Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 www.chicagofootball.com/2015/01/05/hub-arkush-chicago-bears-cant-afford-to-keep-brandon-marshall/ami5l7j/?page=2

Na ez már egy roppant érdekes iromány és van is alapja. Trestman védelmében el kell mondani, hogy az ő lehetőségei is be voltak határolva. Egyszerűen ebből a csapatból hiányzik egy Cobb, egy Golden Tate, egy TY Hilton típusú játékos. Még ha csak Cole Beasley kaliberű, de akkor is. Marshall és Jeffery is két nagydarab, erős WR, amiből igazán nagyszerű, ha van egy a csapatban. De ketten együtt látszott ebben a szezonban, hogy néha inkább hátrány, mint előny. AJ-vel lassan hosszabbítani kell(ene), meglátjuk mit akarnak.


Egy biztos sok kérdés lesz ebben az offseasonben, amit meg kell majd válaszolni az új góréknak.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én továbbra is remélem, hogy ezúttal vezetőedzőt szerződtetünk és nem koordinátort....

Schefter azt írja (természetesen hamarabb tudta, mint a chicagoi újságírók), hogy Dawson kedden jön interjúra.

hpeter: Ballardról volt egy csomó cikk belinkelve 2-3 oldallal korábban, ott megtudsz minden infót róla. Vagy innen:  chicagofootball.com/2014/12/30/chicago-bears-gm-tracker/az7n3xp/
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én simán elfogadnám Toubot....ahhoz tökéletesen ért, amit csinál, ezt már több helyen bebizonyította....
A játékosok szeretik és tisztelik, már csak két épkézláb koordinátort kellene választania....de ez a többieknél is kulcs....Bear
Mondjuk inkább ő, mint Marrone...az a bajom hogy Harboughon kívül ( na jó meg Ditka...) nem nagyon halottam olyat aki ST edzőből nagyot alkotó HC lett...Tomcsik
Mondjuk azért, mert nagyrészt nem kapnak HC-posztot....egyébként hirtelen még egy sikeres ember eszembe jutott....Bill Belichik....éveken át volt spec. team c., mielőtt def. coord. lett volna....Bear
Nyilván sok HC volt valaha ST kordinátor is, de az ritka hogy egyenesen ST edző HC lett és még jó is volt...( azt hiszem ez csak Harboughnak és Ditkának sikerült...) ez persze még nem jelenti azt, hogy ne lehetne Toub jó. Nállam Quinn a zsáner, esetleg Bowles. Főleg azért, mert szerintem jó D szakik ami most nagyon kéne. Illetve nem szupersztárokból és nem csak első körös draftcetlikből tudtak jó védelmet építeni...ha sok sérültjük volt még azt is nagyjából jól oldották meg. Abban viszont nagyon igazad van hogy a jó kordinátorok kiválasztása kulcsfontosságú bárki is lesz a HC....

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én simán elfogadnám Toubot....ahhoz tökéletesen ért, amit csinál, ezt már több helyen bebizonyította....
A játékosok szeretik és tisztelik, már csak két épkézláb koordinátort kellene választania....de ez a többieknél is kulcs....Bear
Mondjuk inkább ő, mint Marrone...az a bajom hogy Harboughon kívül ( na jó meg Ditka...) nem nagyon halottam olyat aki ST edzőből nagyot alkotó HC lett...Tomcsik
Mondjuk azért, mert nagyrészt nem kapnak HC-posztot....egyébként hirtelen még egy sikeres ember eszembe jutott....Bill Belichik....éveken át volt spec. team c., mielőtt def. coord. lett volna....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én simán elfogadnám Toubot....ahhoz tökéletesen ért, amit csinál, ezt már több helyen bebizonyította....
A játékosok szeretik és tisztelik, már csak két épkézláb koordinátort kellene választania....de ez a többieknél is kulcs....Bear
Mondjuk inkább ő, mint Marrone...az a bajom hogy Harboughon kívül ( na jó meg Ditka...) nem nagyon halottam olyat aki ST edzőből nagyot alkotó HC lett...

