Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
nem láttam a meccset, de akkor ezek szerint a csapat rendben volt nagyjából nem?Amadeus91
Jah, nézd meg mindenképpen. Ha másért nem is, azért biztos megéri, mert a csapat -17-ről egyenlített.
De Simpson első elkapásáért, vagy Mays ST tackle-jéért szintén érdemes. Utóbbi is mekkorát szólt, atyaég.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hogy pont egy ilyen hülye szabály miatt....

nem láttam a meccset, de akkor ezek szerint a csapat rendben volt nagyjából nem?Amadeus91
ha tudod, nézd meg mindenképp.
csapat nagyon jó volt, persze voltak mélypontok, de teljesen korrekt volt. és amit a végén műveltek az valami csodálatos volt.

ui: kib*szott gresham td... :mad:


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
hogy pont egy ilyen hülye szabály miatt....

nem láttam a meccset, de akkor ezek szerint a csapat rendben volt nagyjából nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Simpson, geci sokat szidtam az utóbbi időben, talán nem minden alap nélkül, de azóta már írtam neki, hogy vállalom gumi nélkül is. hihetetlen nagyot ment az ember, 152 yard, koncentráció végig, és hát a forced fumble-nél kurva nagyot ugrottam, kár, hogy nem lett meg óriási play volt tőle. ezt kell tovább csinálni és akkor jó lesz ez, Green mellett is keresni kell, remélem lehet is.gabtsi
Én mindig is mondtam, hogy Jerome király. És fel is nőtt a feladathoz. Milyen elkapásai voltak?! Imádom, csináljon bármit.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Köszi gabtsi! Simpsont különösen 😊

Grudenre tényleg egy rossz szavunk nem lehet ilyen tömegű yard után.
A Dvel kapcsolatban azt figyeltem az elmúlt meccseken, hogy a safetyket szinte csak passzvédekezésre küldjük illetve egyszer-egyszer blitzelünk. Sokkal mélyebben játszanak, mint tavaly vagy tavalyelőtt. A front nélkülük is öli a futást így ez teljesen rendben van, de amennyire kivirágzott Nelson, annyira szenved Crocker ebben a szerepkörben. Most külön pechje volt, hogy a Rice tacklet is elszúrta. Nem akarom nagyon bántani, mert a nagy CB ínségben mindenre használjuk már, de az utóbbi 3 meccsen nagyon szét volt csúszva. Jó lenne ha magára találna.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
no.

...
de, hogy gresham TD-nél mi történt az én sem értem. Calvin Johnson rule egy kibaszott vicc. a föld nem okozhat fumble-t, de incomplete passzt igen ?!? hát hogy van ez ? máskülönben szóba se kellett volna jöjjön a történet, mert Gresham a pályán fogta meg a labdát, és nyújtotta be a célterületre, ami tudomásom szerint azonnal TD, tök mind1 mi történik utána, ahogy a futó kezéből is gyakorta kiesik a labda, amikor a földre esés pillanatában benyújtja. de azért azt is megkérdezném, hogy ugyan milyen megdönthetetlen bizonyíték volt, hogy visszavonták a pályán született ítéletet. talán azért volt rá szükség, mert éppen 7 pont volt a spread, de ezt nem tudjuk. viszont ami tény, volt már, hogy egy erősen kérdéses tripping call kellett, hogy győzzünk Baltimore-ban, az élet hosszútávon igazságos.gabtsi
nagyon jó az egész összefoglalód, köszi...

A Gresham TD-hez pár szót:
én nem értek hozzá annyira, mint Ti, de sztem pont azt nézték, hogy mikor birtokolta a labdát, tehát még a gólvonal előtt nála volt, vagy csak utána, mert ha utána akkor elkapásnak számít, így birtokolnia kell földet érés közben, után, öltözőben, stb.😊 viszont ha futott TD akkor elég, ha a labda érinti a line síkját...
sztem...

de én term. megadtam volna, és tuti akkor meg is nyertük volna a meccset... a D abban az időben már nemigen engedett Flacco-éknak semmit! 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
... gabtsi
ámen!


