NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Andy Dalton a hónap újonca az NFL-ben, 4:0 a rekordja októberben, a harmadik Bengal aki megkapta Corey Dillon és Odell Thurman után.gabtsi
Szép elismerés 😊
Kicsit Cam árnyékában van pedig ilyen kezdés akármelyik évben komoly hypeot ért volna.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Andy Dalton a hónap újonca az NFL-ben, 4:0 a rekordja októberben, a harmadik Bengal aki megkapta Corey Dillon és Odell Thurman után.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
majd meglátjuk a mai reportot, de marvin szavaiból én azt vettem ki, hogy csak vet rest van a db-k esetén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Wednesday Injury Report

DNP: Clements (knee), Crocker (knee), Gresham (hamstring), Jones (hamstring), Maualuga (ankle), McGlynn (non-injury related)
LP: Dunlap (groin), Howard (hamstring)

Azért így a szezon közepére kezd hosszabbodni ez a sérültlista. Bár még mindig egész jól állunk. (Lekopogtam.)

Milyen elképesztően gyönyörű lenne hétfőn 6-2-re ébredni...Mikey
Ha Clements is kidől, akkor Hall mellett marad Jennings?! Az nem lenne azért buli....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@ProFootbalFocus
Carlos Dunlap may only have 1 sack (how?), but he has been applying pressure once every 5 snaps rushing the passer (that's insane!)

(a nem hivaalos) Hobson szerint Gresh játszhat a hétvégén (bár máshol az ellenkezőjét olvastam), míg Pacman és Mau csak jövőhéten a Steelers ellen térhet vissza, de Mau van a legtávolabb az egészségestől.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Wednesday Injury Report

DNP: Clements (knee), Crocker (knee), Gresham (hamstring), Jones (hamstring), Maualuga (ankle), McGlynn (non-injury related)
LP: Dunlap (groin), Howard (hamstring)

Azért így a szezon közepére kezd hosszabbodni ez a sérültlista. Bár még mindig egész jól állunk. (Lekopogtam.)

Milyen elképesztően gyönyörű lenne hétfőn 6-2-re ébredni...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Ejj de sajnálom Trentet. 😕 😕
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
trent inaktivitásával vasárnap, már várható volt talán, hogy ő lesz az odd man.

de hogy Dunlap micsoda monster volt megint, te jó ég. persze seahawks sapi ellen, de akkor is.
most azért egy JÓVAL komolyabb fal jön, talán a legjobb az idei menetrendből, úgyhogy remélem folytatja, mert jövőhéten meg indul a vadászidény!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
melyik S-t ?
mays vagy sands ? mert rajtuk kívül, van nelson és crocker mint kezdők, és wilson is aktív tagja a rotációnak. a két fiatalt meg gondolom nem kellene. maradt miles, aki szintén "sokat" játszik. mondjuk ő lehetett volna, de vszleg a két fiatal miatt biztonsági okokból ő maradt.
így van 4 cb + ghee a PS-ben.
btw, Ghee (nem)fejlődése nagyon fájó pont. legalább egy jó safetyt csinálhattak volna belőle.gabtsi
Ja, ahogy írod. Miles lett volna a jelöltem, bár az ő játékát kifejezetten szeretem, így nem bánkódom nagyon, csak nem értettem. Az már jobban zavar, hogy nem Jennings repült.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyelőre nem edzett még.
azt írja gyógyul, de még korai lenne bármit mondani. 50-50. pénteken okosabbak leszünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
skacok ugye Mau végre jácchat hétvégén ? 😊 (fantasy)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Brandon Tate az AFC-ben a hét ST játékosa. nem gondoltam volna, hogy ő lesz az első díjazott, de fasza. pedig hogy ágáltam ellene.

btw, 2003 óta ez volt az első punt return TD amit szereztünk, akkor peter warrick volt, minden idők egyik legnagyobb bustja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
melyik S-t ?
mays vagy sands ? mert rajtuk kívül, van nelson és crocker mint kezdők, és wilson is aktív tagja a rotációnak. a két fiatalt meg gondolom nem kellene. maradt miles, aki szintén "sokat" játszik. mondjuk ő lehetett volna, de vszleg a két fiatal miatt biztonsági okokból ő maradt.
így van 4 cb + ghee a PS-ben.
btw, Ghee (nem)fejlődése nagyon fájó pont. legalább egy jó safetyt csinálhattak volna belőle.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
trent távozott benson aktiválásával.
hát nem vagyunk előrébb cb poszton. kell nagyon, hogy pacman egészséges legyen.
jövőre meg az első pickgabtsi
Ezek szerint Adam Jones sérülése tényleg nem lehet komoly. Azt értem, hogy Cochart Gresham sérülése miatt kell, de akkor már miért nem egy S-t waiveltünk? Vagy akár Jennings-et, aki rohadtul bosszantott az exei ellen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
trent távozott benson aktiválásával.
hát nem vagyunk előrébb cb poszton. kell nagyon, hogy pacman egészséges legyen.
jövőre meg az első pick

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Mayst jó lenne kicsit többet a pályán látni. Az STben faszán teljesít, igaz ott olyan szerepköre van, ami nagyon fekszik neki. Crocker nem rossz (pl a mostani 4down goalline szerelése hatalmas lépés volt a win felé), de jövőre jó lenne erősíteni a posztján. Tudom erősen vegyes Mays megítélése, de én nagyon bízom benne illetve még inkább Zimmer szemében.

