Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Andy Dalton a hónap újonca az NFL-ben, 4:0 a rekordja októberben, a harmadik Bengal aki megkapta Corey Dillon és Odell Thurman után.gabtsi
“It’s a great honor but it’s nothing I did by myself,” Dalton said. “I’ve got a lot of guys making plays who are definitely helping me out. I don’t know who votes on all that. There are guys who are well deserving.”

“The most important thing is we’re 5-2 now and our focus is on winning games. It means a lot that people see me in that way,” Dalton said.


Nagyon, nagyon izgatottan várom, hogy mire lesz majd képes a Steelers, Ravens, Browns és Texans top5 védelme ellen. Hiszem, hogy jó lesz.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Josephről, részemről utoljára, most Steve Wyche-t idézve:

I asked Joseph about leaving the Bengals, where he played for five seasons, and he said it was tough, mainly because of Zimmer's influence on him. However, Cincinnati simply didn't pony up the guaranteed money that Houston did and the decision was easy.

The Texans are better off for it, but, as Joseph pointed out, "They're doing OK in Cincinnati."

---

Pete Prisco, főleg Dunlapről és Atkinsről:

The more I watch the Cincinnati defensive line, the more I am impressed. The two young guys who really stand out are end Carlos Dunlap and tackle Geno Atkins. Those two second-year players key an aggressive front that was dominant against the Seahawks last week. Atkins got an early sack with an explosive up-field move and Dunlap spent the day in the Seattle backfield. Keep an eye on those two in the second half. They might form the best young tackle-end duo in the league.

Az a megfogalmazás fantasztikus. 😊

---

Jim Trotter midseason QB rangsora: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/jim_trotter/11/01/qb.rankings/index.html?eref=writers&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+rss/si_jim_trotter+(Writers%3A+Jim+Trotter)

Dalton 11., többek között Schaub, Rivers, Ryan és természetesen jóóóval Flacco előtt.

---

Maualuga, Gresham, Jones és McGlynn nem edzettek tegnap sem, Clements, Crocker, Dunlap és Howard ellenben limitáltan igen.
A lényeg, hogy a jövő heti csörtére legyen épüljön fel mindenki, hogy mindenkinek része lehessen a Vasas megverésében. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brandon Tate az AFC-ben a hét ST játékosa. nem gondoltam volna, hogy ő lesz az első díjazott, de fasza. pedig hogy ágáltam ellene.

btw, 2003 óta ez volt az első punt return TD amit szereztünk, akkor peter warrick volt, minden idők egyik legnagyobb bustja.gabtsi
😊

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a támadófalnak nem szoktak gondot okozni a csoportmeccsek. ha a dagadt útját tudja állni woodleynak, akkor lehet esélyünk.
és a kurva életbe futni is kell, úgyh benson jó lesz ha összeszedi magát, mert ezt a runt andy nem fogja egymaga lehozni offense oldalról.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ha Dalton novemberben is behúzza ezt a címet, akkor POban leszünk. Esetleg lehet Green is. Vagy Benson a PoM. Van alternatíva bőven 😊

Tényleg jó a vörösünk, de most jönnek az igazi fokmérő meccsek. Simán előfordulhat, hogy Dalton még jobban is játszik, mint októberben, mégis 0-4 lesz a november vége. Szerencsére most az eredmény még másodlagos. Lássuk mit tudnak a srácok a liga legjobb védelmeivel szemben!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Andy Dalton a hónap újonca az NFL-ben, 4:0 a rekordja októberben, a harmadik Bengal aki megkapta Corey Dillon és Odell Thurman után.gabtsi
Ha szuperlatívuszokban írnék Andy játékáról, az sem fejezné ki eléggé, amit produkál. Konkrétan hihetetlen a kölyök.

(Tudom, leírtam sokszor, de vannak dolgok, amelyeket nem lehet elégszer.)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
... ha nem a Bengalsban játszana 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Andy Dalton a hónap újonca az NFL-ben, 4:0 a rekordja októberben, a harmadik Bengal aki megkapta Corey Dillon és Odell Thurman után.gabtsi
Szép elismerés 😊
Kicsit Cam árnyékában van pedig ilyen kezdés akármelyik évben komoly hypeot ért volna.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Andy Dalton a hónap újonca az NFL-ben, 4:0 a rekordja októberben, a harmadik Bengal aki megkapta Corey Dillon és Odell Thurman után.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
majd meglátjuk a mai reportot, de marvin szavaiból én azt vettem ki, hogy csak vet rest van a db-k esetén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Wednesday Injury Report

DNP: Clements (knee), Crocker (knee), Gresham (hamstring), Jones (hamstring), Maualuga (ankle), McGlynn (non-injury related)
LP: Dunlap (groin), Howard (hamstring)

Azért így a szezon közepére kezd hosszabbodni ez a sérültlista. Bár még mindig egész jól állunk. (Lekopogtam.)

Milyen elképesztően gyönyörű lenne hétfőn 6-2-re ébredni...Mikey
Ha Clements is kidől, akkor Hall mellett marad Jennings?! Az nem lenne azért buli....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@ProFootbalFocus
Carlos Dunlap may only have 1 sack (how?), but he has been applying pressure once every 5 snaps rushing the passer (that's insane!)

(a nem hivaalos) Hobson szerint Gresh játszhat a hétvégén (bár máshol az ellenkezőjét olvastam), míg Pacman és Mau csak jövőhéten a Steelers ellen térhet vissza, de Mau van a legtávolabb az egészségestől.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Wednesday Injury Report

DNP: Clements (knee), Crocker (knee), Gresham (hamstring), Jones (hamstring), Maualuga (ankle), McGlynn (non-injury related)
LP: Dunlap (groin), Howard (hamstring)

Azért így a szezon közepére kezd hosszabbodni ez a sérültlista. Bár még mindig egész jól állunk. (Lekopogtam.)

