Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Bruce Davis 2 évig Steeler volt, valszeg infó kellett, ez bevett szokás az NFL-ben.Soldados
Oké, ez nekem kimaradt.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Járt már a Broncosnál, a 49ersnél és a Raidersnél is... Valószínűleg nem velünk volt a probléma, hogy nem lett belőle senki.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bruce Davis 2 évig Steeler volt, valszeg infó kellett, ez bevett szokás az NFL-ben.Soldados
egyébként ez hogy működik? Mármint a játékos hogy éli meg? Ezért a pár napért+infó kap pénzt? Meg hogy néz ki az egész? Hétfőn kapsz egy papírt, aláírod, jársz edzeni, csüt. meg szólnak, hogy kalap kabát?Amadeus91
Kb. Aláír, kap dellát (pár ezer dolcsi járhat egy hétre, plusz ki tudja zsebbe kap-e (sztem igen) az infókért. Ez kölcsönösen előnyös és nemcsak a pénz miatt, azért csak részt vesz pár edzésen, ha netán megtetszik az edzőnek, akkor akár meg is ragadhat, ha nem is idén, mondjuk jövőre.

Bruce Davis amúgy qrva jó kis 4-3-as DE volt egyetemen, nálunk ugye 3-4-es OLB-t akartak csinálni belőle (pl mint Woodleyból, csak az sikerült 😊), de nem jött be. Asszem utána egy ideig volt a Pats-nél is, de valszeg ott sem tudtak belőle 3-4-es OLB-t csinálni, azóta nem tudom merre járt még. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Bruce Davis 2 évig Steeler volt, valszeg infó kellett, ez bevett szokás az NFL-ben.Soldados
egyébként ez hogy működik? Mármint a játékos hogy éli meg? Ezért a pár napért+infó kap pénzt? Meg hogy néz ki az egész? Hétfőn kapsz egy papírt, aláírod, jársz edzeni, csüt. meg szólnak, hogy kalap kabát?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bruce Davis 2 évig Steeler volt, valszeg infó kellett, ez bevett szokás az NFL-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
PS hír: LB Bruce Davis kivágva, DT Cornell Banks leigazolva.

Banks még szept. legelején 4 napig már volt a roster tagja, egészen az utolsó keretszűkítésig.
Az a játékos amúgy mit (nem) tudhat, akit 6 nap után elküldenek PS-ből... (költői kérdés, nem véletlen nincs kérdőjel sem.)

szerk.:

Whitworth megint jól beszél.

„I think most people outside of this building, if you told us that we had a chance the last five games of the season to dictate our destiny, I think people would have laughed at us. We’re there. It’s an exciting opportunity and now you have to go and make the best of it.”

😉
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Játszani fog. Nem volt az annyira komoly. Egyrészt ez az utolsó fontos meccs, másrészt nem véletlen mondták azt, hogy "agyrázkódás-szerű" sérülés. Soldados
azért mondják, hogy szerű, mert így nem zárják ki automatikusan a meccsből.gabtsi
Én többször megnéztem, sztem inkább csak elővigyázatosság volt. (Pl Warddé brutális volt, amit Raytől kapott, fel se tudott állni, de köv. héten játszott.)

Persze nem én csináltam a tackle-t fejjel egy kb 260 fontos emberen. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Szerintem ez a csapat ha akarna se tudna ellazulni. Azok után, hogy mind a 11 idei meccs gyakorlatilag az utolsó pillanatig éles volt? 😊

Komolyra véve, szerintem ennek a lehetősége sem fog fennállni, mert szvsz csak az utolsó meccsen fog eldőlni a PO sorsa.
(Már ha addig versenyben lesz a csapat...)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Játszani fog. Nem volt az annyira komoly. Egyrészt ez az utolsó fontos meccs, másrészt nem véletlen mondták azt, hogy "agyrázkódás-szerű" sérülés. Soldados
azért mondják, hogy szerű, mert így nem zárják ki automatikusan a meccsből.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Játszani fog. Nem volt az annyira komoly. Egyrészt ez az utolsó fontos meccs, másrészt nem véletlen mondták azt, hogy "agyrázkódás-szerű" sérülés. Ez is azt mutatta, hogy próbáljuk nem kifacsarni őket, ha nem muszáj. A Kansas ellen nem volt muszáj.

