Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
DeCosta out.... nem megy interjúkra....Bear
én úgy olvastam, hogy amíg po-ban vagyunk, addig... az meg lehet holnap meg is oldódik...Collapo
Jó lenne, ha így lenne, de szerintem arról van szó, hogy Ozzie állása az övé, ha egyszer a fickó nyugdíjba megy...
Nem Kubiak mondta ezt? Azt hiszem, ő volt....Bear
3 éve megy a csávó nyugdíjba. Hívtuk 3 éve, ennyi idő alatt itt már felépíthetett volna egy dinasztiát. Én nem forszíroznám az ilyet. Ha ott jól érzi magát, jó neki a langyos víz (meg a szép nagy fizu, meg a siker), akkor maradjon ott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
DeCosta out.... nem megy interjúkra....Bear
én úgy olvastam, hogy amíg po-ban vagyunk, addig... az meg lehet holnap meg is oldódik...Collapo
Jó lenne, ha így lenne, de szerintem arról van szó, hogy Ozzie állása az övé, ha egyszer a fickó nyugdíjba megy...
Nem Kubiak mondta ezt? Azt hiszem, ő volt....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
DeCosta out.... nem megy interjúkra....Bear
én úgy olvastam, hogy amíg po-ban vagyunk, addig... az meg lehet holnap meg is oldódik...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Talaltam egy cikket Ballardrol, amelyet Tampa reszrol keszitettek meg Licht erkezese elott, igy cim senkit ne tevesszen meg. Csak gondoltam megosztom itt is.

 www.bucsnation.com/2014/1/3/5271498/chris-ballard-future-general-manager-for-the-buccaneersBeki
Persze megvan az oka annak, hogy mindenki akkora truváj volt itt, oszt mégis kipicsáztak mindenkit. 2009-re emlékeztek, amikor se első, se második kör nem volt (Gaines Adams), és az volt a mondás, hogy most akkor sokkal több energiát tudnak belefektetni a hátsó körökbe. Az az engergia be vót fektetve öcsém.füligjimmy
Hülye állat. 😊
Felröhögtem a család csak nézett, hogy ennek mi baja van.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Talaltam egy cikket Ballardrol, amelyet Tampa reszrol keszitettek meg Licht erkezese elott, igy cim senkit ne tevesszen meg. Csak gondoltam megosztom itt is.

 www.bucsnation.com/2014/1/3/5271498/chris-ballard-future-general-manager-for-the-buccaneersBeki
Persze megvan az oka annak, hogy mindenki akkora truváj volt itt, oszt mégis kipicsáztak mindenkit. 2009-re emlékeztek, amikor se első, se második kör nem volt (Gaines Adams), és az volt a mondás, hogy most akkor sokkal több energiát tudnak belefektetni a hátsó körökbe. Az az engergia be vót fektetve öcsém.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Talaltam egy cikket Ballardrol, amelyet Tampa reszrol keszitettek meg Licht erkezese elott, igy cim senkit ne tevesszen meg. Csak gondoltam megosztom itt is.

 www.bucsnation.com/2014/1/3/5271498/chris-ballard-future-general-manager-for-the-buccaneers
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
Nagyon sokan mondják a Hox fanok közül is, hogy Caroll a karizmatikus, fanatizáló, remek kisugárzású edző, aki átlátja a játékot és jó embereket választ maga mellé, de a liga legjobb D agya és megalkotója Quinn...Tomcsik
“He’s got a great work ethic. He’s got a great brilliant football mind. He’s got a way of reaching people and touching people and getting the best out of them — coaches and players alike. He’s got everything that you’re looking for.”

