Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Biztos lesznek még nehézségek, de a mai meccsből is látszik, hogy a stáb a lényeg. Az anyag már eddig is megvolt. Ahol Burden a második sorba fér be, ott nem lehet baj a mélységgel.
mortirolo
a TD drive elég meggyözö volt. úgy érzem mind a két TE-nek lesz elég labdája.

valamint Wheeler és Brown is 4-es átlag felett futottak. Tudom elöszezon meccs, de elég bíztató amit láttam

Szerkesztette: Toto21
10 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Biztos lesznek még nehézségek, de a mai meccsből is látszik, hogy a stáb a lényeg. Az anyag már eddig is megvolt. Ahol Burden a második sorba fér be, ott nem lehet baj a mélységgel.
10 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Grudent érdemes követni:
 www.youtube.com/watch?v=n4uS4y3hHJ0
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Ben Johnson said that everyone is going to play Sunday vs. Buffalo in the Bears 2nd preseason game. That includes Caleb Williams and the starters who sat out last week.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
Gery90 Chicago Bears 926
Ma 19:00 Bagent show
mortirolo
DAZN...Free at Live...
10 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ma 19:00 Bagent show
11 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ozzy egyenlőre a LT a kezdőkkel Braxton Jones ma tért vissza és a második vonallal edzett.

DE vonalon vékonyak vagyunk, mert megsérült Kpassagnon, Odanemjót középen is próbálgatjuk

Luther Burden is becsatlakozott az edzésekbe. Remélhetőleg lesz belőle valami
Toto21
Ami rosszab hogy Shemar Turner is megsérült és úgy néz ki egy hónapot legalább kihagy…

11 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Ozzy egyenlőre a LT a kezdőkkel Braxton Jones ma tért vissza és a második vonallal edzett.

DE vonalon vékonyak vagyunk, mert megsérült Kpassagnon, Odanemjót középen is próbálgatjuk

Luther Burden is becsatlakozott az edzésekbe. Remélhetőleg lesz belőle valami

Szerkesztette: Toto21
11 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Mindenki aláírt! Kezdődhet a camp ahol mindenki HOF. Ne legyen komoly sérülés! Let’s gooo 😊
Tomcsik
Jaylon Johnson azért összeszedett egy lábsérülést, pár hetet mondtak múlt kedden.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Mindenki aláírt! Kezdődhet a camp ahol mindenki HOF. Ne legyen komoly sérülés! Let’s gooo 😊

Szerkesztette: Tomcsik

11 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
ESPN sources: the Bears and general manager Ryan Poles have reached agreement on a contract extension that ties him to Chicago for the next five years, through the 2029 season. Poles had two years remaining on his old deal, but now the Bears have him and new head coach Ben Johnson both under contract for a matching five seasons.
KeyG
Mondjuk a szezont azért megvártam volna, nagyot húzott Johnson szerződtetésével, de pár hónapja még a pokolba kívántam (talán akadtak mások is), azóta még egy meccset sem nyertünk.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
11 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 656
ESPN sources: the Bears and general manager Ryan Poles have reached agreement on a contract extension that ties him to Chicago for the next five years, through the 2029 season. Poles had two years remaining on his old deal, but now the Bears have him and new head coach Ben Johnson both under contract for a matching five seasons.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
11 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Höri szezonbeharangozója a Medvékről.

 youtu.be/G2uapHT0YF4?si=ryYaA9gWIREzMFKf

Szerintem korán jött, nálam csoportelsők vagytok, ajándék rátok az odds.
KeyG
kösz, de ezzel a D-vel nem leszünk csoportelsők. Idénre az lesz az elvárás, hogy az O mutasson életjeleket.
11 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Höri szezonbeharangozója a Medvékről.

 youtu.be/G2uapHT0YF4?si=ryYaA9gWIREzMFKf

Szerintem korán jött, nálam csoportelsők vagytok, ajándék rátok az odds.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
11 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
elvileg Hippolyte-al egy nagyon jó LB-t találtak, ahogy ilyenkor lenni szokott AllPro szinten játszott az edzéseken. Viccet félretéve én örülnék ennek a tündérmesének.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
új nagyra tartott DE-ünk Odanemjó nem tudta végig csinálni az edzéseket. Valami kisebb sérüléssel bajlódik... Jól kezdődik. Szerintem egy újabb bust igazolás lesz belőle.

Jönnek is a pletykák, hogy Z. Smith vagy J. Clowney lehet a FA target-ünk még a szezonkezdet előtt.

Szuper draftoltunk L. Burden is ugye kihagyta az egész OTA-t. Nagyon jó érzékünk van. Ugye Loveland se 100%-os még. 😀

Luther Burden-nek soft tissue sérülése van. Nagyon titkolóznak róla. Nem vagyok babonás meg minden, de nem tudom ki emlékszik rá, hogy K. White is ezzel a sérüléssel bajlódott és látjuk mi lett belőle.

Meghallgattam pár infot és már azt is rebesgetik, hogy WR után is nézelődünk. Csupa jó jelek, a Draft class meg mehet a kukába idén. 😀
Toto21
Whitenak nem soft tissue sérlülése volt hanem szárkapocscsont törése. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Amúgy idenemjó XD sérülése nélkül se bánnám ha jönne még egy veterán EDGE rusher.

Lovelandről tudtuk hogy csak training campre lesz kész….

