Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.
mortirolo
Will Campbell?!
Adnád nem?
Annyi végkimenetele lehet, hogy....hagyjuk is inkább.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak megőrülni más csapatoknál a bizonyítási vágytól...vagy éppen nálunk Poles a rá nehezedő nyomástól.
Egy biztos, hogy nagyon várom az eseményt!
oOo Gery oOo
Nem valószínű, hogy bent lesz 10.húzásra. Kelvin Bankshez mit szólnátok?
Láttam mockokban még TE húzást is, aminek nagyon nem örülnék, bár olvastam, hogy bizonyos tekintetben Tyler Warrent Gronkowskihoz hasonlítják
csi77
Ha mondjuk elvinnének 3 QB-t előttünk, akkor nyugodtabb lennék, hogy jut nekünk valami zsíros falat. Az első 10-ben prémium posztra húzol. QB (most még) nem kell, így marad az EDGE és OT (még véletlenül sem G) . WR és CB nálam kicsit lentebb van, mert nem mindenki Nabers, a cornerek szavatossága pedig hamar lejár (és van is belőle). Persze lehet másként is gondolkodni, pl. olyat is láttam, hogy menjünk fel DT-t vagy RB-t húzni. Noooormális? Kelvin Banks-et el lehet hozni, de az egy megúszós nem BPA választás lenne, mert az a kaliber a 15. helyen is elérhető. Én mindenesetre nem fizetnék ekkora stábot egy ilyen húzásért. Mindezek ellenére, ha mondjuk Ashton Jeanty még bent lenne kíváncsi lennék mi lenne a döntés. Tyler Warren ugyanez. Ő is nagyon jó, de TE.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
 x.com/rapsheet/status/1912656583412117921?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

TJ Edward 2 év 20 Milla 16 gari.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Bears reached agreement today on a three-year, $40 million extension that includes $31.25 million guaranteed with CB Kyler Gordon. The deal now makes Gordon the NFL’s highest-paid slot corner and contractually ties him to Chicago through the 2028 season.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Warren nekem nagyon Jeremy Shockey-vibe. Ekkorra prosztó alfahím nincs minden bokorban, aki nagyon jól focizik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.
mortirolo
Will Campbell?!
Adnád nem?
Annyi végkimenetele lehet, hogy....hagyjuk is inkább.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak megőrülni más csapatoknál a bizonyítási vágytól...vagy éppen nálunk Poles a rá nehezedő nyomástól.
Egy biztos, hogy nagyon várom az eseményt!
oOo Gery oOo
Nem valószínű, hogy bent lesz 10.húzásra. Kelvin Bankshez mit szólnátok?
Láttam mockokban még TE húzást is, aminek nagyon nem örülnék, bár olvastam, hogy bizonyos tekintetben Tyler Warrent Gronkowskihoz hasonlítják

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 886
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.

Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
Nem tuti. Kérdés h mennyi lesz a cap hitje ebből a 3 misiből. Ha 1.5M mondjuk, akkor nem sokat szökken az elérhető 10 misi cap spacetek.
Beki
Effective Cap: 4,81 millió
Rookie: 11,64 millió
Tehát a hiány kb. 7 millió jelenleg.

Nem ártana odafigyelni arra a drafton, hogy most Braxton Jones gombokért játszik, de jövőre ez már nem így lesz.
mortirolo
Rookie poolnál top51 fizuk miatt 4.1M, 1.7M és 1.133M fog számítani kb. 😊
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.

Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
Nem tuti. Kérdés h mennyi lesz a cap hitje ebből a 3 misiből. Ha 1.5M mondjuk, akkor nem sokat szökken az elérhető 10 misi cap spacetek.
Beki
Effective Cap: 4,81 millió
Rookie: 11,64 millió
Tehát a hiány kb. 7 millió jelenleg.

Nem ártana odafigyelni arra a drafton, hogy most Braxton Jones gombokért játszik, de jövőre ez már nem így lesz.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.

Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
Az ablakon is kidobhatták volna
🤘 gaben 🤘
össze kéne szedni egyszer, hogy Keenum pl mennyit keresett a padon ülve.

szerk: 61 millióig számoltam
Amadeus the Young
Játékos-edző, kettős játékengedéllyel.
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 886
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.

Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
Nem tuti. Kérdés h mennyi lesz a cap hitje ebből a 3 misiből. Ha 1.5M mondjuk, akkor nem sokat szökken az elérhető 10 misi cap spacetek.
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.

Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
Az ablakon is kidobhatták volna
🤘 gaben 🤘
össze kéne szedni egyszer, hogy Keenum pl mennyit keresett a padon ülve.

szerk: 61 millióig számoltam

Szerkesztette: resistance is futile
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.

Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
Az ablakon is kidobhatták volna

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.

Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ben Johnson:
 www.youtube.com/watch?v=Wj7dp1wlBbo
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Nick McCloud jött 1 evre. ST-nel több nem varhato tole.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.
mortirolo
Will Campbell?!
Adnád nem?
Annyi végkimenetele lehet, hogy....hagyjuk is inkább.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak megőrülni más csapatoknál a bizonyítási vágytól...vagy éppen nálunk Poles a rá nehezedő nyomástól.
Egy biztos, hogy nagyon várom az eseményt!
oOo Gery oOo
Ő papíron jó lenne és talán a legjobb esélyünk, de kb. 1:100-hoz, hogy LT lesz belőle. Ha át kellene képezni és lenne belőle egy jó LG, az még mindig határeset. Nehéz lesz nem elvesztegetni a 10. pozíciót.
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Sources: The #Bears are in agreement on a 1-year deal with WR and 2x Pro Bowl returner Devin Duvernay.
több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.
mortirolo
Will Campbell?!
Adnád nem?
Annyi végkimenetele lehet, hogy....hagyjuk is inkább.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak megőrülni más csapatoknál a bizonyítási vágytól...vagy éppen nálunk Poles a rá nehezedő nyomástól.
Egy biztos, hogy nagyon várom az eseményt!
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Running back Travis Homer is re-signing with the Bears on a one-year, $2 million deal, per source.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Veteran WR Olamide Zaccheaus is signing with the #Bears, per source.
Cruyffista
Akkor öt gondoltak egyenlore WR 3-ra.
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Veteran WR Olamide Zaccheaus is signing with the #Bears, per source.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Remélem, hogy Odeyingbo (54) méltó lesz az (eddigi) mezszámához.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Már meg volt a bemutatkozó sajtó tájékoztatója is.


 youtu.be/91NED5jftJI?si=kJ4ryVbWqQ5JNOkb

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Nem tudom, hogy vagytok vele, de engem aggaszt, hogy még nincsenek meg a Jarrett szerzödés részletei. Remélem nem valami porszem került a gépezetbe.
Toto21
Tegnap már kész tényként posztolta a szerződtetését a csapat FB oldala.
 www.facebook.com/ChicagoBears/posts/pfbid0w6NNmv3eQEQ43XVfJxhB6huXHJhsNkVDoMRzyYq5QVShujBgganzwuaYDU7eq9xAl
Medve81
Nem nagyon vagyok jelen ott, de akkor megnyugodtam. Köszönöm! 😊
több mint 1 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 181
Nem tudom, hogy vagytok vele, de engem aggaszt, hogy még nincsenek meg a Jarrett szerzödés részletei. Remélem nem valami porszem került a gépezetbe.
Toto21
Tegnap már kész tényként posztolta a szerződtetését a csapat FB oldala.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/484260561_1212837643543099_6850036431719042831_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1080x1350&ctp=p600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=leoejkugduUQ7kNvwFVCunM&_nc_oc=AdrOcgE5aWYLiGZtp_aZovBUCAshLo2xRAyx4BWClpR2USkLB4af0y3FG7xw9Kj60GE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=kKR7wfG6UBmp8JtnNPpKlQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-t5_mq0H7fh-h_E16VePFLkClL7018vxT7wAGyslY1BQ&oe=6A42C7EF
Chicago Bears
⚠️ Offenses beware ⚠️ We've signed Grady Jarrett to a three-year contract.