Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

gedam
de legalább nincs kurvák, kokó meg itóka.
több mint 4 éve
gedam 5 700


Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
3 hónappal ezelőtt írtam egy cikk sorozatot top 5 buktató címmel nézzük mi a helyzet 3 forduló után:

1, Fake News, Hype - Kapjuk az ívet rendesen a lakáj médiától ✅
2, Másodéves QB visszaesés - Meg se közelíti a tavalyi formáját ✅
3, Nagy lesz a HC kabát Kitchensre - Iszonyatos playcall ✅
4, A WR túltengő egó - Még nincs baj ❌
5, A fogalmatlan tulajdonos - Még csöndbe van ❌

+ Az OL = krumplis zsák🥔

Azt hiszem van min javítani...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Freddie-nek át KELL adnia a játékhívásokat az OC-nek! Ha úgy sem javul a támadójáték, akkor ez a szezon bizony kuka...
Cymbee
 twitter.com/Jake_Trotter/status/1175967424698572801
r.baggio
Amúgy tényleg ekkora kapitális marha aki behívja az ilyen playt? Mert még 3&9-re azt mondom, hogy ha nem jön be akkor ott a 4.down. Persze már akkor is faszságnak tartanám.
De tényleg bízik abban, hogy bejön? Mondjuk a meglepetés ereje működhetett volna...
Bazzani
Ilyenkor mindig eszembe jut a Ravens legutóbbi sb szezonja, ahol a po egy 4&29 Ray Rice screen passzal lett meg...

Ettől meg baromság volt.
somoskovig
Mi lett volna ott a helyes döntés?
Hosszú passz? Csak 4 falember támadta Flaccot, minden elkapója fullra le volt védekezve, és az összes többi Chargers védő kb. 30 yarddal hátrébb volt. Sima futás?
Komolyan kérdem, ha te ott playcallerként ilyen helyzdetbe kerülsz, mi az a döntés, ami kimeneteltől függetlenül a legjobb esélyt kínálja a sikerre. (A legjobbat, nem olyat, ami jó, lehet a legjobb elérhető esély 5 vagy 8 százalék volt maximum, de melyik hívással?)

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dorsey megtette az ő részét, szerintem gyorsan röpülni fog a stáb ha nem lesz eredmény.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Kicsit olyan volt ez a meccs, mintha anno egy Baumgartnert beültettek volna egy Ferrariba, de ő pont hozza a szokásos ‘végig megyek a pályán, de minek’ versenyt. Lehet ott is nagy a kabát a vezetőkre. Van még egy hónap kb hogy ez ki tisztuljon.
több mint 4 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Ravens ellen nem hiszem hogy nagy csata lesz(pedig szeretném), mindenki teheti a Ravenst pénzzel.
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Látatlan elfogadtam volna egy ilyen vereséget, de az utolsó 4 play az inkább dühítő volt mint biztató...

Baker a tavalyihoz képest nagyon sokáig dajkálja a lasztit, amit nem csak emögött az OL mögött öngyilkosság megcsinálni, senki nem tudná eddig megvédeni. Ráadásul mintha a tavalyi pontosságából is veszített volna, hiányolom azokat a szemtelen nagyon kis helyre beküldött bogyóit amiket láttunk tavaly. Hogy a visszaesés az OL miatt van vagy mert lassan olvassa a def-et, nem tudom de biztos összefügg a kettő.

A Ravens ellen nagyon össze kell kapni magunkat, mert nagy csata lesz.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
20 ponton tartottuk a Rams O-t es a vegen ott volt a lehetoseg az egyenlitesre. Meccs elott ezt alairtam volna, de a 4&9 es foleg az utolso 4 call nagyon felidegesitett. Miert kell 4szer zsinorban passzolni 4 yardrol, 3 idokeressel amikor Chubbnak vegre jol megy es a 100 yardot karcolja? Egy futast talan be lehetne probalni, hatha betolja az OL...

Azert ne temessuk 3 meccs utan Kitchenst, varhato volt, h. rookie HC-vel belefutunk ilyenekbe, persze jo lenne ha a szezon nem menne el teljesen 4 jateknap utan. A Ravenst utni kell, nincs mese.
Joey Tribbiani
Megint túl optimista vagy 😀 úgy terveztem megnézem az ismétlést ma, de az általatok írtak után inkább találok magamnak valami jobb progromat 😊
Bad 31
Azert nezd meg szerintem, annyira nem volt rossz, megiscsak a tavalyi Super Bowl dontos volt az ellenfel. Kitchensnek kicsit vissza kene terni az alapokhoz, ertem en, h. szereti a melysegi passzokat es ki akarja hasznalni, h. OBJ megnyujtja a palyat, de ehhez egyszeruen nincs meg a fal iden, nem veletlen mozog ki a zsebbol Baker kvazi minden masodik playben, amire kifejlodnek a routeok mar ossze is omlott a zseb.

