Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
pacmant aktiváltuk, howard is játszhat.gabtsi
Ki került le a roster-ről?

Dalton meg beast. Elképesztő a srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/10_4439_Power_Rankings_Week_7%3A_Fierce_battle_for_last.html

Andy Dalton is one of only 32 quarterbacks in history to start the first six games of his rookie season, and his passer rating of 84.3 is the best in that group (Matt Ryan second, 82.9).

Hellóka!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pacmant aktiváltuk, howard is játszhat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
"At what point did Carson quit?" Bengals coach Marvin Lewis asks, repeating a similar question. "At some point last year he decided he didn’t want to be here. This didn’t happen at the end of the season. There was a point earlier on when he said, ‘This isn’t the place for me.’ "

---

Howard újra edzett tegnap, mégha csak limitáltan is. Mellette Skuta és Clements végzett még könnyített munkát.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932


Kicsit bekezdtem a fórumon lévő Madden ligában 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
LB posztra bőven nem kell draft. Maualuga, Howard, Rivers, Skuta, Moch, Muckelroy... ez pont elég.

Moch elviekben a héten már játszik, és Jennings is full edzést tolt tegnap.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
minden jel szerint peermannek is "komoly" szerepet szánnak a hétvégén. hát nagyon kíváncsi vagyok rá is.gabtsi
Én a minap még azt olvastam, hogy Scott, Leonard és Peerman nagyjából egyenlő lehetőséget fog kapni.
Persze Peermannek az eddigiekhez képest már ez is valóban komoly szerep lenne. 😊

Sérültriport: Maualuga és Howard (!) nem edzett, Skuta és Clements limitált volt tegnap. Nagyszerű, hogy az LB-k ilyen jó állapotban vannak.

szerk.: a hírek szerint Maualuga a 9. héten térhet majd vissza. (Azaz elvileg a jövő héten.)Mikey
maradt még Lawson kivételével épkézláb LB a rosteren?! Ha már draft...oda is jöhetne egy 2-3-4. körös project, mert létszámban elég vékonyan vagyunk.

apropó Moch és Jennings egészséges végre?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
minden jel szerint peermannek is "komoly" szerepet szánnak a hétvégén. hát nagyon kíváncsi vagyok rá is.gabtsi
Én a minap még azt olvastam, hogy Scott, Leonard és Peerman nagyjából egyenlő lehetőséget fog kapni.
Persze Peermannek az eddigiekhez képest már ez is valóban komoly szerep lenne. 😊

Sérültriport: Maualuga és Howard (!) nem edzett, Skuta és Clements limitált volt tegnap. Nagyszerű, hogy az LB-k ilyen jó állapotban vannak.

szerk.: a hírek szerint Maualuga a 9. héten térhet majd vissza. (Azaz elvileg a jövő héten.)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
minden jel szerint peermannek is "komoly" szerepet szánnak a hétvégén. hát nagyon kíváncsi vagyok rá is.gabtsi
Na az tetszene. Nagyon bírom a mozgását. Inkább való Benson-pótlónak, mint Scott.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
minden jel szerint peermannek is "komoly" szerepet szánnak a hétvégén. hát nagyon kíváncsi vagyok rá is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
limited egyelőre. de sztem behelyettesíthető, szal kb tök8, hogy ő vagy jézus.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
elég a draft-ból, térjünk csak vissza a Seattle-re! 😊))nhm
egész pofás kis defense. agresszívak, gyorsak, kicsit a mi tavalyi Bengalsra emlékeztetnek. nagy erőfeszítések, megállítják az ellent, aztán 3 és sokra jön a nagy play, meg a szopolda. most a cleveland ellen is volt egy nagyon jellemző játék, simán jól pörögtek az első két downon, hamar megfoghatták volna őket és támadás a győzelemért, aztán 3&11re passzjáték jön, fognak mindenkit, de MCCoyra nem figyel senki, megfutja a first downt. ezeket a hibákat kell kihasználni, meg a ST-re figyelni és meglehet. az offense-ük nemjó. bár nevekre nem rossz, de én nem jöttem rá, hogy mit is akarnak játszani. passzjáték az mint olyan nem annyira van. kell a nyomás whitehurstre, kontrollálni a futást.
a védelmünk hozhatja a meccset, ha labdákat, ne adj isten pontokat szerez. sztem Daltonék szenvedni fognak kicsit, de ha nem adjuk el a labdát az már elég. nem vagyunk jók Marvin alatt bye után, főleg idegenben. Seattle meg az egyik legkeményebb hely, kurva nagy a hangzavar, reméljük Andynek nem lesz gond. állítólag silent countokat is gyakoroltunk a héten ennek kivédésére.
egy jó gameplannel nyerhetünk, de jobb ez a seattle sztem, mint amilyennek tűnik. legalább egyet hozni kellene ebből meg a nashville-i túrából és akkor rajos, ha kettőt hoznánk, akkor akár a 10 győzelem sem reménytelen.gabtsi
Nem T-Jax kezd ellenünk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elég a draft-ból, térjünk csak vissza a Seattle-re! 😊))nhm
egész pofás kis defense. agresszívak, gyorsak, kicsit a mi tavalyi Bengalsra emlékeztetnek. nagy erőfeszítések, megállítják az ellent, aztán 3 és sokra jön a nagy play, meg a szopolda. most a cleveland ellen is volt egy nagyon jellemző játék, simán jól pörögtek az első két downon, hamar megfoghatták volna őket és támadás a győzelemért, aztán 3&11re passzjáték jön, fognak mindenkit, de MCCoyra nem figyel senki, megfutja a first downt. ezeket a hibákat kell kihasználni, meg a ST-re figyelni és meglehet. az offense-ük nemjó. bár nevekre nem rossz, de én nem jöttem rá, hogy mit is akarnak játszani. passzjáték az mint olyan nem annyira van. kell a nyomás whitehurstre, kontrollálni a futást.
a védelmünk hozhatja a meccset, ha labdákat, ne adj isten pontokat szerez. sztem Daltonék szenvedni fognak kicsit, de ha nem adjuk el a labdát az már elég. nem vagyunk jók Marvin alatt bye után, főleg idegenben. Seattle meg az egyik legkeményebb hely, kurva nagy a hangzavar, reméljük Andynek nem lesz gond. állítólag silent countokat is gyakoroltunk a héten ennek kivédésére.
egy jó gameplannel nyerhetünk, de jobb ez a seattle sztem, mint amilyennek tűnik. legalább egyet hozni kellene ebből meg a nashville-i túrából és akkor rajos, ha kettőt hoznánk, akkor akár a 10 győzelem sem reménytelen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
elég a draft-ból, térjünk csak vissza a Seattle-re! 😊))
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
btw, megaraj a zúj avatarod 😊gabtsi
Hát igen, amin a liga legjobb def. coord.-a van, csakis megaraj lehet. 😊
(Párosítva a liga legjobb irányítójával - sig - úgy érzem ráleltem a tökéletes fórumkülsőre.)
Gyerekek Mau tud jáccani hétvégén?superbrutal88
Nem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek Mau tud jáccani hétvégén?(fantasy) 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bye week van vagy mifasz.

