Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy bolond százat csinál 😀

én glennt nem húznám be első körben. cb-re savaztam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Én Glennt, de látom népszerű Wright.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
gilmore.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
wr pick-et nem szeretnék első körben ..ol-en gondolkoztam még de végül gilmore-t voksoltam.. (nem sokan szavaztak rá 😀 )



Tippelde 25
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Na kit valasztanatok?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
bowl.hu 48
a Bengals jön, először:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
iowa wr marvin mcnutt irant is erdeklodik a csapat.

a hivatalos oldalon pedig a taylor mays fan club tagjainak kedveskednek egy cikkel igy eppen husvet utan.Mikey
az jó h bíznak benne és, hogy meglesz az esélye, hogy bizonyítson. Ha kihozza magából azt ami benne van, akkor egy 7. körös pickért ingyen volt...
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
iowa wr marvin mcnutt irant is erdeklodik a csapat.

a hivatalos oldalon pedig a taylor mays fan club tagjainak kedveskednek egy cikkel igy eppen husvet utan.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ja volt néhány meglepő picked (főleg a 2 első körös), nézegettem tegnap este.
nasheem
jaja.
ma már máshogy csinálnám. decastro vagy floyd volt a fő célpont, sajnos egyik se volt elérhető (glennt én nem húztam volna), így végül reacheltem az egyetlen needre. aztán a 21-re már totál bpa volt, bármely posztra lényegében. brockers 5. volt az összeállított listámon, viszonylag egyértelmű volt. pass rushban már most többet tenne hozzá mint peko, ha megtanulja a futást is, leválthatja az öreget pár év múlva. cb-t én nem mertem itt húzni, és rengeteg jó value-t láttam hátrébb, húztam is kettőt. mindkettő bpa volt a listámon.

a második körben két G volt a célpont zeitler és silatolu, mindkettőt előttem vitték ki, (előzetesen jenkinsre is számítottam, de már az első körben elvitték), így néztem RB után. jó kérdés a wilson kontra miller, bazzani örült is nekem vszleg 😊 wilson nekem komplettebbnek tűnik, jobban használható a WCO-ban, bár pass protban igen gyenge. a speedster rb viszont nem tudom mire menne a csoportban. lehet sokra. lehet ma máshogy döntenék.

az utána következő három pick bpa végig, a második cb vitatható, de kb 30 hellyel volt hátrébb a következő olyan ember akit érdemes lett volna és elérhető. cam johnson már előzetesen kinéztem, még nyers a gyerek, de egy korrekt szituációs rushert lehetne belőle faragni, MJ93 megoldja a futást.

végén akkor már lőttem az OL-re, ágyúval. valami csak lesz alapon. nem egyszerű.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8281b796/article/quarterback-rankings-eli-manning-tops-list-heading-into-2012?module=HP11_cp

Elég érdekes QB sorrend Jason Smithtől. Jópár számomra érthetetlen helyezéssel, de Andy nagyjából korrekt pozícióban.nasheem
nem soká meglesz a top15. Biztos vagyok benne.

(Azért Luck beírva a listára, úgy, hogy még nincs is az NFL-ben hivatalosan az durva..)
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8281b796/article/quarterback-rankings-eli-manning-tops-list-heading-into-2012?module=HP11_cp

Elég érdekes QB sorrend Jason Smithtől. Jópár számomra érthetetlen helyezéssel, de Andy nagyjából korrekt pozícióban.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Michael Floyd fog workoutolni felénk. Azt mondják, hogy díva.Amadeus91
Irish srác, úgyhogy őt kivételesen elég sokat láttam. Túl szép lenne, ha hozzánk kerülne. Imádom Rome-t, de egy percig sem hiányozna ha a AJ-Ship-Floyd hármassal nyomnánk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Michael Floyd fog workoutolni felénk. Azt mondják, hogy díva.
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Geno, Peko, Sims, Brockers belső négyes, MJ, Dunlap, Anderson, Cam Johnson és Moch kívül... Durva belegondolni mekkora nyomás lenne az ellenség irányítóján, főleg a meccsek második felében. Wow, tetszik!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Akkor nem csak én néztem furcsán az első pár pickednél gabtsi 😀 Az volt a furcsa, hogy ugye nem voltál ott, és már beírtuk volna neked szavazás után Kirkpatrickot amikor jöttél Wrighttal 😀
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
tegnap volt a fórumos, mock draft játék, sajnos technikai problémáim voltak, így gondolkodni nem sikerült az első körben, de mint később kiderült a következő körökben sem 😀

