Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
azt néztétek egyébként, hogy "if the season ended today" 😊 akkor a mi csoportunkból hárman mennénk a rájátszásba???
az milyen lenne már? nem emlékeztek, volt erre egyáltalán példa az NFL történelmében?nhm
2007-ben az NFC-East három csapatot adott.
Dallas, Giants,Redskins

Szerk: Abban az évben az AFC-South is három csapatot adott
Colts, Jaguars,Tenesse

és ez csak 2007-2011
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
de miért hype-olják az amik ennyire ezt a Cam Newton-t??? komolyan nem értem...nhm
Heisman, 1/1.Mikey
azt tudom, de nem az számít, most mit nyújt???
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
azt néztétek egyébként, hogy "if the season ended today" 😊 akkor a mi csoportunkból hárman mennénk a rájátszásba???
az milyen lenne már? nem emlékeztek, volt erre egyáltalán példa az NFL történelmében?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
de miért hype-olják az amik ennyire ezt a Cam Newton-t??? komolyan nem értem...nhm
Heisman, 1/1.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Bengals quarterback Andy Dalton is nominated for the week nine Pepsi NFL Rookie of the Week following Cincinnati's 24-17 win over the Tennessee Titans last Sunday, completing 22 of 39 passes for 217 yards passing, three touchdowns and a passer rating of 97.9.

Ez lassan már nem is hír... 😊Mikey
így van, de miért hype-olják az amik ennyire ezt a Cam Newton-t??? komolyan nem értem...
Off ROY midseason-ban mindenkinél ez a Cam gyerek... annyira, de annyira a Hamilton jut eszembe róla... lehet ezért sem szeretem! 😊 namindegy, csatlakozva az előttem szólokhoz én is nagyon várom a meccset, viszont én lehet, h steelerses haverokkal nézem, szerintem nem lesz semmi probléma, ha lesz elég sör!!! 😊
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
En Daltonon pont azt latom hogy ot meg szivta be ez a rivalis dolog meg steelers gyulolet, ugyanakkor epp emiatt a steelers tisztelet vagy felelem sincs meg benne annyira ami szerintem elonyere valhat. Palmernek az utolso evekre mar mumusai voltak a pittsburghi fiuk szerintem


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Bocs az OFF - ért, de nem tud valaki egy címet, ahonnan az egész meccset le tudnám szedni ?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Bengals quarterback Andy Dalton is nominated for the week nine Pepsi NFL Rookie of the Week following Cincinnati's 24-17 win over the Tennessee Titans last Sunday, completing 22 of 39 passes for 217 yards passing, three touchdowns and a passer rating of 97.9.

Ez lassan már nem is hír... 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja tudom, arra céloztam, hogy a két nagyágyúval csak most fog megismerkedni, a következő két hétben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
ennyike.
ez az a meccs, amin az évben a leginkább ki tudok borulni. már talán jobban is mint egy fradi-újpesten.
sajna ilyenkor a híres objektivitásom is kihagy 😀
de most nagyon nyugodt leszek (legalábbis ez a terv), mert nincs vesztenivalónk. csak egyedül azt nem szeretném látni, hogy erőlködünk mindenféle hülyeséggel, mert most ez a Steelers. Dalton is gondolom csak ezt hallja egész héten, hogy "kisfiam, láttál már ezt azt az NFL-ből, de a következő két hét, na az lesz az igazán durva, a csoportmeccsek."
ami igaz is, de én tényleg csak azt szeretném látni amit eddig, ezt a játékot, és akkor lehet bármi öröm lesz. csináljuk azt amiben jók vagyunk, ne akarjunk fejre állni, mert jön a Pittsburgh.gabtsi
"kisfiam, láttál már ezt azt az NFL-ből, de a következő két hét, na az lesz az igazán durva, a csoportmeccsek."