Milyen elképesztően gyönyörű lenne hétfőn 6-2-re ébredni...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Ejj de sajnálom Trentet. 😕 😕
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
trent inaktivitásával vasárnap, már várható volt talán, hogy ő lesz az odd man.

de hogy Dunlap micsoda monster volt megint, te jó ég. persze seahawks sapi ellen, de akkor is.
most azért egy JÓVAL komolyabb fal jön, talán a legjobb az idei menetrendből, úgyhogy remélem folytatja, mert jövőhéten meg indul a vadászidény!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
melyik S-t ?
mays vagy sands ? mert rajtuk kívül, van nelson és crocker mint kezdők, és wilson is aktív tagja a rotációnak. a két fiatalt meg gondolom nem kellene. maradt miles, aki szintén "sokat" játszik. mondjuk ő lehetett volna, de vszleg a két fiatal miatt biztonsági okokból ő maradt.
így van 4 cb + ghee a PS-ben.
btw, Ghee (nem)fejlődése nagyon fájó pont. legalább egy jó safetyt csinálhattak volna belőle.gabtsi
Ja, ahogy írod. Miles lett volna a jelöltem, bár az ő játékát kifejezetten szeretem, így nem bánkódom nagyon, csak nem értettem. Az már jobban zavar, hogy nem Jennings repült.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyelőre nem edzett még.
azt írja gyógyul, de még korai lenne bármit mondani. 50-50. pénteken okosabbak leszünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
skacok ugye Mau végre jácchat hétvégén ? 😊 (fantasy)
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Brandon Tate az AFC-ben a hét ST játékosa. nem gondoltam volna, hogy ő lesz az első díjazott, de fasza. pedig hogy ágáltam ellene.

btw, 2003 óta ez volt az első punt return TD amit szereztünk, akkor peter warrick volt, minden idők egyik legnagyobb bustja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
melyik S-t ?
mays vagy sands ? mert rajtuk kívül, van nelson és crocker mint kezdők, és wilson is aktív tagja a rotációnak. a két fiatalt meg gondolom nem kellene. maradt miles, aki szintén "sokat" játszik. mondjuk ő lehetett volna, de vszleg a két fiatal miatt biztonsági okokból ő maradt.
így van 4 cb + ghee a PS-ben.
btw, Ghee (nem)fejlődése nagyon fájó pont. legalább egy jó safetyt csinálhattak volna belőle.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
trent távozott benson aktiválásával.
hát nem vagyunk előrébb cb poszton. kell nagyon, hogy pacman egészséges legyen.
jövőre meg az első pickgabtsi
Ezek szerint Adam Jones sérülése tényleg nem lehet komoly. Azt értem, hogy Cochart Gresham sérülése miatt kell, de akkor már miért nem egy S-t waiveltünk? Vagy akár Jennings-et, aki rohadtul bosszantott az exei ellen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
trent távozott benson aktiválásával.
hát nem vagyunk előrébb cb poszton. kell nagyon, hogy pacman egészséges legyen.
jövőre meg az első pick

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Mayst jó lenne kicsit többet a pályán látni. Az STben faszán teljesít, igaz ott olyan szerepköre van, ami nagyon fekszik neki. Crocker nem rossz (pl a mostani 4down goalline szerelése hatalmas lépés volt a win felé), de jövőre jó lenne erősíteni a posztján. Tudom erősen vegyes Mays megítélése, de én nagyon bízom benne illetve még inkább Zimmer szemében.

Amúgy bírom, hogy megy a szakértők szipogása a gyenge ellenfeleink miatt. Rohadjanak meg. Szezon előtt ezek az okosak 31-32. helyre tettek a PR-eken. Akkor hogy a pecsába volt mégis minimum 5 gyengébb csapat nálunk? Jó meló NFL publicistának lenni...
(Persze nem gondolom, hogy nem szerencsés a schedule, de akkor is az 5-2, az 5-2)nasheem
Én is. Mays gyors, erős, atletikus és nem utolsó sorban fiatal. Ha Zimmer Nelson-t felhozta ilyen szintre (és Jones ügyében is optimista), akkor Mays-nél is be fog érni a munkájának a gyümölcse, csak idő kérdése. Gyakorlatilag 1 OLB és kezdő CB híján megvan hosszútávra a védelem váza. (Bár az OLB kérdésben lehet nem értünk majd egyet)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Mayst jó lenne kicsit többet a pályán látni. Az STben faszán teljesít, igaz ott olyan szerepköre van, ami nagyon fekszik neki. Crocker nem rossz (pl a mostani 4down goalline szerelése hatalmas lépés volt a win felé), de jövőre jó lenne erősíteni a posztján. Tudom erősen vegyes Mays megítélése, de én nagyon bízom benne illetve még inkább Zimmer szemében.

Amúgy bírom, hogy megy a szakértők szipogása a gyenge ellenfeleink miatt. Rohadjanak meg. Szezon előtt ezek az okosak 31-32. helyre tettek a PR-eken. Akkor hogy a pecsába volt mégis minimum 5 gyengébb csapat nálunk? Jó meló NFL publicistának lenni...
(Persze nem gondolom, hogy nem szerencsés a schedule, de akkor is az 5-2, az 5-2)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zimmer nem semmi edző lehet. Reggie Nelson még a végén playmaker lesz. És mi odaadtuk... David Jonesért(=majdnem ingyen).

Ja és grat az újabb Whez. Scholesnak több győzelme(5) van, mint az össze többi rookie QBnak(4) együttvéve.iktriad
vele mi van egyébként?Amadeus91
Újraigazoltunk februárban(nem tudom miért...), és szezon előtt IRre került....