Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 1 éve
November 23 19 óraAhhoz még 50 évesen is játszania kellene, hogy a 24-5-ös mérlege annyira megromoljon.
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG

Liverpool Fc
több mint 1 éve
5-8-cal adja a stafétát másnak? Adnám. Röfi után még egy primadonna a Steelersben.....November 23 19 óraJó lenne ha az ő karrierje is úgy érne véget ahogy Favre-nak
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
davemayer
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
November 23 19 óraJó lenne ha az ő karrierje is úgy érne véget ahogy Favre-nak
Érkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
KeyG
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
November 23 19 óraÉrkezik a Steelers with Aaron Rodgers.
Helyre kell rakni a dolgokat valaki fejében. 🐻
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
x.com/bradbiggs/status/1925553445735383069?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgABillsel és a Dolphinssal is edzünk majd közösen…
Szerkesztette: Tomcsik
több mint 1 éve
Egyébként olyan érzésem van a csapattal, mint amikor veszünk egy szuper jó sport kocsit, de egy friss jogsis fogja vezetni ( OL - kocsi / RB - friss jogsis). Nem látom, hogy fog müködni!Kérlek, ne idegesíts fel! 😊
Loveland is majd csak késöbb csatlakozik be, mivel ö még gyógyulgat, pedig nagyon fontos lenne minden pályán töltött perc!
Bold: Idén nem lesznek jobb számai, mint Kmet-nek!
Toto21
A tavalyi szerepköréből (köszi Eberflus) adódó teljesítményét nem lesz nehéz felülmúlni.....
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Egyébként olyan érzésem van a csapattal, mint amikor veszünk egy szuper jó sport kocsit, de egy friss jogsis fogja vezetni ( OL - kocsi / RB - friss jogsis). Nem látom, hogy fog müködni!Loveland is majd csak késöbb csatlakozik be, mivel ö még gyógyulgat, pedig nagyon fontos lenne minden pályán töltött perc!
Bold: Idén nem lesznek jobb számai, mint Kmet-nek!
több mint 1 éve
Joe Thuney has allowed just seven sacks in his last five seasons, including 0 in 2024 🛡️
— The 33rd Team (@The33rdTeamFB) May 20, 2025
Thuney’s 3.3% pressure allowed rate since 2020 is 12th-best among OLs with at least 1,500 pass blocking snaps in that timeframe https://t.co/NyPYvJkdSB pic.twitter.com/69rnkbm2MS
több mint 1 éve
Caleb lábtechnikáján dolgozik Johnson. Egész idáig ( college + 1. év) a jobb lába volt elöl shotgun poziban. Most ezt át akarják tenni neki a bal lábára.
több mint 1 éve
Egy dolgot kerek a szezontol. Ha tenyleg Rodgers lesz a Steelers iranyiroja, akkor kerlek mossuk fel veluk a padlot amikor hozzank jonnek! Egyebkent eleg kemeny az elso 3 het. Foleg ugy, hogy masodik heten mar megyunk Detroit-ba.😒
több mint 1 éve
Eddig 1-0 ide. Folytassuk, amit év elején elkezdtünk. Sőt, remélem a tulajdonosúrnak is lesz csapata és azokat is jól elpicsázzuk. 😊www.packers.com/news/packers-to-play-at-chicago-on-saturday-dec-20-2025Tökéletes elökarácsonyi ajándék lesz egy Packers elleni W.
zacknorb
Toto21
több mint 1 éve
www.packers.com/news/packers-to-play-at-chicago-on-saturday-dec-20-2025Tökéletes elökarácsonyi ajándék lesz egy Packers elleni W.
zacknorb
több mint 1 éve
Bears. Eagles. Black Friday.
