Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
sztem az lesz a legjobb, ha hétvégén "belemenekülünk" egy jó kis győzelembe! 😊
Flacco kolléga úgyse bír ki 4 sack-et az tuti... 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a lepényhal először 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Jah, az idei Bengals éppen ilyen. A második félidőben rendre sokkal jobb úgy offense, mint defense oldalon. Nem véletlen a 4 comeback W.

Csak az a különbség, hogy "nálunk" nem lesz idén kupa. 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Actually, the Bengals defensive line mauled them. They sacked Ben Roethlisberger five times and held Rashard Mendenhall to 44 yards on 16 carries. "We showed them our D-line ain't fooling around" was how Domata Peko put it. Take away one masterful 81-yard, third-quarter TD drive, Pittsburgh's offense generated 25 yards in the second half.

Én nem tudom, kik elemzik ki így félidőre az aktuális ellenfél támadójátékát, de ismételten csókoltatom kezüket.
Mert egy drive benne van. Azon kívül pedig csak 25 yardot engedni egy Steelers O-nak, fantasztikus.Mikey
A 2008-as kupa évünkben ez volt az egyik erősségünk, hogy brutál jó félidei elemzéseket nyomtak nálunk és amilyenszarok voltunk az első két negyedben, annyira jók voltunk a második etapban. Azóta ez megfordult, nem tudom miért. Idén is előfordult már vagy 5x, hogy a második félidőnk maga a megtestesült impotencia, csapattól, felállástól függetlenül,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Ghee jön a rosterre.gabtsi
Nagyon helyes. Én még mindig remélem, hogy beválik.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ghee jön a rosterre. Hall ma IR 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én meg ha jól tudom már kitették, de túlélte a waivert így a PS-ből elhozható.
FA-ra semmi, nem csak nálunk van CB hiány a ligában, így vszleg aki értelmes már kikötött volna valahol. imádkozni kell, hogy pacman jó lesz, hozni egy vészmegoldást negyediknek, és az elérhető legjobb cornert behúzni a drafton, utána meg egy WR-t.

viszont babyhawk eléggé rajos volt, nagyon tetszett, hogy szopatta a hajast rendre. állítólag odáig fajult az ember, hogy szólt lebeau-nak, hogy csináljon valamit, mert ez nem lesz így jó.
és persze grudennek is jár a pirospont, hogy ezt erőltette.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
jó volt Hall. tegnap az volt az érzésem, hogy a nagy playt akarjuk elkerülni, ami jellemzően eddig kinyírt minket. és ez ment is. talán brown volt az egyetlen akinek volt egy 20 yard feletti elkapása (nyilván 3&19re, hogyrohadnameg), de azonkívül max screen játékból mentek messzebbre mint 10 yard. és ez működött, bár nem volt jó nézni, hogy folyamatosan haladnak a rövidpasszokkal, de ettől simán meglehetett volna a meccs, ha egykét kulcs szituban jobban döntünk, vagy a zebrák nem akkora ordas nagy faszok mint amekkorának tűnnek. (mi is kaptunk ajándékba egy visszavont TD-t, nem rájuk fogom, en bloc volt balfasz mind, a whitworthön fújt kamu holdingokat, főleg a másodikat nehezen emésztem viszont).

szóval nem volt rossz most sem a sec, de azért ennél több kell. pl h reggie nelson ne üsse ki a másik kezéből a tuti intet, hogy ne crockernek kelljen nickel cb-t játszani, mert csak kettő egészséges van. clements viszont nagyon jó továbbra is, wallace nem sok sót evett meg, azt is screen vagy end-around után, egy hosszúra volt csak lehetősége, nelson lemaradt, de röfi túldobta, hogy kiderüljön lehet ilyet is.

kíváncsi vagyok mi lesz a megoldás. ghee vagy korey lindsey tűnik a legésszerűbbnek, david jonestól a jó isten óvjon minket. meg attól is, hogy jennings-szet kelljen nézni anquan boldin mellett.gabtsi
1az1ben egyetértek. Ha jól tudom Lindsay-t leigazolta év elején a Cardinals. Szerintetek mi az esélye, hogy találunk normális FA CB-t a piacon?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én úgy láttam már hall kezében volt a labda mikor nelson érkezett, de ő is megfoghatta volna.

Lawson awsome volt, hogy szójátékkal éljek, messze a legjobb meccse volt. mau és howard rengeteget voltak coverben így volt neki hely aprítani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Én úgy emlékszem, Nelson simán elkapta volna a lasztit, és pont Hall zavarta meg. De mondjuk mindegy ki baszta el, az eredmény ugyanaz.

