy a jeges földbe van begyalulva egy bears meccsen 😁5-8-cal adja a stafétát másnak? Adnám. Röfi után még egy primadonna a Steelersben.....November 23 19 óraJó lenne ha az ő karrierje is úgy érne véget ahogy Favre-nak
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
davemayer
csi77
Szerkesztette: davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
November 23 19 órahogyha ebből indulunk ki, zsák a foltját
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
