Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
el van ez mindig mondva, de emberek, itt vagyunk, 6-4el állunk, ne szarjunk már bele! kis franchise vagyunk, élni kell a lehetőségekkel, kitudja lesz e még belőle... lásd palmer éra.... legyen meg az a po!


több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rebuild year lesz ez jobb is.
Jobb WR-ekkel, másodéves Daltonnal.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ez elment. Bírók persze, de sok volt a hiba. A sec szar, tudtuk. A 3 INT azért fájt. Nem nagyon rágnám magam. Hozzuk a 3 simát és egy nehezet. De szép is lenne.
Nekem ma a legfontosabb Simpson játéka volt. Ő keményen odatette magát. Atkins tényleg zseniális. Mays meg nyomott egy szép ST tacklet. Mindig van minek örülni 😊nasheem
Es Andy milyen pontos volt a hosszu labdakkal (sokszor), raadasul egy set of downsra voltunk egy 90yardos game winning drivera a ravens D ellen kozepes "biroi szembeszelben". Sokmindennek lehet ma orulni szerintem. Engem a 3 nagy passzjatek zavar csak a D oldalan, mas nem igazan.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ez elment. Bírók persze, de sok volt a hiba. A sec szar, tudtuk. A 3 INT azért fájt. Nem nagyon rágnám magam. Hozzuk a 3 simát és egy nehezet. De szép is lenne.
Nekem ma a legfontosabb Simpson játéka volt. Ő keményen odatette magát. Atkins tényleg zseniális. Mays meg nyomott egy szép ST tacklet. Mindig van minek örülni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
le van tojva ki mit mond... ezt a meccset a ravens bemakkolta, főleg hála a bíróknak...... nekem ennyi nem elég.
legszívesebben felvenném a sisakomat vállvédőmet és földbek*rnám azt a videóbírót aki azt a td-t visszafújta........Rush
Megértelek és teljesen igazatok van a háborgással, egy kézben fogva ne lehet ennél jobban birtokolni labdát, talán egy polip nyolc karral. A zebrák ténykedése sajnos hétről hétre nem mindig méltó a liga szintjéhez.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
le van tojva ki mit mond... ezt a meccset a ravens bemakkolta, főleg hála a bíróknak...... nekem ennyi nem elég.
legszívesebben felvenném a sisakomat vállvédőmet és földbek*rnám azt a videóbírót aki azt a td-t visszafújta........Rush
😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
6-4, meg van 6 meccs amibol 3 konnyu, en elegedett vagyok a szezonnal akkoris ha nincs PO, de ha egyet behuzunk a 3 nehez meccsunkbol, amire az eddig latottak (steelers, ravens) van esely, akkor meg rajatszas is meglehet.

Ez a szep az idei evben, akkor is elegedett tudok lenni ha kikapunk, foleg ha igy.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
le van tojva ki mit mond... ezt a meccset a ravens bemakkolta, főleg hála a bíróknak...... nekem ennyi nem elég.
legszívesebben felvenném a sisakomat vállvédőmet és földbek*rnám azt a videóbírót aki azt a td-t visszafújta........


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mike Pereira
In Cin/Bal - that's not a horse collar, it doesn't apply to the QB in the pocket.
😀
pereiranak is mindig van egy új szabálya

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Tessék, 2 komoly ellenfél, 2 vereség. Igazuk volt azoknak, akik a gyenge schedule-t hajtogatták.

Viccet félretéve, majd' 500 yardot hozott az O egy elit defense ellen.
És felállt a padlóról ismételten.

Nekem ennyi elég.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Jó, pont jókor kapta el, de előtte azért el is ejtette 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Torreynak el is kellene kapni a labdákat, nem csak szaladni 😀tenorx
Nem csak szaladni? Adam barátunk egyet szaladt idén, és lesérült 2 hétre. Szóval aggódom. 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Torreynak el is kellene kapni a labdákat, nem csak szaladni 😀tenorx
Steelers ellen épp jókor kapta el. 😛
Majd beletanul, és akkor lesz nemulass. 😛 😂
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
khm, azért volt amikor elkapta nem emlékszel ?😊

DL-től kell nagy pusztítás, hogy a cornereinket megvédjük. kíváncsi vagyok, hogy a PB első Tackle mit kap ma 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Torreynak el is kellene kapni a labdákat, nem csak szaladni 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Igen, leginkább az 1 éves kihagyásnak szólt a sóhaj. Elég meredek egyből a kezdőben találni ezután egy Torrey Smith ellenében.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jobb mint jennings, bár egy éve nem láttuk, az igaz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
pacman kezd hall helyén.gabtsi
Hjajj...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
sakkor hun nézi? itt es minden van, kivévea........... jóéletbe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
green inactive, caldwell kezd a helyén.

pacman kezd hall helyén. boling és whalen is out megint. utóbbival mi fasz lehet ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ti is így tennétek, nem??? Egyébként a játékotok és Dalton is szimpi. Gyorsan beilleszkedett és gyakorlatilag az első évében úgy mozog mint egy vén róka. Az ütéseket , még nem szereti nyelni, de megszokja majd. Ebben mindenképpen fejlődnie kell, még egy picit várni és a dobás után benyelni.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
...ahogy gyakorlatilag minden Vasas fan. 😊 Azok a rohadt önös érdekek... 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ma este nyertek, nekünk és nektek is ez a fontos. Ha a mi fos falunknak sikerült zérón tartani Suggst, akkor nektek is menni fog, sokkal jobb falatok van. Az öreg nélkül szerintem lesznek pillanatok amikor nem tudják majd merre járnak, ezt Daltonnak könyörtelenül büntetni kell. A labdára vigyázni, mert az lesz az egyik kulcs. Szurkolok nektek.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Idegenben 4-1 a csapat W-L mutatója.Mikey
ez szerintem semmit nem jelent.
illetve azért egy browns, jaguars, seahawks, titans nem egyenlő egy baltimore-al.Rush
A gyenge schedule, tudom. Nem is írok semmit...Mikey
nem erre akartam kilyukadni, egyszerűen ez a 4-1-es mutató nem azt tükrözi, hogy mi idegenbe mekkora egy császárok vagyunk.

de ha már home/road mutató, akkor a ravens 4-0 otthon.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
remélem a hatezredik posztom az lesz, hogy megbasztuk a Ravenst.

btw, mondanom se kell, hogy BEFOSOTT A KIBASZOTT SET-TOP BOX!!!!!!!! nincs digitális tv, csak az analóg fos, amin egyedül az ESPNA nincs, amin épp bengals meccs megy FULLHD!
szakadjon meg 😕

ami nem hajlik, az törik!