| Pete Carroll mondta ezt... Gus Bradley-ről 😊 |

Amit mondani akartam az az, hogy soha nem értettem, miért keresnek a csapatok külön-külön HC-t és GM-et. Vagy találj egy control freak főedzőt, aki rámutat egy front office-os haverjára, vagy egy a liga működését jól átlátó FO-s arcot, aki kiválasztja futballhoz értő emberét.baggio
Az eddig felmerült jelöltekből még így is ő a favorit nekem...de értem mit akarsz mondani. Lehet inkább az egyetemről kéne valami zsenit hozni, mint az Phily tette Chip esetében... Nem tudom én valahogy úgy érzem Quinn jó lenne....Tomcsik
Egy ilyen embert tudok mondani: Urban Meyer, az Ohio State mestere, aki idén is döntőbe jutott a Buckeyes-szal (korábban még Gus Malzahnra és Bob Stoops-ra gondoltam volna, de ebben a szezonban eléggé leírták magukat - Brian Kelly és Kevin Sumlin longshot, és bár a másodosztályból végképp esélytelen, Joe Moglia megérdemelne egy-két interjút). Bár egyelőre nem cikkeztek arról, hogy érdekelné az NFL, de Belichick és Chip Kelly jó haverjaként ha az OSU-val is bajnok lesz, szerintem egyszer mindenképp ki akarja majd próbálni magát a profiknál is.

Szóval a B terv még mindig valószínűbb, keresni a Steelers-Ravens-Packers FO-ban egy okos elmét, aki kiválasztja a hozzá leginkább illő HC-t 😊

Van most valami Patriots offensive coordinator elérhető?füligjimmy
Josh McDaniels-nél még a denveri égés sem riasztotta vissza a most is érdeklődő csapatokat xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nagyon sokan mondják a Hox fanok közül is, hogy Caroll a karizmatikus, fanatizáló, remek kisugárzású edző, aki átlátja a játékot és jó embereket választ maga mellé, de a liga legjobb D agya és megalkotója Quinn...Tomcsik
“He’s got a great work ethic. He’s got a great brilliant football mind. He’s got a way of reaching people and touching people and getting the best out of them — coaches and players alike. He’s got everything that you’re looking for.”

| Pete Carroll mondta ezt... Gus Bradley-ről 😊 |

Amit mondani akartam az az, hogy soha nem értettem, miért keresnek a csapatok külön-külön HC-t és GM-et. Vagy találj egy control freak főedzőt, aki rámutat egy front office-os haverjára, vagy egy a liga működését jól átlátó FO-s arcot, aki kiválasztja futballhoz értő emberét.baggio
Az eddig felmerült jelöltekből még így is ő a favorit nekem...de értem mit akarsz mondani. Lehet inkább az egyetemről kéne valami zsenit hozni, mint az Phily tette Chip esetében... Nem tudom én valahogy úgy érzem Quinn jó lenne....

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
Nagyon sokan mondják a Hox fanok közül is, hogy Caroll a karizmatikus, fanatizáló, remek kisugárzású edző, aki átlátja a játékot és jó embereket választ maga mellé, de a liga legjobb D agya és megalkotója Quinn...Tomcsik
“He’s got a great work ethic. He’s got a great brilliant football mind. He’s got a way of reaching people and touching people and getting the best out of them — coaches and players alike. He’s got everything that you’re looking for.”

