Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ulpi 😀
btw, lehet h viccesen hangzik, de azt gondolom hogy megengedhető lenne ez a fajta luxuspick.
merthogy a szükségleteink:
CB: első körben húzni kell ha van értelmes playa bent.
G: legalább olyan luxus az első körben mint az RB, simán találhatunk fasza playat később is
S: -||- + plusz van egy elsőéves és egy másodéves projectünk relatíve magasról, nem hinném, hogy eléjük hoznánk egy roookie-t, plusz clements sztem egy új CB mellett hatékonyabb lehetne belül.
WR: mindenképpen kell, de ráérünk 2. v 3. körben.
Blokkoló TE: középső-hátsó kör maximum, inkább udfa, vagy chochart
(S)OLB: kell ide all down playa ? van moch, jövöre lesz muckelroy, futás passz ellen bőven rotálható páros. kétségtelen h upgrade sose jön rosszul, de egyiket se láttuk még sok snapen. nem hinném h korai körben jönne valaki.
DE depth szintén nem kell elöl.

szóljatok ha vmit lehagytam, de CB (józsi 😕 )kivételével én nem látok egetrengető lukat a csapatban, amit első körrel illene betölteni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Én nem szeretem az első körös RB draftot. De hogy Trent Richardson már pocsékolás szinonima lett. Nahát nohát! 😀ulpianus
Nem vagyok képben NCAA szinten, de ha Trent ér annyit akkor húzzuk be, én nem bánom, és "megtehetjük"...van mód 😀 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Én nem szeretem az első körös RB draftot. De hogy Trent Richardson már pocsékolás szinonima lett. Nahát nohát! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
meg hát nem is ő a leggyorsabb, legaggilisabb futó aki megfordult az NFL-ben. Szélső futásokban, passzjátékban (mint elkapó RB) azért nem virít. Back up RB-nek meg szerintem nem maradna, meg hát annak kissé luxus is lenne (fizetése miatt)Amadeus91
illetve már nem az a workhorse mint régen 😕 ...nem baj, ezt az évet már kihúzzuk vele, nem feltétlen óriási need egy elsőkörös RB, de most pocsékolhatunk is akár, kell egy CB+OL ember a depth miatt, többi poszton úgy ahogy elvagyunk...
pocsékolásra ezt értem: 1.körben RB-t húzni. Láthatjuk hogy későbbi körökben is található nagyon jó RB, 2.körben is ráérünk behúzni egy vadállatot.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Az OL futásra lett összerakva (lásd Livings állandó tagságát). Whit zseniális pass protja csak hab lenne a tortán. Ebből a szempontból nem rosszak. Scottnak persze szarabb az átlaga, de alig fut illetve, rá elég sablonos játékokat hívunk. Leonard sem igazán hasonlítható, mert őt nem a tizedyardokért szeretjük/tartjuk. Szóval nem olyan rossz ez a fal futásra. Benson sem "olyan rossz", de jobb már nem lesz. Kell az upgrade.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
meg hát nem is ő a leggyorsabb, legaggilisabb futó aki megfordult az NFL-ben. Szélső futásokban, passzjátékban (mint elkapó RB) azért nem virít.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ugyanazon fal mögött fut most is, mint tavaly, úgyh erre nem fognám. bár tény h André Smith élete formájában tolja.
engem jellemzően rohadtul nem érdekelnek a pályán kívüli ügyei egyes playaknak, amíg ez nincs a hatással a játékra. ez a majom, FA-ként, követett el nem is egy esetet, amely miatt heteken át volt az egész csapat bizonytalan, hogy akkor most mikor, és mennyit nem fog játszani, stb. ami minimum nem egészséges.
ezen felül én nem látom rajta a motivációt és a hozzáadott értéket, ami pl 2009ben annyira jellemző volt rá. ha a fal nem oldja meg akkor ő sem fog semmit futni, ha meg akkora luk van ahol egy zetor befér, akkor ott lehet én is hoznám a négy yardot. nem látom azt rajta, hogy csak azért is taposna, és hozná a yardokat contact után.
ezen felül amiből nagyon elegem van, hogy folyamatosan ugat, hogy ő így nem kap elég játéklehetőséget, meg úgy, meg ez nem jó meg az nem jó.
sem a produktum sem az ember nem éri meg a pénzt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mi is a gondotok Bensonnal? Nem mondom, hogy a liga legjobb futója, de saccra idén kb négyes átlagot hoz, ami azért nem rossz. Emlékeim szerint tavaly valóban gyenge éve volt, de egy olyan fal mögött kinek ne lett volna az? Szerintem egy-két év még bőven van benne, az idei éve is bizonyítja, hogy meg tud újulni.Szokol
Igazából óriási baj nincs vele, de korosodik, balhés és mögötte nincs olyan RB aki hasonló terhelést bírna. Mindenképp kell megoldás. De ebben az évben az egyik kulcsjátékos.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Mi is a gondotok Bensonnal? Nem mondom, hogy a liga legjobb futója, de saccra idén kb négyes átlagot hoz, ami azért nem rossz. Emlékeim szerint tavaly valóban gyenge éve volt, de egy olyan fal mögött kinek ne lett volna az? Szerintem egy-két év még bőven van benne, az idei éve is bizonyítja, hogy meg tud újulni.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én daltonra nem, és a DL-ből is csak Atkins és MJ93, illetve nelson, mau és HALL!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
A miheztartás végett nyomtam 1-1 szavazatot Daltonra, Greenre, Whitworthre és a kezdő D-line-ra a Pro Bowl szavazáson.
Mert megérdemlik.Mikey
akartam is írni, hogy a topikba posztolás feltétele, (minimum) heti egy szavazat Andrew-ra 😊
btw, greent és MJ93-at én is beszavaztam.gabtsi
én kb. minden Bengals játékosra nyomtam akire lehetett. Volt akinél a teljesítmény is jó volt és volt akinél a szimpátia miatt. Whit, Dalton, Green, D-Line, Nelson, Howard szerintem meg is érdemelték.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A miheztartás végett nyomtam 1-1 szavazatot Daltonra, Greenre, Whitworthre és a kezdő D-line-ra a Pro Bowl szavazáson.
Mert megérdemlik.Mikey
akartam is írni, hogy a topikba posztolás feltétele, (minimum) heti egy szavazat Andrew-ra 😊
btw, greent és MJ93-at én is beszavaztam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Első körös RB? Hidegrázós, de mikor ha nem most? Benson tényleg a múlt. Igazából már annak örülhetünk, hogy ezt az évet elviszi ilyen szinten. Ronggyá lett dolgoztatva, tényleg megérdemli a pihenést .)

