Chicago Bears
Szerintem azért érdemes fizetni egy GM-t, hogy ne 25 millióért hozzon egy Guard-ot, hanem a draftról jó sok Tackle-t, aki majd 25 milliót ér és sokáig 5-ért játszik. Addig is ne Nate Davis-eket hozzon, hanem találjon ugyanannyiért használhatót. Én látok többet is, aki megoldás lehetne 1-2 évre, pl. a Lions-ból is jöhetne egy.Úgy látom szomorúság van. Mondjuk én nem értem, hogy miért lett volna jó nekünk kifizetni évente 25 milliót Trey Smith-nek, amikor 20-ért két majdnem olyan jót is hozhatunk 1-2 évre, amíg be nem érnek a drafton kiválasztottak. Nem valószínű, hogy egy újonc támadófal ember azonnal kezdő szinten fog játszani, így nekünk több megbízható emberre van szükségünk a falba és nem egyetlen jóra. Így meglehet a mélység is.Simán lett volna pénz akár többre is. Akár 3-4 nagy igazolás is belefér ebbe a 80 misibe. Felejtsük már el ezt a jaj jobb is hogy nem jön mert drága. Nate Daviseket szeretnénk vagy pro bowlereket? Van egy ilyen játékos talán a legnagyobb neededre akkor elhozod. Ha 25 Milla akkor 25…Ahogy mondtad is 3 újonc IDL Bem fog kezdeni. Szóval kellene fog 1-2 FA és nem akarok megint valami low tied playát aki még drága is…
mortirolo
Tomcsik
Ha csak a két falat nézem:
Jelenleg van egy Darnell Wright és egy állandóan sérült Teven Jenkins, aki megüti a mércét. Ha Braxton Jones bemenne G-ba, akkor is csak 2.5 emberünk van. A védőfalba kell egy EDGE és 3Tech. A 80 millió soknak tűnik, de sok a lyuk is.
Úgy látom szomorúság van. Mondjuk én nem értem, hogy miért lett volna jó nekünk kifizetni évente 25 milliót Trey Smith-nek, amikor 20-ért két majdnem olyan jót is hozhatunk 1-2 évre, amíg be nem érnek a drafton kiválasztottak. Nem valószínű, hogy egy újonc támadófal ember azonnal kezdő szinten fog játszani, így nekünk több megbízható emberre van szükségünk a falba és nem egyetlen jóra. Így meglehet a mélység is.Simán lett volna pénz akár többre is. Akár 3-4 nagy igazolás is belefér ebbe a 80 misibe. Felejtsük már el ezt a jaj jobb is hogy nem jön mert drága. Nate Daviseket szeretnénk vagy pro bowlereket? Van egy ilyen játékos talán a legnagyobb neededre akkor elhozod. Ha 25 Milla akkor 25…Ahogy mondtad is 3 újonc IDL Bem fog kezdeni. Szóval kellene fog 1-2 FA és nem akarok megint valami low tied playát aki még drága is…
mortirolo
Ez azért meglepő. Walker egy amolyan jó munkás ember volt. Kint és belül is lehetett használni és a D line így is karcsú volt… Everett is repült na ez a sokkal kevésbé meglepő…The #Bears are releasing veteran DE DeMarcus Walker, sources say. A leader for Chicago who started all 17 games last season, the 30-year-old Walker heads to the market more than three weeks ahead of free agency. pic.twitter.com/nrt4NCMcHo
— Mike Garafolo (@MikeGarafolo) February 21, 2025
dande2
The #Bears are releasing veteran DE DeMarcus Walker, sources say. A leader for Chicago who started all 17 games last season, the 30-year-old Walker heads to the market more than three weeks ahead of free agency. pic.twitter.com/nrt4NCMcHo
— Mike Garafolo (@MikeGarafolo) February 21, 2025
x.com/chsn_bears/status/1888013121291436549?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgAEmogott a fal mogott felesleges. Egyebkent nagyon adnam!
Tomcsik
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
Hörinek is. 😀 Nyugodjék békében!Sajnos Virginia nem élte meg mikor Caleb a magasba emeli a Lombardit 😕Ó, jaj!
x.com/bradbiggs/status/1887556052087931048?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
Nyugodjék békében!
A kedvenc NFL-es nénim volt!
Willie Parker
Közben úgy tűnik a Jags és a Bears pass game koordinátort csinál idén a másik csapat tavalyi OC-jéből.
The #Jaguars plan to hire Shane Waldron, per sources, likely in a pass-game coordinator role.