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én simán elfogadnám Toubot....ahhoz tökéletesen ért, amit csinál, ezt már több helyen bebizonyította....
A játékosok szeretik és tisztelik, már csak két épkézláb koordinátort kellene választania....de ez a többieknél is kulcs....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat, hogy közbe szólok, de Toub csak "szemlélője" volt annak ami ment, mert sokat beleszólni nem tudott. Viszont ha valami végig jó volt még akkor is az-az ST. Szerintem van benne fantázia, JoH is lényegében ST coachból lett az aki a Ravensnél. Ha van körülötte normális coaching és GM (tudom ez utóbbi főleg illúzió) akkor nem lehetne rossz.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ballardról, tudna írni pár sort valaki? Nekem személy szerint fogalmam sincs ki az ürge, azon kívül, hogy itt volt 12 évig.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jetshez képest eléggé le vagyunk maradva GM és HC keresésbe. Nyilván főleg előbbi kapcsán nem kell kapkodni, de azért még is szembetűnőbb a különbség. Ballard lesz az első GM, akivel csevegünk, mégpedig szerdán. Erős favorit az ürge. Eddig Gase és Quinn interjú volt HC keresésbe. Bowles, Marrone (Jetsnél befutónak tűnik) és Kubiak meghallgatására már benyújtottuk a kérvényt. Shanny, Ryan, del Rio senki más eddig. Picit csalódás ez is. S az egész GM&HC keresős dolog eddig nem túl bizalom gerjesztő.

Huh egy ilyen Golden Tate típusú elkapót el tudnék fogadni.tüsi91
1-2 oldal szinte biztosra veszi a Ballard Taub duót... Én ennek nem örülnék... Szurkolói fórumokon sem nagyon vidámak. Legtöbben azt mondják mi értelme visszahozni azt aki pár éve ment el és részese volt annak , amikor elkezdtünk gurulni a lejtőn... Nem tudom, de én értékelném ha lenne interjú a Ravens, Pats, Hox, GB, Stealers, ne adj isten a Colts vagy 49ers FO- ból 1-2 arccal, mert ők gyanúsan sokan vannak PO-ban... Minket úgy néz ki nem annyira érdekel a siker kulcsa... Ki tudja miért???

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jetshez képest eléggé le vagyunk maradva GM és HC keresésbe. Nyilván főleg előbbi kapcsán nem kell kapkodni, de azért még is szembetűnőbb a különbség. Ballard lesz az első GM, akivel csevegünk, mégpedig szerdán. Erős favorit az ürge. Eddig Gase és Quinn interjú volt HC keresésbe. Bowles, Marrone (Jetsnél befutónak tűnik) és Kubiak meghallgatására már benyújtottuk a kérvényt. Shanny, Ryan, del Rio senki más eddig. Picit csalódás ez is. S az egész GM&HC keresős dolog eddig nem túl bizalom gerjesztő.

Huh egy ilyen Golden Tate típusú elkapót el tudnék fogadni.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha Del Rio jönne esetleg, akkor Tucker szerintem maradna. Én személy szerint Quinn mellett vagyok, fiatal, tehetséges és ért a D hez, nekem több nem kell.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 087 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rex jön interjura ha jól olvastam.hpeter93
Ez hivatalos vagy még csak pletyka?balazs799
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/03/bears-have-no-interest-in-rex-ryan/Beki
köszi, nem volt most időm utánaolvasni! 😊 cikkcím meg is válaszol


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Rex jön interjura ha jól olvastam.hpeter93
Ez hivatalos vagy még csak pletyka?balazs799
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/03/bears-have-no-interest-in-rex-ryan/
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 087 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rex jön interjura ha jól olvastam.hpeter93
Ez hivatalos vagy még csak pletyka?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mondom, én soha nem értettem, hogy veszed a statisztikailag legjobb OC-t, DC-t, és azt az egységet szarrá elemzed. A legjobb csapatok azért jók, mert sikeres HC-QB kapcsolatuk van. Azok a DC-k (kihagyom Mike Tomlint, aki nem azért kapta az állás, mert annyira brilliáns volt a védelem a keze alatt abban az 1 évben), akik első állásukban eddig a legtöbbre vitték: Del Rio, Rex Ryan, Mike Smith, Lovie Smith. Ez kevés? Nem, de teljesen jogos a kirúgásuk. Most egyelőre ott van Ron Rivera, mint zászlóshajó. Lehet még folytatni, Wade Phillips, Dom Capers, Mike Nolan. Eléggé meglepő, hogy OC-k nagyjából ugyanilyen rátával buknak.