Négy hét lesz az a kettő: Steelers, Ravens, Browns, Steelers egymásután. Ha ebből jól jöttök ki, akkor nagy királyok vagytok, és vita nélkül PO-ban a helyetek.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
The line to get Andy Dalton's autograph at PBS is unreal. I think Bengals fans are officially excited.

de kurvára !!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ennyike.
ez az a meccs, amin az évben a leginkább ki tudok borulni. már talán jobban is mint egy fradi-újpesten.
sajna ilyenkor a híres objektivitásom is kihagy 😀
de most nagyon nyugodt leszek (legalábbis ez a terv), mert nincs vesztenivalónk. csak egyedül azt nem szeretném látni, hogy erőlködünk mindenféle hülyeséggel, mert most ez a Steelers. Dalton is gondolom csak ezt hallja egész héten, hogy "kisfiam, láttál már ezt azt az NFL-ből, de a következő két hét, na az lesz az igazán durva, a csoportmeccsek."
ami igaz is, de én tényleg csak azt szeretném látni amit eddig, ezt a játékot, és akkor lehet bármi öröm lesz. csináljuk azt amiben jók vagyunk, ne akarjunk fejre állni, mert jön a Pittsburgh.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Steelers? Ha kikapunk gyűlölöm még a segédedzők asszisztenseit is, ha nyerünk jó srácok 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Egyébként én sem utálom az egész Steelerst, csak néhány játékosát. Ellenben pl. Wallace, Keisel, Mendenhall, Farrior, Miller, Timmons kifejezetten a "kedvelt játékos" kategória.

Na de elég is volt a szép szavakból. 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers-nél egyáltalán nem gyűlölet tárgya a Cincy - ez különösen igaz azok után, hogy a trashtalk miatt (a Vasas-játékosok körében is) különösen utált 2 WR már sehol sincs.

A múlt miatt a CLE a derbi, de ugye az elmúlt évtizedek gyenge szereplése miatt hagyott alább a rivalizálás, míg a jelen eredményessége és a hasonló stílus miatt egyértelműen a Ravens. Az viszont igaz, hogy csoportban mindenki számára a Steelers legyőzése a legnagyobb öröm, de ez nekünk megtiszteltetés. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig Peko nem is egy véresszájú fickóDelonso_
nem persze. de ez is egy kiragadott mondat volt. hozzátette, hogy bármerre jár az emberek (pl a szakácsa az étteremben) csak azt magyarázzák neki, hogy mindegy mi lesz csak a steelerst meg kell verni. nem utál ő senkit a steelersnél sztem. van respekt, ez inkább a hagyományoknak szólt ez a kijelentés, meg a szurkolók közötti rivalizálásnak.gabtsi
Amúgy Pekonál mindig meglepődök milyen barátságos ember és intelligens.
Kifejezetten jól nyilatkozik, pedig az ő posztján nem ez a divat.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Pedig Peko nem is egy véresszájú fickóDelonso_
nem persze. de ez is egy kiragadott mondat volt. hozzátette, hogy bármerre jár az emberek (pl a szakácsa az étteremben) csak azt magyarázzák neki, hogy mindegy mi lesz csak a steelerst meg kell verni. nem utál ő senkit a steelersnél sztem. van respekt, ez inkább a hagyományoknak szólt ez a kijelentés, meg a szurkolók közötti rivalizálásnak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
azt egyébként qrvára bírom, h szépen csendben vezetjük az AFC-t , de az NFL oldalán szó sem esik "kis" csapatunkról... 😊
de felőlem ez így is maradhat... 😊)))
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
...
Végtelen kíváncsisággal várom, Andy mire lesz képes a Vasas védelme ellen. Bízom benne.

Meccset ennyire én még nem vártam, mint ezt. És nem azért, merthogy így meg úgy le lesz verve a Vasas, hanem csak mert szimplán érdekel, ez a fiatal társaság hol tart.Mikey
Én is pont ezért várom, kíváncsi vagyok Daltonra. De inkább nem ezen az egy meccsen, hanem hogy a Ravens és a 2 Steelers meccsen öszesen milyen statokat hoz. Az utolsó Ravens meccs már lehet hogy valamelyik csapatnak nem lesz fontos, de ez a 3 még biztosan éles lesz. Ha ezeken is jól nyomja a srác, akkor lehet hogy megvan a franchise QB jópár évre.
(bár én természetesen arra számítok, hogy megeszik a srácot 😉 )Jan
Ő lassan már most frencsájz kjúbí. Nagyon bízik benne mindenki, nem is ok nélkül.

Peko meg rlz, igazi vezér. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A Vasas meccs elé...

“We hate them and they hate us," said Domata Peko, the usually mild-mannered Bengals defensive tackle Monday.

Peko megragadta a lényeget. 😊
Mikey
ez de kemény!!! 😊

bár nem hinném, hogy ez mindenkire igaz, pl. nehezen tudom elképzelni, h egy rookie -ban milyen gyűlölet lehet bárkivel szemben! 😊
vagy mikor draftolnak, akkor adnak valami szérumot egyből a csop.riválisokkal szemben? 😊nhm
Szerintem ez leginkább a felvezetés "kötelező" része. A médiának és a szurkolóknak egy kis gumicsont, illetve kicsit tüzeli a sajátjait, bár erre azért léteznek hatékonyabb módszerek. Komplett csapat komplett csapatot tuti nem utál. Azt mondjuk sajnálom, hogy a Rivers-Ward visszavágó megint elmarad 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 934 — Steelers fan
...
Végtelen kíváncsisággal várom, Andy mire lesz képes a Vasas védelme ellen. Bízom benne.

Meccset ennyire én még nem vártam, mint ezt. És nem azért, merthogy így meg úgy le lesz verve a Vasas, hanem csak mert szimplán érdekel, ez a fiatal társaság hol tart.Mikey
Én is pont ezért várom, kíváncsi vagyok Daltonra. De inkább nem ezen az egy meccsen, hanem hogy a Ravens és a 2 Steelers meccsen öszesen milyen statokat hoz. Az utolsó Ravens meccs már lehet hogy valamelyik csapatnak nem lesz fontos, de ez a 3 még biztosan éles lesz. Ha ezeken is jól nyomja a srác, akkor lehet hogy megvan a franchise QB jópár évre.
(bár én természetesen arra számítok, hogy megeszik a srácot 😉 )
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig Peko nem is egy véresszájú fickó
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
A Vasas meccs elé...

“We hate them and they hate us," said Domata Peko, the usually mild-mannered Bengals defensive tackle Monday.

Peko megragadta a lényeget. 😊
Mikey
ez de kemény!!! 😊

bár nem hinném, hogy ez mindenkire igaz, pl. nehezen tudom elképzelni, h egy rookie -ban milyen gyűlölet lehet bárkivel szemben! 😊
vagy mikor draftolnak, akkor adnak valami szérumot egyből a csop.riválisokkal szemben? 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mau nagyon kell a csoportellenfelek ellen. Skuta nekem nem tetszik. Sokszor mozog légüres térben, nem üt elég nagyot, könnyen kiveszik a játékból, egyáltalán nem látom rajta a "gyilkos ösztönt". Úgy tűnik a többiek sem bíznak igazán benne. Persze nem lehet egyszerű MLBbe beszállni, kell idő mindenkinek. Mau is szenvedett az első pár meccsén, így Skutát sem írnám le, de Dhani most nagyon hiányzik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nelson és Hall ha nagyot játszik, akkor lehet keresni való Wallace ellen.

Egyébként (sejtem nagy hülyeség), de Mays nem tudna corner-t játszani? Sebessége, súlypontemelkedése megvan hozzá.Amadeus91
Ezt inkább ne erőltessük. Pont azok a gyenge pontja, amik egy jó CB legfontosabb ismérvei. Inkább LBbe vizionalizálták korábban, de szvsz az is baromság. Jó lesz ő safetynek, csak adjunk egy kis időt a stábnak, hogy rendszerbe állítsák.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."