Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

10 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Fasza, nem örülök.
Abban reménykedem, hátha a következő idények sorozatos 8-9-es mérlege (amelyben mi oda-vissza) majd elveszi a kedvét a focitól és nálunk olcsón levezet.....😊
csi77
Ez mondjuk még nincs kizárva.
zacknorb
Igen, de a folyamatos 8-9-es idényeiteknek jobban örülnék......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Fasza, nem örülök.
Abban reménykedem, hátha a következő idények sorozatos 8-9-es mérlege (amelyben mi oda-vissza) majd elveszi a kedvét a focitól és nálunk olcsón levezet.....😊
csi77
Ez mondjuk még nincs kizárva.
10 hónapja
ricsiii83 Chicago Bears 1 389
Eddig is tudtuk, hogy meg kell oldani a LT problémát, de most még égetőbb lett. Ki fogja levédeni Micah Parsons-t?

Van ennek pozitív oldala is. Két első körbe került nekik, ami még nem lenne akkora gond, de az évi 47 millió az őrültség.
mortirolo
Ahh...bekövetkezett amitől tartottam. Qvára nem örülök neki. Ezzel a vadállattal kell farkasszemet nézni évente legalább kétszer. 😕
oOo Gery oOo
Valami hasonlót ereztem mikor ti Mack-ért cseréltetek 😂
nando89
jó, de ti egy jól menedzselt francise vagytok, mi meg akkor nem voltunk😀😀 (majd kiderul h most azok vagyunk e)

10 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Fasza, nem örülök.
Abban reménykedem, hátha a következő idények sorozatos 8-9-es mérlege (amelyben mi oda-vissza) majd elveszi a kedvét a focitól és nálunk olcsón levezet.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
10 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Eddig is tudtuk, hogy meg kell oldani a LT problémát, de most még égetőbb lett. Ki fogja levédeni Micah Parsons-t?

Van ennek pozitív oldala is. Két első körbe került nekik, ami még nem lenne akkora gond, de az évi 47 millió az őrültség.
mortirolo
Ahh...bekövetkezett amitől tartottam. Qvára nem örülök neki. Ezzel a vadállattal kell farkasszemet nézni évente legalább kétszer. 😕
oOo Gery oOo
Valami hasonlót ereztem mikor ti Mack-ért cseréltetek 😂
10 hónapja
Gery90 Chicago Bears 926
Eddig is tudtuk, hogy meg kell oldani a LT problémát, de most még égetőbb lett. Ki fogja levédeni Micah Parsons-t?

Van ennek pozitív oldala is. Két első körbe került nekik, ami még nem lenne akkora gond, de az évi 47 millió az őrültség.
mortirolo
Ahh...bekövetkezett amitől tartottam. Qvára nem örülök neki. Ezzel a vadállattal kell farkasszemet nézni évente legalább kétszer. 😕
10 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Eddig is tudtuk, hogy meg kell oldani a LT problémát, de most még égetőbb lett. Ki fogja levédeni Micah Parsons-t?

Van ennek pozitív oldala is. Két első körbe került nekik, ami még nem lenne akkora gond, de az évi 47 millió az őrültség.
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Homer PUP listán kezdi a szezont, szerintem DL játékos fog majd menni. Homer az egyik legfontosabb special team player-ünk
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
53-as keretünk idénre:

Quarterback (3)
Starter: Caleb Williams
Backups: Tyson Bagent, Case Keenum

Running backs (3)
Starter: D'Andre Swift
Backups: Roschon Johnson, Kyle Monangai

Wide receivers (6)
Starters: DJ Moore, Rome Odunze
Backups: Olamide Zaccheaus, Luther Burden III, Devin Duvernay, Jahdae Walker

Tight ends (3)
Starters: Cole Kmet, Colston Loveland
Backups: Durham Smythe

Offensive line (10)
Starters: Braxton Jones (LT), Joe Thuney (LG), Drew Dalman (C), Jonah Jackson (RG), Darnell Wright (RT)
Backups: Ozzy Trapilo, Theo Benedet, Luke Newman, Ryan Bates, Kiran Amegadjie

Defensive ends (5)
Starters: Montez Sweat, Dayo Odeyingbo
Backups: Austin Booker, Dominique Robinson, Daniel Hardy

Defensive tackles (5)
Starters: Grady Jarrett, Gervon Dexter Sr.
Backups: Andrew Billings, Shemar Turner, Chris Williams

Linebackers (5)
Starters: T.J. Edwards, Tremaine Edmunds, Noah Sewell
Backups: Ruben Hyppolite II, Carl Jones

Cornerbacks (6)
Starters: Jaylon Johnson, Kyler Gordon (NCB), Tyrique Stevenson
Backups: Nahshon Wright, Josh Blackwell, Nick McCloud