Azt viszont nagyon adom, hogy Clements nagyon jó. Amennyire ótvar volt az elején, annyira süti az utóbbi 2-3 hétben. Lawsonnal karöltve.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó volt Hall. tegnap az volt az érzésem, hogy a nagy playt akarjuk elkerülni, ami jellemzően eddig kinyírt minket. és ez ment is. talán brown volt az egyetlen akinek volt egy 20 yard feletti elkapása (nyilván 3&19re, hogyrohadnameg), de azonkívül max screen játékból mentek messzebbre mint 10 yard. és ez működött, bár nem volt jó nézni, hogy folyamatosan haladnak a rövidpasszokkal, de ettől simán meglehetett volna a meccs, ha egykét kulcs szituban jobban döntünk, vagy a zebrák nem akkora ordas nagy faszok mint amekkorának tűnnek. (mi is kaptunk ajándékba egy visszavont TD-t, nem rájuk fogom, en bloc volt balfasz mind, a whitworthön fújt kamu holdingokat, főleg a másodikat nehezen emésztem viszont).

szóval nem volt rossz most sem a sec, de azért ennél több kell. pl h reggie nelson ne üsse ki a másik kezéből a tuti intet, hogy ne crockernek kelljen nickel cb-t játszani, mert csak kettő egészséges van. clements viszont nagyon jó továbbra is, wallace nem sok sót evett meg, azt is screen vagy end-around után, egy hosszúra volt csak lehetősége, nelson lemaradt, de röfi túldobta, hogy kiderüljön lehet ilyet is.

kíváncsi vagyok mi lesz a megoldás. ghee vagy korey lindsey tűnik a legésszerűbbnek, david jonestól a jó isten óvjon minket. meg attól is, hogy jennings-szet kelljen nézni anquan boldin mellett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Actually, the Bengals defensive line mauled them. They sacked Ben Roethlisberger five times and held Rashard Mendenhall to 44 yards on 16 carries. "We showed them our D-line ain't fooling around" was how Domata Peko put it. Take away one masterful 81-yard, third-quarter TD drive, Pittsburgh's offense generated 25 yards in the second half.

Én nem tudom, kik elemzik ki így félidőre az aktuális ellenfél támadójátékát, de ismételten csókoltatom kezüket.
Mert egy drive benne van. Azon kívül pedig csak 25 yardot engedni egy Steelers O-nak, fantasztikus.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
a maualugát ért kritika legalább akkora röhej, mint, hogy TO kellene vissza.gabtsi
++

Hallt még mindig nem hiszem el... oké, hogy nem volt ő sem valami húdeqrvajó idén, de még így is messze jobb volt bárkinél a secondaryből. Remélem Ghee jön fel a helyére. Ha már így alakult, nézzük meg mit tud, ha egészséges.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 371 — Bengals fan
Oh, mik ezek az indulatok? Nehogy már egymásnak ugorjunk itten.
Maunak tényleg nem volt látványos meccse, ahogy Gresham sem igazán. AJt is felküldtük megszakadni. Ennyit arról, hogy mennyire fontos volt a meccs a csapatnak. Rohadtul meg akarták mutatni. Részben sikerült is. Végig lehetett érezni a mozgásukon, hogy nem 100%-osak, de ott akartak lenni. Ez sokkal fontosabb, mint pár benézett futás vagy rosszul olvasott játék. Egyébként a Steelers RBk 3-as alatti átlagot hoztak, úgyhogy nem érheti sok panasz a frontot.

Simpsont én kezdetektől nagyon szeretem, de a fentiek miatt bassza a csőröm a hozzáállása. Én még bízom benne, hogy ML helyrepofozza.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a maualugát ért kritika legalább akkora röhej, mint, hogy TO kellene vissza. nézd meg Dalton második intjét, nem szabadott volna azt oda dobnia, de az a nyomorult gettónigger egy pillanatra nem támadta a labdát, várta szépen hogy a kezébe hulljon (az amúgy pontos passz), nyilván megelőzte a corner. ebből csak néhány milliót láttunk tavaly TO-tól, hát köszi szépen nekem ebből kurvára elég.
mindenképpen kell az elején egy vállalható második elkapót találni, mert nem TO hiányzik ide, hanem egy rendes második WR- akire lehet számítani. shipley mehet vissza a slotba, hawkins meg játszhat szabadon, greshammel meg is vagyunk.

