Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Úgy látom szomorúság van. Mondjuk én nem értem, hogy miért lett volna jó nekünk kifizetni évente 25 milliót Trey Smith-nek, amikor 20-ért két majdnem olyan jót is hozhatunk 1-2 évre, amíg be nem érnek a drafton kiválasztottak. Nem valószínű, hogy egy újonc támadófal ember azonnal kezdő szinten fog játszani, így nekünk több megbízható emberre van szükségünk a falba és nem egyetlen jóra. Így meglehet a mélység is.
mortirolo
Simán lett volna pénz akár többre is. Akár 3-4 nagy igazolás is belefér ebbe a 80 misibe. Felejtsük már el ezt a jaj jobb is hogy nem jön mert drága. Nate Daviseket szeretnénk vagy pro bowlereket? Van egy ilyen játékos talán a legnagyobb neededre akkor elhozod. Ha 25 Milla akkor 25…Ahogy mondtad is 3 újonc IDL Bem fog kezdeni. Szóval kellene fog 1-2 FA és nem akarok megint valami low tied playát aki még drága is…
Tomcsik
Szerintem azért érdemes fizetni egy GM-t, hogy ne 25 millióért hozzon egy Guard-ot, hanem a draftról jó sok Tackle-t, aki majd 25 milliót ér és sokáig 5-ért játszik. Addig is ne Nate Davis-eket hozzon, hanem találjon ugyanannyiért használhatót. Én látok többet is, aki megoldás lehetne 1-2 évre, pl. a Lions-ból is jöhetne egy.

Ha csak a két falat nézem:
Jelenleg van egy Darnell Wright és egy állandóan sérült Teven Jenkins, aki megüti a mércét. Ha Braxton Jones bemenne G-ba, akkor is csak 2.5 emberünk van. A védőfalba kell egy EDGE és 3Tech. A 80 millió soknak tűnik, de sok a lyuk is.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Úgy látom szomorúság van. Mondjuk én nem értem, hogy miért lett volna jó nekünk kifizetni évente 25 milliót Trey Smith-nek, amikor 20-ért két majdnem olyan jót is hozhatunk 1-2 évre, amíg be nem érnek a drafton kiválasztottak. Nem valószínű, hogy egy újonc támadófal ember azonnal kezdő szinten fog játszani, így nekünk több megbízható emberre van szükségünk a falba és nem egyetlen jóra. Így meglehet a mélység is.
mortirolo
Simán lett volna pénz akár többre is. Akár 3-4 nagy igazolás is belefér ebbe a 80 misibe. Felejtsük már el ezt a jaj jobb is hogy nem jön mert drága. Nate Daviseket szeretnénk vagy pro bowlereket? Van egy ilyen játékos talán a legnagyobb neededre akkor elhozod. Ha 25 Milla akkor 25…Ahogy mondtad is 3 újonc IDL Bem fog kezdeni. Szóval kellene fog 1-2 FA és nem akarok megint valami low tied playát aki még drága is…

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Úgy látom szomorúság van. Mondjuk én nem értem, hogy miért lett volna jó nekünk kifizetni évente 25 milliót Trey Smith-nek, amikor 20-ért két majdnem olyan jót is hozhatunk 1-2 évre, amíg be nem érnek a drafton kiválasztottak. Nem valószínű, hogy egy újonc támadófal ember azonnal kezdő szinten fog játszani, így nekünk több megbízható emberre van szükségünk a falba és nem egyetlen jóra. Így meglehet a mélység is.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
DAZN: Éppen védőfalemberek és linebacker-ek futkároznak. Hátha valamelyik hozzánk kerül.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282

dande2
Ez azért meglepő. Walker egy amolyan jó munkás ember volt. Kint és belül is lehetett használni és a D line így is karcsú volt… Everett is repült na ez a sokkal kevésbé meglepő…

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 638
 x.com/chsn_bears/status/1888013121291436549?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
Emogott a fal mogott felesleges. Egyebkent nagyon adnam!
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
 x.com/chsn_bears/status/1888013121291436549?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
RIP, pár dolgot láthatott élete során, szerencsére, utolsó Bears meccsén egy Pacskersz verést

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
RIP, nem lesz Ryan nevű a kövi GM

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos Virginia nem élte meg mikor Caleb a magasba emeli a Lombardit 😕

 x.com/bradbiggs/status/1887556052087931048?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
Ó, jaj!
Nyugodjék békében!

A kedvenc NFL-es nénim volt!
Willie Parker
Hörinek is. 😀 Nyugodjék békében!

Közben úgy tűnik a Jags és a Bears pass game koordinátort csinál idén a másik csapat tavalyi OC-jéből.


Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Sajnos Virginia nem élte meg mikor Caleb a magasba emeli a Lombardit 😕

 x.com/bradbiggs/status/1887556052087931048?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA
Tomcsik
Ó, jaj!
Nyugodjék békében!

A kedvenc NFL-es nénim volt!
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Sajnos Virginia nem élte meg mikor Caleb a magasba emeli a Lombardit 😕

 x.com/bradbiggs/status/1887556052087931048?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Kicsit off, de honnan tudjátok, h miatta lett elküldve DP?
Elég fura, h újra felvesz valakit, ha miatta rúgták ki az előző helyéről...
Rolni
Ki tudja milyen képek vannak a telefonjába? 😀
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Bears are hiring former UCLA assistant HC and OC Eric Bieneimy as their running backs coach, per source. Bieniemy now returns to the NFL.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
A tények makacs dolgok:
- 2025-ben veretlenek vagyunk. 1-0 a mérlegünk.
- Caleb Williams veretlen a Lambeau Field-en.
- Caleb Williams-nek több győzelme van a Packers ellen, mint a Trubisky + Fields párosnak összesen.

Nem kell ide a pánikkeltés! 😊
több mint 1 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 670
Wow ennek az embernek micsoda titkos aktái lehetnek bizonyos emberekről, hogy mindig talál vhol állást az NFLben 🙈


dande2
Őszinte részvétem srácok, ez így nagyon kemény lesz nektek 😕

NBII-es futballisták a f@szomat már
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Taylorról annyit írt a szerk sanzonbizottság elnöke a hírfigyelőbe, hogy:
"Best pissing game coordinator of the League"

Höri a Ben Johnson kinevezésről.


Az első rossz kinevezésetek, de ez egyből a horribilis kategória.

Aki nem tudná, gyakorlatilag miatta lett kirúgva Pederson két helyről is. Az eddigi offensei fájdalmasan szarok voltak. Szurkoljatok, hogy ne nagyon legyen beleszólása semmibe.
Hulkeinstein
Csak egyetérteni tudok. Amikor kineveztük Dougie P-t, Hulkeinstein csak annyit mondott, remek igazolás, csak Pretty Taylor ne kövesse. Követte, és 3 évvel később PO W ellenére el lett küldve, nem kis részben Press T miatt. Tényleg minél kevesebb ráhatása van a csapatra, annál jobb.
iktriad
több mint 1 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Kicsit off, de honnan tudjátok, h miatta lett elküldve DP?
Elég fura, h újra felvesz valakit, ha miatta rúgták ki az előző helyéről...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri a Ben Johnson kinevezésről.


Az első rossz kinevezésetek, de ez egyből a horribilis kategória.

Aki nem tudná, gyakorlatilag miatta lett kirúgva Pederson két helyről is. Az eddigi offensei fájdalmasan szarok voltak. Szurkoljatok, hogy ne nagyon legyen beleszólása semmibe.
Hulkeinstein
Csak egyetérteni tudok. Amikor kineveztük Dougie P-t, Hulkeinstein csak annyit mondott, remek igazolás, csak Pretty Taylor ne kövesse. Követte, és 3 évvel később PO W ellenére el lett küldve, nem kis részben Press T miatt. Tényleg minél kevesebb ráhatása van a csapatra, annál jobb.
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 934 — Eagles & Seahawks fan
Wow ennek az embernek micsoda titkos aktái lehetnek bizonyos emberekről, hogy mindig talál vhol állást az NFLben 🙈


dande2
Az első rossz kinevezésetek, de ez egyből a horribilis kategória.

Aki nem tudná, gyakorlatilag miatta lett kirúgva Pederson két helyről is. Az eddigi offensei fájdalmasan szarok voltak. Szurkoljatok, hogy ne nagyon legyen beleszólása semmibe.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wow ennek az embernek micsoda titkos aktái lehetnek bizonyos emberekről, hogy mindig talál vhol állást az NFLben 🙈

több mint 1 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 181
 fuzovelkifele.com/2025/01/a-legjobb-dolog-ami-caleb-willimasszel-tortenhetett-a-ben-johnson-kinevezes/
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 658
The Chicago Bears are hiring Declan Doyle as their offensive coordinator and Dennis Allen as defensive coordinator, per source.

Richard Hightower is officially back as special teams coordinator.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
David Shaw (Broncos senior personnel executive és ex Stanford HC) jön, míg Declan Doyle (Broncos TE’s coach, SP padavan már a szenteknél is) volt OC interjún.
Általános Doktor
Javítva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...