| Pete Carroll mondta ezt... Gus Bradley-ről 😊 |

Amit mondani akartam az az, hogy soha nem értettem, miért keresnek a csapatok külön-külön HC-t és GM-et. Vagy találj egy control freak főedzőt, aki rámutat egy front office-os haverjára, vagy egy a liga működését jól átlátó FO-s arcot, aki kiválasztja futballhoz értő emberét.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Csak azokat a csapatokat sorolom, akik bajnoki címet nyertek, és/vagy öt szezonból háromszor rájátszásban voltak/vannak a legutóbbi nagy átalakulás/bővítés óta: Patriots, Ravens, Steelers, Colts, Packers, Seahawks, Giants, 49ers, Panthers, Broncos, Chargers, Eagles.füligjimmy
Én ebből a listából a Patriots, Seahawks, 49ers, Eagles négyest kihúznám, mert azt a modellt nehéz lemásolni, ahol egy megalomán edzőzseni viszi az egész csapatot, mert ilyenekből azért elég kevés akad... A minta franchise nálam egyértelműen a Ravens-Steelers-Packers trió, és ahogy látom épp ezeknek a csapatoknak a HC-it emelted ki aztán te is 😊 Ők tudják, mi a sikeres csapat működésének titka, ahol a remek GM mellé találtak olyan főedzőket, akikkel az előbbiek képesek tökéletes összhangban dolgozni.baggio
Ez mind remek, bármelyiket szívesen látnám, csakhogy ők nem elérhetőek számunkra...Quinn viszont az lehet. És akkor már inkább választom egy igencsak jól menő csapat még annál is jobban menő D-nek a megalkotóját...Nagyon sokan mondják a Hox fanok közül is, hogy Caroll a karizmatikus, fanatizáló, remek kisugárzású edző, aki átlátja a játékot és jó embereket választ maga mellé, de a liga legjobb D agya és megalkotója Quinn...Nekem a GM kérdés érdekes inkább, hogy miért nincs egy jelöltünk se az igazán nyertes csapatokból...

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
Csak azokat a csapatokat sorolom, akik bajnoki címet nyertek, és/vagy öt szezonból háromszor rájátszásban voltak/vannak a legutóbbi nagy átalakulás/bővítés óta: Patriots, Ravens, Steelers, Colts, Packers, Seahawks, Giants, 49ers, Panthers, Broncos, Chargers, Eagles.füligjimmy
Én ebből a listából a Patriots, Seahawks, 49ers, Eagles négyest kihúznám, mert azt a modellt nehéz lemásolni, ahol egy megalomán edzőzseni viszi az egész csapatot, mert ilyenekből azért elég kevés akad... A minta franchise nálam egyértelműen a Ravens-Steelers-Packers trió, és ahogy látom épp ezeknek a csapatoknak a HC-it emelted ki aztán te is 😊 Ők tudják, mi a sikeres csapat működésének titka, ahol a remek GM mellé találtak olyan főedzőket, akikkel az előbbiek képesek tökéletes összhangban dolgozni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Teljesen igaz, ha olyan edzőt hozunk, akinek a roster egyik feléről halvány fingja sincs, akkor mindenképpen a veédelemhez értsen, mert ez a jövő, ráadásul a sikerrel sem lehet vitatkozni, Gus Bradley is úgy összekapta a Jaguarst, hogy az valami hihetetlen. Mondjuk Mike McCoy, aki szintén csak Manning miatt volt jó, idén picit feltörte a feltörhetetlent, de akkor mindenkinek melege volt, mert még fekete mez is volt rajtuk ráadásul, de azóta erre is figyelnek.

Végülis 2008-ban úgy döntöttek, ideje tökösnek lenni, és megpróbálkozni a 21. századi focival, de mivel ez nem jött össze, nem is kell már vele próbálkozni, Jó védelem, jó futójáték, nagyon jó, nincs ezzel semmi gond. Az elmúlt években 2 csapat nyert bajnoki címet Top10 futójáték nélkül, a Saints, és a Packers, és ők is elkezdtek futójátékba invesztálni. Tavaly egy győzelem után azt mondtam, 10 évig sikeresek leszünk, mert olyan vezetőedzőnk van, aki érti az irányítóposztot. Persze arról fingja sem volt, hogyan kell egy csapatot vezetni, szóval lesüllyedt idáig, ami eléggé meglepő. Végignézed kik nyertek az elmúlt években, sokan második csapatuknál voltak vezetőedzők. Mike Tomlin, John Harbaugh "senkik" voltak. Mike McCarthy egy mérsékelten sikeres OC. Tudjátok, hogy kmi nem nyert az elmúlt években? Olyan koordinátor, akinek jó éve volt, és minden hasonlóan sikertelen csapat (mint a Bears) sorba állt az ajtaja előtt. Persze ők is tudnak sikeresek lenni, a 2004-es eresztésből Big Love vitte a legtöbbre. És nem vezet mindig az eredményre, hogy olyat igazolsz, amire mindenki felkapja a fejét (Trestman).

