Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Nem tudom, hogy vagytok vele, de engem aggaszt, hogy még nincsenek meg a Jarrett szerzödés részletei. Remélem nem valami porszem került a gépezetbe.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nem értem Sanborn-nal mi a bajuk. Jó, olcsó, helyi, minden szurkoló kedvence stb.
mortirolo
Linebackert igazolt a Cowboys: Jack Sanborn
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Mostanra sikerült megemészteni az igazolásokat és mosollyal a szám szélén várom a további fejleményeket.
- Mennyi pénz maradt még a sapka alatt?
- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon?
oOo Gery oOo
Over the cap és a szakik szerint 22 millió, de ebben még nincs benne Grady Jarrett mert még nem jöttek ki a pontos részletek. Kb 10 Milla kell a draftra. Ez azt jelenti hogy olyan 5-10 millió körüli mozgástér maradt, szóval nagyobb igazolást nem várnék már. Ha nagyon kell akkor mondjuk DJ Moore, Byard, Thuney és talán még Jonah Jackson szerződése is módosítható. ( még talán JJ is)

A needek nagyjából azok amiket Toto is írt, de én talán a S-t is ide venném. Hicks és Byard szerződése is lejár jövőre és Brisker nem egy élet biztosítás. Kyzer White aki érdekes lehet FA piacon ha Sanborn nem jön vissza. CB sor szerintem teljesen rendben van, tán az egyik legerősebb egység. EDGE és DL kell még ami szinte biztos jönni is fog a drafton 1-3 körben…
Tomcsik
Nem csak Hicks és Byard, hanem Brisker és Owens is lejáró szerzödésü. Jövöre jelen pillanatban üres a S szoba.

Ezért gondoltam Byard hosszabítást, mondjuk plusz egy évvel. De szerintem ezzel jövöre fogunk majd foglalkozni, ezér se írtam fel, mert idénre teljesen jó ez a 4 ember.

Ami a legjobban bosszant, hogy T. Edmunds szerzödése idén mozdíthatatlan! :/
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Mostanra sikerült megemészteni az igazolásokat és mosollyal a szám szélén várom a további fejleményeket.
- Mennyi pénz maradt még a sapka alatt?
- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon?
oOo Gery oOo
Over the cap és a szakik szerint 22 millió, de ebben még nincs benne Grady Jarrett mert még nem jöttek ki a pontos részletek. Kb 10 Milla kell a draftra. Ez azt jelenti hogy olyan 5-10 millió körüli mozgástér maradt, szóval nagyobb igazolást nem várnék már. Ha nagyon kell akkor mondjuk DJ Moore, Byard, Thuney és talán még Jonah Jackson szerződése is módosítható. ( még talán JJ is)

A needek nagyjából azok amiket Toto is írt, de én talán a S-t is ide venném. Hicks és Byard szerződése is lejár jövőre és Brisker nem egy élet biztosítás. Kyzer White aki érdekes lehet FA piacon ha Sanborn nem jön vissza. CB sor szerintem teljesen rendben van, tán az egyik legerősebb egység. EDGE és DL kell még ami szinte biztos jönni is fog a drafton 1-3 körben…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Mostanra sikerült megemészteni az igazolásokat és mosollyal a szám szélén várom a további fejleményeket.
- Mennyi pénz maradt még a sapka alatt?
- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon?
oOo Gery oOo
- Mennyi pénz maradt még a sapka alatt? - ezt még nem lehet megmondani, mert Dalman és Jarrett szerzödéseinek nincsenek meg a részletei. Nélkülük 35M körül van, velük szerintem 20-15M körül lesz szerintem ami marad

- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? - ha megnézzük a rostert, akkor azt kell mondjam, hogy a kezdök így most kb megvannak, de:

- hiányzik egy WR3
- hiányzik a mélység az Oline-ból
- hiányzik a mélység a LB sorban
- javíthatnánk a RB,CB soron még


Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon? - szerintem itt már csak jövö héten vagy a draft után fog jönni valaki. De tippre:

- WR: Josh Reynolds, mert ismeri BJ és nem lenne drága
- LB: én itt ahogy írtam Sanborn re-sign-ban bízok
- Oline: ezen a poszton szerintem draftról fognak jönni játékosok
- RB: itt is a draftot látom csak

pénzt még azzal szabadíthatunk fel, ha Thuney és Byard contratjait megtoldjuk. Meglátjuk mire akarnak még költeni. De nagy pénzt nem hiszem, hogy ki fogunk még adni FA piacon.


