Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
egy "érdekes" eszmefuttatás, az egyik "kedvenctől" :rolleyes: ..a mi lett volna HA.
http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d823f8e45/N-if-L-What-if-Vick-wasn-t-an-Eagle?campaign=Facebook_videos

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
While a candidate for this week's Pepsi NFL rookie of the week, Bengals rookie quarterback Andy Dalton was one of seven players considered for this week's AFC Offensive Player of the Week.Mikey
Bengals defensive end Carlos Dunlap ... also one of seven players nominated for the AFC Defensive Player of the Week.

Hát igen, megérdemli. Félelmetesen jól játszik idén.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
"To drive up and the see the whole lot filled -- everybody's excited," Dalton told the team's official site. "Especially this week because we’re playing Pittsburgh.”

Nicknames are rolling in for the fiery-haired passer ("The Red Rifle" and "The Glowing Ginger Man" among the bunch), and while he looks more like your Dungeons & Dragons-playing neighbor than an NFL quarterback, Cincy's long-suffering fan base has found its man."

😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
While a candidate for this week's Pepsi NFL rookie of the week, Bengals rookie quarterback Andy Dalton was one of seven players considered for this week's AFC Offensive Player of the Week.




Közben Rivers mégsem edz ma, Hobson írja.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Trent közben aláírt a Coltshoz.Mikey
PS?Amadeus91
Miért lenne PS? Amúgy sem PS eligible.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Fúú olyan rémálmom volt...álmomban megjelent az nfl.com-os eredménykövető felül, és a Pittsburgh 99pontot szerzett vmi meccsen...de a lényeg utána jött. Rákattintottam, hogy megnézzem a statokat, és félidőnként 88pontot szereztek, csak az nfl.com 99ig tudta számolni...felkeltem, rendesen szarul voltam 😐 😀 .MarioAna
nem tudnád átküldeni, valahogy alfába lécciléciiléccciiiiii


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
mau azt mondja, hogy a héten már játszhat ha az edzők is úgy akarják.

és dobpergés: Rivers is edzésbe állt, miután az orvosok alkalmasnak találták, 3 hétig nem számít a rosterbe. és jön az LB rotáció! 😊gabtsi
végre!!!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mau azt mondja, hogy a héten már játszhat ha az edzők is úgy akarják.

és dobpergés: Rivers is edzésbe állt, miután az orvosok alkalmasnak találták, 3 hétig nem számít a rosterbe. és jön az LB rotáció! 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Fúú olyan rémálmom volt...álmomban megjelent az nfl.com-os eredménykövető felül, és a Pittsburgh 99pontot szerzett vmi meccsen...de a lényeg utána jött. Rákattintottam, hogy megnézzem a statokat, és félidőnként 88pontot szereztek, csak az nfl.com 99ig tudta számolni...felkeltem, rendesen szarul voltam 😐 😀 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bensonnak nem annyira tetszik a nagyobb rotáció ?:
http://yfrog.com/j2jmptj

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Trent közben aláírt a Coltshoz.

Csak remélni tudom, hogy Nelsonhoz hasonlóan idővel Jenningsből is kihozza a jó játékost Zimmer. Kéne.Mikey
PS?

*DLF is a Colts-nál kötött ki, PS.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Trent közben aláírt a Coltshoz.

Csak remélni tudom, hogy Nelsonhoz hasonlóan idővel Jenningsből is kihozza a jó játékost Zimmer. Kéne.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Kis franchise vagyunk, kis piac. Szarnak ránk. Ráadásul Dalton személyisége tized annyira sem médiakonform, mint Newtoné. Ennek sok köze nincs a szakmához. Kíváncsi lennék mi lenne az eredmény, ha nem a médiabohócokat meg az általuk vezetett nagyérdeműt szavaztatnák meg az ilyen címekről, hanem az edzőket. Lehet akkor is simán nyerne Cam, de egy "kit szeretnék a saját csapatodba?" szavazáson szerintem már nem.
Persze ez is csak egy vélemény. Igazából nem nagyon érdekel Cam. Szorítok neki, hogy fusson be szép karriert, de ennyi. Dalton a mi emberünk és pont!nasheem
agree! 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Kis franchise vagyunk, kis piac. Szarnak ránk. Ráadásul Dalton személyisége tized annyira sem médiakonform, mint Newtoné. Ennek sok köze nincs a szakmához. Kíváncsi lennék mi lenne az eredmény, ha nem a médiabohócokat meg az általuk vezetett nagyérdeműt szavaztatnák meg az ilyen címekről, hanem az edzőket. Lehet akkor is simán nyerne Cam, de egy "kit szeretnék a saját csapatodba?" szavazáson szerintem már nem.
Persze ez is csak egy vélemény. Igazából nem nagyon érdekel Cam. Szorítok neki, hogy fusson be szép karriert, de ennyi. Dalton a mi emberünk és pont!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Elnezest hogy megis belementem, de Mikeynak igaza van, meg csak a szezon felenel vagyunk. Ha Dalton igy folytatja akkor Newton hiaba hoz barmilyen statokat, Dalton erdemli majd meg az offensive rookie dijat - de ugye meg mindig csak felevnel vagyunk, szoval ilyenekrol beszelni nem sok ertelme van egyenlore85
félreértettetek, nem azért hoztam elő, mert ....
csak olvastam egy cikket az NFL oldalán, és meglepődtem, megkérdeztem. ennyi.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Attol fuggetlen, hogy Dalton hogy jatszik es en szemely szerint nem cserelnem el Newtonert, azert szerintem teljesen ertheto hogy ennyire hypeoljak Newtont. Az NFL legrosszabb offense volt tavaly Carolinaban (yardban es szerzett pontokban is), odakerult Newton akiben azert eleg sokan ketelkedtek es az elso meccsetol kezdve mondhatni egymaga (tudtommal nagy valtozas nem volt a jatekosallomanyban, javitsatok ki ha tevedek) az egyik legizgalmasabb tamadoalakulatta valtoztatta a Panthers offenset.
Sajnos a vedelem botranyos, az egyik legrosszabb a ligaban es emiatt nem nagyon nyernek meccseket, de azt hiszem Newton mindent megtesz amit csak lehet, jobb statisztikai vannak mint sok tobbeves pronak, az offensive rookie of the year marpedig egyeni dij, nem csapaterdem. Azt mondani hogy nem erdemli meg olyan lenne mint szarnak nevezni a KORAI Carson Palmert, mert hat o sem sokat tudott elerni a mi Zimmer elotti vedelmunkkel.