Arians is kérdőjel Luck, meg Röfiburger nélkül, McCoy is csak Manning termék. Jim Caldwell semmit se tudott csinálni Manning nélkül, pedig a zseniális Polian milyen csapatot rakott össze! Bezzeg Trestman 12 évvel ezelőtt MVP-t csinált Rich Gannonból.

Summa summarum: A sikeres franchise-ok nem úgy találnak vezetőedzőt, hogy felütik az nfl.com statisztikai rovatát, megnézik milyen egységek voltak sikeresek, kiválasztanak 5 koordinátort, abból felvesznek egyet. Nincs recept arra, hogyan találj sikeres vezetőedzőt, de ez SOHA nem vezet hosszútávú eredményre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha már Quinről kifejtettem a véleményem, akkor egy kicsit Gase-ről is...Neki nem örülnék mivel egyrészt nem D minded másfelől szerintem őt tényleg Manning teszi naggyá...A szakírók közül sokan mondják is, hogy ő futtatja a "Manning sémát" ... Na igen ám de ahhoz nem árt ha van egy Manninged 😉 , kettő is van belőle a ligában, de egyik se nállunk 😉 ... Ő ugyebár rendelkezik HC tapasztalattal, viszont semmi maradandót nem alkotott...Szóval nekem ezért nem ő lenne a választottam.
Más hírek: Egyre több helyről hallani, hogy a Titans komolyan akarja Cutlert és állítólag Tampa is készít ilyesféle tervet, ez esetben nyilván trade keretében ràmennénk Mariotára vagy Winstonra... (Remélem ezek pletykák maradnak, mert Cutler ellenességem ellenére 😀 sokkal inkább a D-t kéne helyre pakolni...)
Egyébb Mock drafokon 90%-ban Collinst mondják hozzánk, a maradék 10-ben Rayt... Akármilyen jó S is Collins, nagyon remélem hogy nem vesztegetünk top 10 picket S-re... Lesznek számunkra bőven upgradek a piacon, én inkább onnan oldanám meg ( RahimMoore, Devin McCaunthy) Moore a tavalyi műtétje miatt ( majdnem elvesztette a lábát...) + a Denver sok lejárója miatt szerintem egész jó áron megszerezhető lenne...Ezen kívül rámennék Hardyra és akkor LB-t húznék a drafton, vagy Orakpora és akkor DE a draftról. Persze a legjobb az lenne ha mind a 3- at ki tudnánk gazdálkodni...Ma olvastam hogy dúrván 30-35 Milla körül költhetünk...

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kozben szeretnenk mi is interjura hivni Ballardot.Beki
Remélem meg is egyeztek vele... 😉Tomcsik
Ha Marrone jon, akkor tuti nem o a befuto es eleg sok helyen titeket irnak eselyesnek es a best fitnek is Ballard kapcsan. 😛
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kozben szeretnenk mi is interjura hivni Ballardot.Beki
Remélem meg is egyeztek vele... 😉

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kozben szeretnenk mi is interjura hivni Ballardot.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Semmi új GM nevek terén. Egy interjú van csak a 7végére....?Ballard...