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
no.
tényhez tartozik, hogy tegnap iszonyat idegbe voltam, de mára már lenyugodtak a kedélyek, örülök a tegnapi teljesítménynek, még akkor is ha simán nyerhettünk volna.
Simpson, geci sokat szidtam az utóbbi időben, talán nem minden alap nélkül, de azóta már írtam neki, hogy vállalom gumi nélkül is. hihetetlen nagyot ment az ember, 152 yard, koncentráció végig, és hát a forced fumble-nél kurva nagyot ugrottam, kár, hogy nem lett meg óriási play volt tőle. ezt kell tovább csinálni és akkor jó lesz ez, Green mellett is keresni kell, remélem lehet is.
Geno. írtam már az eredménykövetőbe is, hogy félelmetes az ember. Yanda a(z egyik) legjobb Guard az afc-ben, és nem egyszer verte hülyére. persze ment oda-vissza az attack, goal line-nál pusztított, de legalább ennyiszer meg is verte Geno. hihetetlen gyors off-snap, nem véletlen a sok sack és tfl. egyszer voltam csak rá nagyon ideg, talán az első nagy passznál volt, hogy megállt, pedig nem blokkolta senki, és csak nézte, hogy vár és csak vár Flacco. legalább ordított volna, hátha megijed. ezenkívül a legjobb DL emberünk volt, egy kiváló ellenfél ellen, ami nagyon nagy szó. Dunlap vagy a sérülése miatt, vagy Rice miatt (gondolom mindkettő), elég kevés snapet kapott, Geathers semmi veszélyt nem jelentett Flaccora, Dunlapnak azért volt pár hurry-je, meg sack is lett volna ha nincs holding (de erről később).
A D összességében nem volt rossz, persze a hosszú playeket szoptuk derekasan, de ha leveszed a nagy Rice futást alig haladta meg a kettes átlagot, ami kurvajó. és a nagy play is simán meglett volna, ha Crocker nem rontja el a tackle-t, pedig jó szögből jött. kár érte.
és igazából ami miatt optimista vagyok - 7 ponttal ki lehet kapni Baltimore-ban -, hogy a saját hülyeségeink miatt kaptunk ki, nem azért mert a Ravens annyival jobb volt. Flacco egy dobást tud, ez a mély (na meg a screen 50% alatt), és ezt engedtük neki. még nem tudtam visszanézni a meccset, de kettő, de lehet, hogy mindhárom hosszú passzjáték I formationból jött, roll-out jobbra és senki a környéken nem volt, sebességből megverték a safety-ket, és bumm. ezen kívül semmi. Boldin TD-je is egy vicc volt, full üresen maradt középen, és gyorsabban ért a 20 yardra lévő endzone-ba, mint Nelson kiért volna az endzone végéből, Smithről.
és igazából a field pozícióval basztuk el. 7-0, jó játék, támadunk, de Andy picit elhibázta Caldwellt (sima út lett volna a TD-ig), majd puntolunk 15 yardot. tizenötöt baszdmeg. bírom Hubert meg minden, de ilyet nem lehet. itt meg is fordult a meccs, jött a short field TD, kickoff, 0 yard, megint short field TD. aztán a D visszahozta, mentünk is, de azt a mély passzt, ott, nem volt rá szükség. pedig jó meccset hívott Gruden sztem, de volt egy két érthetetlen húzása: scott passz, read option play, amivel végülis semmi baj nem lett volna, ha nem ilyen mérhetetlen fos módon oldjuk meg. de így sokba került.
ahogy a két interception is, ebből csináltak megint két TD-t, ami hülye hibánkból. le is mondtam a meccsről. de mekkora hiba volt. Daltont nem lehet leírni. pedig hány QB-t láttam már három INT után, egy jó védelem ellen összeomlani, ő meg csinált 10/12-t 185 yardért a negyedik negyedben. és simán meglehetett volna, tökéletes passz caldwellnek (jimmy smith a shutdown corner, muhohahaha), aztán a gresham story. a végén meg pechünk volt. Suggsnak egy playe volt a meccsen, áttették Smith oldalára megcsinálta a playt örüljön neki, sok sót nem evett meg eddig se ellenünk, ezután se nagyon fog. a végén meg beugrott az újonc gyerek, elkapta, van ilyen, whiten csak így csináltak idén sacket, nem annyira atletikus, hogy megoldja pozíción kívülről. a fal belsején persze volt gond, onnan jött rendszerint a nyomás, nem is tudott minden dobásba beleállni Dalton, ez lett a vége.