Amúgy is inkább most legyenek ilyen kisebb 2-3 hetes sérülések semmint szezon közben…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
új nagyra tartott DE-ünk Odanemjó nem tudta végig csinálni az edzéseket. Valami kisebb sérüléssel bajlódik... Jól kezdődik. Szerintem egy újabb bust igazolás lesz belőle.

Jönnek is a pletykák, hogy Z. Smith vagy J. Clowney lehet a FA target-ünk még a szezonkezdet előtt.

Szuper draftoltunk L. Burden is ugye kihagyta az egész OTA-t. Nagyon jó érzékünk van. Ugye Loveland se 100%-os még. 😀

Luther Burden-nek soft tissue sérülése van. Nagyon titkolóznak róla. Nem vagyok babonás meg minden, de nem tudom ki emlékszik rá, hogy K. White is ezzel a sérüléssel bajlódott és látjuk mi lett belőle.

Meghallgattam pár infot és már azt is rebesgetik, hogy WR után is nézelődünk. Csupa jó jelek, a Draft class meg mehet a kukába idén. 😀
Toto21
Miért, az mennyivel jobb, amikor ilyenkor jönnek a hírek, hogy olyan jók a srácok, hogy már a SB esélyeket latolgatjuk, aztán jön egy 3-4 győzelmes szezon.....
csi77
Ez igaz, de az se jo, ha semmit se latunk beloluk, mert serultek
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
új nagyra tartott DE-ünk Odanemjó nem tudta végig csinálni az edzéseket. Valami kisebb sérüléssel bajlódik... Jól kezdődik. Szerintem egy újabb bust igazolás lesz belőle.

Jönnek is a pletykák, hogy Z. Smith vagy J. Clowney lehet a FA target-ünk még a szezonkezdet előtt.

Szuper draftoltunk L. Burden is ugye kihagyta az egész OTA-t. Nagyon jó érzékünk van. Ugye Loveland se 100%-os még. 😀

Luther Burden-nek soft tissue sérülése van. Nagyon titkolóznak róla. Nem vagyok babonás meg minden, de nem tudom ki emlékszik rá, hogy K. White is ezzel a sérüléssel bajlódott és látjuk mi lett belőle.

Meghallgattam pár infot és már azt is rebesgetik, hogy WR után is nézelődünk. Csupa jó jelek, a Draft class meg mehet a kukába idén. 😀
Toto21
Miért, az mennyivel jobb, amikor ilyenkor jönnek a hírek, hogy olyan jók a srácok, hogy már a SB esélyeket latolgatjuk, aztán jön egy 3-4 győzelmes szezon.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
új nagyra tartott DE-ünk Odanemjó nem tudta végig csinálni az edzéseket. Valami kisebb sérüléssel bajlódik... Jól kezdődik. Szerintem egy újabb bust igazolás lesz belőle.

Jönnek is a pletykák, hogy Z. Smith vagy J. Clowney lehet a FA target-ünk még a szezonkezdet előtt.

Szuper draftoltunk L. Burden is ugye kihagyta az egész OTA-t. Nagyon jó érzékünk van. Ugye Loveland se 100%-os még. 😀

Luther Burden-nek soft tissue sérülése van. Nagyon titkolóznak róla. Nem vagyok babonás meg minden, de nem tudom ki emlékszik rá, hogy K. White is ezzel a sérüléssel bajlódott és látjuk mi lett belőle.

Meghallgattam pár infot és már azt is rebesgetik, hogy WR után is nézelődünk. Csupa jó jelek, a Draft class meg mehet a kukába idén. 😀

Szerkesztette: Toto21
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
November 23 19 óra
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
Jó lenne ha az ő karrierje is úgy érne véget ahogy Favre-nak
davemayer
5-8-cal adja a stafétát másnak? Adnám. Röfi után még egy primadonna a Steelersben.....
csi77
Én arra gondoltam hogy a jeges földbe van begyalulva egy bears meccsen 😁

 www.facebook.com/share/v/1AvsacNRY9/
davemayer
November 23-án? Ilyen klímaviszonyok között?
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nem kétséges, hogy Darnell Wright lesz a SB MVP:
 x.com/i/status/1930695497364213821
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
November 23 19 óra
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
Jó lenne ha az ő karrierje is úgy érne véget ahogy Favre-nak
davemayer
5-8-cal adja a stafétát másnak? Adnám. Röfi után még egy primadonna a Steelersben.....
csi77
Én arra gondoltam hogy a jeges földbe van begyalulva egy bears meccsen 😁

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/74891520_2463646243884284_5433917216158384128_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=r4LUpXRjoN0Q7kNvwFVEW2N&_nc_oc=AdpP8y6EL_o-Y6hIY1dpW7L3CvCdhQrGq9lqWBwoL5nHx8WJI7_wccoPix5fa28-Dj0&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=pBGtIylFMi2Ts91G3-ITmQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8DnAZfIHBYwRxsQrMpZlxX2PuLLC6eqjWvYltEOEqbgg&oe=6A41F470
16.794 Aufrufe · 138 Reaktionen | December 20th, 2010: The #Bears end Brett Favre's career on Monday Night Football and Devin Hester brings back a punt as they clinch the NFC North. https://www.chicitysports.com/forum/index.php?forums/chicago-bears-forum.31/ | ChiCitySports.Com
December 20th, 2010: The #Bears end Brett Favre's career on Monday Night Football and Devin Hester brings back a punt as they clinch the NFC North....


Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
November 23 19 óra
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
hogyha ebből indulunk ki, zsák a foltját

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "