Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Csak nekem tűnt úgy, hogy Baker néha indokolatlanul sokat vár és emiatt kerül bajba?
Matthew99
A meccs alatt többször is kiemelték a kommentátorok, hogy nem olvasta valami jól a védelmeket sem.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Csak nekem tűnt úgy, hogy Baker néha indokolatlanul sokat vár és emiatt kerül bajba?
Matthew99
Ez így van, és egy ilyen szar falnál ez luxus.
Megse közelíti azt a formát amit tavaly hozott.
Eddig: 2 TD és 4 int, benyelt 8 sacket.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Csak nekem tűnt úgy, hogy Baker néha indokolatlanul sokat vár és emiatt kerül bajba?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hát ma biztos nem maradok fent de holnap majd vissza nézem. Hátha elkerülnek a spoilerek 😃

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Lesznek hiányzóink nekünk is a Jets ellen:

Damarious Randall - Agyrázkódási protokoll
Dontrell Hilliard - Agyrázkódási protokoll
Kendall Lamm - Térd probléma
Adarius Taylor- Boka probléma

Rashard Higgins, Joel Bitonio, Chris Smith játéka kérdéses.

Randall helyére Eric Murray fog beállni, Taylor helyére Wilson.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Javuló játékot, és győzelmet várok!
GoBrowns!
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hat sracok, igy, h. Darnold nem jatszhat hetfon nem lehet gond. Sajnalom, mert jo lett volna megnezni Baker ellen.

OBJ megadta az alaphangot a meccshez, beszolt GW-nek, miszerint alattomos szerelesekre tanitja a jatekosait.
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0908%2Fr595145_1296x729_16-9.jpg
OBJ: Jets DC Williams teaches 'cheap shots'
Browns receiver Odell Beckham Jr. said Jets defensive coordinator Gregg Williams teaches "cheap shots" and "dirty hits." Beckham said one such play during a preseason game two years ago led to a series of injuries that nearly derailed his career.


Pikans lesz amugy is Freddie miatt, gondolom van egy kis csalodottsag Williamsben, h. nem o lett a HC.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jár még az óra mellé azért egy 1000+ szezon, már ha lesz olyan, aki tud majd neki passzolni. A nagy reménységnek pedig ‘csak Eli-t’ kell túlszárnyalnia, akinek amúgy ez gond nélkül mindig sikerült.
/szvsz ti a tegnap ellenére legalább nem a Miami, és Washington ellen fogtok harcolni az első 5 helyért/
ozibozi
Még 2-3 zacskó és jönni fog Jones, reményeitek szerint olyan szezonnal mint tavaly Baker.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Jár még az óra mellé azért egy 1000+ szezon, már ha lesz olyan, aki tud majd neki passzolni. A nagy reménységnek pedig ‘csak Eli-t’ kell túlszárnyalnia, akinek amúgy ez gond nélkül mindig sikerült.
/szvsz ti a tegnap ellenére legalább nem a Miami, és Washington ellen fogtok harcolni az első 5 helyért/
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
 twitter.com/MasterTes/status/1170774775444189187
Tony Adams
Bírom hogy a kinti meg az itthoni lakáj média is ezen lovagol, amikor lehetne itt másról is beszélni.
P@trik
OBJ mellé ez is benne van a csomagban..😉

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem mintha bármit is számítana de nem a Zeitler helyén játszó Kushon múlott ez a tegnapi nagyszerű teljesítmény, hanem a fal szélein lévő két néger lámán.
Hubbard a világát nem tudta olyan suta volt, a másik oldalon meg Robinson hülye volt, a cseréje megsérült, és egy 3 nappal ezelőtt tradelt guardot zavartunk a helyére. Szenzációs ötlet volt...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A Zeitler-Vernon csere egyre kevésbé érthető
r.baggio
Az sose volt az...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Az a baj, hogy egyre inkább úgy fest, nagyon elkapkodták megint a dolgokat kitchens kinevezésével... nem volt ez annyira indokolt házon belüli váltás, de egy forduló ment még csak le, talán ha a játékosok visszaszállnak a földre, még van keresnivalója a csapatnak az afc-ben