bírókkal nem szeretek foglalkozni (max meccs közben), de hogy ezek a tankönyvbe illő ordenáré faszságok pont nálunk jönnek elő, az vmi hihetetlen. de legalább megtudtam, hogy egyedül az irányítón nem lehet horse collar tackle-t csinálni, hiába tépik le a fejét a nyakáról az sem vszleg.
de, hogy gresham TD-nél mi történt az én sem értem. Calvin Johnson rule egy kibaszott vicc. a föld nem okozhat fumble-t, de incomplete passzt igen ?!? hát hogy van ez ? máskülönben szóba se kellett volna jöjjön a történet, mert Gresham a pályán fogta meg a labdát, és nyújtotta be a célterületre, ami tudomásom szerint azonnal TD, tök mind1 mi történik utána, ahogy a futó kezéből is gyakorta kiesik a labda, amikor a földre esés pillanatában benyújtja. de azért azt is megkérdezném, hogy ugyan milyen megdönthetetlen bizonyíték volt, hogy visszavonták a pályán született ítéletet. talán azért volt rá szükség, mert éppen 7 pont volt a spread, de ezt nem tudjuk. viszont ami tény, volt már, hogy egy erősen kérdéses tripping call kellett, hogy győzzünk Baltimore-ban, az élet hosszútávon igazságos.

semmi gond nincs, bőven szopón van mindenki az AFC-ben, simán lehet, hogy 9 win is elég, az meg nyugodtan meglehet, ha így játszunk tovább. a hibákat minimalizáljuk, nem adjunk el a labdát, és egy Ravenst vagy Steelerst is bőven meg tudunk verni. azaz akárkit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Tudod milyen jó már 2 hete úgy nézni a meccseket, hogy bármi is van, te már elégedett vagy? Nulla feszkó, csak a játék szépsége. Jövőre már úgyis komolyabb elvárásaim lesznek, szóval rá kell pihenni az idegeskedésekre. 😊Mikey
ennél már csak az jobb, hogy az a csapat, amelyik teljesen a 0-ról kezdte idén, senki se hitt bennük, per pillanat 6-4-el áll, és play off résztvevő. én inkább idegeskedek meccsről meccsre. ennek a csapatnak jár a po, legyen meg!Rush
Veled tartok én is! idegeskedek hétről hétre, ahogy eddig is! 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Tudod milyen jó már 2 hete úgy nézni a meccseket, hogy bármi is van, te már elégedett vagy? Nulla feszkó, csak a játék szépsége. Jövőre már úgyis komolyabb elvárásaim lesznek, szóval rá kell pihenni az idegeskedésekre. 😊Mikey
ennél már csak az jobb, hogy az a csapat, amelyik teljesen a 0-ról kezdte idén, senki se hitt bennük, per pillanat 6-4-el áll, és play off résztvevő. én inkább idegeskedek meccsről meccsre. ennek a csapatnak jár a po, legyen meg!


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Elképesztően gyökér egy szabály ez, na. Még szerencse, hogy ez egy rebuild év, így leszarom, hogy egy ilyen miatt szop a csapat.Mikey
erre csak ezt tudom mondani.Rush
Tudod milyen jó már 2 hete úgy nézni a meccseket, hogy bármi is van, te már elégedett vagy? Nulla feszkó, csak a játék szépsége. Jövőre már úgyis komolyabb elvárásaim lesznek, szóval rá kell pihenni az idegeskedésekre. 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
"When the receiver went to the ground, he had the ball in his right hand, the ball touched the ground and his hand came off the ball by about (an inch) and then re-grasped it and brought it in."

Official Ron Winter on the not-touchdown by Jermaine GreshamMikey
ennél jobban nem birtokolhatta a labdát.. nem ragasztóból van a kesztyűje hogy egy iciripiciritse mozduljon meg a labda....
ennél alattomosabb szabályt... ki kéne kötni a sivatagba azt az embert aki kitalálta ezt a szabályt, csipkedjék szét a dögkeselyűk... már elnézést.

egyébként, megadták a td-t. challenge-elték azt. birtokolta a labdát, mindkét láb lentvolt... erre visszafújták egy teljesen más dolog miatt?..... lehet ilyet???


Elképesztően gyökér egy szabály ez, na. Még szerencse, hogy ez egy rebuild év, így leszarom, hogy egy ilyen miatt szop a csapat.Mikey
erre csak ezt tudom mondani.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
így sacperkábé 14 óra eltelte után is hihetetlenül mérges vagyok a tegnapi miatt.
http://www.youtube.com/watch?v=QSMeRXzkXB8
akár hányszor nézem, nem akarom elhinni, hogy ezt visszafújták..Rush
"When the receiver went to the ground, he had the ball in his right hand, the ball touched the ground and his hand came off the ball by about (an inch) and then re-grasped it and brought it in."

