Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
Hát vagy mégse...Zah Frazier CB
több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
167. Pick van most. 169. helyen húzunk. Mindjárt lesz futónk nyugi.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
akkor idén Swift-nek kell megoldania... nem vagyok bizakodó
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Megvan az év interjúja. Már csak ezért is érdemes volt megszerezni.
 www.youtube.com/watch?v=MbXQyAI36fY
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
eddig rohadtul nem tetszik a draft, de azt tudom mondani, mint korábban. Ben-ben bízom, más magyarázata nincs. Majd ha nem tudunk futni, meg passzt siettetni, akkor azért előveszem majd szezon közben.
Toto21
Elvettek előlünk mindenkit, ez van. Olyan falat kell építeni hogy a futó kiléte másodlagos legyen 😉
davemayer
Én megértem a húzásokat, de az első 3 pick olyan játékosra ment el, akik csak egyes szituációkban lesznek fenn, mert, vagy 2 TE-t állítasz fel vagy 3 WR-t. Ergo olyan jó a rosterünk már, hogy luxus dolgokat húzunk.

3. húzás meg egy tiszta RT, aki nem fog sokat pályán lenni mert Wright azért az Oline üde színfoltja. Ha meg swing tackle-nek hoztuk az azt jelenti, hogy az első kettő húzásból nem lesz fenn megint valaki. 😀

Stewart pick meg nekem olyan mint Pickens 2 éve. Van elég ilyen játékos a kereten. Szerintem szenvedni fogunk pass rush-ban idén eléggé.

Ja és tegnap mindenki azt mondogatta, milyen jó lesz Loveland aki majd slot-ból fog tudni indulni, mert jó elkapó meg ilyenek. Ma meg első pick egy slot WR 😀

Nekem idáig ez egy közepes / gyengébb draft. Nagyon kíváncsi vagyok mit főz ki Ben Johnson ezzel a kerettel.
Toto21
Nekem is felemás érzéseim vannak.
Egyik picknél sem ők lettek volna a választásaim, na de nem is vagyok milliókat kereső NFL GM.

A WR valahol nem volt nagy need, de ugye azt mondtuk a draft előtt hogy a kezdő nagyjából megvan mehet a BPA. Azzal nem lehet nagyon vitatkozni hogy Luther Burden volt a BPA azon a helyen. A mock drafttok 99%-ban kiment az első körben és jobbára 10-20 pick között. Nálam WR 2/3 volt ( attól függ Huntert minek veszed.🤣). Csak azért mert mi mást húztunk volna nem jelenti azt hogy nem ő volt a BPA. Amúgy Burden egy YAC machine, életveszélyes a labdával a kezében. Kívül -belül is használható. Ő az új Amon Ra Johnsonnak. Tüsivel pont azt beszéltük hogy mi Bears fanok nem így szocializálódtunk hogy egy top OC lett a HC és mindent meg adunk neki amit kér. Ezért kiabáltunk mi EDGE játékost.
Útvonal futásban lesz mit fejlődnie, de nem is kértek sokat tőle az egyetemen ilyen téren. Meg ugye elég ócska volt a QB játék is szóval azt a részt nehéz megítélni. Minden esetre sok szaki a draft egyik nagy stealjének látja ezt a picket tehát én sem húzom a szám erre a pickre.

Trapilo játszott LT-t is. Amúgy olvasni kell a sorok között is. Poles a minap nyilatkozta hogy Wright simán tudna LT-t is játszani. Bár szerintem nem lenne ideális posztot váltani vele, de még ez is benne lehet a pakliban. Ami viszont tuti hogy bármennyire is mondja Poles hogy szeretjük Jonest úgy néz ki ő nem lesz itt jövőre. Trapilo amúgy nekem tetszik. Konzisztens, nagyon megbízható, egy zászlót se dobtak rá 2 szezon alatt. Simán látom benne a kezdő LT potenciált. Nem őt húztam volna, de ezzel sem tudok vitatkozni.

Stewart kb. semmiben nem hasonlít Pickensre. Ő szerintem Allen pickje volt. Tüsivel dumáltuk hogy ő inkább lehet hogy DE lesz. Amúgy a Texas frontban volt ő minden és sokat játszott DE is. Amúgy egy igazi agresszív állat ( valami 7 zászlót dobtak rá emiatt 🤣) Erős kezek és futás ellen kiválló védő. Mint pass rusher robbanékony, jól kapja el a snappet és néha egész szép pass rush szettjei voltak. A baj hogy rohadtul inkonzisztens. Amúgy ha ránézel kicsit hajaz Cam Jordenre. Nem ő lett volna a pickem, de igazából ezt se tartom egy rossz húzásnak.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
A felhozatalhoz képest ez egy jó 2. körös draft szerintem.

