Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Legalább most már tudjuk, hogy a 6-2 csak a gyenge schedule miatt volt.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
editke:ad1, bolingról hallottatok vmit ? nem emlékszem, hogy találkoztam volna a nevével a sérült listán, de week1 starterből inactive rajnak lenni nem egy jó irány. mégha bobbie hiánya miatt kezdett, sem.gabtsi
Tudtommal sincs semmi baja. Gondolom a némivel több rutinja miatt van előtte McGlynn.

Haszi, na látod az nem baj! Bízom is benne, hogy megtréfálja a szél. 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
According to the Weather Channel's forecast, today's Bengals game could be in store for some crazy wind. Not only could it rain a little, but the wind is supposed to be blowing 20 to 30 miles per hour with occasional gusts that are up to 40 miles per hour. - CJ

Nem lesz éppen ideális időjárás a passzjáték számára.Mikey
sisámnak se kedvez Steel oldalon...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag kibaszott sok steelers szurker van, tömött buszok egymás után.

editke:ad1, bolingról hallottatok vmit ? nem emlékszem, hogy találkoztam volna a nevével a sérült listán, de week1 starterből inactive rajnak lenni nem egy jó irány. mégha bobbie hiánya miatt kezdett, sem.

ad2, jó D-k ellen szenvedtünk 3rd downon, 1/20 körül. ha ma nyerni akarunk, nem kéne. OL-től is nagy meccs kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Majd Fanene és Rucker extrát hoz, ahogy idén párszor már megtette.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát épp ez az, ezt jó pass rushsal esetleg tudod kompenzálni, geatherszel bajosan. genotól és MJ93tól nagy meccs kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
hát kurvára nem lettem optimista, kulcskérdés lett volna, hogy az erős oldalra ne tudjon szaladgálni röfi.gabtsi
Nekem ettől (ahogy írtátok már) Jennings -->Nickel dologtól borsódzik a hátam...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
közben megtaláltam Mikey hozzászólását eredménykövetőben, köszi azért 😊

érdekes hogy jones pont visszatért volna, és újra inaktív.. kár nagyon.
mau és gresham pedig nagyon kellenek, jó látni hogy játszanak majd.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát kurvára nem lettem optimista, kulcskérdés lett volna, hogy az erős oldalra ne tudjon szaladgálni röfi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
dunlap nem, na és a többiek??Rush
Eredménykövető topik, khm.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
dunlap nem, na és a többiek??Rush
Pacman sem és Lee sem. Van viszont Mau és Gresham.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
dunlap nem, na és a többiek??


több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
no Dunlap! 😕

fákkgabtsi
:/

nem baj, van még 7 ember a D-line-ban, majd megoldják. 😉 (csak optimistán)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
no Dunlap! 😕

fákk

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
According to the Weather Channel's forecast, today's Bengals game could be in store for some crazy wind. Not only could it rain a little, but the wind is supposed to be blowing 20 to 30 miles per hour with occasional gusts that are up to 40 miles per hour. - CJ

Nem lesz éppen ideális időjárás a passzjáték számára.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
grét 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
törkölyt kivéve mindet 😀
talán a berryket legjobban.gabtsi
Ha nem is berry, de cherry. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Sajnos ma nem tudom élőben nézni a rangadót 😕.
Remélem Nasheem kolléga meg tudja oldani a meccset, hogy FTP-n fentlegyen, és akkor a holnapi nap folyamán megnézem délután 😉 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom ki látta közületek a Dalton utódot Pachallt. Nagyon állat volt. Azt hiszem tán jövőre (2013) jön a draftra ha őt is idehozzátok s Dalton töretlenül felődik hosszú évekre megvan oldva a Qb kérdés 😊
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egyértelműen, ha akarunk valamit ettől a szezontól (annak ellenére hogy nem vártuk), akkor ma hazai pályán meg kell vernünk a vasast.
nagyon kellene a maualuga-gresham-dunlap-adam jones négyes..
dl-től én nem tartok, passrush menni fog.. de az esetek kis százalékában amikor nem, secundary nagyon nagy bajban lehet. ettől tartok én a legjobban.
offense nem nagyon fog villogni, de nem is várjuk el. egy közepesen jó teljesítménnyel egy-két fg esetleg egy td-t szerezhetünk. nagyon szoros meccs lesz!

mikey: nagyon adja a whitworth-os siged 😊


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
T mínusz 6 óra!

ébredéskor még minden oké volt, de egy óra olvasgatás után kezdek idegállapotba kerülni.

http://www.youtube.com/watch?v=huolfNTLgB0

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
DALTON WINS VOTE: Thanks to votes on NFL.com, Bengals quarterback Andy Dalton won his first Pepsi NFL Rookie of the Week vote for the fourth-quarter Bengals comeback in Tennessee last week with his first three-TD game in the pros. He beat Redskins running back Roy Helu, Cowboys running back DeMarco Murray, Falcons wide receicver Julio Jones, and Cardinals cornerback Patrick Peterson.

:cool:

Legyen már 19 óra...!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d8240404d/Playbook-Steelers-vs-Bengals

http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d823fa29e/Week-10-Steelers-vs-Bengals-preview

azért az sem semmi, ahogy Andy a többiekkel kommunikál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048


a tökéletes kép.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
törkölyt kivéve mindet 😀
talán a berryket legjobban.

ami nem hajlik, az törik!