Official Ron Winter on the not-touchdown by Jermaine Gresham


Elképesztően gyökér egy szabály ez, na. Még szerencse, hogy ez egy rebuild év, így leszarom, hogy egy ilyen miatt szop a csapat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Meg az a fumble is amit a bíró miatt nem tudtak összeszedni..... És 3 INT valamint ezek mellett is pariban volt a csapat.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
így sacperkábé 14 óra eltelte után is hihetetlenül mérges vagyok a tegnapi miatt.
http://www.youtube.com/watch?v=QSMeRXzkXB8
akár hányszor nézem, nem akarom elhinni, hogy ezt visszafújták..


több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
el van ez mindig mondva, de emberek, itt vagyunk, 6-4el állunk, ne szarjunk már bele! kis franchise vagyunk, élni kell a lehetőségekkel, kitudja lesz e még belőle... lásd palmer éra.... legyen meg az a po!Rush
maximálisan egyetértek... ha már ilyen baszottul jók vagyunk, éljünk a lehetőséggel! kell a PO rutin Daltonnak, meg a többi rookie-nak! hahahaha
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
el van ez mindig mondva, de emberek, itt vagyunk, 6-4el állunk, ne szarjunk már bele! kis frachise vagyunk, élni kell a lehetőségekkel, kitudja lesz e még belőle... lásd palmer éra.... legyen meg az a po!Rush
Persze, persze, nincs is vita. Csak az ellenséget altatjuk 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
el van ez mindig mondva, de emberek, itt vagyunk, 6-4el állunk, ne szarjunk már bele! kis franchise vagyunk, élni kell a lehetőségekkel, kitudja lesz e még belőle... lásd palmer éra.... legyen meg az a po!


több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rebuild year lesz ez jobb is.
Jobb WR-ekkel, másodéves Daltonnal.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ez elment. Bírók persze, de sok volt a hiba. A sec szar, tudtuk. A 3 INT azért fájt. Nem nagyon rágnám magam. Hozzuk a 3 simát és egy nehezet. De szép is lenne.
Nekem ma a legfontosabb Simpson játéka volt. Ő keményen odatette magát. Atkins tényleg zseniális. Mays meg nyomott egy szép ST tacklet. Mindig van minek örülni 😊nasheem
Es Andy milyen pontos volt a hosszu labdakkal (sokszor), raadasul egy set of downsra voltunk egy 90yardos game winning drivera a ravens D ellen kozepes "biroi szembeszelben". Sokmindennek lehet ma orulni szerintem. Engem a 3 nagy passzjatek zavar csak a D oldalan, mas nem igazan.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ez elment. Bírók persze, de sok volt a hiba. A sec szar, tudtuk. A 3 INT azért fájt. Nem nagyon rágnám magam. Hozzuk a 3 simát és egy nehezet. De szép is lenne.
Nekem ma a legfontosabb Simpson játéka volt. Ő keményen odatette magát. Atkins tényleg zseniális. Mays meg nyomott egy szép ST tacklet. Mindig van minek örülni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
le van tojva ki mit mond... ezt a meccset a ravens bemakkolta, főleg hála a bíróknak...... nekem ennyi nem elég.
legszívesebben felvenném a sisakomat vállvédőmet és földbek*rnám azt a videóbírót aki azt a td-t visszafújta........Rush
Megértelek és teljesen igazatok van a háborgással, egy kézben fogva ne lehet ennél jobban birtokolni labdát, talán egy polip nyolc karral. A zebrák ténykedése sajnos hétről hétre nem mindig méltó a liga szintjéhez.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
le van tojva ki mit mond... ezt a meccset a ravens bemakkolta, főleg hála a bíróknak...... nekem ennyi nem elég.
legszívesebben felvenném a sisakomat vállvédőmet és földbek*rnám azt a videóbírót aki azt a td-t visszafújta........Rush
😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
6-4, meg van 6 meccs amibol 3 konnyu, en elegedett vagyok a szezonnal akkoris ha nincs PO, de ha egyet behuzunk a 3 nehez meccsunkbol, amire az eddig latottak (steelers, ravens) van esely, akkor meg rajatszas is meglehet.

Ez a szep az idei evben, akkor is elegedett tudok lenni ha kikapunk, foleg ha igy.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
le van tojva ki mit mond... ezt a meccset a ravens bemakkolta, főleg hála a bíróknak...... nekem ennyi nem elég.
legszívesebben felvenném a sisakomat vállvédőmet és földbek*rnám azt a videóbírót aki azt a td-t visszafújta........