De kíváncsi vagyok a többiek véleményére is.
több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
Mostanra sikerült megemészteni az igazolásokat és mosollyal a szám szélén várom a további fejleményeket.
- Mennyi pénz maradt még a sapka alatt?
- Mely posztok azok amik még mindenféleképpen erősítésre szorulnak? Ezekre a posztokra kik lennének a legjobb játékosok akik még elérhetőek a szabad ügynök piacon?
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nekem tetszik Teven Jenkins játéka, de a padra valószínűleg túl drága. Pedig ott nem sérülne le és beállhatna, ha szükség van rá. Az első sorunk jó, de hozni kell mögéjük ember(eke)t a draftról, mert pl. Braxton sem lesz sokáig elérhető 3,7 millióért. Szóval egy LT húzás lenne a legjobb.
mortirolo
ha nem kell senkinek a piacon, akkor olcsón visszajöhet.

De én várok még erösítést a secondary-be és LB sorba is. Brisker és Byard ( Owens/ Hicks) szerzödése lejár jövöre. LB sorban van a két kezdö és ennyi.

Tippre FA-röl érkezni fog még egy-két kiegészítö játékos. Nagy nevet már nem várok. Esetlegesen Sanborn re-sign.

Draft szerintem OL/RB lesz várható attól függöen ki marad benn.
Toto21
Nagyon kell az okos draft, mert nem lehet csak FA-ről komoly csapatot építeni. Már most sem Cap Space-ről beszélünk, hanem 15 milliós lyukról a cap-ben. Lehet persze fej nehézzé alakítani a szerződéseket, de az nem a hosszútávú sikeresség titka. Draftról kell építkezni és lehetőleg BPA alapon a legdrágább pozíciókba kell embert hozni.

Nem értem Sanborn-nal mi a bajuk. Jó, olcsó, helyi, minden szurkoló kedvence stb.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Nekem tetszik Teven Jenkins játéka, de a padra valószínűleg túl drága. Pedig ott nem sérülne le és beállhatna, ha szükség van rá. Az első sorunk jó, de hozni kell mögéjük ember(eke)t a draftról, mert pl. Braxton sem lesz sokáig elérhető 3,7 millióért. Szóval egy LT húzás lenne a legjobb.
mortirolo
ha nem kell senkinek a piacon, akkor olcsón visszajöhet.

De én várok még erösítést a secondary-be és LB sorba is. Brisker és Byard ( Owens/ Hicks) szerzödése lejár jövöre. LB sorban van a két kezdö és ennyi.

Tippre FA-röl érkezni fog még egy-két kiegészítö játékos. Nagy nevet már nem várok. Esetlegesen Sanborn re-sign.

Draft szerintem OL/RB lesz várható attól függöen ki marad benn.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nekem tetszik Teven Jenkins játéka, de a padra valószínűleg túl drága. Pedig ott nem sérülne le és beállhatna, ha szükség van rá. Az első sorunk jó, de hozni kell mögéjük ember(eke)t a draftról, mert pl. Braxton sem lesz sokáig elérhető 3,7 millióért. Szóval egy LT húzás lenne a legjobb.
több mint 1 éve
FloresR 374
Jó drafttal még jobbak lesztek
több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
Lehet, hogy végre minőségi időtöltés lesz Bears meccset nézni? Az utóbbi évek után igazán ránk férne. Egészségedre Toto!
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Source: former Falcons Pro Bowl DT Grady Jarrett — released today from Atlanta — already has found a new home, reaching agreement on a 3-year $43.5 million deal including $28.5 million fully guaranteed with the Chicago Bears. Deal negotiated by Todd France at Athletes First.
Beki
oh yes baby! Idén lehetnék én is a Bears GM 😀 Eddig Ben Johnson hatás nálam nagyon pozitív, megtanítja Poles-t igazolni! Pattintok is egy sört, pedig hétfő este nem akartam inni, de most nagyon megkívántam 😀
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 890
Source: former Falcons Pro Bowl DT Grady Jarrett — released today from Atlanta — already has found a new home, reaching agreement on a 3-year $43.5 million deal including $28.5 million fully guaranteed with the Chicago Bears. Deal negotiated by Todd France at Athletes First.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
BREAKING: Free agent DT Dayo Odeyingbo is signing with the #Bears, multiple sources tell @NFLonFOX.
Cruyffista
Nekem ez meh... Nem hiszem, hogy ennyit erne. De meg utana kell kicsit olvasnom. De nekem ö egy Walker szint...
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
3 év. 48 millió, 32m gari
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
BREAKING: Free agent DT Dayo Odeyingbo is signing with the #Bears, multiple sources tell @NFLonFOX.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Na végre, center is van 🙂 azt hiszem ebben az OL-ban már kezdhetünk bízni, jó látni hogy nem ülünk a tartalékainkon, ha eredményt akarnak akkor ez kell
davemayer
Yes Baby! Dalman a kivansaglistarol pipa. Guardok pipa. Nem ugy, ahogy eredetileg irtam, de vegre logikus donteseket hozunk el se tudom hinni!!

