Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Ismét élmény volt a meccsünket nézni.......
Baráti társaságban volt "szerencsém" megtekinteni a találkozót, az első félidő maga volt a csoda 😊

Az utolsó driveban bemondtam előre a sacket, annyira egyértelmű volt, mi fog történni.
Az utolsó játékról. Egy ideig azt hittem, hogy direkt hagyták lefutni az órát és minden mindegy alapon felcsűrni az endzoneba, ha bejön, nyertünk, vége a meccsnek. Egy 4-7-tel álló csapatnak, aki szépen elkúrta az utolsó 3 meccs végét pontosan ezt is kellene csinálni, nem pedig a FG-ra menni. Nem mindegy, hogy 4-8 vagy 5-
7? PO úgysem lesz, de a ranomét kicsit lehetett volna menteni.
Mivel nyilván nem ez történt, egyértelmű, hogy az egész bagázsnak menni kell(ett volna múlt héten legkésőbb).

Mindegy, cimbik jókat kacarásztak rajtam, rajtunk, kínomban én is.
Ja, a Lions megint majdnem elchokerkedte a meccset, ahogy szokták, de most talán ez is megfordul náluk.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Eberfluss pofaja a partvonal mellett ez ex Lionsos Bamba Jabba-ra emlekeztetett. Egyertelmuen latszik azt se tudja hol van es mit csinal...

Ilyet ki kell baszni. A meccs vegi play hivasokrol neha nem is beszelve. QB draw 2 es 20-nal? Amibol benyeljuk a sack-et?! C'mon man!
Toto21
Jó mondjuk azt tegyük hozzá hogy Borom ott nem tudom mit gondolt….

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 639
Eberfluss pofaja a partvonal mellett ez ex Lionsos Bamba Jabba-ra emlekeztetett. Egyertelmuen latszik azt se tudja hol van es mit csinal...

Ilyet ki kell baszni. A meccs vegi play hivasokrol neha nem is beszelve. QB draw 2 es 20-nal? Amibol benyeljuk a sack-et?! C'mon man!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
221 coaches have had 20+ career games decided by 7 points or fewer. Matt Eberflus' .227 win percentage in those games (5-17) ranks 221st
r.baggio
Egyszer majd csak átfordul már az a szerencse, jön a szikra csak ki kell várni ès aztán lesz nemulass 🥴
dande2
Szerencse😂😂 Mekkora szerencse lett volna most is ha van még időkérés… ja várj.

Sürgősen el kell takarítani Eberflust, mert a keret bíztató.
Hulkeinstein
Irony detektor 😉
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Flus történelmi mélységekbe van…

 x.com/clayharbs82/status/1862278021841133717?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ez is sokmindent elmond…

 x.com/clayharbs82/status/1862282909408743720?s=46&t=6bnYcxXsprTslH2xX42SgA

több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 934 — Eagles & Seahawks fan
221 coaches have had 20+ career games decided by 7 points or fewer. Matt Eberflus' .227 win percentage in those games (5-17) ranks 221st
r.baggio
Egyszer majd csak átfordul már az a szerencse, jön a szikra csak ki kell várni ès aztán lesz nemulass 🥴
dande2
Szerencse😂😂 Mekkora szerencse lett volna most is ha van még időkérés… ja várj.

Sürgősen el kell takarítani Eberflust, mert a keret bíztató.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Van az a pont amikor már csak nevet rajta az ember, de én azon a ponton már rég túl vagyok. A pozitív az, hogy van egy jó csapatunk és 3 cetlink lesz az első 40-ben a drafton.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
221 coaches have had 20+ career games decided by 7 points or fewer. Matt Eberflus' .227 win percentage in those games (5-17) ranks 221st
r.baggio
Egyszer majd csak átfordul már az a szerencse, jön a szikra csak ki kell várni ès aztán lesz nemulass 🥴
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 124 — no es importante
221 coaches have had 20+ career games decided by 7 points or fewer. Matt Eberflus' .227 win percentage in those games (5-17) ranks 221st


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Pulyka fogy el előbb vagy a türelem az edző felé?
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Ez nem fog változni. Mindig újabb módot fog találni arra, hogy hogyan lehet elveszteni egy meccset.
mortirolo
Saját magunkat megverni, ahhoz értünk igazán.
mortirolo
Mondom, hogy ez nem fog változni.
több mint 1 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Szerintem szorosabb meccs lesz mint sokan várják, de majd megint sikerül valami epic balfaszságot csinálni hogy kikapjunk…
Tomcsik
Lottoszamok esetleg? 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 1 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 181
Azért tényleg érdekes lesz a helyzet ha ezek után sem rúgják ki Eberflust. Nálam gyalog jönne haza, de azt is csak azért hogy a portán átvegye a cuccait...

Ez mi szánalmas volt, az első félidő meg ez a vege vállalhatatlan.
davemayer
Én a Sears Towerből ejteném le...
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
Szerintem szorosabb meccs lesz mint sokan várják, de majd megint sikerül valami epic balfaszságot csinálni hogy kikapjunk…
Tomcsik
Tűpontos!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Azért tényleg érdekes lesz a helyzet ha ezek után sem rúgják ki Eberflust. Nálam gyalog jönne haza, de azt is csak azért hogy a portán átvegye a cuccait...

