Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
Visszanézve az utolsó játékot, Williams nálam legalább akkor hunyó, ha nem nagyobb, mint Eberflus.
13 mp-cel a vége előtt már felálltak (mondjuk már az is geci lassú volt), és 6-7 mp volt onnan a játék elindítása.
Mivel harmadik kísérlet volt, onnan nem játszott volna a spike, ha sikerül egy 10-15 yardos játék középre, ezért nem lett kikérve sztem az utolsó idő, mert utána az Offense lerohan, ST felrohan, FG berúg, necces lett volna.
De nagyon szar lett a kivitelezés...
gabokocka
Leginkább Williams volt a hunyó. De ő egy rookie, ezt nem kell tudnia.

Viszont Eberfluson azt éreztem a sajttájon, hogy rendkívül korrekt módon nem akarta a játékosát hibáztatni.

Viszont nem is vállalta fel a hibát.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Black Friday: For the first time in the 100-plus year history of the franchise, the Chicago Bears have made an in-season head-coaching change, firing Matt Eberflus.
KeyG
Megpróbált még időt kérni, de Virginia néni nem adott.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Felkészül Vrabel és Saleh.
mortirolo
BB 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Felkészül Vrabel és Saleh.
mortirolo
Caleb melle Saleh ? Tudom h Chicagóban ez unortodox lenne , de azért csak be probalnek már valami O oldalrol jövő edzot 😉
nando89
Vrabel HC, Saleh DC
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Felkészül Vrabel és Saleh.
mortirolo
Caleb melle Saleh ? Tudom h Chicagóban ez unortodox lenne , de azért csak be probalnek már valami O oldalrol jövő edzot 😉
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Felkészül Vrabel és Saleh.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley

zacknorb
Emberünk még pár hete passing game coordinator volt most meg főedző.
A mi cégünknél valahogy nem ilyen könnyű az előrejutás.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Black Friday: For the first time in the 100-plus year history of the franchise, the Chicago Bears have made an in-season head-coaching change, firing Matt Eberflus.
KeyG
Ezt a tegnapit mar nem lehetett tétlenül nézni.

Tavalyi offseasonben én kitettem volna Payton miatt, de legkésőbb az ideiben Harbaugh miatt.

Mondjuk már a kinevezését sem lehetett érteni.
davemayer
Én biztos Vrabelt hoznám a helyére.
Megint belemenni valami elsőbálozó főedző (Ben Johnson pld.) projektbe az nagyon necces lenne.

több mint 1 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 181
Black Friday: For the first time in the 100-plus year history of the franchise, the Chicago Bears have made an in-season head-coaching change, firing Matt Eberflus.
KeyG
Happy Black Friday to Everyone. 😊
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Black Friday: For the first time in the 100-plus year history of the franchise, the Chicago Bears have made an in-season head-coaching change, firing Matt Eberflus.
KeyG
Ezt a tegnapit mar nem lehetett tétlenül nézni.

Tavalyi offseasonben én kitettem volna Payton miatt, de legkésőbb az ideiben Harbaugh miatt.

Mondjuk már a kinevezését sem lehetett érteni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 668
Black Friday: For the first time in the 100-plus year history of the franchise, the Chicago Bears have made an in-season head-coaching change, firing Matt Eberflus.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
3&26 volt a 41-42 yardosról.
Ha kikérik a sack után az időt vagy 1st down kell, vagy kimenni oldalt rögtön.
Így, hogy megmaradt az időkérés annyi lett volna a feladat, 30+ mp alatt, hogy behívjanak egy 10 yardos passzt középre, majd időt kérni.
Na most arra a területre, amit amúgy sztem feladott volna a Lions D, nem is ment elkapó, érdemes megnézni milyen útvonalakat futottak.