Talán nem véletlen, hogy Luther Burden januárban még konszenzusos 11. volt. Egy igazi YAC gyáros, DJ Moore szerű WR is lehet belőle. Persze van benne kockázat, de magas a plafonja, így jó húzás volt. Williams-nek egyre kevesebb kifogása lehet.

Ozzy Trapilo: Egy OT mindig jól jön, főleg, ha nem akarjuk Braxton-t megfizetni. Jó magas, így arra kell ügyelni, hogy nem menjenek át alatta. 😊 Az lenne az ideális, ha miatta Darnell Wright ármenne LT-be. Szép álom.
Shemar Turner: Egy igazi bozótharcos, hiányposztra.

Nyilván szükség lett volna EDGE-re, de ha nincs megfelelő, akkor felesleges lenne valami tucatot beszerezni csak azért, hogy elmondhassuk, hogy megpróbáltuk. 2011 óta nem volt olyan EDGE, aki úgy csinált legalább 8 sacket, hogy ne az első körben draftolták volna...

Szerkesztette: mortirolo
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
eddig rohadtul nem tetszik a draft, de azt tudom mondani, mint korábban. Ben-ben bízom, más magyarázata nincs. Majd ha nem tudunk futni, meg passzt siettetni, akkor azért előveszem majd szezon közben.
Toto21
Elvettek előlünk mindenkit, ez van. Olyan falat kell építeni hogy a futó kiléte másodlagos legyen 😉
davemayer
Én megértem a húzásokat, de az első 3 pick olyan játékosra ment el, akik csak egyes szituációkban lesznek fenn, mert, vagy 2 TE-t állítasz fel vagy 3 WR-t. Ergo olyan jó a rosterünk már, hogy luxus dolgokat húzunk.

3. húzás meg egy tiszta RT, aki nem fog sokat pályán lenni mert Wright azért az Oline üde színfoltja. Ha meg swing tackle-nek hoztuk az azt jelenti, hogy az első kettő húzásból nem lesz fenn megint valaki. 😀

Turner pick meg nekem olyan mint Pickens 2 éve. Van elég ilyen játékos a kereten. Szerintem szenvedni fogunk pass rush-ban idén eléggé.

Ja és tegnap mindenki azt mondogatta, milyen jó lesz Loveland aki majd slot-ból fog tudni indulni, mert jó elkapó meg ilyenek. Ma meg első pick egy slot WR 😀

Nekem idáig ez egy közepes / gyengébb draft. Nagyon kíváncsi vagyok mit főz ki Ben Johnson ezzel a kerettel.

Szerkesztette: Toto21
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
eddig rohadtul nem tetszik a draft, de azt tudom mondani, mint korábban. Ben-ben bízom, más magyarázata nincs. Majd ha nem tudunk futni, meg passzt siettetni, akkor azért előveszem majd szezon közben.
Toto21
Elvettek előlünk mindenkit, ez van. Olyan falat kell építeni hogy a futó kiléte másodlagos legyen 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
eddig rohadtul nem tetszik a draft, de azt tudom mondani, mint korábban. Ben-ben bízom, más magyarázata nincs. Majd ha nem tudunk futni, meg passzt siettetni, akkor azért előveszem majd szezon közben.
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Így aludva rá, se vagyok teljesen boldog, de Johnson-ban bízok, így egyenlőre azt mondom rendben van.

Ahogy Tomcsik is írta elég szarul alakult a draft, kb mind az 5 célpontunk kiment az első 9 választásban.

A következő két pick viszont nagyon fontos lesz az egyik tuti RB lesz, a másik meg megint BPA. Nem hiszem, hogy tudunk szerezni több pick-et idénre. Nem is tudom, hogy kell-e. De pl megkeresném a Giants-et egy hátsó körös pick-el. Hátha eladó Thibodeaux, én adnék neki egy próbát.
Toto21
Akkor erre bedobok 2 nevet a második napra. Mike Green és Quinshon Judkins.
oOo Gery oOo
Green azért csúszik ennyire mert valami sexuális zaklatásos ügybe keveredett. Igaz ez korábban történt, de állítólag sok csapat lehúzta a boardjáról karakter problémák miatt. Nem tudom ez Polesnak mennyire fér bele.

Tipikus Dallas vagy Bengals Pick 🤣
Tomcsik
Férjen már bele. Most az egyszer.
oOo Gery oOo
Az a baj, hogy nem az első ügye. Nem hiszem, hogy ti bevállalnátok, sőt szerintem senki nem fogja még a 2. Körben
több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
Így aludva rá, se vagyok teljesen boldog, de Johnson-ban bízok, így egyenlőre azt mondom rendben van.

Ahogy Tomcsik is írta elég szarul alakult a draft, kb mind az 5 célpontunk kiment az első 9 választásban.