Amúgy bírom, hogy megy a szakértők szipogása a gyenge ellenfeleink miatt. Rohadjanak meg. Szezon előtt ezek az okosak 31-32. helyre tettek a PR-eken. Akkor hogy a pecsába volt mégis minimum 5 gyengébb csapat nálunk? Jó meló NFL publicistának lenni...
(Persze nem gondolom, hogy nem szerencsés a schedule, de akkor is az 5-2, az 5-2)nasheem
Én is. Mays gyors, erős, atletikus és nem utolsó sorban fiatal. Ha Zimmer Nelson-t felhozta ilyen szintre (és Jones ügyében is optimista), akkor Mays-nél is be fog érni a munkájának a gyümölcse, csak idő kérdése. Gyakorlatilag 1 OLB és kezdő CB híján megvan hosszútávra a védelem váza. (Bár az OLB kérdésben lehet nem értünk majd egyet)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Mayst jó lenne kicsit többet a pályán látni. Az STben faszán teljesít, igaz ott olyan szerepköre van, ami nagyon fekszik neki. Crocker nem rossz (pl a mostani 4down goalline szerelése hatalmas lépés volt a win felé), de jövőre jó lenne erősíteni a posztján. Tudom erősen vegyes Mays megítélése, de én nagyon bízom benne illetve még inkább Zimmer szemében.

Amúgy bírom, hogy megy a szakértők szipogása a gyenge ellenfeleink miatt. Rohadjanak meg. Szezon előtt ezek az okosak 31-32. helyre tettek a PR-eken. Akkor hogy a pecsába volt mégis minimum 5 gyengébb csapat nálunk? Jó meló NFL publicistának lenni...
(Persze nem gondolom, hogy nem szerencsés a schedule, de akkor is az 5-2, az 5-2)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zimmer nem semmi edző lehet. Reggie Nelson még a végén playmaker lesz. És mi odaadtuk... David Jonesért(=majdnem ingyen).

Ja és grat az újabb Whez. Scholesnak több győzelme(5) van, mint az össze többi rookie QBnak(4) együttvéve.iktriad
vele mi van egyébként?Amadeus91
Újraigazoltunk februárban(nem tudom miért...), és szezon előtt IRre került....
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
jja és megvan Marvin bá-nak a legtöbb win a CIN edzők között, ha jól láttam!?nhm
Jól láttad.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
csúnya win is win
, mégha a végén szép is.gabtsi
nekem kifejezetten tetszett!!! 😊

most megyünk tovább, TEN-be... érdekes egy csapat... kikapnak a JAX-től, majd megverik a Baltimore-t... hmmm.
utána már mondhatni papírforma eredmények.
kemény lesz, de sztem ha bemegyünk a "darálóba" 6-2 -vel (ami már több mint amire egész szezonban számoltam/tunk...) mármár bármi megtörténhet!!! (egyből otthon a Steelers, de ne szaladjunk ennyire előre! 😊

jja és megvan Marvin bá-nak a legtöbb win a CIN edzők között, ha jól láttam!? gratula neki is!!!

GO Bengals!!!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egy kis érdekesség red-green párosról, illetve egy kis történelem 😊
http://fifthdown.blogs.nytimes.com/2011/11/01/bengals-dalton-and-green-making-rare-rookie-magic/


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Dan Pompei of the National Football Post writes one of the best weekly postings covering the NFL, called the Sunday Blitz, typically covering insider information that most fans typically enjoy. We've referenced his postings in the past and we'll do so again this morning with Pompei's praise of Bengals left tackle Andrew Whitworth, labeling him as the best tackle during his midseason awards, calling him perhaps the best left tackle in the NFL.

Továbbá Peter King PR-ján a 10. helyezett szeretett kis csapatunk:

10. Cincinnati (5-2). The Bengals are 3-1 on the road. Andy Dalton is 5-2 as an NFL quarterback. Those are two of the most surprising things about the first half of the season. Misleading stat of the week, by the way: The Bengals win at Seattle by 22 and get outgained by 159 yards.

😊 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
- Dunlapnek végre megvan az első idei sackje. Hosszú böjt volt.Mikey
...de szerintem iden is rohadt jol nyomta eddig nem tudom ti ezt hogy latjatok85
MAXIMÁLISAN egyetértek!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/30/report-mike-brown-wanted-ryan-mallett-not-andy-dalton/?utm_source=bleacherreport.com&utm_medium=referral

Ha jól értem, akkor örök hála +1 Gruden-nek.Amadeus91
JA, de elég régi hír, csak most újra elővették.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967


esélyes a meccs jelenete címre... nem hittem el mikor láttam.

criminal lawyer or criminal lawyer?