Ettol fuggetlen meg egyszer, a vilagert nem adnam oda a Voros Ninjat Newtonert, es szerintem Dalton is megerdemli az offensive rookie dijat es higyjetek el ha szerzunk par gyozelmet a nagy csapatok ellen vagy esetleg playoffba jutunk, fognak rola is annyit beszelni mint Newtonrol



Elnezest hogy megis belementem, de Mikeynak igaza van, meg csak a szezon felenel vagyunk. Ha Dalton igy folytatja akkor Newton hiaba hoz barmilyen statokat, Dalton erdemli majd meg az offensive rookie dijat - de ugye meg mindig csak felevnel vagyunk, szoval ilyenekrol beszelni nem sok ertelme van egyenlore


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Szerintem ebbe így a szezon felénél ne menjünk bele. Meg igazából egyébként se.Mikey
Ezzel egyetértek, csak idegesítő amikor ilyeneket ír le valaki.FViktor93
oké: mea culpa!

bocsáss meg, ha megsértettelek hozzászólásommal, de nem hiszem, hogy becsméreltem volna bárkit is...
azt sem mondtam, hogy melyik irányító jobb, sőt azt se melyik csapat! bár ezt tudjuk...

amúgy meg, (hogy ne a Carolina-t hozzam elő ismét) a Bengals csapat tagja Dalton, nem pedig Dalton csapata a Bengals!
sztem... de lehet hülyeségeket írok, akkor sorry again!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem ebbe így a szezon felénél ne menjünk bele. Meg igazából egyébként se.Mikey
Ezzel egyetértek, csak idegesítő amikor ilyeneket ír le valaki.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Szerintem ebbe így a szezon felénél ne menjünk bele. Meg igazából egyébként se.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Pont most néztem a Mocking the Draft midseason all-rookie csapatát:

QB: Cam Newton, Carolina Panthers
There is no more obvious choice for this post. Passing and running, Newton is showing why he was worth the No. 1 pick in the draft. The wins aren't coming for the Panthers quite yet, but Newton is putting up huge numbers.

😂vassadi
ez lenne a lényeg: jók a számai? hát én meg pont telibeszarom, ha nem nyer a csapat! 😀

ez egy csapatsport! igazam van, vagy igazam van? 😊nhm
Hasonlítsd már össze Newton csapatát és Dalton csapatát. Elárulom nem Newtoné a jobb. Arról nem tehet Newton, hogy kiteszi a lelkét a pályára, de a D cserben hagyja.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Pont most néztem a Mocking the Draft midseason all-rookie csapatát:

QB: Cam Newton, Carolina Panthers
There is no more obvious choice for this post. Passing and running, Newton is showing why he was worth the No. 1 pick in the draft. The wins aren't coming for the Panthers quite yet, but Newton is putting up huge numbers.

😂vassadi
ez lenne a lényeg: jók a számai? hát én meg pont telibeszarom, ha nem nyer a csapat! 😀

ez egy csapatsport! igazam van, vagy igazam van? 😊
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
azt néztétek egyébként, hogy "if the season ended today" 😊 akkor a mi csoportunkból hárman mennénk a rájátszásba???
az milyen lenne már? nem emlékeztek, volt erre egyáltalán példa az NFL történelmében?nhm
2007-ben az NFC-East három csapatot adott.
Dallas, Giants,Redskins

Szerk: Abban az évben az AFC-South is három csapatot adott
Colts, Jaguars,Tenesse

és ez csak 2007-2011undisputedly
ez nagyon durva, köszi! 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Na ugye. 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Pont most néztem a Mocking the Draft midseason all-rookie csapatát:

QB: Cam Newton, Carolina Panthers
There is no more obvious choice for this post. Passing and running, Newton is showing why he was worth the No. 1 pick in the draft. The wins aren't coming for the Panthers quite yet, but Newton is putting up huge numbers.

😂
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Sokak csak a alap, és egyébként is nyers statokat nézik. Az alapján meg végülis miért ne. Elvégre a 6. legtöbb passzolt yardja van.

Ja hogy Andy eközben meccseket nyer a csapatának? Hát azt az alapvető statok nem mutassák, így nem fontos.