A következő két pick viszont nagyon fontos lesz az egyik tuti RB lesz, a másik meg megint BPA. Nem hiszem, hogy tudunk szerezni több pick-et idénre. Nem is tudom, hogy kell-e. De pl megkeresném a Giants-et egy hátsó körös pick-el. Hátha eladó Thibodeaux, én adnék neki egy próbát.
Toto21
Akkor erre bedobok 2 nevet a második napra. Mike Green és Quinshon Judkins.
oOo Gery oOo
Green azért csúszik ennyire mert valami sexuális zaklatásos ügybe keveredett. Igaz ez korábban történt, de állítólag sok csapat lehúzta a boardjáról karakter problémák miatt. Nem tudom ez Polesnak mennyire fér bele.

Tipikus Dallas vagy Bengals Pick 🤣
Tomcsik
Férjen már bele. Most az egyszer.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Így aludva rá, se vagyok teljesen boldog, de Johnson-ban bízok, így egyenlőre azt mondom rendben van.

Ahogy Tomcsik is írta elég szarul alakult a draft, kb mind az 5 célpontunk kiment az első 9 választásban.

A következő két pick viszont nagyon fontos lesz az egyik tuti RB lesz, a másik meg megint BPA. Nem hiszem, hogy tudunk szerezni több pick-et idénre. Nem is tudom, hogy kell-e. De pl megkeresném a Giants-et egy hátsó körös pick-el. Hátha eladó Thibodeaux, én adnék neki egy próbát.
Toto21
Akkor erre bedobok 2 nevet a második napra. Mike Green és Quinshon Judkins.
oOo Gery oOo
Green azért csúszik ennyire mert valami sexuális zaklatásos ügybe keveredett. Igaz ez korábban történt, de állítólag sok csapat lehúzta a boardjáról karakter problémák miatt. Nem tudom ez Polesnak mennyire fér bele.

Tipikus Dallas vagy Bengals Pick 🤣

több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
Így aludva rá, se vagyok teljesen boldog, de Johnson-ban bízok, így egyenlőre azt mondom rendben van.

Ahogy Tomcsik is írta elég szarul alakult a draft, kb mind az 5 célpontunk kiment az első 9 választásban.

A következő két pick viszont nagyon fontos lesz az egyik tuti RB lesz, a másik meg megint BPA. Nem hiszem, hogy tudunk szerezni több pick-et idénre. Nem is tudom, hogy kell-e. De pl megkeresném a Giants-et egy hátsó körös pick-el. Hátha eladó Thibodeaux, én adnék neki egy próbát.
Toto21
Akkor erre bedobok 2 nevet a második napra. Mike Green és Quinshon Judkins.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Így aludva rá, se vagyok teljesen boldog, de Johnson-ban bízok, így egyenlőre azt mondom rendben van.

Ahogy Tomcsik is írta elég szarul alakult a draft, kb mind az 5 célpontunk kiment az első 9 választásban.

A következő két pick viszont nagyon fontos lesz az egyik tuti RB lesz, a másik meg megint BPA. Nem hiszem, hogy tudunk szerezni több pick-et idénre. Nem is tudom, hogy kell-e. De pl megkeresném a Giants-et egy hátsó körös pick-el. Hátha eladó Thibodeaux, én adnék neki egy próbát.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ok szóval Johnson az egész ligában a 2. legtöbbször használja a 12 (2TE) personnel felállást. Ez az egyik alapja a támadó rendszerének. A lényeg hogy ezzel manipulálja az ellenfél védelmének felállását. Többször “leveszi” a pályáról ah ellenfél base D-t.

Lehet hogy nem tűnik sexy picknek, de a rendszer egyik fontos alapja lesz Loveland. Johnson all pro TE-t csinált Laportából szóval ha ő és a scouting staff azt mondja hogy ő kell nekünk akkor én elhiszem.

A board nagyon szarul alakult, szerintem Banks lett volna a Pick ha nem viszi ki a Saints az orrunk előtt. Letradere valószínűleg nem volt partner. Sokan ugye Warrent akarták inkább, de az X-en pár szaki már fejtegette hogy Loveland jobban illik Johnson rendszerébe.

Ezt a videót érdekes megnézni.

 youtu.be/IBf4bbe_Wr4?si=HbQv3jPR-PfRT6EW

Maradtak mára nagyon jó lehetőségek. Sok EDGE playa maradt bent 1-2 olyan is akit sokan első körbe vártak.