Dorsey sara, h. a TE posztot elhanyagoltuk, Njoku alabpol nagy csalodas eddig, de mogotte meg vegkepp nincs senki - igy, h. kiesett, kvazi nincs biztonsagi celpont, max. Landry. Es bizony Duke is jol jonne 3rd downoknal, nagyon konnyeden mondtunk le rola.
Joey Tribbiani
Csak szomorú, hogy mi a fotelből látjuk azt, hogy átkéne állni kicsit egy egyszerűbb, rövidebb játékos playcallingra, Kitchens meg nem látja, vagy nem akarja... Duke szerintem is nagyon hiányzik, ő kiváló lenne az ilyen játékokhoz.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Van egy Porsche kaliberű keretünk és egy dinnyés zsiguli szinten használjuk.
P@trik
Azzal lehet f*szán kilinccsel előre közlekedni. 😊

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van egy Porsche kaliberű keretünk és egy dinnyés zsiguli szinten használjuk.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 101
20 ponton tartottuk a Rams O-t es a vegen ott volt a lehetoseg az egyenlitesre. Meccs elott ezt alairtam volna, de a 4&9 es foleg az utolso 4 call nagyon felidegesitett. Miert kell 4szer zsinorban passzolni 4 yardrol, 3 idokeressel amikor Chubbnak vegre jol megy es a 100 yardot karcolja? Egy futast talan be lehetne probalni, hatha betolja az OL...

Azert ne temessuk 3 meccs utan Kitchenst, varhato volt, h. rookie HC-vel belefutunk ilyenekbe, persze jo lenne ha a szezon nem menne el teljesen 4 jateknap utan. A Ravenst utni kell, nincs mese.
Joey Tribbiani
Mi is így vagyunk a Browns-sal. Jó meccs lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
20 ponton tartottuk a Rams O-t es a vegen ott volt a lehetoseg az egyenlitesre. Meccs elott ezt alairtam volna, de a 4&9 es foleg az utolso 4 call nagyon felidegesitett. Miert kell 4szer zsinorban passzolni 4 yardrol, 3 idokeressel amikor Chubbnak vegre jol megy es a 100 yardot karcolja? Egy futast talan be lehetne probalni, hatha betolja az OL...

Azert ne temessuk 3 meccs utan Kitchenst, varhato volt, h. rookie HC-vel belefutunk ilyenekbe, persze jo lenne ha a szezon nem menne el teljesen 4 jateknap utan. A Ravenst utni kell, nincs mese.
Joey Tribbiani
Megint túl optimista vagy 😀 úgy terveztem megnézem az ismétlést ma, de az általatok írtak után inkább találok magamnak valami jobb progromat 😊
Bad 31
Azert nezd meg szerintem, annyira nem volt rossz, megiscsak a tavalyi Super Bowl dontos volt az ellenfel. Kitchensnek kicsit vissza kene terni az alapokhoz, ertem en, h. szereti a melysegi passzokat es ki akarja hasznalni, h. OBJ megnyujtja a palyat, de ehhez egyszeruen nincs meg a fal iden, nem veletlen mozog ki a zsebbol Baker kvazi minden masodik playben, amire kifejlodnek a routeok mar ossze is omlott a zseb.

Dorsey sara, h. a TE posztot elhanyagoltuk, Njoku alabpol nagy csalodas eddig, de mogotte meg vegkepp nincs senki - igy, h. kiesett, kvazi nincs biztonsagi celpont, max. Landry. Es bizony Duke is jol jonne 3rd downoknal, nagyon konnyeden mondtunk le rola.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
20 ponton tartottuk a Rams O-t es a vegen ott volt a lehetoseg az egyenlitesre. Meccs elott ezt alairtam volna, de a 4&9 es foleg az utolso 4 call nagyon felidegesitett. Miert kell 4szer zsinorban passzolni 4 yardrol, 3 idokeressel amikor Chubbnak vegre jol megy es a 100 yardot karcolja? Egy futast talan be lehetne probalni, hatha betolja az OL...

Azert ne temessuk 3 meccs utan Kitchenst, varhato volt, h. rookie HC-vel belefutunk ilyenekbe, persze jo lenne ha a szezon nem menne el teljesen 4 jateknap utan. A Ravenst utni kell, nincs mese.
Joey Tribbiani
Megint túl optimista vagy 😀 úgy terveztem megnézem az ismétlést ma, de az általatok írtak után inkább találok magamnak valami jobb progromat 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
gedam 5 700
mayfieldről mi a vélemény? olvastam egy twittert, ami nagyon találó, hogy ő a józan johnny manziel.
ez csak egy megérzés, de látjátok rajta az elhivatottságot? mer én azt látom, hogy a munkát le akarja spórolni.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Freddie-nek át KELL adnia a játékhívásokat az OC-nek! Ha úgy sem javul a támadójáték, akkor ez a szezon bizony kuka...
Cymbee
 twitter.com/Jake_Trotter/status/1175967424698572801
r.baggio
Amúgy tényleg ekkora kapitális marha aki behívja az ilyen playt? Mert még 3&9-re azt mondom, hogy ha nem jön be akkor ott a 4.down. Persze már akkor is faszságnak tartanám.
De tényleg bízik abban, hogy bejön? Mondjuk a meglepetés ereje működhetett volna...
Bazzani
Ilyenkor mindig eszembe jut a Ravens legutóbbi sb szezonja, ahol a po egy 4&29 Ray Rice screen passzal lett meg...