btw, megaraj a zúj avatarod 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Egészen szépen elhaladt a beszélgetés a draftról ahhoz képest, hogy gabtsi írta még az elején, szerencsére nem vagyunk olyan helyzetben, hogy a draftról kelljen beszélni.

Dehát minden szép és jó Bengáliában, szóval van idő álmodozni. 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jogos. kihagytam a számításból, bár a falcons se tűnik jobbnak minálunk 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért lásd be h ingramnek 4re nem lett volna (ennyi) értelme. főként az idei WR teljesítményeket látva.
de amúgy ja, én kimondottan örülnék. azt mondjuk nem tudom, a browns hogy fog mögöttünk húzni, bár előfordulhat.gabtsi
Falcons pick miatt van rá esély

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért lásd be h ingramnek 4re nem lett volna (ennyi) értelme. főként az idei WR teljesítményeket látva.
de amúgy ja, én kimondottan örülnék. azt mondjuk nem tudom, a browns hogy fog mögöttünk húzni, bár előfordulhat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na 1 év csúszással csak sikerül bekiabálnom a csapatba az alabamai futót? 😛
azzal is számolni lehet, hogy ha nem kell, akkor majd elviszi a browns, aztán gatya van.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
ulpi 😀
btw, lehet h viccesen hangzik, de azt gondolom hogy megengedhető lenne ez a fajta luxuspick.
merthogy a szükségleteink:
CB: első körben húzni kell ha van értelmes playa bent.
G: legalább olyan luxus az első körben mint az RB, simán találhatunk fasza playat később is
S: -||- + plusz van egy elsőéves és egy másodéves projectünk relatíve magasról, nem hinném, hogy eléjük hoznánk egy roookie-t, plusz clements sztem egy új CB mellett hatékonyabb lehetne belül.
WR: mindenképpen kell, de ráérünk 2. v 3. körben.
Blokkoló TE: középső-hátsó kör maximum, inkább udfa, vagy chochart
(S)OLB: kell ide all down playa ? van moch, jövöre lesz muckelroy, futás passz ellen bőven rotálható páros. kétségtelen h upgrade sose jön rosszul, de egyiket se láttuk még sok snapen. nem hinném h korai körben jönne valaki.
DE depth szintén nem kell elöl.

szóljatok ha vmit lehagytam, de CB (józsi 😕 )kivételével én nem látok egetrengető lukat a csapatban, amit első körrel illene betölteni.gabtsi
pont ez jutott eszembe valamelyik nap.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
szóljatok ha vmit lehagytam, de CB (józsi 😕 )kivételével én nem látok egetrengető lukat a csapatban, amit első körrel illene betölteni.gabtsi
Kérdés hol húzunk. 20. pick felett felőlem jöhetne C/G is. HA magasabban leszünk, akkor vagy CB vagy RB. Majd meglássuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
illetve már nem az a workhorse mint régen 😕 ...nem baj, ezt az évet már kihúzzuk vele, nem feltétlen óriási need egy elsőkörös RB, de most pocsékolhatunk is akár, kell egy CB+OL ember a depth miatt, többi poszton úgy ahogy elvagyunk...
pocsékolásra ezt értem: 1.körben RB-t húzni. Láthatjuk hogy későbbi körökben is található nagyon jó RB, 2.körben is ráérünk behúzni egy vadállatot.MarioAna
OL depth? Olyan is van nekünk? 😊
OL ember kell, de lehetőleg valami azonnal kezdő bivaly. De mesze még a draft. Egyelőre szurkoljunk annak, hogy minél szarabb helyen húzzunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."