Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 1 éve
Ha mondjuk elvinnének 3 QB-t előttünk, akkor nyugodtabb lennék, hogy jut nekünk valami zsíros falat. Az első 10-ben prémium posztra húzol. QB (most még) nem kell, így marad az EDGE és OT (még véletlenül sem G) . WR és CB nálam kicsit lentebb van, mert nem mindenki Nabers, a cornerek szavatossága pedig hamar lejár (és van is belőle). Persze lehet másként is gondolkodni, pl. olyat is láttam, hogy menjünk fel DT-t vagy RB-t húzni. Noooormális? Kelvin Banks-et el lehet hozni, de az egy megúszós nem BPA választás lenne, mert az a kaliber a 15. helyen is elérhető. Én mindenesetre nem fizetnék ekkora stábot egy ilyen húzásért. Mindezek ellenére, ha mondjuk Ashton Jeanty még bent lenne kíváncsi lennék mi lenne a döntés. Tyler Warren ugyanez. Ő is nagyon jó, de TE.Nem valószínű, hogy bent lesz 10.húzásra. Kelvin Bankshez mit szólnátok?Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.Will Campbell?!
mortirolo
Adnád nem?
Annyi végkimenetele lehet, hogy....hagyjuk is inkább.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak megőrülni más csapatoknál a bizonyítási vágytól...vagy éppen nálunk Poles a rá nehezedő nyomástól.
Egy biztos, hogy nagyon várom az eseményt!
oOo Gery oOo
Láttam mockokban még TE húzást is, aminek nagyon nem örülnék, bár olvastam, hogy bizonyos tekintetben Tyler Warrent Gronkowskihoz hasonlítják
csi77
több mint 1 éve
x.com/rapsheet/status/1912656583412117921?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgATJ Edward 2 év 20 Milla 16 gari.
Szerkesztette: Tomcsik
több mint 1 éve
Bears reached agreement today on a three-year, $40 million extension that includes $31.25 million guaranteed with CB Kyler Gordon. The deal now makes Gordon the NFL’s highest-paid slot corner and contractually ties him to Chicago through the 2028 season.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Warren nekem nagyon Jeremy Shockey-vibe. Ekkorra prosztó alfahím nincs minden bokorban, aki nagyon jól focizik.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Nem valószínű, hogy bent lesz 10.húzásra. Kelvin Bankshez mit szólnátok?Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.Will Campbell?!
mortirolo
Adnád nem?
Annyi végkimenetele lehet, hogy....hagyjuk is inkább.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak megőrülni más csapatoknál a bizonyítási vágytól...vagy éppen nálunk Poles a rá nehezedő nyomástól.
Egy biztos, hogy nagyon várom az eseményt!
oOo Gery oOo
Láttam mockokban még TE húzást is, aminek nagyon nem örülnék, bár olvastam, hogy bizonyos tekintetben Tyler Warrent Gronkowskihoz hasonlítják
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Rookie poolnál top51 fizuk miatt 4.1M, 1.7M és 1.133M fog számítani kb. 😊Effective Cap: 4,81 millióCase Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.Nem tuti. Kérdés h mennyi lesz a cap hitje ebből a 3 misiből. Ha 1.5M mondjuk, akkor nem sokat szökken az elérhető 10 misi cap spacetek.
Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
Beki
Rookie: 11,64 millió
Tehát a hiány kb. 7 millió jelenleg.
Nem ártana odafigyelni arra a drafton, hogy most Braxton Jones gombokért játszik, de jövőre ez már nem így lesz.
mortirolo
több mint 1 éve
Effective Cap: 4,81 millióCase Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.Nem tuti. Kérdés h mennyi lesz a cap hitje ebből a 3 misiből. Ha 1.5M mondjuk, akkor nem sokat szökken az elérhető 10 misi cap spacetek.
Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
Beki
Rookie: 11,64 millió
Tehát a hiány kb. 7 millió jelenleg.