Amúgy 2009-ben sztem sem ellazáztátok, egész egyszerűen elfogytatok a szezon végére. Mi épp ezt szeretnénk elkerülni.

2005-ben lendületből érkeztünk és mindenkit lehengereltünk. (Fiatalok voltunk) 2008-ban a Titans meccset ellazsáltuk, de mindenki játszott, ahogy a szezonzárón is a CLE ellen. Az kell, hogy megmaradjon a lendület, de megszakadni ne kelljen már 30-35 év közötti veteránnak, mert nem lesz erő januárra, amikor pont igazán kéne. 2010-ben pedig Troy tuti pihent, de asszem Harrison is. A lényeg az volt, hogy januárra mindenki 100%-os legyen. Akinek nem volt baja, az persze játszott. Most is ezt szeretnénk, mert más már egy 25-28 éves (vagy még fiatalabb) húzóemberekből álló csapat, mint 2005-ben mi, vagy most ti és más egy ezer nagy csatát megélt veteránokból álló gyülekezet, akiknek már fáj mindenük 16 megfeszített meccs után.

Sztem nektek lendületből kell jönni, nekünk rápihenve, de nem ellazulva. Nem véletlen mondtam a lockout idején, hogy a Steelers számára egy rövidített, 10-12 meccses alapszakasz lenne az ideális. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja és rivers (lényegében) IR

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze értem, csak az én ízlésemhez az áll közelebb, ha a 17. héten és vért kell hugyozzál a PO-hoz. Igazad van Mikey, elfogytunk a végére, de a Jets meccs nekünk már teljesen mindegy volt mi lesz, megvolt a csoportgyőzelem a kansas ellen (mekkora drive volt atyaég! leonard ftw!) és teljesen másként mész ki így az utolsó meccsre.

én meg ezzel szemben azt szeretném látni, hogy megyünk mint a gép végig, és lendületből rá a PO-ra, ha lesz. a két nem kiemelt csoportgyőztes ellen bőven lenne sanszunk.

persze megértem Soldi, hogy Te az "öreg" keretnek más scenariot látsz jónak, pl kíváncsi vagyok troyjal mi lesz hétvégén, az ő agyrázkódás története már kezd kevésbé vicces méreteket ölteni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(amióta követem) mi kétszer szoptuk meg ezt az alapszakasz végi lazulást, mondhatni nem hiszek benne.gabtsi
Nem olyan lazulás, hogy a cserék játszanak, meg ilyesmi. Abban nem hiszek én se. Inkább get ready (mentálisan) and get healthy. 😊 Mindössze annyi, hogy ha nyerünk, akkor a maradék 4 meccsen (amiből ráadásul 3 könnyűnek ígérkezik) nem kell megszakadni és nincs must win-féle nyomás sem. Ez nekünk sokat érhetne. Ilyet már csináltunk 2008-ban és 2010-ben is, hogy akinek kicsi baja is volt (Harrison, Troy) az pihent, de a többi játszott, Ben is, ő majdnem is rá is kúrt erre mondjuk 2008-ban. De a lényeg, hogy a PO-t egészségesen kezdhettük és nekünk most is ezt kéne.

Pl Woodley állítólag már játszhatott volna Kansasben, de a stáb kérte meg, hogy ne tegye. Szóv al már most spórolunk. És annál nagyobb bók sztem nem kell nektek, hogy rátok spóroltunk. 😊 Mert ha nyerünk ezen, akkor ez volt az utolsó must win game nekünk az aapszakaszban és mindenki gyógyulhat és kicsit lazábban is lehet hozni a Rams meccset, de talán a Browns-t is. A Friscón kívül még egy bukta is beleférne ebből a trióból, ha most nyerünk. (Azért mondom ezt, mert a Div megnyerésében nem nagyon hiszek, kétlem, hogy negyedszer is akkorát égne a Ravens. És ha ők végig nyernek a friscói meccsünkig, akkor ott szépen meghajolunk, ahogy 2008-ban a Titans ellen. Nem fogjuk összetörni magunkat a PO előtt. Szal én 5. kiemelt hellyel számolok.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Azt a '09-es év végi valamit inkább nevezném elfogyásnak, mint lazulásnak.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
(amióta követem) mi kétszer szoptuk meg ezt az alapszakasz végi lazulást, mondhatni nem hiszek benne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
legalapabb alap! espn america is adja, úgyhogy rajságosság van.

