Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
A Vasas meccs elé...

“We hate them and they hate us," said Domata Peko, the usually mild-mannered Bengals defensive tackle Monday.

Peko megragadta a lényeget. 😊

---

“I definitely know some from watching them throughout the years and they’ve got a lot of guys that are playing really well,” Dalton said Monday. “It’s going to be a really big test for us and it’s going to be a big week of preparation.”

“I’ve feel like I saw a lot of things in college by practicing against our defense,” Dalton said. “There is always going to be some new things, some things that are going to show up that maybe haven’t been on film. It’s just about making adjustments and making sure I’m seeing it.”

Végtelen kíváncsisággal várom, Andy mire lesz képes a Vasas védelme ellen. Bízom benne.

Meccset ennyire én még nem vártam, mint ezt. És nem azért, merthogy így meg úgy le lesz verve a Vasas, hanem csak mert szimplán érdekel, ez a fiatal társaság hol tart.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
+ Andy Dalton throws for 3 touchdowns and 0 interceptions. It wasn't the prettiest game, but Dalton managed to get it done when it mattered. He threw three touchdowns to three different receivers without turning the ball over.

+ Carlos Dunlap racks up 2 sacks. Dunlap really came on strong in the second half with two big sacks. Getting consistent pressure from the defensive line will help the secondary from getting carved up.

+ Bengals went 8 for 16 on 3rd down conversions. The Bengals had been struggling with converting on 3rd down all season and had a great game against the Titans.

😊

– Benson averaged less than 4 yards per carry. Coming into this game the Titans had one of the worst run defenses and Benson should have been more successful. The Bengals as a team only averaged 3.6 yards per rush.

– The Bengals had 9 penalties for 87 yards. Last week we were willing to overlook some of the false starts due to the crowd noise in Seattle. There are no such excuses this week. The team needs to play with more discipline.

– Chris Johnson gets going. Johnson was able to average 4.6 yards per carry as well as recording 4 receptions for 46 yards. He had been largely shut down this entire year and the Bengals let him get going in the first half. They were able to step it up in the second half and slow him down, but they can't afford to let that happen too often.

😐


Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de számomra teljesen érthetetlen, miért nem megy a futás.
Ugye papíron ez az O-line sokkal jobb run blockingban, mint pass protectionben.
Aztán a gyakorlatban immár fél szezon óta pont fordítva van.
Most ők vannak ennyire formán kívül?
Vagy Benson ennyire ótvar?
Esetleg Gruden playbookjának ezen része gyenge?
Valószínűleg mindhárom egyszerre, és 'csak' az arányokon lehetne vitázni.

Mindenesetre egy dolog biztos, ettől a héttől jóval több fog kelleni a földön is az offense-től, ha nyerni akarnak.
Olyan védelmek jönnek, amelyek ellen nem lehet haladni csak passzjátékkal.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Jogos Mikey, Donald Lee nagyon jol nyomta. JJo tovabbra is hianyzik, mar nem gondolkozom rajta miert nem probaltuk megtartani mert ugysem fogok ertelmes magyarazatot talalni soha.. Az a szar hogy amikor elment azt hittem ugysem szamit annyit mert 2-14 lesz a szezon, erre tessek 😊 Mondjuk ez legyen a legnagyobb problemam.

Remelem rendbe jon mindenki a Steelers meccsre, utalom ezt a seruleshullamot az NFL-ben, mindig az van hogy elvileg csak 2 het aztan 6 het utan IR-re kerul mindenki, remelem iden nem igy lesz. Dunlap es Mau rohadt fontosak a vedelemben.

Meg egy valami a titans meccsrol: nyilvan jobb lett volna 60 percig rohadt jol vedekezni, de igy utolag orulok hogy ilyen szarul kezdunk D oldalon mert legalabb mostmar ott is lattunk egy jelentos comebacket, szoval tudjuk hogy fel tudnak allni akkor is ha gaz van.

Mays max Seattleben jatszhatna cornert szerintem 😀


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyáltalán nem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Ez a nashville-i meccs arra volt jó, hogy mindenki lássa, TE és LB poszton is igen mély a csapat.
Lee és Cochart is nagyszerű volt, őszintén megmondom, nekem eszembe sem jutott a meccs alatt, hogy "de hiányzik Gresham".
(Na ezt valaki tuti rosszul fogja értelmezni.)

Gyakorlatilag csak a CB poszt az, ami ultravékony. Meg az OG persze, mert ott az egyik kezdő is legfeljebb szolid csere szint.Mikey
Livings is kritikán aluli....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ez a nashville-i meccs arra volt jó, hogy mindenki lássa, TE és LB poszton is igen mély a csapat.
Lee és Cochart is nagyszerű volt, őszintén megmondom, nekem eszembe sem jutott a meccs alatt, hogy "de hiányzik Gresham".
(Na ezt valaki tuti rosszul fogja értelmezni.)

