Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 14 éve
Használjátok Jenningset egészséggel, nekünk nem sikerült, labdaszedőnek meg túl drága lett volna.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 14 éve
Olyannyira, hogy én azt sem bántam volna, ha fél évet kap Benson. 😊én?
(Na vajon ki fogja rosszul értelmezni?)Mikey
több mint 14 éve
MarioAna
1 997
meg nem erősített hírek (hobson) szerint 2013. évi 7. kör ment maysért.1 év alatt -6 kör. Ennyiért ajándék, Sands-et is csak a méretei és a potenciálja miatt húztuk be, Mays 7. körért nagyon nagy vásár, akármennyire sz*r is volt/lesz.
na bumm.gabtsi
Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
meg nem erősített hírek (hobson) szerint 2013. évi 7. kör ment maysért.na bumm.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Olyannyira, hogy én azt sem bántam volna, ha fél évet kap Benson. 😊(Na vajon ki fogja rosszul értelmezni?)
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
amúgy ha már rebuild, nem bántam volna, ha mondjuk egy-két meccset kihagy benson, és mint premier back láthatnánk kicsit Scottot. gondolom egyetértesz Mikey 😊
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Zseniális, hogy pont bye weeken kell letöltenie azt a pár napot.Egyébként már nem a Bengals a legkevesebbet költő csapat. A Buccaneers 32, a Chiefs 29,5 millióval van a cap alatt a Bengals 29-ével szemben. Ezentúl egy rossz szót nem akarok olvasni Mr. Brownról! 😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
yepp. jó magaviselet.benson ülhet 20 napot + 4k bünti. a bye weeken tölti, kb egy hetet lesz bent.mi?
nicegabtsi
egy hét alatt letölti a 20 napot? 😀Höri
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
MarioAna
1 997
EPIC 😀 . Nagy mágus ez a Cedric fiú 😐 .benson ülhet 20 napot + 4k bünti. a bye weeken tölti, kb egy hetet lesz bent.mi?
nicegabtsi
egy hét alatt letölti a 20 napot? 😀Höri
Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
benson ülhet 20 napot + 4k bünti. a bye weeken tölti, kb egy hetet lesz bent.mi?
nicegabtsi
egy hét alatt letölti a 20 napot? 😀
több mint 14 éve
benson ülhet 20 napot + 4k bünti. a bye weeken tölti, kb egy hetet lesz bent.nice
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
tavaly jennings 800+ snapet kapott, mcdonald 69-et.miért? kapnak egy olyan CBt akiről szopni fogják a TDket. nemtudom ezzel mit nyerhetnek.worst offseason everbraxa88Hát a Bengalsnek a legkevésbé emiatt fos az offseasonje. Sőt, ezen a cserén csak nyerhetnek. Szvsz.Mikey
merthogy javulni nemfog teljesítményeaz biztos...braxa88
idén annyi lesz, hogy jennings bekerül egy jobb védelembe, elfogadható pass rush-sal, maximum nickel szerepben, kb 4-500 snap erejéig. mcdonald jó esetben active rosteren lenne. ha nálatok többért harcol, ám legyen, de mi ezzel a trade-del bőven jól jártunk.
nem szeretném elfelejteni megjegyezni, hogy Zimmer (és Kevin Coyle) a liga talán legjobb DB coach-a. nem lehetetlen projekt.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Hogy miért? Mert McDonald nagyjából nem lett volna ott az 53-as rosteren. Így kb. a semmiért kaptak egy tehetséges, bár kétségtelenül szarul játszó cornert, akiből Zimmer vagy kihozza a jót - lásd pl. Reggie Nelson - vagy nem. Ha kihozza, akkor minden szép és jó, ha nem, akkor is tökmindegy, mert az idei év Jennings nélkül is kuka már hónapok óta.miért? kapnak egy olyan CBt akiről szopni fogják a TDket. nemtudom ezzel mit nyerhetnek.worst offseason everbraxa88Hát a Bengalsnek a legkevésbé emiatt fos az offseasonje. Sőt, ezen a cserén csak nyerhetnek. Szvsz.Mikey
merthogy javulni nemfog teljesítményeaz biztos...braxa88
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Pékmen sérült PUP listán kezdi a szezont, tehát a 6. hétig biztos nem játszik. kell a nickel-be Jennings 😊
több mint 14 éve
1 is épp elég 😛előtte van Hall, Clements, Pacman... nem hiszem, hogy annyit fogunk miatta szopni.Amadeus91Hát a Bengalsnek a legkevésbé emiatt fos az offseasonje. Sőt, ezen a cserén csak nyerhetnek. Szvsz.Mikeymiért? kapnak egy olyan CBt akiről szopni fogják a TDket. nemtudom ezzel mit nyerhetnek.
merthogy javulni nemfog teljesítményeaz biztos...braxa88
több mint 14 éve
előtte van Hall, Clements, Pacman... nem hiszem, hogy annyit fogunk miatta szopni.miért? kapnak egy olyan CBt akiről szopni fogják a TDket. nemtudom ezzel mit nyerhetnek.worst offseason everbraxa88Hát a Bengalsnek a legkevésbé emiatt fos az offseasonje. Sőt, ezen a cserén csak nyerhetnek. Szvsz.Mikey
merthogy javulni nemfog teljesítményeaz biztos...braxa88
több mint 14 éve
miért? kapnak egy olyan CBt akiről szopni fogják a TDket. nemtudom ezzel mit nyerhetnek.worst offseason everbraxa88Hát a Bengalsnek a legkevésbé emiatt fos az offseasonje. Sőt, ezen a cserén csak nyerhetnek. Szvsz.Mikey
merthogy javulni nemfog teljesítményeaz biztos...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
azért bírnám, ha 3 interceptiont szerezne mikor ellenetek játszunk 😛
több mint 14 éve
worst offseason everbraxa88Hát a Bengalsnek a legkevésbé emiatt fos az offseasonje. Sőt, ezen a cserén csak nyerhetnek. Szvsz.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
mi ezzel a lépéssel hatalmasat erősödtünk 😛worst offseason everbraxa88nekünk v nektek?Amadeus91
több mint 14 éve
worst offseason ever
több mint 14 éve
Nem, tudom, hogy ő valóban egy nagyon tehetségtelen fiú, vagy csak ennyire rossz volt nálunk az alapképzés. Gyűlöletes ezt mondani, de a seattlei rendszer csak felvesz és elemészt pro bowlereket, nem termel egyet sem!Bengals announce trade with Seattle: Acquire CB Kelly Jennings in exchange for DT Clinton McDonald. Jennings is a 5-year vet from Miami (Fla.).Használható Jennings? Nem mintha ne lenne CB-nk.Amadeus91
Nickelnek jó lesz.
szerk.: csak az a gond ezzel, hogy így maradt 3 érdemleges DT (Peko, Atkins, Sims) rosteren + Shirley + Mikaele. Vajon Shirley ennyire biztató, vagy csak 3 DT lesz az 53-as rosteren...?Mikey
Zimmer talán játékost tudott volna nevelni belőle, de most már nem érdemes az idejét rabolni. Cserének jó lesz!
több mint 14 éve
depth-nek viszont legalább középszar. kezdeni csak nagy gond esetén fog. viszont Reggie Nelsonnal spanok nem ?abból kettő bust ezek szerint.
btw, 4 db első körös CB-nk van így.gabtsi
több mint 14 éve
depth-nek viszont legalább középszar. kezdeni csak nagy gond esetén fog. viszont Reggie Nelsonnal spanok nem ?btw, 4 db első körös CB-nk van így.
ami nem hajlik, az törik!