Ez mi szánalmas volt, az első félidő meg ez a vege vállalhatatlan.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
gerappa Green Bay Packers 163
Nem olyan régen kezdtem komolyabban az NFL-t követni, de nem gondoltam volna, hogy sajnálni fogom a Macikat.
Eberflust meg remélem az öltözőbe menet kifüstölik , hogy rotyogjon…
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Szerintem szorosabb meccs lesz mint sokan várják, de majd megint sikerül valami epic balfaszságot csinálni hogy kikapjunk…

több mint 1 éve
Agymoso Chicago Bears 3
Vajon mi lesz ma? Szétfut bennünket a Lions vagy szétfut bennünket a Lions? Ennek ellenére azért bizakodó vagyok, hogy nem vernek, majd agyon minket. Ezt arra alapozom, hogy vége tudunk pontokat szerezni. Remélem, hogy Brown és Williams továbbra is hozza a szintet. Ha így lesz, akkor nálam jövőre a Vrabel HC, Brown OC Saleh DC az álomcsapat.
mortirolo
bold prediction, ma nyerünk. Futást megfogjuk és Goff 2 vagy több interceptiont fog dobni! 😀

Boldog háladás napi focit minden Mackó Testvérnek!
Toto21
Ez nem bold, szinte már papírforma 😀
több mint 1 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 181
... Remélem, hogy Brown és Williams továbbra is hozza a szintet. Ha így lesz, akkor nálam jövőre a Vrabel HC, Brown OC Saleh DC az álomcsapat.
mortirolo
bold prediction, ma nyerünk. Futást megfogjuk és Goff 2 vagy több interceptiont fog dobni! 😀

Boldog háladás napi focit minden Mackó Testvérnek!
Toto21
ÁMEN mindegyikre. 😉

Szerkesztette: Medve81
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 639
Vajon mi lesz ma? Szétfut bennünket a Lions vagy szétfut bennünket a Lions? Ennek ellenére azért bizakodó vagyok, hogy nem vernek, majd agyon minket. Ezt arra alapozom, hogy vége tudunk pontokat szerezni. Remélem, hogy Brown és Williams továbbra is hozza a szintet. Ha így lesz, akkor nálam jövőre a Vrabel HC, Brown OC Saleh DC az álomcsapat.
mortirolo
bold prediction, ma nyerünk. Futást megfogjuk és Goff 2 vagy több interceptiont fog dobni! 😀

Boldog háladás napi focit minden Mackó Testvérnek!
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Vajon mi lesz ma? Szétfut bennünket a Lions vagy szétfut bennünket a Lions? Ennek ellenére azért bizakodó vagyok, hogy nem vernek, majd agyon minket. Ezt arra alapozom, hogy vége tudunk pontokat szerezni. Remélem, hogy Brown és Williams továbbra is hozza a szintet. Ha így lesz, akkor nálam jövőre a Vrabel HC, Brown OC Saleh DC az álomcsapat.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Darnold most nem tolta rosszul nálunk, de Caleb nem játszott rosszabbul nála.
Csak hát, balfaszok vagytok, na. xd
Go Vikings!
Ezért a hozzászólásért kár volt billentyűzetet ragadnod.
Medve81
Ennyi csoportriválistól bele kell, hogy férjen. Ráadásul most speciel van némi igazsága. Majd megyünk mi még trollkodni arrafelé...😊
csi77
Flus 2 pontos faszsága miatt teljesen igaza van. Ahogy múlt héten is balfaszok voltunk .Ezt el kell ismerni. Lesz ez még másképp is.
Toto21
A múlt hetit nem nevezném balfaszságnak, inkább szerencsétlenségnek. A balfaszság hülye döntéseket feltételez, de ott egyszerűen egy középső ujj utolsó ujjpercén múlt a siker.
gbol
Futhattunk volna még egyet, de mindegy. Lehet, hogy ott is kimaradt volna...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 475
Darnold most nem tolta rosszul nálunk, de Caleb nem játszott rosszabbul nála.
Csak hát, balfaszok vagytok, na. xd
Go Vikings!
Ezért a hozzászólásért kár volt billentyűzetet ragadnod.
Medve81
Ennyi csoportriválistól bele kell, hogy férjen. Ráadásul most speciel van némi igazsága. Majd megyünk mi még trollkodni arrafelé...😊
csi77
Flus 2 pontos faszsága miatt teljesen igaza van. Ahogy múlt héten is balfaszok voltunk .Ezt el kell ismerni. Lesz ez még másképp is.
Toto21
A múlt hetit nem nevezném balfaszságnak, inkább szerencsétlenségnek. A balfaszság hülye döntéseket feltételez, de ott egyszerűen egy középső ujj utolsó ujjpercén múlt a siker.
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 639
Darnold most nem tolta rosszul nálunk, de Caleb nem játszott rosszabbul nála.
Csak hát, balfaszok vagytok, na. xd
Go Vikings!
Ezért a hozzászólásért kár volt billentyűzetet ragadnod.
Medve81
Ennyi csoportriválistól bele kell, hogy férjen. Ráadásul most speciel van némi igazsága. Majd megyünk mi még trollkodni arrafelé...😊
csi77
Flus 2 pontos faszsága miatt teljesen igaza van. Ahogy múlt héten is balfaszok voltunk .Ezt el kell ismerni. Lesz ez még másképp is.