Gyakorlatilag csak a CB poszt az, ami ultravékony. Meg az OG persze, mert ott az egyik kezdő is legfeljebb szolid csere szint.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát taylor mays kb úgy mutatna és illene cornerbe(n) mint andré smith. viszont ST-ben ölég jó. 7. körért ez bőven jó jelenleg.

viszont kíváncsi vagyok meddig altatjuk moch-ot, jó lenne már őt is látni, bár nyilván nagy a lemaradás. teszem hozzá lawson egyik legjobb meccsét hozta idén. nagyon mély a front7. a DL-ről énekeltünk folyton, de az LB sor is nagyon jó, főleg ha mau is egészséges. a sok sub felállás miatt amúgy se nagyon van 3 fent. brandon johnson és skuta is előlépett, bár skuta lehetne gyorsabb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
:/ Nagyon remélem, hogy tudják mit csinálnak Marvinék, mert Jennings egy időzített bomba... bármikor benne van a hiba, ami mondjuk egy esetleges PO szereplésnél (jelenleg minden esély megvan rá) végzetes lehet. 😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Humoros lenne egy 6-3 magas és 230 font tömegű játékost CB poszton látni.

Maradjunk annyiban, hogy Mays egyelőre még safetyt sem tud játszani.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
az a baj, hogy hall kevés lesz egyedül. ha itt lenne józsi nem aggódnék wallace miatt, de leon erőssége nem éppen a speedster wr-ről való levakarhatatlanság. ez csapatmunka kell legyen, de a sec (és edzői) jó(k), úgyhogy van azért oka a bizakodásra is. reméljük minden sérült (elsősorban ugye jones, mau, gresham és dunlap) egészséges lesz, és akkor jó lesz ez.

mindenesetre jó lesz végre, mittudomén hány év után, hanyatt dőlve nézni a steelers meccset.gabtsi
Nelson és Hall ha nagyot játszik, akkor lehet keresni való Wallace ellen.

Egyébként (sejtem nagy hülyeség), de Mays nem tudna corner-t játszani? Sebessége, súlypontemelkedése megvan hozzá.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az a baj, hogy hall kevés lesz egyedül. ha itt lenne józsi nem aggódnék wallace miatt, de leon erőssége nem éppen a speedster wr-ről való levakarhatatlanság. ez csapatmunka kell legyen, de a sec (és edzői) jó(k), úgyhogy van azért oka a bizakodásra is. reméljük minden sérült (elsősorban ugye jones, mau, gresham és dunlap) egészséges lesz, és akkor jó lesz ez.

mindenesetre jó lesz végre, mittudomén hány év után, hanyatt dőlve nézni a steelers meccset.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csöcsös és Nelson hogy tolta most?Wyatt
A Dagi oldalán elég jókat futottunk, de a passprot nagyon nem ment. Összeszedett 2 büntetést is, úgyhogy nem volt jó napja. Nelson sem volt sokat tűzközelben, de volt 2 szép szerelése és nem hibázott.nasheem
Köszi 😊

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Jennings annyira rossz, hogy arra nincsenek is jelzők. Trent sem volt éppen zseni, de fáj érte a szívem...

Wallace-tól fosok rendesen. Remélem Hallnak ihletett napja lesz vasárnap.

---

“You know what I like?” asked left tackle Andrew Whitworth. “We’re stubborn. We come in the next week still trying to do the same things even if they didn’t work the week before. If you’re stubborn, you can find a way to win.”
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
viszont pacman nagyon kell a Steelers WR-ek ellen, ígérte ma twitteren, hogy rendben lesz, ami egyszerűen MUST, mert Jennings nagyon gyenge sajnos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ettől még ugyanúgy odateszi magát, ez azért látszik. Vagyis én így látom. A többi meg engem nem érdekel.

Az AFC állását pedig kénytelen vagyok betenni aláírásnak, amíg aktuális, annyira hihetetlen. Ha sokat látom, talán elhiszem.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
engem az idegel még (a dropokon kívül), hogy amint van egy elkapása, ami ne adj isten first down, azonnal megy a niggerkedés, meg a szereplés, meg a pózolás. aztán meg ejti el sorban. lehetne sokkal szerényebben, pl Green minden felé tartó labdát leszedett ma, de egyszer nem láttam ilyet tőle.

gabtsi
hát, tényleg van egy stílusa, talán kicsit elszállt, hogy ő lett most itt az egyik kezdő WR (annyi év szopás után).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
engem az idegel még (a dropokon kívül), hogy amint van egy elkapása, ami ne adj isten first down, azonnal megy a niggerkedés, meg a szereplés, meg a pózolás. aztán meg ejti el sorban. lehetne sokkal szerényebben, pl Green minden felé tartó labdát leszedett ma, de egyszer nem láttam ilyet tőle.