1/17 Cincinnati Bengals (az Oaklandtől): Kendall Wright, WR (Baylor)
1/21 Cincinnati Bengals: Michael Brockers, DT (LSU)
2/53 Cincinnati Bengals: David Wilson, RB (Virginia Tech)
3/83 Cincinnati Bengals: Jamell Fleming, CB (Oklahoma)
4/116 Cincinnati Bengals: Cam Johnson, DE (Virginia)
5/156 Cincinnati Bengals: Coryell Judie, CB (Texas A&M)
5/166 Cincinnati Bengals (a New Englandtől): Andrew Datko, OT (Florida State)
6/191 Cincinnati Bengals: Levy Adcock, OT (Oklahoma State)

nem lennék sztem elégedett ezzel a drafttal, de rá kellett jönnöm, hogy végig BPA-zni sem egyszerű, egyáltalán, de az az igazán nagy baj, hogy mások is húznak, nem csak én. hiába van terv, ha két pillanat alatt dől össze, sorban. sokkal jobb lenne ha csak egyedül lehetne válogatni.

teljes tracker:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2368gabtsi
Ja volt néhány meglepő picked (főleg a 2 első körös), nézegettem tegnap este.
Genya módon elvitték a guardokat előled az első körben nagyon magasan, sőt utána Zeitlert és Silatolut is. Meglepne, ha IRL is ez történne, de érdekes lesz. Koránt sem biztos, hogy Lewisék akkora neednek érzik a posztot. Ha Glenn is elszáll előttünk, akkor lehet, hogy G nélkül maradunk. A második körre várt guardokért óriási reach lenne a 21-es cetli. Ez esetben érdekes lehet a OT poszt erősítése (Collinst megpróbálhatnánk beljebb?). A Datko pick pl nagy kedvencem volt (Cam Johnson mellett), bár az még jobban tetszett volna, ha az első körben berántod Jonatán Martint (ha már DeCastro nem lehet 😊)
Kirkpatrickot vagy Doug Martint nem érzed jónak, azért nem húztad be őket?
Wilsont jobban bírod, mint Lamar Millert?

Érdekes játék a szurkolói mock. Minden elismerésem, hogy felkészültél. Még poén szinten is komoly meló lehet vele. Ríszpekt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
huha, ilyen draftot nem igazan szeretnek.

---

megnyugodhat mindenki, mar festik a csikokat az end zone-okban a pbs-ban. akinek van fb-ja, lathatja is a bizonyitekot a hivatalos bengals fb oldalon.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tegnap volt a fórumos, mock draft játék, sajnos technikai problémáim voltak, így gondolkodni nem sikerült az első körben, de mint később kiderült a következő körökben sem 😀

1/17 Cincinnati Bengals (az Oaklandtől): Kendall Wright, WR (Baylor)
1/21 Cincinnati Bengals: Michael Brockers, DT (LSU)
2/53 Cincinnati Bengals: David Wilson, RB (Virginia Tech)
3/83 Cincinnati Bengals: Jamell Fleming, CB (Oklahoma)
4/116 Cincinnati Bengals: Cam Johnson, DE (Virginia)
5/156 Cincinnati Bengals: Coryell Judie, CB (Texas A&M)
5/166 Cincinnati Bengals (a New Englandtől): Andrew Datko, OT (Florida State)
6/191 Cincinnati Bengals: Levy Adcock, OT (Oklahoma State)

nem lennék sztem elégedett ezzel a drafttal, de rá kellett jönnöm, hogy végig BPA-zni sem egyszerű, egyáltalán, de az az igazán nagy baj, hogy mások is húznak, nem csak én. hiába van terv, ha két pillanat alatt dől össze, sorban. sokkal jobb lenne ha csak egyedül lehetne válogatni.