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Csak nekem tűnik úgy elsőre, hogy itt mindenki incomplete pass?
Bear
Csak azokat a csapatokat sorolom, akik bajnoki címet nyertek, és/vagy öt szezonból háromszor rájátszásban voltak/vannak a legutóbbi nagy átalakulás/bővítés óta: Patriots, Ravens, Steelers, Colts, Packers, Seahawks, Giants, 49ers, Panthers, Broncos, Chargers, Eagles. Lehet azt mondani, hogy a Patriots egy one man show, a Colts seggel előre beleeett Manningbe, utána Luckba, vagy hogy nem jó ez, nem működik amaz, de ennél a 12 franchise-nál tudják, hogyan kell KONZISZTENSEN nyerni, és biztosan dolgozik összesen 30 olyan szakember, akinek ez a know-how a birtokában van, és előrelépés lenne egy GM pozíció.füligjimmy
Éppen ezért nem is értem, ha már ilyen full deep cleaning-et tartunk, akkor hogy a picsába nincs kb egy név se ezen csapatokból? És mit akarunk mi olyanoktól akik a Titansel dolgoztak? Remélem lesz még több interjú alany és nem hamarkodják el a dolgot...HC-nak nállam Quinn lenne befutó. A liga legjobb D- ét pakolta össze...ráadásul remek újításokkal pl új zónázási rendszer, zónák átadása , a S játékosok sokuldalúbb alkalmazása...Biztos Carollnak is van hozzà köze, de szerintem hatalmas érdeme van a liga legjobb D felépítésében és nekünk pont erre van szükségünk...JA és mindezt nem csak draft első körös emberekből...Kancellár, Earl Thomas, Sherman stb ... Szupersztárok lettek nálluk 3,4,5,6 körös playák... Szóval miért is nincs GM jelöltünk. Hox-ból???

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak nekem tűnik úgy elsőre, hogy itt mindenki incomplete pass?
Bear
Csak azokat a csapatokat sorolom, akik bajnoki címet nyertek, és/vagy öt szezonból háromszor rájátszásban voltak/vannak a legutóbbi nagy átalakulás/bővítés óta: Patriots, Ravens, Steelers, Colts, Packers, Seahawks, Giants, 49ers, Panthers, Broncos, Chargers, Eagles. Lehet azt mondani, hogy a Patriots egy one man show, a Colts seggel előre beleeett Manningbe, utána Luckba, vagy hogy nem jó ez, nem működik amaz, de ennél a 12 franchise-nál tudják, hogyan kell KONZISZTENSEN nyerni, és biztosan dolgozik összesen 30 olyan szakember, akinek ez a know-how a birtokában van, és előrelépés lenne egy GM pozíció.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na igen, ez semmiképpen sem szól Ballard mellett....attól azonban, hogy itt "pallérozódott", még nem lesz alkalmatlan (főleg ha látta, hogy mi miért szutyok...)
Nekem a többi jelölt sem "szexi"....
Igazi winning franchisetól nem hívtunk senkit (DeCostát ne vegyük ide, mert nem fog jönni)....

A New Orleans nem lehet túl büszke a draftjaira...(Pace)
A Titans sem egy világverő alakulat, talentben sem csak a QB hiányzik...(Dawson)
Gaine Miami-ja sem alkotott maradandót, a közvetlen főnöke pedig enyhén szólva is csinált érdekes dolgokat...FA-kat pedig gyak. nem igazolt a Houston abban az egy évben, amióta ott van....

Csak nekem tűnik úgy elsőre, hogy itt mindenki incomplete pass?