de jó lenne nyerni! mert kelleni fog a bravúr győzelem, az se baj, ha több van, mert beleszaladhatunk még egy trap game-be is nagyon simán. 4-6-tal állunk a heinz fielden, és ilyen jó D-nk sose volt. persze a passzjáték az meleg lesz megint, de szerintem a mienk is. csak egészség legyen!gabtsi
Sztem megint qrva szoros meccs lesz, nekünk nem ízlik ez a brutál passrush. 50-50. Nekünk ez az alapszakasz utolsó fontos meccse - legalábbis ha nyerünk... (Az NFC-s Frisco sztem qrvára nem oszt nem szoroz akármi is lesz) Ha szopás, akkor viszont nyomni kell tovább, mint állat, pedig a mi öreg védelmünknek sokat érhetne, ha nem kellene végignyomni a 17. hétig teljes tűzzel, s többet lehetne rotálni, s így jó eséllyel mindenki 100%-os egészségi állapottal indulna az tuolsó nagy háborújába. 😊

De továbbra is tartom: idén 3 AFC North-os lesz a PO-ban, akármi is lesz ez a meccs. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
legalapabb alap! espn america is adja, úgyhogy rajságosság van.

de jó lenne nyerni! mert kelleni fog a bravúr győzelem, az se baj, ha több van, mert beleszaladhatunk még egy trap game-be is nagyon simán. 4-6-tal állunk a heinz fielden, és ilyen jó D-nk sose volt. persze a passzjáték az meleg lesz megint, de szerintem a mienk is. csak egészség legyen!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
gabtsi? hétvége mehet?

Még a du-s műszakomról is lemondtam, hogy le ne maradjak a meccsről. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A Texans így is nagyon erős. Én inkább a Ravens hazait remélném. Persze a 2 simának írttal is meg kell szenvedni, lásd Colts. Messze még a PO, igaz közelebb, mint bárki gondolta volna szezon előtt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
power ranking-ben:

Good comeback performance by the Bengals Sunday at home. It's not always pretty in the NFL, but that's life with a rookie quarterback and inexperienced receivers. Last week on NFL.com Live, our Thursday Night online coverage, I put myself out there on the Bengals, saying they would get the sixth seed in the AFC playoffs. I'm sticking with it. Marvin Lewis' club has two very winnable games versus the Rams and Cardinals, and another against the Matt Schaub-less Texans. Ten wins should be enough.

a lényeg vastagon!!! 😊nhm
Steelers, Cardinals, Rams, Texans és a Ravens otthon. 1 bravúr győzelem kell + hozni a Cardinals és a Rams ellenit. Reméljük a Texans 11.számú - még - egészséges irányítója nem fog ellenünk jó napot kifogni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
power ranking-ben:

Good comeback performance by the Bengals Sunday at home. It's not always pretty in the NFL, but that's life with a rookie quarterback and inexperienced receivers. Last week on NFL.com Live, our Thursday Night online coverage, I put myself out there on the Bengals, saying they would get the sixth seed in the AFC playoffs. I'm sticking with it. Marvin Lewis' club has two very winnable games versus the Rams and Cardinals, and another against the Matt Schaub-less Texans. Ten wins should be enough.

a lényeg vastagon!!! 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
According to Aaron Wilson of Scout.com, defensive lineman Ronald Fields is "on the Cincinnati Bengals radar, according to a league source."

Ezek szerint Sims sérülése mégsem olyan egyszerű.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Ma el kell döntenie a csapatnak, hogy mit csinál Riversszel. Aktiválja, vagy IR-re teszi. Meglepne, ha nem az utóbbi történne.

Más.
http://www.nfl.com/stats/categorystats?tabSeq=0&statisticCategory=SACKS&conference=null&season=2011&seasonType=REG
Keressétek meg az első DT-t a listán.
Segítek: Genooo!!!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=rFC5G8trsvA

hatalmas.Amadeus91
A.J. : I need a bye week... 😊

RR: sapka marad.... 😊)))
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
joereedy Joe Reedy
Sims walking better. I Would put it as questionable at this point early in the week for Sunday

Ez lényegesen jobb hír, mint amit vártam, bár még pont nem jelent semmit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."