Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Éjféltől ÉLŐ mûsorral jelentkezünk, amit itt is tudtok követni
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2972

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
2kor

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Látom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.Mikey
az ötöslottóval kilőttem a heti tippadagomat, nem akarok kockáztatni 😊 de majd az adás alatt.gabtsi
mikor kezdődik??nhm
éjfélkor, az alábbi linken:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2972

tippem:
gilmore/kirkpatrick/jenkins és upshaw

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
http://news.cincinnati.com/article/20120426/NEWS/304260052

Mau most már csak Goodelltől kell, hogy fosson.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Látom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.Mikey
az ötöslottóval kilőttem a heti tippadagomat, nem akarok kockáztatni 😊 de majd az adás alatt.gabtsi
mikor kezdődik??nhm
2:00kor. Elvileg az nfl.com-n nézhetjük majd. 😊
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Látom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.Mikey
az ötöslottóval kilőttem a heti tippadagomat, nem akarok kockáztatni 😊 de majd az adás alatt.gabtsi
mikor kezdődik??
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Látom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.Mikey
az ötöslottóval kilőttem a heti tippadagomat, nem akarok kockáztatni 😊 de majd az adás alatt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
jó helyzetben vagyunk, sok jó opció van. az se lenne meglepő ha mindkét pick a D-re menne.gabtsi
Ja Zimmer megérdemelné, hogy kapjon végre egy nagyobb adag minőségi matériát. Ha a CB picket fixnek vesszük, akkor a másikra esélyes lehet Barron, Brockers, Upshaw, Kuechly. Mind vizitált is nálunk, azaz biztos van az a helyzet, amikor őket húzzuk.

Ezzel együtt az első 3 pickben szeretném ha lenne G és WR is. A G a rázós, mert Zeitlerék tuti nem lesznek bent a második körben, így ha DeCastro elmegy, könnyen kezdő G nélkül fejezhetjük be a draftot. A WR class szerencsére elég fasza idén.

Szerk.: Ja és Cam Johnsont elkezdtem rajongani a draftod óta. Na őt nagyon bírnám!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
szerintem is 1/17 Floyd 1/21 Jenkins/Dre

aláírva.
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Igen, simán elképzelhető az is, ha úgy alakulnak a dolgok, hogy egyik top guard és receiver prospect sem lesz már bent.

Látom, Gábor, nem nagyon akaródzik tippelned.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó helyzetben vagyunk, sok jó opció van. az se lenne meglepő ha mindkét pick a D-re menne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
A vágyálom DeCastro és Gilmore lenne, ...nasheem
++

Csak ez most a "ki lesz szerinted?" és nem "kit szeretnél?" témakör. 😊Mikey
Fogtam, azért írtam a le a reálist is. 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Draft day! 😊

Holnap nem dolgozom szerencsére, így bőven fent maradhatok, és a White Sox-Red Sox meccs közben tudom követni majd az 1. kört.

Tippelünk, hogy kik érkeznek 17-re és 21-re?

1/17 Michael Floyd, 1/21 Janoris JenkinsMikey
1/17 Floyd, 1/21 Dre
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
A vágyálom DeCastro és Gilmore lenne, ...nasheem
++

Csak ez most a "ki lesz szerinted?" és nem "kit szeretnél?" témakör. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Online hol követitek majd? Chat?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Draft day! 😊

Holnap nem dolgozom szerencsére, így bőven fent maradhatok, és a White Sox-Red Sox meccs közben tudom követni majd az 1. kört.

Tippelünk, hogy kik érkeznek 17-re és 21-re?

1/17 Michael Floyd, 1/21 Janoris JenkinsMikey
A vágyálom DeCastro és Gilmore lenne, de szerintem Dre és Floyd érkezik.

A fenti négyest még kiegészíteném Glenn-nel, Wright-tal és Martin-nal. Ha a 7ből bármelyik kettőt húzzuk, akkor elégedetten fekszem majd le, ha egyáltalán lefekszem 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hol kell aláírni ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Draft day! 😊

Holnap nem dolgozom szerencsére, így bőven fent maradhatok, és a White Sox-Red Sox meccs közben tudom követni majd az 1. kört.

Tippelünk, hogy kik érkeznek 17-re és 21-re?

1/17 Michael Floyd, 1/21 Janoris Jenkins

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Nugent ma aláírja a franchise tendert, aminek értelmében 2.65 millió dollárt fog keresni idén.
Ha nem állapodnak meg vele Blackburnék egy long-term contractben...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊nasheem
mi kell hozzá? 😀Amadeus91
Valaki, aki megfizet érte 😊nasheem
vállalod? 😀
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊nasheem
mi kell hozzá? 😀Amadeus91
Valaki, aki megfizet érte 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
85 Cincinnati Bengals 363
A mostani mockok leginkább a magamutogatásról szólnak. A papírforma pickeket már leírták 100szor. Most már valami extra kell, hogy beszéljenek a mockodról. Ráadásul ha a 10 baromság közül csak egy bejön, akkor utána te leszel a király. Ha meg nem jön be, akkor egy hét múlva már senki nem emlékszik mit követtél el.
nasheem
Abszolut igaz

Amugy azon gondolkoztam hogy vajon az NFL csapatok hivatalos emberei vajon neha megnezik ezeket es rohognek rajtuk?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
A mostani mockok leginkább a magamutogatásról szólnak. A papírforma pickeket már leírták 100szor. Most már valami extra kell, hogy beszéljenek a mockodról. Ráadásul ha a 10 baromság közül csak egy bejön, akkor utána te leszel a király. Ha meg nem jön be, akkor egy hét múlva már senki nem emlékszik mit követtél el.

Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊nasheem
mi kell hozzá? 😀
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
A mostani mockok leginkább a magamutogatásról szólnak. A papírforma pickeket már leírták 100szor. Most már valami extra kell, hogy beszéljenek a mockodról. Ráadásul ha a 10 baromság közül csak egy bejön, akkor utána te leszel a király. Ha meg nem jön be, akkor egy hét múlva már senki nem emlékszik mit követtél el.

Szívesen elmennék hivatalos mock írónak 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ja amugysincs semmi ertelme a mock draftoknak, vicces oket osszerakni ha jartas vagy a dologban meg lehet tippversenyeket tartani de amugy tokmindegy az egesz. Nagyon varom mar a csutortokot, remelem jo pick lesz.
A DE pickkel en is ugy vagyok mint ti, nalunk a rotacio megy arra meg en nem aldoznek egy elsokorost hogy rotaljuk. Amugy Geathersszel mi lesz mar?

Most kicsit elgondolkoztam a WR corpon, Green szuper, valaki izgalmas #2 WR a draftrol, Shipley szuper, Hawkins playmaker, Whalen Shipley 2, ha talalunk meg egy olyan elkapot aki hasonloan meg tudja nyujtani a palyat mint Green es tud a szelen jatszani akkor ezekkel a slot opciokkal plusz TE-k ugye kurva jok lehetunk. Remelem Daltonnal nem ut be a masodeves formaeses.


Erdekesseg: legutobbi ket drafton 4 probowlert huztunk, ez a legtobb az NFL-ben, es utoljara 2 rookie egy csapatbol valami 80-ban jutott be egyszerre probowlra


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November