Nem ártana odafigyelni arra a drafton, hogy most Braxton Jones gombokért játszik, de jövőre ez már nem így lesz.
több mint 1 éve
Játékos-edző, kettős játékengedéllyel.össze kéne szedni egyszer, hogy Keenum pl mennyit keresett a padon ülve.Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.Az ablakon is kidobhatták volna
Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
🤘 gaben 🤘
szerk: 61 millióig számoltam
Amadeus the Young
több mint 1 éve
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.Nem tuti. Kérdés h mennyi lesz a cap hitje ebből a 3 misiből. Ha 1.5M mondjuk, akkor nem sokat szökken az elérhető 10 misi cap spacetek.
Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
több mint 1 éve
össze kéne szedni egyszer, hogy Keenum pl mennyit keresett a padon ülve.Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.Az ablakon is kidobhatták volna
Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
🤘 gaben 🤘
szerk: 61 millióig számoltam
Szerkesztette: resistance is futile
több mint 1 éve
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.Az ablakon is kidobhatták volna
Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
mortirolo
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Case Keenum 37, agreed to a one-year, $3 million deal.Szerződéseket kell átalakítanunk és vagy kivágnunk néhány embert, mert már a draftolandókra sem futná a keret.
több mint 1 éve
Nick McCloud jött 1 evre. ST-nel több nem varhato tole.
több mint 1 éve
Ő papíron jó lenne és talán a legjobb esélyünk, de kb. 1:100-hoz, hogy LT lesz belőle. Ha át kellene képezni és lenne belőle egy jó LG, az még mindig határeset. Nehéz lesz nem elvesztegetni a 10. pozíciót.Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.Will Campbell?!
mortirolo
Adnád nem?
Annyi végkimenetele lehet, hogy....hagyjuk is inkább.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak megőrülni más csapatoknál a bizonyítási vágytól...vagy éppen nálunk Poles a rá nehezedő nyomástól.
Egy biztos, hogy nagyon várom az eseményt!
oOo Gery oOo
több mint 1 éve
Sources: The #Bears are in agreement on a 1-year deal with WR and 2x Pro Bowl returner Devin Duvernay.
több mint 1 éve
Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.Will Campbell?!
mortirolo
Adnád nem?
Annyi végkimenetele lehet, hogy....hagyjuk is inkább.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fognak megőrülni más csapatoknál a bizonyítási vágytól...vagy éppen nálunk Poles a rá nehezedő nyomástól.
Egy biztos, hogy nagyon várom az eseményt!
több mint 1 éve
Minél tovább nézem a idei felhozatalt, annál inkább a lemozgás híve vagyok. Nincs sok QB, aki lenyomja a sort és nincs annyi kiemelkedő játékos más poszton sem, hogy megérje érte odaadni a tizediket. RB és TE a piacról olcsón beszerezhető. OT, DT és EDGE meg húzható ugyanolyan a 20. helyről is. Hacsak nem lesz valami váratlan lecsúszás, akkor cserélnünk kell.
több mint 1 éve
Running back Travis Homer is re-signing with the Bears on a one-year, $2 million deal, per source.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Veteran WR Olamide Zaccheaus is signing with the #Bears, per source.Akkor öt gondoltak egyenlore WR 3-ra.
Cruyffista
több mint 1 éve
Veteran WR Olamide Zaccheaus is signing with the #Bears, per source.
több mint 1 éve
Remélem, hogy Odeyingbo (54) méltó lesz az (eddigi) mezszámához.
több mint 1 éve
Már meg volt a bemutatkozó sajtó tájékoztatója is. youtu.be/91NED5jftJI?si=kJ4ryVbWqQ5JNOkb
több mint 1 éve
Nem nagyon vagyok jelen ott, de akkor megnyugodtam. Köszönöm! 😊Nem tudom, hogy vagytok vele, de engem aggaszt, hogy még nincsenek meg a Jarrett szerzödés részletei. Remélem nem valami porszem került a gépezetbe.Tegnap már kész tényként posztolta a szerződtetését a csapat FB oldala.
Toto21
www.facebook.com/ChicagoBears/posts/pfbid0w6NNmv3eQEQ43XVfJxhB6huXHJhsNkVDoMRzyYq5QVShujBgganzwuaYDU7eq9xAl
Medve81
több mint 1 éve
Nem tudom, hogy vagytok vele, de engem aggaszt, hogy még nincsenek meg a Jarrett szerzödés részletei. Remélem nem valami porszem került a gépezetbe.Tegnap már kész tényként posztolta a szerződtetését a csapat FB oldala.
Toto21