Nekem LaMichael James a kedvenc fősulis RBm, de ő jóval később is elérhető lesz. A gond inkább az vele, hogy nem ebbe a csoportba való monstrum. Ide tényleg az alabamai srác illene.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
A miheztartás végett nyomtam 1-1 szavazatot Daltonra, Greenre, Whitworthre és a kezdő D-line-ra a Pro Bowl szavazáson.
Mert megérdemlik.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ritkán mondok ilyet rookiera, de tőle nem tartok, ha fal blokkol neki, brutális RB lehet.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
én ebben a részében nem hiszek. itt van leonard, peerman és scott, egy elsőszámú futóra van szükség, akiben ha egy minimális motiváció van, már jobb mint benson. mellé kellene egy 1/b (bár ez inkább cb) vagy második körös mauler G és megaraj alatta a rókaprém.
nem esne rosszul ennek az offensenek egy ray rice 2.0gabtsi
Nekem csak annyi a gondom, hogy
1) Leonard csak (?) 3rd downon jó
2) Scottban már 3. éve nem bíznak Lewisék
3) Peermanből 1 percet nem láttunk eddig élesben
Ezt kiegészítve egy rookie starterrel, minimum aggodalmaim lennének, még ha Trent Richardson is lenne az a rookie.

A többire csakis elismerően bólogatni tudok.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs több sittesezés

Since 2000, #Vikings players have been arrested 36 times - worst in NFL. #Bengals 2nd w/ 35.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én ebben a részében nem hiszek. itt van leonard, peerman és scott, egy elsőszámú futóra van szükség, akiben ha egy minimális motiváció van, már jobb mint benson. mellé kellene egy 1/b (bár ez inkább cb) vagy második körös mauler G és megaraj alatta a rókaprém.
nem esne rosszul ennek az offensenek egy ray rice 2.0

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Tuti, hogy ha jönne Richardson, akkor jönne valami veterán backup RB is pont ennek lehetősége miatt.

Bár veterán WR sem jött idén, pedig azt gondoltam fog, szóval mégse olyan biztos.

(Ez így egyben jó hsz volt. Megcáfoltam saját magam kijelentését.)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
milyen rutin ? és az miért szólna mellette ?gabtsi
arra gondoltam, hogy, tegyük fel érkezik Richardson a drafton, de besül az első évében, vagy csak nem nyújt annyit amennyit kéne (volt már korai körben hozott futóval gond mifelénk...) akkor csak kéne valaki aki el tudja vinni a szezon hátralévő (ki tudja mennyi) részében a csapat Rush offensét.

Vagy ha már nem Benson, akkor valami rutinos, de playmaker FA futó jöhetne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
milyen rutin ? és az miért szólna mellette ?

Mikey: na akkor nice, hogy nem vagyok egyedül 😊
nem akartam ezzel jönni, de ha már így szóba került. szerencsére nem kell a drafttal foglalkoznunk már a bye weeken.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
én megmondom őszintén néha felriadok álmomból, ahol trent richardsonnal fut ez az offense.gabtsi
Kevés rosszabb dolog van annál, amikor egy gyönyörű álomból felriad az ember.

Én speciel nagyon bízom abban, hogy az egyik 1st pickkel ő érkezik majd '12-ben.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Bensonból részemről elég lesz, zero added value.
én megmondom őszintén néha felriadok álmomból, ahol trent richardsonnal fut ez az offense.gabtsi
'Bama futója nem? (onnan rémlik). Nem olyan rossz futó, de nekem valahogy nagyon rizikós 1. körben futót húzni. (boom or bust) Mondjuk jövőre 2t húzunk, de nem kéne elsütni az egyiket futóra.

Benson mellett meg a rutin szól. (sok más viszont valóban nem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bensonból részemről elég lesz, zero added value.
én megmondom őszintén néha felriadok álmomból, ahol trent richardsonnal fut ez az offense.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Én viszem a Bengals-t a fórumon induló Madden ligában. 😛 😀

Am. Simpson és Nelson alap kell, hogy legyen, hogy új szerződést kapjanak. De szerintem Benson és Nugent is.

criminal lawyer or criminal lawyer?