Safeties (4)
Starters: Jaquan Brisker, Kevin Byard
Backups: Elijah Hicks, Jonathan Owens

Special teams (3)
Starters: Cairo Santos , Tory Taylor , Scott Daly
10 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
CUT Tyler Scott
Nálunk nagyon a sor végén volt, de szerintem van olyan csapat, ahova beférne.
CUT Zacch Pickens
Nagy test, de a játékhoz nem sok köze volt.
10 hónapja
mortirolo Chicago Bears 1 294
Azt eddig is tudtuk, hogy Mahomes-t csak akkor lehet megverni, ha nem engeded, hogy eldobja a labdát, mert az olyan helyre fog érkezni, ahol a védő nem fér hozzá. Ami minket illet, kell legalább egy fél szezon, mire kiderül, hogy összeáll-e a kirakós.
10 hónapja
Gery90 Chicago Bears 926
egyébként rémisztő a nem létező pass rush-unk... remélem ezzel foglalkozunk majd legkésőbb jövőre. Idén nehéz lesz javítani rajta.
Toto21
Biztos vagyok benne, hogy sokkal többet fogunk látni ebből a szezonban. Nem kell még temetni. : D
oOo Gery oOo
remélem igazad lesz, de én fázom Odanemjótól. 😕

Sweat rongyosra lesz járatva megint. Az egyedüli ami reményt adhat az, hogy talán belülröl több nyomás érkezhet.
Toto21
két első körért elhozzuk Parsonst Dallasból...😀
csi77
...ki vásárolna macis Parson mezt? O.o
oOo Gery oOo
anno mikor két első körért hoztuk Mack-et én vettem belőle. 😀

Egyenlőre senki nem győz meg, hogy rendeljek megint. 😀

Én is vásároltam...." class="embed">

Jut eszembe...ugyanitt Kevin White mez eladó. 😀Toto21
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
egyébként rémisztő a nem létező pass rush-unk... remélem ezzel foglalkozunk majd legkésőbb jövőre. Idén nehéz lesz javítani rajta.
Toto21
Biztos vagyok benne, hogy sokkal többet fogunk látni ebből a szezonban. Nem kell még temetni. : D
oOo Gery oOo
remélem igazad lesz, de én fázom Odanemjótól. 😕

Sweat rongyosra lesz járatva megint. Az egyedüli ami reményt adhat az, hogy talán belülröl több nyomás érkezhet.
Toto21
két első körért elhozzuk Parsonst Dallasból...😀
csi77
...ki vásárolna macis Parson mezt? O.o
oOo Gery oOo
anno mikor két első körért hoztuk Mack-et én vettem belőle. 😀

Egyenlőre senki nem győz meg, hogy rendeljek megint. 😀
10 hónapja
Gery90 Chicago Bears 926
egyébként rémisztő a nem létező pass rush-unk... remélem ezzel foglalkozunk majd legkésőbb jövőre. Idén nehéz lesz javítani rajta.
Toto21
Biztos vagyok benne, hogy sokkal többet fogunk látni ebből a szezonban. Nem kell még temetni. : D
oOo Gery oOo
remélem igazad lesz, de én fázom Odanemjótól. 😕

Sweat rongyosra lesz járatva megint. Az egyedüli ami reményt adhat az, hogy talán belülröl több nyomás érkezhet.
Toto21
két első körért elhozzuk Parsonst Dallasból...😀
csi77
...ki vásárolna macis Parson mezt? O.o
10 hónapja
Gery90 Chicago Bears 926
egyébként rémisztő a nem létező pass rush-unk... remélem ezzel foglalkozunk majd legkésőbb jövőre. Idén nehéz lesz javítani rajta.
Toto21
Biztos vagyok benne, hogy sokkal többet fogunk látni ebből a szezonban. Nem kell még temetni. : D
oOo Gery oOo
remélem igazad lesz, de én fázom Odanemjótól. 😕

Sweat rongyosra lesz járatva megint. Az egyedüli ami reményt adhat az, hogy talán belülröl több nyomás érkezhet.
Toto21
Inkább fázzál,mint hogy meleged legyen tőle. 😀
D. Allen akarta, megkapta...használni is fogja tudni az agresszív rendszerében. Én legalábbis úgy gondolom.
Sweat nagyon magas %-ban viszi majd az egyik oldalon a snapek számát ez tény,de hát meg is van fizetve érte...dolgozzon csak.
Több nyomás fog érkezni belülről...oldalról...mindenhonnan is,mert elég sok blitzet fogunk látni.
Nagyon nagyon várom már a szezont!
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Bagent nagyon jó, félek hogy szezon közben valaki eltradeli tőlünk. Nem szeretnèm hogy nálunk legyen most kezdő, de valahol hamarosan esélyt kap majd hogy élesben bizonyítson.