A Zeitler-Vernon csere egyre kevésbé érthető

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
A ti meccseteket néztem első sávban, nekem abszolút annyi jött le, hogy egyrészt az OL tényleg nem jó, a másik viszont az, hogy ez a pofon időben jött, és kellett a csapatnak.
Most tudja Kitchens megmutatni, hogy jó vezetőedző, és össze tudja kapni a csapatot. Talent levelben szerintem abszolút a #1 a Browns idén a csoportban, és az óriási média hype amit kaptatok az ennek köszönhető. Viszont ezt a csapat nem tudta még jól kezelni, szerintem a rengeteg büntetés és fegyelmezetlenség ennek tudható be.
Én azt várom a következő meccsen, hogy alázatos meg fegyelmezett játékot mutattok be, és inkább azt fogjuk látni, amiért a hype-ot kapta a csapat.
tenorx
Ha az OL szar lesz, akkor mindegy a talent.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A ti meccseteket néztem első sávban, nekem abszolút annyi jött le, hogy egyrészt az OL tényleg nem jó, a másik viszont az, hogy ez a pofon időben jött, és kellett a csapatnak.
Most tudja Kitchens megmutatni, hogy jó vezetőedző, és össze tudja kapni a csapatot. Talent levelben szerintem abszolút a #1 a Browns idén a csoportban, és az óriási média hype amit kaptatok az ennek köszönhető. Viszont ezt a csapat nem tudta még jól kezelni, szerintem a rengeteg büntetés és fegyelmezetlenség ennek tudható be.
Én azt várom a következő meccsen, hogy alázatos meg fegyelmezett játékot mutattok be, és inkább azt fogjuk látni, amiért a hype-ot kapta a csapat.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Hello újra itt 😊
Joey Tribbiani
Szevasz Haver, én örülök Neked... 😊 Mi sem voltunk jók, nyertünk, de nem voltunk jók.
Helmut Zimmer
Köszönöm 😊 Legalább Ti nyertetek, bár abban sem volt sok köszönet... Engem nagyon aggaszt a védelem, 43 kapott pont, ilyen még a Hue-érában is egyszer volt talán, vagy egyszer sem.
Vártam egy kis sophomore slumpot Bakertől, mégiscsak van róla elég videó mostmár plusz volt egy egész offseason, h. darabokra szedjék a játékát, de úgy voltam vele, h. ott lesz a D - főleg a brutál DL - és a rosszabb meccsein (mint pl. a tegnapi), majd kihúzzák a sz@rból. Hát ehhez képest a D pont úgy betlizett, mint az O - a kihagyott extra pontról nem is beszélve. A büntik meg??? Cleveland country club, vagy mit csináltunk a TC-ben?

Felejtsük gyorsan el,a Jets ellen prime time lehet javítani.
Joey Tribbiani
Ez a beszéd!
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hello újra itt 😊
Joey Tribbiani
Szevasz Haver, én örülök Neked... 😊 Mi sem voltunk jók, nyertünk, de nem voltunk jók.
Helmut Zimmer
Köszönöm 😊 Legalább Ti nyertetek, bár abban sem volt sok köszönet... Engem nagyon aggaszt a védelem, 43 kapott pont, ilyen még a Hue-érában is egyszer volt talán, vagy egyszer sem.
Vártam egy kis sophomore slumpot Bakertől, mégiscsak van róla elég videó mostmár plusz volt egy egész offseason, h. darabokra szedjék a játékát, de úgy voltam vele, h. ott lesz a D - főleg a brutál DL - és a rosszabb meccsein (mint pl. a tegnapi), majd kihúzzák a sz@rból. Hát ehhez képest a D pont úgy betlizett, mint az O - a kihagyott extra pontról nem is beszélve. A büntik meg??? Cleveland country club, vagy mit csináltunk a TC-ben?

Felejtsük gyorsan el,a Jets ellen prime time lehet javítani.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Nem mintha ezzel valami probléma lenne. Egyébként Rafa Nadal is Richard Mille órában játszik.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/MasterTes/status/1170774775444189187
Tony Adams
Bírom hogy a kinti meg az itthoni lakáj média is ezen lovagol, amikor lehetne itt másról is beszélni.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/MasterTes/status/1170774775444189187
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mayfieldet elvitték meccs után röntgenre, a jobb keze miatt.
Szerencsére negatív lett az eredmény.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Hello újra itt 😊
Joey Tribbiani
Szevasz Haver, én örülök Neked... 😊 Mi sem voltunk jók, nyertünk, de nem voltunk jók.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Lehet itt kendőzni h első meccs meg stb, de elkell ismerni h rommá törtünk a nyomás alatt.
Klasszikust idézzek: Beszakadtunk nagyon keményen....
Nincs a csapatnak OL része vágóhídra küldjük Mayfieldet így. 18 bünti viccnek is rossz, a védelem nem tudott két percet szabályosan játszani.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem ezt vártam, nagyon nem, nem a vereség az ami a legbosszantóbb, hanem az, hogy ez megint elbarnázott meccs, végig olyan érzésem volt mintha ezt már láttam volna. A srácok nem tudom melyik bolygón jártak fejben, de teljes dekoncentráció jellemezte a csapatot, és nagyfokú fegyelmezetlenség, majdnem franchise rekord amennyi büntetést kaptunk. Ha egy izgalmas, minőségi csatában maradunk alul az elfogadható, de ez számomra nagy csalódás volt, nem tudták kezelni a fiúk a nyomást talán. Az Ofallal valamit kezdeni kell, egyértelműen a leggyengébb csapatrész volt. Persze első meccs, nem szabad hosszútávú következtetés levonni, de vereség és vereség közt jelentős a különbség, hosszú évek pesszimizmusa most azt mondatja velem, hogy 8-8-nál jobbra ne számítsunk :/ persze mint mindig, most se legyen igazam, és Go Browns!


http://therealbad31.deviantart.com/