Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
nagyon nagy kár Hall-ért.

esetleg jöhetne vissza trent. (?)Rush
Sajnos nem. A Colts leigazolta már. Gondolom jön Ghee a PSből és remélhetőleg Adam Jones felépül. David Jonest is próbálgattuk múlt héten.
Állandó életveszély lesz a pass védelmünk. 2 éve még a liga legmélyebb CB keretének éreztem a miénket. Gyorsan elmúlt 😕

Crocker igen szar volt ma. Remélem rövidesen Mays is elkészül.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nagyon nagy kár Hall-ért.

esetleg jöhetne vissza trent. (?)


több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De jó ám.

De corner nélkül nagyon nehéz lesz.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a meccsről azt gondolom nem lehetünk elégedetlenek, összességében jók voltunk, Andy különösen, a DL is hozta magát, és azt láttam amit eddig, nem volt megtorpanás, de ma ez ennyire volt elég. corner nélkül nehéz játszani ezt a játékot, még ilyen pass rush mellett is, ezen elég gyorsan javítanunk kell, pacmanen túl is.
caldwell és simpson részemről elmehet a picsába, azzal a zebrával együtt aki befújta whitre azt az ordas kamu holdingot.

jó csapatunk van, ez ma is kiderült.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
leon szezonja véget ért úgy tűnik 😕gabtsi
😕 😕 😕
Nagyon sajnálom
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
leon szezonja véget ért úgy tűnik 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Reedy aztat írja, Hall mankóval közlekedett az öltözőben. Hát az sose jó.

Szerencse, hogy Greennél láthattuk, végigbicózta a második félidőt, így annyira rosszul nem lehet a térde.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
elképesztő, hogy mennyiszer el lett mondva hogy ez az év az építkezésről szól, meg hogy akármi lesz ez az év már nagyon jó, mégis mérges vagyok a meccs miatt, nagyon kár érte.
kétszer is mehettünk a végén azért hogy egyenlítsünk... sajnos rossz szájízzel fogok lefeküdni.Rush
Akkor mit mondjunk mi? mázlisták Daltonnal 😛
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
elképesztő, hogy mennyiszer el lett mondva hogy ez az év az építkezésről szól, meg hogy akármi lesz ez az év már nagyon jó, mégis mérges vagyok a meccs miatt, nagyon kár érte.
kétszer is mehettünk a végén azért hogy egyenlítsünk... sajnos rossz szájízzel fogok lefeküdni.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Azért ez a csapat fejben nagyon rendben van.

Azok után, hogy az első két drive-ból egyaránt benyalt 1-1 TD-t, felállt, és egyenlített, majd végig meccsben volt. Csak fordítani nem tudott, de éppen ennyit számít, hogy most a Steelers volt az ellenfél, és nem pl. a Jaguars.

Mindezt úgy, hogy nagyon fontos játékosok hiányoztak eleve, ill. estek ki meccs közben.

Good things are on the horizon...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Tök jó a Bengals.
Nem mondom, hogy szimpik, mert mégiscsak csoport rivális, de maxi riszpekt!kishaszi
Annál nem is kell több 😊 Nektek meg Grat!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Remélem a sérültek visszatérnek. Most már tudom, hogy van ebben a szezonban még!nasheem
A visszavágón is hasonlóan szoros meccset várok, főleg ha Dunlap is játszhat, Green is végig a pályán tud maradni, stb.

Jó úton halad ez a Bengals.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tök jó a Bengals.
Nem mondom, hogy szimpik, mert mégiscsak csoport rivális, de maxi riszpekt!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Irónia, urak. :rolleyes:Mikey
??? Szerinted én nem vettem le?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Remélem a sérültek visszatérnek. Most már tudom, hogy van ebben a szezonban még!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Irónia, urak. :rolleyes:
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Legalább most már tudjuk, hogy a 6-2 csak a gyenge schedule miatt volt.Mikey
ne kezd már te is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Legalább most már tudjuk, hogy a 6-2 csak a gyenge schedule miatt volt.Mikey
😊 pont hogy nem, de tudod Te azt 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Legalább most már tudjuk, hogy a 6-2 csak a gyenge schedule miatt volt.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
editke:ad1, bolingról hallottatok vmit ? nem emlékszem, hogy találkoztam volna a nevével a sérült listán, de week1 starterből inactive rajnak lenni nem egy jó irány. mégha bobbie hiánya miatt kezdett, sem.gabtsi
Tudtommal sincs semmi baja. Gondolom a némivel több rutinja miatt van előtte McGlynn.

Haszi, na látod az nem baj! Bízom is benne, hogy megtréfálja a szél. 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
According to the Weather Channel's forecast, today's Bengals game could be in store for some crazy wind. Not only could it rain a little, but the wind is supposed to be blowing 20 to 30 miles per hour with occasional gusts that are up to 40 miles per hour. - CJ

Nem lesz éppen ideális időjárás a passzjáték számára.Mikey
sisámnak se kedvez Steel oldalon...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag kibaszott sok steelers szurker van, tömött buszok egymás után.

editke:ad1, bolingról hallottatok vmit ? nem emlékszem, hogy találkoztam volna a nevével a sérült listán, de week1 starterből inactive rajnak lenni nem egy jó irány. mégha bobbie hiánya miatt kezdett, sem.

ad2, jó D-k ellen szenvedtünk 3rd downon, 1/20 körül. ha ma nyerni akarunk, nem kéne. OL-től is nagy meccs kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Majd Fanene és Rucker extrát hoz, ahogy idén párszor már megtette.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát épp ez az, ezt jó pass rushsal esetleg tudod kompenzálni, geatherszel bajosan. genotól és MJ93tól nagy meccs kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
hát kurvára nem lettem optimista, kulcskérdés lett volna, hogy az erős oldalra ne tudjon szaladgálni röfi.gabtsi
Nekem ettől (ahogy írtátok már) Jennings -->Nickel dologtól borsódzik a hátam...

criminal lawyer or criminal lawyer?