— Jeremy Fowler (@JFowlerESPN) February 6, 2025
Former Bears OC reunites with Liam Coen from their Rams days. pic.twitter.com/URYZNVp9eB
Szerkesztette: iktriad
Sajnos Virginia nem élte meg mikor Caleb a magasba emeli a Lombardit 😕Ó, jaj!
x.com/bradbiggs/status/1887556052087931048?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
Nyugodjék békében!
A kedvenc NFL-es nénim volt!
x.com/bradbiggs/status/1887556052087931048?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Kicsit off, de honnan tudjátok, h miatta lett elküldve DP?Ki tudja milyen képek vannak a telefonjába? 😀
Elég fura, h újra felvesz valakit, ha miatta rúgták ki az előző helyéről...
Rolni
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
- 2025-ben veretlenek vagyunk. 1-0 a mérlegünk.
- Caleb Williams veretlen a Lambeau Field-en.
- Caleb Williams-nek több győzelme van a Packers ellen, mint a Trubisky + Fields párosnak összesen.
Nem kell ide a pánikkeltés! 😊
Wow ennek az embernek micsoda titkos aktái lehetnek bizonyos emberekről, hogy mindig talál vhol állást az NFLben 🙈Őszinte részvétem srácok, ez így nagyon kemény lesz nektek 😕
The #Bears are hiring former #Jaguars OC Press Taylor as their passing game coordinator, sources say, a key hire for Ben Johnson and OC Declan Doyle.
— Ian Rapoport (@RapSheet) January 30, 2025
Taylor adds experience and expertise in Chicago, plus another voice for Caleb Williams. pic.twitter.com/ZFx5vhRkbK
dande2
NBII-es futballisták a f@szomat már
"Best pissing game coordinator of the League"
Höri a Ben Johnson kinevezésről.
Az első rossz kinevezésetek, de ez egyből a horribilis kategória.Csak egyetérteni tudok. Amikor kineveztük Dougie P-t, Hulkeinstein csak annyit mondott, remek igazolás, csak Pretty Taylor ne kövesse. Követte, és 3 évvel később PO W ellenére el lett küldve, nem kis részben Press T miatt. Tényleg minél kevesebb ráhatása van a csapatra, annál jobb.
Aki nem tudná, gyakorlatilag miatta lett kirúgva Pederson két helyről is. Az eddigi offensei fájdalmasan szarok voltak. Szurkoljatok, hogy ne nagyon legyen beleszólása semmibe.
Hulkeinstein
iktriad
Elég fura, h újra felvesz valakit, ha miatta rúgták ki az előző helyéről...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
Az első rossz kinevezésetek, de ez egyből a horribilis kategória.Csak egyetérteni tudok. Amikor kineveztük Dougie P-t, Hulkeinstein csak annyit mondott, remek igazolás, csak Pretty Taylor ne kövesse. Követte, és 3 évvel később PO W ellenére el lett küldve, nem kis részben Press T miatt. Tényleg minél kevesebb ráhatása van a csapatra, annál jobb.
Aki nem tudná, gyakorlatilag miatta lett kirúgva Pederson két helyről is. Az eddigi offensei fájdalmasan szarok voltak. Szurkoljatok, hogy ne nagyon legyen beleszólása semmibe.
Hulkeinstein
Wow ennek az embernek micsoda titkos aktái lehetnek bizonyos emberekről, hogy mindig talál vhol állást az NFLben 🙈Az első rossz kinevezésetek, de ez egyből a horribilis kategória.
The #Bears are hiring former #Jaguars OC Press Taylor as their passing game coordinator, sources say, a key hire for Ben Johnson and OC Declan Doyle.
— Ian Rapoport (@RapSheet) January 30, 2025
Taylor adds experience and expertise in Chicago, plus another voice for Caleb Williams. pic.twitter.com/ZFx5vhRkbK
dande2
Aki nem tudná, gyakorlatilag miatta lett kirúgva Pederson két helyről is. Az eddigi offensei fájdalmasan szarok voltak. Szurkoljatok, hogy ne nagyon legyen beleszólása semmibe.
The #Bears are hiring former #Jaguars OC Press Taylor as their passing game coordinator, sources say, a key hire for Ben Johnson and OC Declan Doyle.
— Ian Rapoport (@RapSheet) January 30, 2025
Taylor adds experience and expertise in Chicago, plus another voice for Caleb Williams. pic.twitter.com/ZFx5vhRkbK
Richard Hightower is officially back as special teams coordinator.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
David Shaw (Broncos senior personnel executive és ex Stanford HC) jön, míg Declan Doyle (Broncos TE’s coach, SP padavan már a szenteknél is) volt OC interjún.Javítva.
Általános Doktor

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...