Kiváncsi vagyok mekkora lesz a különbség a preseasonhöz képest az első meccsen az O teljesítményét illetően, remélem sok és pozitív irányba...
davemayer
A preseason teljesítményt engem már szinte egyáltalán nem érdekel, párszor futottam már bele lelkesen a nagy sallerbe. Én a múltkori meccs alapján sem voltam lelkesebb, pont ezért.
csi77
Alapvetően én nem is nézem, de a kc elleni fordításra ránéztem munka közben. A srácnak jó karja van és jól mozog, persze nem biztos hogy ezt élesben is tudná konstansan hozni de bíztató.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
egyébként rémisztő a nem létező pass rush-unk... remélem ezzel foglalkozunk majd legkésőbb jövőre. Idén nehéz lesz javítani rajta.
Toto21
Biztos vagyok benne, hogy sokkal többet fogunk látni ebből a szezonban. Nem kell még temetni. : D
oOo Gery oOo
remélem igazad lesz, de én fázom Odanemjótól. 😕

Sweat rongyosra lesz járatva megint. Az egyedüli ami reményt adhat az, hogy talán belülröl több nyomás érkezhet.
Toto21
két első körért elhozzuk Parsonst Dallasból...😀

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
10 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Bagent nagyon jó, félek hogy szezon közben valaki eltradeli tőlünk. Nem szeretnèm hogy nálunk legyen most kezdő, de valahol hamarosan esélyt kap majd hogy élesben bizonyítson.

Kiváncsi vagyok mekkora lesz a különbség a preseasonhöz képest az első meccsen az O teljesítményét illetően, remélem sok és pozitív irányba...
davemayer
A preseason teljesítményt engem már szinte egyáltalán nem érdekel, párszor futottam már bele lelkesen a nagy sallerbe. Én a múltkori meccs alapján sem voltam lelkesebb, pont ezért.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
egyébként rémisztő a nem létező pass rush-unk... remélem ezzel foglalkozunk majd legkésőbb jövőre. Idén nehéz lesz javítani rajta.
Toto21
Biztos vagyok benne, hogy sokkal többet fogunk látni ebből a szezonban. Nem kell még temetni. : D
oOo Gery oOo
remélem igazad lesz, de én fázom Odanemjótól. 😕

Sweat rongyosra lesz járatva megint. Az egyedüli ami reményt adhat az, hogy talán belülröl több nyomás érkezhet.
10 hónapja
Gery90 Chicago Bears 926
egyébként rémisztő a nem létező pass rush-unk... remélem ezzel foglalkozunk majd legkésőbb jövőre. Idén nehéz lesz javítani rajta.
Toto21
Biztos vagyok benne, hogy sokkal többet fogunk látni ebből a szezonban. Nem kell még temetni. : D
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
egyébként rémisztő a nem létező pass rush-unk... remélem ezzel foglalkozunk majd legkésőbb jövőre. Idén nehéz lesz javítani rajta.
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Bagent nagyon jó, félek hogy szezon közben valaki eltradeli tőlünk. Nem szeretnèm hogy nálunk legyen most kezdő, de valahol hamarosan esélyt kap majd hogy élesben bizonyítson.

Kiváncsi vagyok mekkora lesz a különbség a preseasonhöz képest az első meccsen az O teljesítményét illetően, remélem sok és pozitív irányba...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
The #Bears are signing QB Tyson Bagent to a two-year, $10M contract extension with a max value of $16M with incentives, his reps at Milk and Honey Sports and Key Player Management tell The Insiders.

@CHGO_Bears first had the deal, which ties Bagent to Chicago through 2027.
KeyG
Ha jól olvastam Cutler óta az első QB, akivel hosszabbítottak.
10 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 656
The #Bears are signing QB Tyson Bagent to a two-year, $10M contract extension with a max value of $16M with incentives, his reps at Milk and Honey Sports and Key Player Management tell The Insiders.

@CHGO_Bears first had the deal, which ties Bagent to Chicago through 2027.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Helyén kell kezelni a dolgokat., de a shot out azért mégiscsak shot out…Zacheus csendben eddig hatalmas igazolásnak tűnik.

Az látszik hogy Allen védelme merőben más mint Flusé. Azt hiszen itt nem fogunk reklamálni hogy miért nem blitzelünk, vagy miért 3 man rush van 3/4& hosszúnál.

Az is látszik hogy Johnson egy nagyon aprólékos edző, aki nagyon oda figyel a részletekre. Persze pre szezon stb, de eddig tetszik amit a stáb csinál…