— Chicago Bears (@ChicagoBears) May 12, 2025
több mint 1 éve
Hogyne tudná hozni? Van még abban a tankban! Ki lenne rá képes kihozni belőle, ha nem Dennis Allen? Én nagyon örülnék neki! Egyetlen egy baj van ezzel...az, hogy nincs itt.Emlékszem együtt jöttek a draftra Donalddal, bár nem azonos a poszt, de hatalmas hype vette körül, meg fogja váltani a világot stb. stb., el is kelt 1/1-en. Donald meg 13-ra. Aztán Donaldból látjuk mi lett (HOF), Clowney meg nem tud kikopni a ligából.Sok sikert hozzáEz tévedés. A Ravensbe kurva jó volt, mindenki sajnálta hogy elment de a Panthers adott neki még egy kis pénzt illetve South Carolinában született, ott járt egyetemre menni akart ő a Panthersbe de ott nehéz kitűnni védelmi oldalon.Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Antman
Toto21
Tomcsik
davemayer
Nálunk futás ellen bitang volt és a pass rushban is bőven az elmúlt évek legjobbja volt én örülnék ha Raven lenne újra.
KeyG
davemayer
Ha olcsón jönne és képes lenne egy jó rendszerben még azt hozni, amit tud, megérné, de valszeg neked van igazad, már csak bohóckodni jönne......
csi77
több mint 1 éve
Emlékszem együtt jöttek a draftra Donalddal, bár nem azonos a poszt, de hatalmas hype vette körül, meg fogja váltani a világot stb. stb., el is kelt 1/1-en. Donald meg 13-ra. Aztán Donaldból látjuk mi lett (HOF), Clowney meg nem tud kikopni a ligából.Sok sikert hozzáEz tévedés. A Ravensbe kurva jó volt, mindenki sajnálta hogy elment de a Panthers adott neki még egy kis pénzt illetve South Carolinában született, ott járt egyetemre menni akart ő a Panthersbe de ott nehéz kitűnni védelmi oldalon.Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Antman
Toto21
Tomcsik
davemayer
Nálunk futás ellen bitang volt és a pass rushban is bőven az elmúlt évek legjobbja volt én örülnék ha Raven lenne újra.
KeyG
davemayer
Ha olcsón jönne és képes lenne egy jó rendszerben még azt hozni, amit tud, megérné, de valszeg neked van igazad, már csak bohóckodni jönne......
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Sok sikert hozzáEz tévedés. A Ravensbe kurva jó volt, mindenki sajnálta hogy elment de a Panthers adott neki még egy kis pénzt illetve South Carolinában született, ott járt egyetemre menni akart ő a Panthersbe de ott nehéz kitűnni védelmi oldalon.Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Antman
Toto21
Tomcsik
davemayer
Nálunk futás ellen bitang volt és a pass rushban is bőven az elmúlt évek legjobbja volt én örülnék ha Raven lenne újra.
KeyG
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Ez tévedés. A Ravensbe kurva jó volt, mindenki sajnálta hogy elment de a Panthers adott neki még egy kis pénzt illetve South Carolinában született, ott járt egyetemre menni akart ő a Panthersbe de ott nehéz kitűnni védelmi oldalon.Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Antman
Toto21
Tomcsik
davemayer
Nálunk futás ellen bitang volt és a pass rushban is bőven az elmúlt évek legjobbja volt én örülnék ha Raven lenne újra.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Nem akar ő már igazán játszani, kb az utolsó 2 szezonjában már bizonyitotta. Inkább egy éhes rookie akkor már.Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Antman
Toto21
Tomcsik
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Nem vagyok annyira oda érte. 4 csapata volt 4 év alatt. Ha szaré hugyé jön rotációs darabnak akkor megérhet egy próbát…Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Antman
Toto21
több mint 1 éve
Jadeveon Clowney talán megérne 1 próbálkozást.ezt max azután, hogy az összes Rookie aláírt és esetleg hosszabbítottunk Thuney-val, mert jelen pillanatban nincs pénzünk. De igen jó áron egy próbát megérne.
Antman
több mint 1 éve
Chicago got a pope before a 4,000 yard passer