rey meg egy 3 hetes bokasérülés után tért vissza, érezhető volt, hogy (elsősorban a cut blocktól félve) kicsit még rozsdás, de SOKKAL jobb mint Dhani Jones volt bármikor, és még mindig csak 6 meccset játszott középen. súlytalan, bazzeg, ne idegesíts ilyen hülyeségekkel, az egyik legnagyobb hitter a csapatban. és végülis csak a második legtöbb tackle-t csinálta tegnap, nyilván mindig a fullbacknél volt a labda.

egy szoros meccsen kikaptunk az AFC legjobb csapatától, úgy h végig meccsben voltunk, és ha nincs ez a két majomparádé WR még talán az egyenlítés is meglehetett volna. jövöhéten jól ánuszkokárdán pakoljuk a Ravenst és megyünk tovább.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Dalton hozta a kötelezőt, talán a második intet lehet rávarrni, de azt is inkább jeromera. Hiányzik T.O, kimondom. Lehet, hogy nem pont ő, de egy megbízható elkapó, mint amilyen ő volt tavaly.
MarioAna
egy életre bérelt helyed lett a szívemben. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Most sikerült megnéznem a meccset, pár észrevétel:
Mau középben abszolút súlytalan, rengeteg misstackle, a fullbacket tudja felvenni egyedül, nagyon nem ilyen ember kellene MLB posztra. Lawson és a DL nagyot játszott.
Hall IR 😕 , szerintem itt vége a szezonunknak, hacsak nem kukázunk valahonnan egy csoda CB-t, lévén a SECben így gyakorlatilag 0 darab olyan emberünk van, aki 1-1ben tudja fogni az embert.
Jennings nem volt annyira szar szerintem, nem védekezett le passzt, de elkapás után rögtön ott volt. Clementsnek megint sok misstackle. Nelson futás ellen még mindig állat, jobb mint némelyik LB-nk.
Simpson hihetetlen komolyan...ennyire megbízhatatlan elkapót 1. számúnak tenni (Green kiesésével)...Tate lehet jobb lenne, viccen kívül. Hawkins elég jól muzsikált, csak sajnos 1ember nem tudta most elvinni a hátán a meccset.
Scott elég jól tolta, Benson az első 3 negyedet átaludta (riporterek szerint pihentették, szerintem csak szimplán nem ment ma neki).
Dalton hozta a kötelezőt, talán a második intet lehet rávarrni, de azt is inkább jeromera. Hiányzik T.O, kimondom. Lehet, hogy nem pont ő, de egy megbízható elkapó, mint amilyen ő volt tavaly.
Szenvedés lesz innen, de újjáépítésnél nem várunk csodát, már az eddigi szezonunk is várakozáson felüli 😊 .
Jövőre 1.kör CB+WR, 2.kör LB részemről...esetleg egy csoda RB ha lesz, mert szerintem Benson szezon végén távozik.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
sztem meglehet a rájátszás... 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hiányzik David Jones, mi?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Sosem jó érzés ilyen hírre ébredni. 😕 😕

Clements, Jones, Jennings, Ghee. Ó jaj... nem is tudom milyen űrteljesítmény kéne a D-line-tól, hogy ezt kompenzálni tudja.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Én a CB posztot leszámítva elégedett vagyok az egész évvel. Végre van miben hinni.

Hall Out for Season? Ki a legjobb FA CB? Gondolom Ghee sem véletlen került PS-be. Caldwell szerintem is gyenge, Simpson meg kezd magától elszállni. (ha lenne mire). Elég erősen kinéz egy 1-2. körös CB pick.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
plusz azért ocho, palmer, to-ért is kapunk majd compensatory pickeket nemde?Rush
ochoért, palmerért már kaptunk. to meg kb visszavonultnak tekinthető.gabtsi
jogos. köszi. akkor ezt benéztem. pedig már kezdtem örülni 😊Rush
Viszont JoJo-ért kaptok, amúgy gratula télleg jó kis csapat épül nálatok.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
plusz azért ocho, palmer, to-ért is kapunk majd compensatory pickeket nemde?Rush
ochoért, palmerért már kaptunk. to meg kb visszavonultnak tekinthető.gabtsi
jogos. köszi. akkor ezt benéztem. pedig már kezdtem örülni 😊


több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hall elszakította az Achillesét Schefter szerint. Az IRt jelent.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
plusz azért ocho, palmer, to-ért is kapunk majd compensatory pickeket nemde?Rush
ochoért, palmerért már kaptunk. to meg kb visszavonultnak tekinthető.

ami nem hajlik, az törik!