Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
November 23 19 óra
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
Ahhoz még 50 évesen is játszania kellene, hogy a 24-5-ös mérlege annyira megromoljon.


Liverpool Fc
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
November 23 19 óra
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
Jó lenne ha az ő karrierje is úgy érne véget ahogy Favre-nak
davemayer
5-8-cal adja a stafétát másnak? Adnám. Röfi után még egy primadonna a Steelersben.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
November 23 19 óra
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
Jó lenne ha az ő karrierje is úgy érne véget ahogy Favre-nak

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 656
November 23 19 óra
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
 x.com/bradbiggs/status/1925553445735383069?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

Billsel és a Dolphinssal is edzünk majd közösen…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Egyébként olyan érzésem van a csapattal, mint amikor veszünk egy szuper jó sport kocsit, de egy friss jogsis fogja vezetni ( OL - kocsi / RB - friss jogsis). Nem látom, hogy fog müködni!

Loveland is majd csak késöbb csatlakozik be, mivel ö még gyógyulgat, pedig nagyon fontos lenne minden pályán töltött perc!

Bold: Idén nem lesznek jobb számai, mint Kmet-nek!
Toto21
Kérlek, ne idegesíts fel! 😊
A tavalyi szerepköréből (köszi Eberflus) adódó teljesítményét nem lesz nehéz felülmúlni.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Egyébként olyan érzésem van a csapattal, mint amikor veszünk egy szuper jó sport kocsit, de egy friss jogsis fogja vezetni ( OL - kocsi / RB - friss jogsis). Nem látom, hogy fog müködni!

Loveland is majd csak késöbb csatlakozik be, mivel ö még gyógyulgat, pedig nagyon fontos lenne minden pályán töltött perc!

Bold: Idén nem lesznek jobb számai, mint Kmet-nek!
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Remek hír

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Caleb lábtechnikáján dolgozik Johnson. Egész idáig ( college + 1. év) a jobb lába volt elöl shotgun poziban. Most ezt át akarják tenni neki a bal lábára.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Egy dolgot kerek a szezontol. Ha tenyleg Rodgers lesz a Steelers iranyiroja, akkor kerlek mossuk fel veluk a padlot amikor hozzank jonnek!

Egyebkent eleg kemeny az elso 3 het. Foleg ugy, hogy masodik heten mar megyunk Detroit-ba.😒
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
 www.packers.com/news/packers-to-play-at-chicago-on-saturday-dec-20-2025
zacknorb
Tökéletes elökarácsonyi ajándék lesz egy Packers elleni W.
Toto21
Eddig 1-0 ide. Folytassuk, amit év elején elkezdtünk. Sőt, remélem a tulajdonosúrnak is lesz csapata és azokat is jól elpicsázzuk. 😊
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
 www.packers.com/news/packers-to-play-at-chicago-on-saturday-dec-20-2025
zacknorb
Tökéletes elökarácsonyi ajándék lesz egy Packers elleni W.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.packers.com/news/packers-to-play-at-chicago-on-saturday-dec-20-2025
több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.
Antman
ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Toto21
Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…
Tomcsik
Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.
davemayer
Ez tévedés. A Ravensbe kurva jó volt, mindenki sajnálta hogy elment de a Panthers adott neki még egy kis pénzt illetve South Carolinában született, ott járt egyetemre menni akart ő a Panthersbe de ott nehéz kitűnni védelmi oldalon.
Nálunk futás ellen bitang volt és a pass rushban is bőven az elmúlt évek legjobbja volt én örülnék ha Raven lenne újra.
KeyG
Sok sikert hozzá
davemayer
Emlékszem együtt jöttek a draftra Donalddal, bár nem azonos a poszt, de hatalmas hype vette körül, meg fogja váltani a világot stb. stb., el is kelt 1/1-en. Donald meg 13-ra. Aztán Donaldból látjuk mi lett (HOF), Clowney meg nem tud kikopni a ligából.

Ha olcsón jönne és képes lenne egy jó rendszerben még azt hozni, amit tud, megérné, de valszeg neked van igazad, már csak bohóckodni jönne......
csi77
Hogyne tudná hozni? Van még abban a tankban! Ki lenne rá képes kihozni belőle, ha nem Dennis Allen? Én nagyon örülnék neki! Egyetlen egy baj van ezzel...az, hogy nincs itt.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.
Antman
ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Toto21
Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…
Tomcsik
Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.
davemayer
Ez tévedés. A Ravensbe kurva jó volt, mindenki sajnálta hogy elment de a Panthers adott neki még egy kis pénzt illetve South Carolinában született, ott járt egyetemre menni akart ő a Panthersbe de ott nehéz kitűnni védelmi oldalon.
Nálunk futás ellen bitang volt és a pass rushban is bőven az elmúlt évek legjobbja volt én örülnék ha Raven lenne újra.
KeyG
Sok sikert hozzá
davemayer
Emlékszem együtt jöttek a draftra Donalddal, bár nem azonos a poszt, de hatalmas hype vette körül, meg fogja váltani a világot stb. stb., el is kelt 1/1-en. Donald meg 13-ra. Aztán Donaldból látjuk mi lett (HOF), Clowney meg nem tud kikopni a ligából.

Ha olcsón jönne és képes lenne egy jó rendszerben még azt hozni, amit tud, megérné, de valszeg neked van igazad, már csak bohóckodni jönne......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.
Antman
ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Toto21
Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…
Tomcsik
Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.
davemayer
Ez tévedés. A Ravensbe kurva jó volt, mindenki sajnálta hogy elment de a Panthers adott neki még egy kis pénzt illetve South Carolinában született, ott járt egyetemre menni akart ő a Panthersbe de ott nehéz kitűnni védelmi oldalon.
Nálunk futás ellen bitang volt és a pass rushban is bőven az elmúlt évek legjobbja volt én örülnék ha Raven lenne újra.
KeyG
Sok sikert hozzá

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 656
Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.
Antman
ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Toto21
Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…
Tomcsik
Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.
davemayer
Ez tévedés. A Ravensbe kurva jó volt, mindenki sajnálta hogy elment de a Panthers adott neki még egy kis pénzt illetve South Carolinában született, ott járt egyetemre menni akart ő a Panthersbe de ott nehéz kitűnni védelmi oldalon.
Nálunk futás ellen bitang volt és a pass rushban is bőven az elmúlt évek legjobbja volt én örülnék ha Raven lenne újra.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.
Antman
ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Toto21
Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…
Tomcsik
Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.
Antman
ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Toto21
Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.
Antman
ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
több mint 1 éve
Antman Chicago Bears 415
Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Chicago got a pope before a 4,000 yard passer