Amit én szeretnék, az pusztán annyi, hogy ne egy újabb megalomán kiskatonát hozzunk GM-nek...ha egy kicsit visszanézünk, MRI állandóan összeméregette a pöcsét a többiekkel az épületben...akinél a gyanú felmerült, hogy nagyobb lehet valamiért, attól megszabadult...Lovie 10-6 után, Urlacher, Marinéni-történet....ez szerintem semmi másról nem szólt, csak a hatalomról és az erőről...ebbe a képbe illik, hogy a legböszmébb jelölt lett a HC-nk, aki tuti nem fog ugatni egy szót sem...(legyen is hálás, mert visszahoztam 10 év után a buliba)
Ehhez jött, hogy a saját faszságain nem tudott túllépni....atléták....anyád, azt igazából trikónak hívják, nem futballjátékosnak....le is amortizálta a rostert....és nem látta be....nem azt mondom, hogy nem voltak jó húzásai, mert az nem lenne igaz...de a fentiek miatt bukásra volt ítélve....na ilyet nem szeretnék....tőlem bármelyik lehet, csak ne akarjon a császár lenni az épületben...úgy nem fog menni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Itt volt a csávó több, mint 10 évig, és most jönnek rá, hogy mekkora tehetség? Ezt nem vagyok hajlandó elhinni. Ő javasolta Briggset, Tillmant, meg Fortét. 10 kibaszott év aaltt, fel tudtak sorolni 3 nevet nagynehezen. Miért nem jön valaki a Panthertől, azok is csináltak egy rakás abromságot, de valahogy felfogták, hogy Jake Delhomme, és Cam Newton másképp játsza ezt a játékot, és igyekeztek alkalmazkodni hozzá (jól-rosszul, de legalább felfogták). Itt? Cutler, a coach killer: Ron Turner karrierjét kivégezte, Mike Martz a tévés karrierjét adta fel miatta, azóta tévébe se hívják, Mike Tice a liga legjobb OL edzője volt, Marc Trestman többszörös kanadai bajnok..... fel se hívnék olyan faszit, akinek ehhez a szemétkupachoz bármilyen köze volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Ballard-Marrone duó elég zura lenne.

Én egyvalakinek nem örülnék mint Bears HC, Rex Ryan.
A Gase, Quinn félék szerintem bukni fognak. Egyiket Manning másikat Carroll teszi naggyá.
(szigorúan magánvélemény)

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miért akarunk olyan szakembert szerződtetni, aki karrierje legnagyobb részét olyan szar franchise-nál töltötte, mint a Bears?füligjimmy
Pont ezt írtam én is korábban. Tipikus Bears döntés lenne. S kétségem sincs afelől, hogy össze is szedné a csapatot egy új edzővel egy stabil 8-8, netán 9-7-es erősségre, amivel visszatérünk a "bazdmeg megint csak egy pici hiányzott" szintre. Na ebből inkább nem kérek. Komolyan ez a franchise olyan, mint a magyar futball közeg.

Nyilván egyenlőre csak interjúra jön, szóval még bőven van remény. Viszont, ha George tényleg akar valamit, akkor inkább vállaljon be egy boom or bust GM&HC kombót. Ennél mélyebbre nem igen süllyedhetünk amúgy sem. Csak ez a tutista semmilyen megoldás ne legyen.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ballard worked 12 years in Chicago as a scout (2001-11) and director of pro scouting (2012) under Emery

Namost, az, hogy ő itt volt scout, és így jöttek össze a draftok, az egy dolog. Emery előléptette, szóval valószínűleg nagyobb súllyal esett latba a véleménye. A 2012-es draft classt nem kell ismertetni senki előtt. Ezután ismét bukott egyet felfelé valami oknál fogva. A Chiefs nem igazolt rosszul, de a draftjaik az elmúlt 2 évben? Hagyjuk már a faszba ezt az ex-Bears, ex-Chiefs vonalat, komolyan mondom, mint egy Bibó kollégiumos kádertemető.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
 bleacherreport.com/articles/2316336-why-is-chiefs-executive-chris-ballard-such-an-intriguing-gm-option

Ballard spend 12 years with the Bears, so he could see that job as a bit of a homecoming.

Jók ezek a cikkek háttérinformációknak, egy mondat nincs persze bennük, amire felkapnám a fejem, hogy ez egy érdekes álláspont. Én kérdezek azért egy erőset. Miért akarunk olyan szakembert szerződtetni, aki karrierje legnagyobb részét olyan szar franchise-nál töltötte, mint a Bears?füligjimmy
Lehetsz te zseni attól még, hogy a főnököd nem az....ráadásul nem is szeretné, hogy kitudódjon, hogy te az vagy.... 😊
Mondjuk minderre kicsi az esély....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)