Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 14 éve
Éjféltől ÉLŐ mûsorral jelentkezünk, amit itt is tudtok követnihttp://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2972
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
éjfélkor, az alábbi linken:mikor kezdődik??nhmLátom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.Mikeyaz ötöslottóval kilőttem a heti tippadagomat, nem akarok kockáztatni 😊 de majd az adás alatt.gabtsi
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2972
tippem:
gilmore/kirkpatrick/jenkins és upshaw
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
http://news.cincinnati.com/article/20120426/NEWS/304260052Mau most már csak Goodelltől kell, hogy fosson.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
2:00kor. Elvileg az nfl.com-n nézhetjük majd. 😊mikor kezdődik??nhmLátom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.Mikeyaz ötöslottóval kilőttem a heti tippadagomat, nem akarok kockáztatni 😊 de majd az adás alatt.gabtsi
több mint 14 éve
mikor kezdődik??Látom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.Mikeyaz ötöslottóval kilőttem a heti tippadagomat, nem akarok kockáztatni 😊 de majd az adás alatt.gabtsi
több mint 14 éve
Látom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.Mikeyaz ötöslottóval kilőttem a heti tippadagomat, nem akarok kockáztatni 😊 de majd az adás alatt.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
jó helyzetben vagyunk, sok jó opció van. az se lenne meglepő ha mindkét pick a D-re menne.gabtsiJa Zimmer megérdemelné, hogy kapjon végre egy nagyobb adag minőségi matériát. Ha a CB picket fixnek vesszük, akkor a másikra esélyes lehet Barron, Brockers, Upshaw, Kuechly. Mind vizitált is nálunk, azaz biztos van az a helyzet, amikor őket húzzuk.
Ezzel együtt az első 3 pickben szeretném ha lenne G és WR is. A G a rázós, mert Zeitlerék tuti nem lesznek bent a második körben, így ha DeCastro elmegy, könnyen kezdő G nélkül fejezhetjük be a draftot. A WR class szerencsére elég fasza idén.
Szerk.: Ja és Cam Johnsont elkezdtem rajongani a draftod óta. Na őt nagyon bírnám!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Igen, simán elképzelhető az is, ha úgy alakulnak a dolgok, hogy egyik top guard és receiver prospect sem lesz már bent.Látom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
jó helyzetben vagyunk, sok jó opció van. az se lenne meglepő ha mindkét pick a D-re menne.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Fogtam, azért írtam a le a reálist is. 😉A vágyálom DeCastro és Gilmore lenne, ...nasheem++
Csak ez most a "ki lesz szerinted?" és nem "kit szeretnél?" témakör. 😊Mikey
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Draft day! 😊1/17 Floyd, 1/21 Dre
Holnap nem dolgozom szerencsére, így bőven fent maradhatok, és a White Sox-Red Sox meccs közben tudom követni majd az 1. kört.
Tippelünk, hogy kik érkeznek 17-re és 21-re?
1/17 Michael Floyd, 1/21 Janoris JenkinsMikey
több mint 14 éve
A vágyálom DeCastro és Gilmore lenne, ...nasheem++
Csak ez most a "ki lesz szerinted?" és nem "kit szeretnél?" témakör. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Online hol követitek majd? Chat?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Draft day! 😊A vágyálom DeCastro és Gilmore lenne, de szerintem Dre és Floyd érkezik.
Holnap nem dolgozom szerencsére, így bőven fent maradhatok, és a White Sox-Red Sox meccs közben tudom követni majd az 1. kört.
Tippelünk, hogy kik érkeznek 17-re és 21-re?
1/17 Michael Floyd, 1/21 Janoris JenkinsMikey
A fenti négyest még kiegészíteném Glenn-nel, Wright-tal és Martin-nal. Ha a 7ből bármelyik kettőt húzzuk, akkor elégedetten fekszem majd le, ha egyáltalán lefekszem 😊
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Draft day! 😊Holnap nem dolgozom szerencsére, így bőven fent maradhatok, és a White Sox-Red Sox meccs közben tudom követni majd az 1. kört.
Tippelünk, hogy kik érkeznek 17-re és 21-re?
1/17 Michael Floyd, 1/21 Janoris Jenkins
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Nugent ma aláírja a franchise tendert, aminek értelmében 2.65 millió dollárt fog keresni idén.Ha nem állapodnak meg vele Blackburnék egy long-term contractben...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
vállalod? 😀Valaki, aki megfizet érte 😊nasheemSzívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊nasheemmi kell hozzá? 😀Amadeus91
több mint 14 éve
Valaki, aki megfizet érte 😊Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊nasheemmi kell hozzá? 😀Amadeus91
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
A mostani mockok leginkább a magamutogatásról szólnak. A papírforma pickeket már leírták 100szor. Most már valami extra kell, hogy beszéljenek a mockodról. Ráadásul ha a 10 baromság közül csak egy bejön, akkor utána te leszel a király. Ha meg nem jön be, akkor egy hét múlva már senki nem emlékszik mit követtél el.Abszolut igaz
nasheem
Amugy azon gondolkoztam hogy vajon az NFL csapatok hivatalos emberei vajon neha megnezik ezeket es rohognek rajtuk?

I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 14 éve
A mostani mockok leginkább a magamutogatásról szólnak. A papírforma pickeket már leírták 100szor. Most már valami extra kell, hogy beszéljenek a mockodról. Ráadásul ha a 10 baromság közül csak egy bejön, akkor utána te leszel a király. Ha meg nem jön be, akkor egy hét múlva már senki nem emlékszik mit követtél el.mi kell hozzá? 😀
Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊nasheem
több mint 14 éve
A mostani mockok leginkább a magamutogatásról szólnak. A papírforma pickeket már leírták 100szor. Most már valami extra kell, hogy beszéljenek a mockodról. Ráadásul ha a 10 baromság közül csak egy bejön, akkor utána te leszel a király. Ha meg nem jön be, akkor egy hét múlva már senki nem emlékszik mit követtél el. Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Ja amugysincs semmi ertelme a mock draftoknak, vicces oket osszerakni ha jartas vagy a dologban meg lehet tippversenyeket tartani de amugy tokmindegy az egesz. Nagyon varom mar a csutortokot, remelem jo pick lesz.A DE pickkel en is ugy vagyok mint ti, nalunk a rotacio megy arra meg en nem aldoznek egy elsokorost hogy rotaljuk. Amugy Geathersszel mi lesz mar?
Most kicsit elgondolkoztam a WR corpon, Green szuper, valaki izgalmas #2 WR a draftrol, Shipley szuper, Hawkins playmaker, Whalen Shipley 2, ha talalunk meg egy olyan elkapot aki hasonloan meg tudja nyujtani a palyat mint Green es tud a szelen jatszani akkor ezekkel a slot opciokkal plusz TE-k ugye kurva jok lehetunk. Remelem Daltonnal nem ut be a masodeves formaeses.
Erdekesseg: legutobbi ket drafton 4 probowlert huztunk, ez a legtobb az NFL-ben, es utoljara 2 rookie egy csapatbol valami 80-ban jutott be egyszerre probowlra

I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November