Adj nekem egy olyan edzőt, akinek már valaki megfizette a tanulópénzét. Akinek kielemzed a karrierjét, megnézed, hol rontotta el, és a hibáit kijavíthatónak tartod. Tudod, hogy mire van szükséged, ő mit tud a franchise-nak nyújtani, és neki mire van szüksége ahhoz, hogy sikeres legyen. Vagy áss le a vízig, Antonio, és találd meg azt a faszit, akiről senki nem beszél. Akiről az anyján és rajtad kívűl senki nem tudja, hogy képes rá. És ezek a nevek nem Adam Schefter twitter oldalán vannak leírva.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Bowles jöhet interjúzni a héten. Tegnap sem hívott rossz meccset, de hát halálra volt ítélve az a védelem. Így is adtak bőven annyi esélyt, amit egy közepes offense-zel rendekező csapat kihasznált volna.
tüsi91
Én ellentétes véleményen vagyok, sztem Shula leiskolázta, ha Newton jobb, akkor az első negyedre eldől.füligjimmy
Voltak tény olyan passzok, amiket Newton rontott el. Rengeteg misstackle volt a Cardsnál az elején, de a lehetőség megvolt, hogy a játékosok megcsinálják a játékot (vagy pl később a screen TD). Viszont szünetben patentul dolgoztak Bowlesék, főleg az option játékok ellen volt nagy javulás a második félidőben. Amit a faszi védelmébe még láttam, hogy ha 4 emberrel támadta Newtont, akkor a környékén nem voltak. Biztos, hogy edzői filozófia, hogy ennyi safety/csorner blitzet küld, de valamilyen szinten kényszer is. Campbellen kívül nincs domináns játékosa a front7-ben, jobb pass rusherje meg végképp nincs. Ezzel együtt ameddig lehet tartották magukat, kétszer a 10 yardoson odaadták a labdát a támadóknak, fújtak ellenük elég vitatható dolgokat. Nyilván lehetett volna jobb, de a jelenlegi állományból, tudva azt, hogy milyen offense veszi őket körül és, hogy 37 percet voltak fenn elég jó teljesítményt hoztak ki.

Rex felé a zero interest, amit legutóbb olvastam.tüsi91
Igen, bocs hülye vagyok.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bowles jöhet interjúzni a héten. Tegnap sem hívott rossz meccset, de hát halálra volt ítélve az a védelem. Így is adtak bőven annyi esélyt, amit egy közepes offense-zel rendekező csapat kihasznált volna.
tüsi91
Én ellentétes véleményen vagyok, sztem Shula leiskolázta, ha Newton jobb, akkor az első negyedre eldől.füligjimmy
Voltak tény olyan passzok, amiket Newton rontott el. Rengeteg misstackle volt a Cardsnál az elején, de a lehetőség megvolt, hogy a játékosok megcsinálják a játékot (vagy pl később a screen TD). Viszont szünetben patentul dolgoztak Bowlesék, főleg az option játékok ellen volt nagy javulás a második félidőben. Amit a faszi védelmébe még láttam, hogy ha 4 emberrel támadta Newtont, akkor a környékén nem voltak. Biztos, hogy edzői filozófia, hogy ennyi safety/csorner blitzet küld, de valamilyen szinten kényszer is. Campbellen kívül nincs domináns játékosa a front7-ben, jobb pass rusherje meg végképp nincs. Ezzel együtt ameddig lehet tartották magukat, kétszer a 10 yardoson odaadták a labdát a támadóknak, fújtak ellenük elég vitatható dolgokat. Nyilván lehetett volna jobb, de a jelenlegi állományból, tudva azt, hogy milyen offense veszi őket körül és, hogy 37 percet voltak fenn elég jó teljesítményt hoztak ki.

Rex felé a zero interest, amit legutóbb olvastam.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Rex jön interjura ha jól olvastam.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bowles jöhet interjúzni a héten. Tegnap sem hívott rossz meccset, de hát halálra volt ítélve az a védelem. Így is adtak bőven annyi esélyt, amit egy közepes offense-zel rendekező csapat kihasznált volna.
tüsi91
Én ellentétes véleményen vagyok, sztem Shula leiskolázta, ha Newton jobb, akkor az első negyedre eldől.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
If Chris Ballard hired as GM, Frank Reich high on his shortlist of HC candidates, per source. Jets share Bears' interest, via @AdamSchefter.