Aztán ott van Will Johnson. CB nem need, de a csávó top 15 talent és ha nem lenne para a térdével simán ki is ment volna ott. 2. körben lehet megéri a rizikót. Aztán ott van Green akit szinte mindenki első körbe várt, Scourton és Landon Jackson, az egyikük remélhetőleg bent lesz. RB is van bőven. Szóval van ma lehetőség erősíteni a csapatot…

több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
Egy TE nem a legjobb befektetés a 10. helyen, de ha beválik, akkor 10-15 évig is a pályán lehet. Azt már előre lehetett látni, hogy nem lesz bent megfelelő EDGE, OT, DT, mivel csak 1 QB megy ki az első 10-ben. Felcserélni pedig ostobaság QB értéken. Lefelé csak 3 helyet lehetett volna mozogni, hogy még a Colts előtt maradjunk, de azt nem kockáztatták meg. Ezek szerint nagyon tetszett nekik Loveland.

Miért Ő?
Jó útvonal futó, folyton és láthatóan nagyon üresen van, ami kedvezhet Williamsnak.
Jim Harbaugh mellett megtanulta, hogy kell segíteni a futást. Rendes srác, aki egy farmon nőtt fel.

+ Nem szereti a Packers-t.
mortirolo
Blokkolni tud-e ?
csi77
Jobban, mint Warren. Johnson szereti a 2 TE-s felállásokat. Vele magasabb szintre léphet az offense. Kíváncsian várom és a többi választást is, hogy mit kezdenek vele.
több mint 1 éve
Antman Chicago Bears 415
Miért Ő?
Jó útvonal futó, folyton és láthatóan nagyon üresen van, ami kedvezhet Williamsnak.
Jim Harbaugh mellett megtanulta, hogy kell segíteni a futást. Rendes srác, aki egy farmon nőtt fel.

+ Nem szereti a Packers-t.
mortirolo
Nekem nagyon slot wr feelingem van.
A plusz infó meg csodás.

több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Egy TE nem a legjobb befektetés a 10. helyen, de ha beválik, akkor 10-15 évig is a pályán lehet. Azt már előre lehetett látni, hogy nem lesz bent megfelelő EDGE, OT, DT, mivel csak 1 QB megy ki az első 10-ben. Felcserélni pedig ostobaság QB értéken. Lefelé csak 3 helyet lehetett volna mozogni, hogy még a Colts előtt maradjunk, de azt nem kockáztatták meg. Ezek szerint nagyon tetszett nekik Loveland.

Miért Ő?
Jó útvonal futó, folyton és láthatóan nagyon üresen van, ami kedvezhet Williamsnak.
Jim Harbaugh mellett megtanulta, hogy kell segíteni a futást. Rendes srác, aki egy farmon nőtt fel.

+ Nem szereti a Packers-t.
mortirolo
Blokkolni tud-e ?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Egy TE nem a legjobb befektetés a 10. helyen, de ha beválik, akkor 10-15 évig is a pályán lehet. Azt már előre lehetett látni, hogy nem lesz bent megfelelő EDGE, OT, DT, mivel csak 1 QB megy ki az első 10-ben. Felcserélni pedig ostobaság QB értéken. Lefelé csak 3 helyet lehetett volna mozogni, hogy még a Colts előtt maradjunk, de azt nem kockáztatták meg. Ezek szerint nagyon tetszett nekik Loveland.

Miért Ő?
Jó útvonal futó, folyton és láthatóan nagyon üresen van, ami kedvezhet Williamsnak.
Jim Harbaugh mellett megtanulta, hogy kell segíteni a futást. Rendes srác, aki egy farmon nőtt fel.

+ Nem szereti a Packers-t.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
TE - Loveland lett a pick

Nem tudok teljesen örülni, de nézzük meg mit sütnek ki vele
Toto21
Szintén zenész, nekem sem a szívem csücske ez a választás, ilyen magasan, de sebaj.
Akkor ma EDGE, T és BPA lesz vagy szerzünk még picket?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
TE - Loveland lett a pick

Nem tudok teljesen örülni, de nézzük meg mit sütnek ki vele
Toto21
Ő valami valóságshowból jött ezzel a névvel?
davemayer
Nem, ő pont homer pick 😊
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
TE - Loveland lett a pick

Nem tudok teljesen örülni, de nézzük meg mit sütnek ki vele
Toto21
Ő valami valóságshowból jött ezzel a névvel?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
TE - Loveland lett a pick

Nem tudok teljesen örülni, de nézzük meg mit sütnek ki vele
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem feltrade lesz Jeanty / Graham / Carter hármas valamelyikéért.
Medve81
Jeanty-ért a nemlétező 4. körünkkel felléphetnénk egyet vagy a 72.-ért kettőt.
Graham-ért már oda kellene adni a 41.-et.
Carter viszont már QB árban lenne: 10.+39.+41., ami őrültség.

Ha nem lesz bent értelmes játékos, akkor inkább mi húzzunk hasznot a QB-ért érkezőkből.
mortirolo
Ennyibe fájna Jeanty.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282

RIP
zacknorb
Szomorú hír főleg így a draft napján.