teljes tracker:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2368

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
MarioAna 1 997
Ha 17-re nincs DeCastro, ti kit húznátok? Csak azért kérdezem, mert reedynek volt egy olyan tweetje, mi szerint akkor Kirkpatrickra tenne (ha még bent lesz). Nálam inkább Glenn jönne (ha csak nincs valami durván jó csúszó. Kirkpatrick nem az).

Érdekes az is, hogy Crocker elküldése után előretört a need elemzésekben a S pozíció. Ezt sem értem. Crocker nem volt egy PB safety, aki kiesésével ennyit gyengülne a poszt. Én továbbra sem érzem, hogy jobban kellene S, mint G, CB, RB, WR vagy akár LB.nasheem
Nálam DeCastro-Glenn-Kirkpatrick-Trent Richardson-Floyd-Janoris Jenkins-LaMichael James-Alfonzo Dennard a sorrend, érték alapján (teljesen szubjektív, hozzáteszem). Ezeken kívül még DT vagy DE picken sem lepődnék meg első körben, én ilyesmire számítok. 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
According to Alex Marvez with Fox Sports, Notre Dame wide receiver Michael Floyd said he has a scheduled visit with the Cincinnati Bengals this week.

According to NFLDraftScout.com, Missouri Western State University place-kicker Greg Zuerlein drilled a 57-yard field goal during a private workout with the Cincinnati Bengals on Monday.

- cincyjungle.com

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Ha 17-re nincs DeCastro, ti kit húznátok? Csak azért kérdezem, mert reedynek volt egy olyan tweetje, mi szerint akkor Kirkpatrickra tenne (ha még bent lesz). Nálam inkább Glenn jönne (ha csak nincs valami durván jó csúszó. Kirkpatrick nem az).

Érdekes az is, hogy Crocker elküldése után előretört a need elemzésekben a S pozíció. Ezt sem értem. Crocker nem volt egy PB safety, aki kiesésével ennyit gyengülne a poszt. Én továbbra sem érzem, hogy jobban kellene S, mint G, CB, RB, WR vagy akár LB.nasheem
Jenkins-t próbálnám (néhai Gátőr CB).

Okoye--->Tampa
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Ha 17-re nincs DeCastro, ti kit húznátok? Csak azért kérdezem, mert reedynek volt egy olyan tweetje, mi szerint akkor Kirkpatrickra tenne (ha még bent lesz). Nálam inkább Glenn jönne (ha csak nincs valami durván jó csúszó. Kirkpatrick nem az).

Érdekes az is, hogy Crocker elküldése után előretört a need elemzésekben a S pozíció. Ezt sem értem. Crocker nem volt egy PB safety, aki kiesésével ennyit gyengülne a poszt. Én továbbra sem érzem, hogy jobban kellene S, mint G, CB, RB, WR vagy akár LB.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Cincyjungle szerint:

Közel Roland újraigazolása. Upshaw vizit,
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
http://www.youtube.com/watch?v=QLAkGblNtXk&feature=related
több mint 14 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Hoppácska!

Liz Mullen@SBJLizMullen
Free agent OG Jacob Bell formerly of the Rams, has agreed to terms on a 1 year deal with the Bengals #NFL


Nem egy zseni, de fasza backup lesz.nasheem
Whit-Wharton-Cook-Bell/Boling-Csöcsi

teljesen korrekt.Amadeus91
Azért jobban örülnék, ha Bell nem kezdene. Boling is kérdőjel még. Valószínű Bobby nem jön vissza, úgyhogy még mindig kell az elsőkörös G. Ha DeCastro vagy Glenn jön, esetleg Konz vagy legrosszabb esetben Zeitler, akkor tényleg jónak néz ki a falunk. Bell játszott RTt is. Collinsszal és Hudsonnal megvan a depth.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."