A másik amit nem értettem Williamstől, amikor Campbell telibeverte, ott mi volt a terv, nem futott ki, nem csúszott be, megállt félúton céltáblával a fején...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Visszanézve az utolsó játékot, Williams nálam legalább akkor hunyó, ha nem nagyobb, mint Eberflus.
13 mp-cel a vége előtt már felálltak (mondjuk már az is geci lassú volt), és 6-7 mp volt onnan a játék elindítása.
Mivel harmadik kísérlet volt, onnan nem játszott volna a spike, ha sikerül egy 10-15 yardos játék középre, ezért nem lett kikérve sztem az utolsó idő, mert utána az Offense lerohan, ST felrohan, FG berúg, necces lett volna.
De nagyon szar lett a kivitelezés...
gabokocka
Én erre mondtam azt, hogy viszont ezt egy normális edző megoldja egy időkéréssel és egy-két szélre menő passzal, aztán jöhet a rúgás.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Visszanézve az utolsó játékot, Williams nálam legalább akkor hunyó, ha nem nagyobb, mint Eberflus.
13 mp-cel a vége előtt már felálltak (mondjuk már az is geci lassú volt), és 6-7 mp volt onnan a játék elindítása.
Mivel harmadik kísérlet volt, onnan nem játszott volna a spike, ha sikerül egy 10-15 yardos játék középre, ezért nem lett kikérve sztem az utolsó idő, mert utána az Offense lerohan, ST felrohan, FG berúg, necces lett volna.
De nagyon szar lett a kivitelezés...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Eberfluss pofaja a partvonal mellett ez ex Lionsos Bamba Jabba-ra emlekeztetett. Egyertelmuen latszik azt se tudja hol van es mit csinal...

Ilyet ki kell baszni. A meccs vegi play hivasokrol neha nem is beszelve. QB draw 2 es 20-nal? Amibol benyeljuk a sack-et?! C'mon man!
Toto21
Jó mondjuk azt tegyük hozzá hogy Borom ott nem tudom mit gondolt….
Tomcsik
Amúgy megnéztem azt a játékot és szerintem a két OT jól csinálta a dolgát (Borom mondjuk full bealudt de emiatt nem lett volna ekkora gáz) csak Williams valamiért nem indult el előre. A három belső falember szépen kimozgatta a DL-t, ha elindult akkor abból sok yard kijött volna.
Mondjuk félsérült irányítóra lehet nem ezt hívtam volna.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 475
Visszanézve egyébként volt logika abban, hogy így menedzselte a végén az időt, kellett az utolsó időkérés a FG-ra, hogy tudják használni a pálya közepét is, szerintem legalább akkora felelőssége van a játékosoknak, akik túl lassan rendeződtek vissza (WR-ek főleg), aztán meg Williams is szarul reagált, amikor látta, hogy pörög az óra, gyorsan szabadulni kellett volna tőle 6-7 másodpercnél, ő meg csak állt mint a kuka.

Persze mindenre lehet mondani, hogy coaching, de ennyi játékintelligenciájuknak kéne már lennie az nfl játékosoknak, hogy ez ne történjen meg velük.
Jakehomer
De az is coaching hogy nem tudják a játékosok ilyenkor mi van, saját csapatom pont ugyanez, annyira nem tudja senki mit kell csinálni ilyen kiélezett szituációkban hogy ott másra nehéz mutogatni
ThySoul
Én azt gondoltam, hogy minden NFL csapatnál általános amit az előszezoni riportokban olvastam, hogy a Packers edzéseinek a végén minden irányító vezet egy game wining támadást, ahol 1 vagy 1,5 perc áll rendelkezésére. Ezek pont arra jók, hogy a védelem és a támadósorok begyakoroljanak automatizmusokat.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Visszanézve egyébként volt logika abban, hogy így menedzselte a végén az időt, kellett az utolsó időkérés a FG-ra, hogy tudják használni a pálya közepét is, szerintem legalább akkora felelőssége van a játékosoknak, akik túl lassan rendeződtek vissza (WR-ek főleg), aztán meg Williams is szarul reagált, amikor látta, hogy pörög az óra, gyorsan szabadulni kellett volna tőle 6-7 másodpercnél, ő meg csak állt mint a kuka.

Persze mindenre lehet mondani, hogy coaching, de ennyi játékintelligenciájuknak kéne már lennie az nfl játékosoknak, hogy ez ne történjen meg velük.
Jakehomer
Így van, pontosan ezt gondolom, de nem volt jól megtervezve.

A Lions nyert egyszer jópár éve, még stafforddal a fedélzeten (nem tudom, mikor és ki ellen, majd Bazza megmondja), futó órával egy meccset, utolsó másodperces Qb sneakkel. Ja, de az egy jó(l edzett) csapat volt.
csi77
Dallas ellen volt, 2013 asszem.
Fake spike QB sneak volt.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Én inkább Tony Romo-nak hiszek. Szerinte 4 dolgot lehet ilyenkor csinálni. Abból kettő jó és kettő rossz, de eddig még mindenkinek sikerült kiválasztani a helyes megoldást. Ezért van az, hogy 1501 ilyenből esetből ez az első, mikor sikerült összehozni, hogy lejárjon az óra.