Innen minden mas mar ajandek az offseasonben.

Papiron van egy jo tamadofalunk!
Toto21
Nekem a tortára a habot a dupla Sweat páros összejövetele tenné fel.
De Dalman volt a fő kívánságom nekem is.
Medve81
Nálam Grady Jarrett, most hogy elengedték. 😊 Szerintem középre ő még nagyon jól jönne. Sweat meh, inkább hozzunk egy fiatalt a draftról.
több mint 1 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 181
Na végre, center is van 🙂 azt hiszem ebben az OL-ban már kezdhetünk bízni, jó látni hogy nem ülünk a tartalékainkon, ha eredményt akarnak akkor ez kell
davemayer
Yes Baby! Dalman a kivansaglistarol pipa. Guardok pipa. Nem ugy, ahogy eredetileg irtam, de vegre logikus donteseket hozunk el se tudom hinni!!

Innen minden mas mar ajandek az offseasonben.

Papiron van egy jo tamadofalunk!
Toto21
Nekem a tortára a habot a dupla Sweat páros összejövetele tenné fel.
De Dalman volt a fő kívánságom nekem is.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
Na végre, center is van 🙂 azt hiszem ebben az OL-ban már kezdhetünk bízni, jó látni hogy nem ülünk a tartalékainkon, ha eredményt akarnak akkor ez kell
davemayer
Yes Baby! Dalman a kivansaglistarol pipa. Guardok pipa. Nem ugy, ahogy eredetileg irtam, de vegre logikus donteseket hozunk el se tudom hinni!!

Innen minden mas mar ajandek az offseasonben.

Papiron van egy jo tamadofalunk!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Szerintem a Bears lesz az egyik legnézettebb csapat a semleges szurkolók számára. Ez beteg ami itt készül.
Tuti Jeanty lesz ebből.
KeyG
Ebben a csoportban kell is a jó OL

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Na végre, center is van 🙂 azt hiszem ebben az OL-ban már kezdhetünk bízni, jó látni hogy nem ülünk a tartalékainkon, ha eredményt akarnak akkor ez kell

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Szerintem a Bears lesz az egyik legnézettebb csapat a semleges szurkolók számára. Ez beteg ami itt készül.
Tuti Jeanty lesz ebből.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
ESPN sources: Former Falcons center Drew Dalman reached agreement today on a three-year, $42 million deal that includes $28 million guaranteed with the Chicago Bears. The deal makes Dalman the NFL’s second-highest center. Steve Caric of Wasserman negotiated the deal with Bears GM Ryan Poles, who has poured his resources into Chicago’s offensive line.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!
Mi történik itt kérem szépen?!
Ébredezik a mackó a téli álmából?
oOo Gery oOo
Régen láttunk. Üdv újra itt!
csi77
Folyamatosan követtem az eseményeket,de érdemit a semmihez, nem tudtam és nem is akartam hozzáfűzni. Ismét új szelek fújnak Chicagoba, de most van egy olyan érzésem, hogy ezek akár jók is lehetnek.

Kösz az üdvözlést! 😉
oOo Gery oOo
Igen, elhoztuk a sztáredzőt, kezdünk a falba invesztálni, sok pénz van, talán elindulunk végre felfelé. Igaz, Matt Nagy óta kissé óvatos vagyok, de ha bejön minden megvan bocsátva Polesnak.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Gery90 Chicago Bears 926
Sziasztok!
Mi történik itt kérem szépen?!
Ébredezik a mackó a téli álmából?
oOo Gery oOo
Régen láttunk. Üdv újra itt!
csi77
Folyamatosan követtem az eseményeket,de érdemit a semmihez, nem tudtam és nem is akartam hozzáfűzni. Ismét új szelek fújnak Chicagoba, de most van egy olyan érzésem, hogy ezek akár jók is lehetnek.

Kösz az üdvözlést! 😉