Andyt viszont ki kell emelni megint, geci jó volt. ha jól emlékszem mind a három TD-je harmadikra jött. de ami a legjobban tetszett, mikor egyszer harmadikra ( kb 6-7 yardra) passzkísérlettel próbálkozunk, nem tud passzolni megindul. majd a LoS előtt egy pumpfake, a linebacker elment szotyiért ő meg kivágott a másik irányba és first down. kár, hogy visszafújták egy (talán) holding miatt, de ezer éves öreg rókáktól látsz ilyen playt, gyönyörű volt. sikongattam otthon. és no int.gabtsi
Na az tényleg nagy volt és nagyon drukkolok nektek, hogyha nekünk nem jön össze esetleg a szezon ti meneteljetek, az AFC-ből ti letettek a kedvenceim (pedig a KC-t is nagyon csípem de hát Dalton az Dalton és nem Cassel 😛 )
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.nfl.com/standings?category=conf
hát gecc, én még ilyet nem láttam. ott ülünk az AFC tetején 😀 hát mi van itt ?!?!!?! 😀

btw:
#Bengals Andy Dalton has 12 pass TD thru the 1st 8 games, the most by a rookie in his team's 1st 8 games of the season since the merger.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
engem az idegel még (a dropokon kívül), hogy amint van egy elkapása, ami ne adj isten first down, azonnal megy a niggerkedés, meg a szereplés, meg a pózolás. aztán meg ejti el sorban. lehetne sokkal szerényebben, pl Green minden felé tartó labdát leszedett ma, de egyszer nem láttam ilyet tőle.

Andyt viszont ki kell emelni megint, geci jó volt. ha jól emlékszem mind a három TD-je harmadikra jött. de ami a legjobban tetszett, mikor egyszer harmadikra ( kb 6-7 yardra) passzkísérlettel próbálkozunk, nem tud passzolni megindul. majd a LoS előtt egy pumpfake, a linebacker elment szotyiért ő meg kivágott a másik irányba és first down. kár, hogy visszafújták egy (talán) holding miatt, de ezer éves öreg rókáktól látsz ilyen playt, gyönyörű volt. sikongattam otthon. és no int.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Remelem Mikey nem haragszik meg ram emiatt a hozzaszolas miatt de azt hiszem Simpson nem tul megbizhato egyenlore. Nem tudnam igazan megfogalmazni mi is az ami hianyzik, de nem jatszik tul jol iden egyenlore, tul ingadozo a teljesitmenye szerintem (azert nem kopkodni akarom, mert nem arrol van szo hogy kurva szar)85
Hát szó, mi szó, a felé tartó labdák elég kis %-át kapja el, és csúnyán inkonzisztens, de első kezdő évében ez szerintem belefér.
Nem egy Green, ezt mindenki tudja, szóval neki lehet idő kell ahhoz, hogy konstansan dominálni tudjon.Mikey
Meglepne, ha a rendőrségi ügye nem befolyásolná a játékát. tuti Nehéz lehet így tökéletesen koncentrálni. Nem a meccseken, hanem a felkészülésnél. Az sem biztos, hogy jót tesz neki, hogy mindenki Greenről áradozik, már a camp óta.
Tényleg sok a drop és nehezen is szakad el. A legtöbb elkapása nagyon rázós. Szerencsére sokszor jól megcsinálja a nagy forgalomban is a catcheket, de így nehéz rá játszani. Viszont ha jól emlékeszem INT még nem ment róla.


Lesz jobb.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Csöcsös és Nelson hogy tolta most?Wyatt
A Dagi oldalán elég jókat futottunk, de a passprot nagyon nem ment. Összeszedett 2 büntetést is, úgyhogy nem volt jó napja. Nelson sem volt sokat tűzközelben, de volt 2 szép szerelése és nem hibázott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Remelem Mikey nem haragszik meg ram emiatt a hozzaszolas miatt de azt hiszem Simpson nem tul megbizhato egyenlore. Nem tudnam igazan megfogalmazni mi is az ami hianyzik, de nem jatszik tul jol iden egyenlore, tul ingadozo a teljesitmenye szerintem (azert nem kopkodni akarom, mert nem arrol van szo hogy kurva szar)85
Hát szó, mi szó, a felé tartó labdák elég kis %-át kapja el, és csúnyán inkonzisztens, de első kezdő évében ez szerintem belefér.
Nem egy Green, ezt mindenki tudja, szóval neki lehet idő kell ahhoz, hogy konstansan dominálni tudjon.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csöcsös és Nelson hogy tolta most?

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Dunlap azt mondta az öltözőben, hogy csak görcsöt kapott. semmi komoly, viszont Leonard összeszedett egy kisebb sérülést, jövőhétre bizonytalan a játéka.gabtsi
hála Istennek.

na jó8 mindenkinek!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Dunlap azt mondta az öltözőben, hogy csak görcsöt kapott. semmi komoly, viszont Leonard összeszedett egy kisebb sérülést, jövőhétre bizonytalan a játéka.

ami nem hajlik, az törik!