A Washington elleni HM-nél már nem emlékszem pontosan, de valahol 1 a 600-hoz volt az esély, hogy elbaltázzuk. Aztán ott a GB meccs vége a 99%-os győzelmi eséllyel. Ott a Vikings OT és a tavalyi 4 hasonló meccs. Ezekben egy közös pont van Eberflus.

Szerkesztette: mortirolo
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Visszanézve egyébként volt logika abban, hogy így menedzselte a végén az időt, kellett az utolsó időkérés a FG-ra, hogy tudják használni a pálya közepét is, szerintem legalább akkora felelőssége van a játékosoknak, akik túl lassan rendeződtek vissza (WR-ek főleg), aztán meg Williams is szarul reagált, amikor látta, hogy pörög az óra, gyorsan szabadulni kellett volna tőle 6-7 másodpercnél, ő meg csak állt mint a kuka.

Persze mindenre lehet mondani, hogy coaching, de ennyi játékintelligenciájuknak kéne már lennie az nfl játékosoknak, hogy ez ne történjen meg velük.
Jakehomer
De az is coaching hogy nem tudják a játékosok ilyenkor mi van, saját csapatom pont ugyanez, annyira nem tudja senki mit kell csinálni ilyen kiélezett szituációkban hogy ott másra nehéz mutogatni
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Visszanézve egyébként volt logika abban, hogy így menedzselte a végén az időt, kellett az utolsó időkérés a FG-ra, hogy tudják használni a pálya közepét is, szerintem legalább akkora felelőssége van a játékosoknak, akik túl lassan rendeződtek vissza (WR-ek főleg), aztán meg Williams is szarul reagált, amikor látta, hogy pörög az óra, gyorsan szabadulni kellett volna tőle 6-7 másodpercnél, ő meg csak állt mint a kuka.

Persze mindenre lehet mondani, hogy coaching, de ennyi játékintelligenciájuknak kéne már lennie az nfl játékosoknak, hogy ez ne történjen meg velük.
Jakehomer
Így van, pontosan ezt gondolom, de nem volt jól megtervezve.

A Lions nyert egyszer jópár éve, még stafforddal a fedélzeten (nem tudom, mikor és ki ellen, majd Bazza megmondja), futó órával egy meccset, utolsó másodperces Qb sneakkel. Ja, de az egy jó(l edzett) csapat volt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Visszanézve egyébként volt logika abban, hogy így menedzselte a végén az időt, kellett az utolsó időkérés a FG-ra, hogy tudják használni a pálya közepét is, szerintem legalább akkora felelőssége van a játékosoknak, akik túl lassan rendeződtek vissza (WR-ek főleg), aztán meg Williams is szarul reagált, amikor látta, hogy pörög az óra, gyorsan szabadulni kellett volna tőle 6-7 másodpercnél, ő meg csak állt mint a kuka.

Persze mindenre lehet mondani, hogy coaching, de ennyi játékintelligenciájuknak kéne már lennie az nfl játékosoknak, hogy ez ne történjen meg velük.

Tepper takarodj!
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 1 294
Nem szoktak ilyet csinálni az NFL-nél, de valamiért ezt történelminek gondolták:

 www.youtube.com/watch?v=qD67jzL81Rk
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Eberfluss pofaja a partvonal mellett ez ex Lionsos Bamba Jabba-ra emlekeztetett. Egyertelmuen latszik azt se tudja hol van es mit csinal...

Ilyet ki kell baszni. A meccs vegi play hivasokrol neha nem is beszelve. QB draw 2 es 20-nal? Amibol benyeljuk a sack-et?! C'mon man!
Toto21
Jó mondjuk azt tegyük hozzá hogy Borom ott nem tudom mit gondolt….
Tomcsik
Z.Smith mondta is a meccs után, hogy kb csak nézte az OT miért nem csinál semmit de ez legyen az ő baja.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 380 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eberflus lenyilatkozta, hogy elégedett a meccs végének menedzselésével, szerinte mindent jól csináltak, csak hát végül nem adta ki... 😂🙈


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"