Bowles jöhet interjúzni a héten. Tegnap sem hívott rossz meccset, de hát halálra volt ítélve az a védelem. Így is adtak bőven annyi esélyt, amit egy közepes offense-zel rendekező csapat kihasznált volna.

Kubiakot én nem szeretném HC-nak, de csillagos 5-ös meccset tolt az éjszaka. Mint OC elképesztően jó, nagy fogás volt a Ravensnek. Az ilyen csapatoktól kellene edzőket hozni nem Kanadából, meg a Jagstől.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ha már Quinről kifejtettem a véleményem, akkor egy kicsit Gase-ről is...Neki nem örülnék mivel egyrészt nem D minded másfelől szerintem őt tényleg Manning teszi naggyá...A szakírók közül sokan mondják is, hogy ő futtatja a "Manning sémát" ... Na igen ám de ahhoz nem árt ha van egy Manninged 😉 , kettő is van belőle a ligában, de egyik se nállunk 😉 ... Ő ugyebár rendelkezik HC tapasztalattal, viszont semmi maradandót nem alkotott...Szóval nekem ezért nem ő lenne a választottam. Tomcsik
Gase-nek nincs HC tapasztalata, se NFL, se egyetem (se Kanada) (mondjuk ezáltal maradandót se alkotott való igaz), koordinátori tapasztalta is csak 2 év (mindkettő Peytonnal)
 www.pro-football-reference.com/coaches/GaseAd0.htmBlack_Adder
Bocsi igazad van,csak annyit olvastam edző ügyben, hogy bekevertem...

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha már Quinről kifejtettem a véleményem, akkor egy kicsit Gase-ről is...Neki nem örülnék mivel egyrészt nem D minded másfelől szerintem őt tényleg Manning teszi naggyá...A szakírók közül sokan mondják is, hogy ő futtatja a "Manning sémát" ... Na igen ám de ahhoz nem árt ha van egy Manninged 😉 , kettő is van belőle a ligában, de egyik se nállunk 😉 ... Ő ugyebár rendelkezik HC tapasztalattal, viszont semmi maradandót nem alkotott...Szóval nekem ezért nem ő lenne a választottam. Tomcsik
Gase-nek nincs HC tapasztalata, se NFL, se egyetem (se Kanada) (mondjuk ezáltal maradandót se alkotott való igaz), koordinátori tapasztalta is csak 2 év (mindkettő Peytonnal)
 www.pro-football-reference.com/coaches/GaseAd0.htm

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Toub jó helyen van KC-ban, ha már elengedtétek így jártatok 😛 😉 Amúgy Maddenben nekem a gép rendszeresen őt rakja be Bears HC-nak miután Lovie ment 😀
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most olvastam egy érdekes cikket, mert a Cutler fikázó posztok közt azért, ha figyelmesen csemegézik az ember lehet találni figyelemfelkeltő írásokat.

Amennyiben Ballard lesz a befutó ló, akkor benne van a kalapban egy bizonyos Dave Toub is. A faszi munkásságát aligha kell bemutatni nekünk, mint edzőt imádták a játékosai, igazi vezérnek tartották, a habitusa is tökéletes. Kérdés milyen HC alapanyag lenne. Ezerszer ő, mint Marrone pl. Attól a gondolattól a hideg is kiráz.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
DeCosta out.... nem megy interjúkra....Bear
én úgy olvastam, hogy amíg po-ban vagyunk, addig... az meg lehet holnap meg is oldódik...Collapo
Jó lenne, ha így lenne, de szerintem arról van szó, hogy Ozzie állása az övé, ha egyszer a fickó nyugdíjba megy...
Nem Kubiak mondta ezt? Azt hiszem, ő volt....Bear
3 éve megy a csávó nyugdíjba. Hívtuk 3 éve, ennyi idő alatt itt már felépíthetett volna egy dinasztiát. Én nem forszíroznám az ilyet. Ha ott jól érzi magát, jó neki a langyos víz (meg a szép nagy fizu, meg a siker), akkor maradjon ott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson