Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 1 éve
Nem tudom, hogy vagytok vele, de engem aggaszt, hogy még nincsenek meg a Jarrett szerzödés részletei. Remélem nem valami porszem került a gépezetbe.
több mint 1 éve
Nem értem Sanborn-nal mi a bajuk. Jó, olcsó, helyi, minden szurkoló kedvence stb.Linebackert igazolt a Cowboys: Jack Sanborn
mortirolo
több mint 1 éve
Nem csak Hicks és Byard, hanem Brisker és Owens is lejáró szerzödésü. Jövöre jelen pillanatban üres a S szoba.Mostanra sikerült megemészteni az igazolásokat és mosollyal a szám szélén várom a további fejleményeket.Over the cap és a szakik szerint 22 millió, de ebben még nincs benne Grady Jarrett mert még nem jöttek ki a pontos részletek. Kb 10 Milla kell a draftra. Ez azt jelenti hogy olyan 5-10 millió körüli mozgástér maradt, szóval nagyobb igazolást nem várnék már. Ha nagyon kell akkor mondjuk DJ Moore, Byard, Thuney és talán még Jonah Jackson szerződése is módosítható. ( még talán JJ is)
- Mennyi pénz maradt még a sapka alatt?
- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon?
oOo Gery oOo
A needek nagyjából azok amiket Toto is írt, de én talán a S-t is ide venném. Hicks és Byard szerződése is lejár jövőre és Brisker nem egy élet biztosítás. Kyzer White aki érdekes lehet FA piacon ha Sanborn nem jön vissza. CB sor szerintem teljesen rendben van, tán az egyik legerősebb egység. EDGE és DL kell még ami szinte biztos jönni is fog a drafton 1-3 körben…
Tomcsik
Ezért gondoltam Byard hosszabítást, mondjuk plusz egy évvel. De szerintem ezzel jövöre fogunk majd foglalkozni, ezér se írtam fel, mert idénre teljesen jó ez a 4 ember.
Ami a legjobban bosszant, hogy T. Edmunds szerzödése idén mozdíthatatlan! :/
több mint 1 éve
Mostanra sikerült megemészteni az igazolásokat és mosollyal a szám szélén várom a további fejleményeket.Over the cap és a szakik szerint 22 millió, de ebben még nincs benne Grady Jarrett mert még nem jöttek ki a pontos részletek. Kb 10 Milla kell a draftra. Ez azt jelenti hogy olyan 5-10 millió körüli mozgástér maradt, szóval nagyobb igazolást nem várnék már. Ha nagyon kell akkor mondjuk DJ Moore, Byard, Thuney és talán még Jonah Jackson szerződése is módosítható. ( még talán JJ is)
- Mennyi pénz maradt még a sapka alatt?
- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon?
oOo Gery oOo
A needek nagyjából azok amiket Toto is írt, de én talán a S-t is ide venném. Hicks és Byard szerződése is lejár jövőre és Brisker nem egy élet biztosítás. Kyzer White aki érdekes lehet FA piacon ha Sanborn nem jön vissza. CB sor szerintem teljesen rendben van, tán az egyik legerősebb egység. EDGE és DL kell még ami szinte biztos jönni is fog a drafton 1-3 körben…
Szerkesztette: Tomcsik
több mint 1 éve
Mostanra sikerült megemészteni az igazolásokat és mosollyal a szám szélén várom a további fejleményeket.- Mennyi pénz maradt még a sapka alatt? - ezt még nem lehet megmondani, mert Dalman és Jarrett szerzödéseinek nincsenek meg a részletei. Nélkülük 35M körül van, velük szerintem 20-15M körül lesz szerintem ami marad
- Mennyi pénz maradt még a sapka alatt?
- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon?
oOo Gery oOo
- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? - ha megnézzük a rostert, akkor azt kell mondjam, hogy a kezdök így most kb megvannak, de:
- hiányzik egy WR3
- hiányzik a mélység az Oline-ból
- hiányzik a mélység a LB sorban
- javíthatnánk a RB,CB soron még
Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon? - szerintem itt már csak jövö héten vagy a draft után fog jönni valaki. De tippre:
- WR: Josh Reynolds, mert ismeri BJ és nem lenne drága
- LB: én itt ahogy írtam Sanborn re-sign-ban bízok
- Oline: ezen a poszton szerintem draftról fognak jönni játékosok
- RB: itt is a draftot látom csak
pénzt még azzal szabadíthatunk fel, ha Thuney és Byard contratjait megtoldjuk. Meglátjuk mire akarnak még költeni. De nagy pénzt nem hiszem, hogy ki fogunk még adni FA piacon.
De kíváncsi vagyok a többiek véleményére is.
több mint 1 éve
Mostanra sikerült megemészteni az igazolásokat és mosollyal a szám szélén várom a további fejleményeket. - Mennyi pénz maradt még a sapka alatt?
- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon?
több mint 1 éve
Nagyon kell az okos draft, mert nem lehet csak FA-ről komoly csapatot építeni. Már most sem Cap Space-ről beszélünk, hanem 15 milliós lyukról a cap-ben. Lehet persze fej nehézzé alakítani a szerződéseket, de az nem a hosszútávú sikeresség titka. Draftról kell építkezni és lehetőleg BPA alapon a legdrágább pozíciókba kell embert hozni.Nekem tetszik Teven Jenkins játéka, de a padra valószínűleg túl drága. Pedig ott nem sérülne le és beállhatna, ha szükség van rá. Az első sorunk jó, de hozni kell mögéjük ember(eke)t a draftról, mert pl. Braxton sem lesz sokáig elérhető 3,7 millióért. Szóval egy LT húzás lenne a legjobb.ha nem kell senkinek a piacon, akkor olcsón visszajöhet.
mortirolo
De én várok még erösítést a secondary-be és LB sorba is. Brisker és Byard ( Owens/ Hicks) szerzödése lejár jövöre. LB sorban van a két kezdö és ennyi.
Tippre FA-röl érkezni fog még egy-két kiegészítö játékos. Nagy nevet már nem várok. Esetlegesen Sanborn re-sign.
Draft szerintem OL/RB lesz várható attól függöen ki marad benn.
Toto21
Nem értem Sanborn-nal mi a bajuk. Jó, olcsó, helyi, minden szurkoló kedvence stb.
több mint 1 éve
Nekem tetszik Teven Jenkins játéka, de a padra valószínűleg túl drága. Pedig ott nem sérülne le és beállhatna, ha szükség van rá. Az első sorunk jó, de hozni kell mögéjük ember(eke)t a draftról, mert pl. Braxton sem lesz sokáig elérhető 3,7 millióért. Szóval egy LT húzás lenne a legjobb.ha nem kell senkinek a piacon, akkor olcsón visszajöhet.
mortirolo
De én várok még erösítést a secondary-be és LB sorba is. Brisker és Byard ( Owens/ Hicks) szerzödése lejár jövöre. LB sorban van a két kezdö és ennyi.
Tippre FA-röl érkezni fog még egy-két kiegészítö játékos. Nagy nevet már nem várok. Esetlegesen Sanborn re-sign.
Draft szerintem OL/RB lesz várható attól függöen ki marad benn.
több mint 1 éve
Nekem tetszik Teven Jenkins játéka, de a padra valószínűleg túl drága. Pedig ott nem sérülne le és beállhatna, ha szükség van rá. Az első sorunk jó, de hozni kell mögéjük ember(eke)t a draftról, mert pl. Braxton sem lesz sokáig elérhető 3,7 millióért. Szóval egy LT húzás lenne a legjobb.
több mint 1 éve
FloresR
374
Jó drafttal még jobbak lesztek
több mint 1 éve
Lehet, hogy végre minőségi időtöltés lesz Bears meccset nézni? Az utóbbi évek után igazán ránk férne. Egészségedre Toto!
több mint 1 éve
Source: former Falcons Pro Bowl DT Grady Jarrett — released today from Atlanta — already has found a new home, reaching agreement on a 3-year $43.5 million deal including $28.5 million fully guaranteed with the Chicago Bears. Deal negotiated by Todd France at Athletes First.oh yes baby! Idén lehetnék én is a Bears GM 😀 Eddig Ben Johnson hatás nálam nagyon pozitív, megtanítja Poles-t igazolni! Pattintok is egy sört, pedig hétfő este nem akartam inni, de most nagyon megkívántam 😀
Beki
több mint 1 éve
Source: former Falcons Pro Bowl DT Grady Jarrett — released today from Atlanta — already has found a new home, reaching agreement on a 3-year $43.5 million deal including $28.5 million fully guaranteed with the Chicago Bears. Deal negotiated by Todd France at Athletes First.
több mint 1 éve
BREAKING: Free agent DT Dayo Odeyingbo is signing with the #Bears, multiple sources tell @NFLonFOX.Nekem ez meh... Nem hiszem, hogy ennyit erne. De meg utana kell kicsit olvasnom. De nekem ö egy Walker szint...
Cruyffista
több mint 1 éve
3 év. 48 millió, 32m gari
több mint 1 éve
BREAKING: Free agent DT Dayo Odeyingbo is signing with the #Bears, multiple sources tell @NFLonFOX.
több mint 1 éve
Nálam Grady Jarrett, most hogy elengedték. 😊 Szerintem középre ő még nagyon jól jönne. Sweat meh, inkább hozzunk egy fiatalt a draftról.Nekem a tortára a habot a dupla Sweat páros összejövetele tenné fel.Na végre, center is van 🙂 azt hiszem ebben az OL-ban már kezdhetünk bízni, jó látni hogy nem ülünk a tartalékainkon, ha eredményt akarnak akkor ez kellYes Baby! Dalman a kivansaglistarol pipa. Guardok pipa. Nem ugy, ahogy eredetileg irtam, de vegre logikus donteseket hozunk el se tudom hinni!!
davemayer
Innen minden mas mar ajandek az offseasonben.
Papiron van egy jo tamadofalunk!
Toto21
De Dalman volt a fő kívánságom nekem is.
Medve81
több mint 1 éve
Nekem a tortára a habot a dupla Sweat páros összejövetele tenné fel.Na végre, center is van 🙂 azt hiszem ebben az OL-ban már kezdhetünk bízni, jó látni hogy nem ülünk a tartalékainkon, ha eredményt akarnak akkor ez kellYes Baby! Dalman a kivansaglistarol pipa. Guardok pipa. Nem ugy, ahogy eredetileg irtam, de vegre logikus donteseket hozunk el se tudom hinni!!
davemayer
Innen minden mas mar ajandek az offseasonben.
Papiron van egy jo tamadofalunk!
Toto21
De Dalman volt a fő kívánságom nekem is.
több mint 1 éve
Na végre, center is van 🙂 azt hiszem ebben az OL-ban már kezdhetünk bízni, jó látni hogy nem ülünk a tartalékainkon, ha eredményt akarnak akkor ez kellYes Baby! Dalman a kivansaglistarol pipa. Guardok pipa. Nem ugy, ahogy eredetileg irtam, de vegre logikus donteseket hozunk el se tudom hinni!!
davemayer
Innen minden mas mar ajandek az offseasonben.
Papiron van egy jo tamadofalunk!
több mint 1 éve
Szerintem a Bears lesz az egyik legnézettebb csapat a semleges szurkolók számára. Ez beteg ami itt készül.Ebben a csoportban kell is a jó OL
Tuti Jeanty lesz ebből.
KeyG
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Na végre, center is van 🙂 azt hiszem ebben az OL-ban már kezdhetünk bízni, jó látni hogy nem ülünk a tartalékainkon, ha eredményt akarnak akkor ez kell
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 1 éve
ESPN sources: Former Falcons center Drew Dalman reached agreement today on a three-year, $42 million deal that includes $28 million guaranteed with the Chicago Bears. The deal makes Dalman the NFL’s second-highest center. Steve Caric of Wasserman negotiated the deal with Bears GM Ryan Poles, who has poured his resources into Chicago’s offensive line.
több mint 1 éve
Igen, elhoztuk a sztáredzőt, kezdünk a falba invesztálni, sok pénz van, talán elindulunk végre felfelé. Igaz, Matt Nagy óta kissé óvatos vagyok, de ha bejön minden megvan bocsátva Polesnak.....😊Folyamatosan követtem az eseményeket,de érdemit a semmihez, nem tudtam és nem is akartam hozzáfűzni. Ismét új szelek fújnak Chicagoba, de most van egy olyan érzésem, hogy ezek akár jók is lehetnek.Sziasztok!Régen láttunk. Üdv újra itt!
Mi történik itt kérem szépen?!
Ébredezik a mackó a téli álmából?
oOo Gery oOo
csi77
Kösz az üdvözlést! 😉
oOo Gery oOo
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Folyamatosan követtem az eseményeket,de érdemit a semmihez, nem tudtam és nem is akartam hozzáfűzni. Ismét új szelek fújnak Chicagoba, de most van egy olyan érzésem, hogy ezek akár jók is lehetnek.Sziasztok!Régen láttunk. Üdv újra itt!
Mi történik itt kérem szépen?!
Ébredezik a mackó a téli álmából?
oOo Gery oOo
csi77
Kösz az üdvözlést! 😉