Ettől meg baromság volt.
somoskovig
Egy az ezerből.
Te sem ezt hívtad volna gondolom.
Bazzani
Persze, azért is írtam, hogy baromság volt szerintem is. Attól, hogy nagyon sok lehetőség közül egyszer 7-es és 2-es lapokkal a kezedben nyersz egy all-int, még nem jó ötlet megpróbálni. 😊

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Freddie-nek át KELL adnia a játékhívásokat az OC-nek! Ha úgy sem javul a támadójáték, akkor ez a szezon bizony kuka...
Cymbee
 twitter.com/Jake_Trotter/status/1175967424698572801
r.baggio
Amúgy tényleg ekkora kapitális marha aki behívja az ilyen playt? Mert még 3&9-re azt mondom, hogy ha nem jön be akkor ott a 4.down. Persze már akkor is faszságnak tartanám.
De tényleg bízik abban, hogy bejön? Mondjuk a meglepetés ereje működhetett volna...
Bazzani
Ilyenkor mindig eszembe jut a Ravens legutóbbi sb szezonja, ahol a po egy 4&29 Ray Rice screen passzal lett meg...

Ettől meg baromság volt.
somoskovig
Egy az ezerből.
Te sem ezt hívtad volna gondolom.

több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Üdv a klubban, ahogy olvasom itt, nálatok is karcol az edzői stáb.

Steelers fan
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
20 ponton tartottuk a Rams O-t es a vegen ott volt a lehetoseg az egyenlitesre. Meccs elott ezt alairtam volna, de a 4&9 es foleg az utolso 4 call nagyon felidegesitett. Miert kell 4szer zsinorban passzolni 4 yardrol, 3 idokeressel amikor Chubbnak vegre jol megy es a 100 yardot karcolja? Egy futast talan be lehetne probalni, hatha betolja az OL...

Azert ne temessuk 3 meccs utan Kitchenst, varhato volt, h. rookie HC-vel belefutunk ilyenekbe, persze jo lenne ha a szezon nem menne el teljesen 4 jateknap utan. A Ravenst utni kell, nincs mese.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Freddie-nek át KELL adnia a játékhívásokat az OC-nek! Ha úgy sem javul a támadójáték, akkor ez a szezon bizony kuka...
Cymbee
 twitter.com/Jake_Trotter/status/1175967424698572801
r.baggio
Amúgy tényleg ekkora kapitális marha aki behívja az ilyen playt? Mert még 3&9-re azt mondom, hogy ha nem jön be akkor ott a 4.down. Persze már akkor is faszságnak tartanám.
De tényleg bízik abban, hogy bejön? Mondjuk a meglepetés ereje működhetett volna...
Bazzani
Ilyenkor mindig eszembe jut a Ravens legutóbbi sb szezonja, ahol a po egy 4&29 Ray Rice screen passzal lett meg...

Ettől meg baromság volt.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Freddie-nek át KELL adnia a játékhívásokat az OC-nek! Ha úgy sem javul a támadójáték, akkor ez a szezon bizony kuka...
Cymbee
 twitter.com/Jake_Trotter/status/1175967424698572801
r.baggio
Amúgy tényleg ekkora kapitális marha aki behívja az ilyen playt? Mert még 3&9-re azt mondom, hogy ha nem jön be akkor ott a 4.down. Persze már akkor is faszságnak tartanám.
De tényleg bízik abban, hogy bejön? Mondjuk a meglepetés ereje működhetett volna...

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Freddie-nek át KELL adnia a játékhívásokat az OC-nek! Ha úgy sem javul a támadójáték, akkor ez a szezon bizony kuka...
Cymbee
 twitter.com/Jake_Trotter/status/1175967424698572801


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Asszem most kellene inget-gatyát odaadni Trent Williamsert.
somoskovig
Szerintem meg Tunsilt kell elhozni Houstonbol.
Stez
Szerintem BoB eszéből kitelik, hogy egy 1.körért vihető. 😊

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszem most kellene inget-gatyát odaadni Trent Williamsert.
somoskovig
Szerintem meg Tunsilt kell elhozni Houstonbol.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Asszem most kellene inget-gatyát odaadni Trent Williamsert.