Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Baker totál lelketlen, semmi tűz nincs benne. Azt se tudja hanyadikán van elseje.
Megnősült és elvette a bula az erejét vagy én nem tudom de siralmas.
Kitchens - Baker duo? Valami itt nagyon sántít, semmi köze nincs a tavalyi játékhoz.

(Továbbra is csak összeesküvés elméletnek tartják amit az öreg rozmár Wylie mondott, de hétről hétre egyre jobban igazolódik)
P@trik
Azert ez igy nagyon eros... ugyan en csak a highlightot lattam de igy is lejott, hogy a problema az pl hogy egy 2man rushnal osszedol a fal

7:41

Probalj meg igy valakit megjatszani.

Vagy mondjuk Callaway TD dropja.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elne kezdjünk itt mentegetőzni hogy erős csapat a 9ers meg veretlen stb, ezek csak lelki sebtapaszok...
Colts is megverte a kansast, totál leszarták hogy erős vagy nem, megruházták őket és kész a győzelem a lényeg.

Konyhás Frédinél tökéleseten jön eddig az a jóslat hogy nagy lesz a HC kabát rá.
Nem az első olyan csapat vagyunk a ligába ahol nincs fal, máshol még is képesek áthidalni, mi nem.

Másfelől ha meg nem hajlandó belátni hogy szar a playbook és hülye a playcallhoz akkor vége a szezonnak.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Baker totál lelketlen, semmi tűz nincs benne. Azt se tudja hanyadikán van elseje.
Megnősült és elvette a bula az erejét vagy én nem tudom de siralmas.
Kitchens - Baker duo? Valami itt nagyon sántít, semmi köze nincs a tavalyi játékhoz.

(Továbbra is csak összeesküvés elméletnek tartják amit az öreg rozmár Wylie mondott, de hétről hétre egyre jobban igazolódik)
P@trik
Nem feltétlen gondolom így, az is lehet a háttérben, hogy tavaly kvázi az esélytelenek nyugalmával léptek pályára. Idén viszont nagy a nyomás, és nekem úgy tűnik, hogy Kitchens nem tud alkalmazkodni, és a játékos keret jelenlegi erőségeihez szabni a gameplant.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kilehetne védeni a szar OL-t gyors passzokkal, de Beckham és Landry továbbra is a 20+yardos routokat futotta. OC hiba.
Meg az hogy ennyire elhanyagolták az OL-t az offseasonban, hozzák a skillplayereket a sztárokaz, de nemtudják őket megjátszani akkor ez van.
braxa88
Zeitlert leszámítva ez a tavalyi OL, Dorsey sem számított ekkora visszaesésre. Az a Greedy 2.körös pick luxusnak tűnik így utólag, ott lehetett volna OL-t turbózni. Valszeg abból indultunk ki, h. Robinson LT alapanyag, de nem az. Ehhez hozzá jön a top5 RG - > bottom 5 RG visszaesés Zeitler vs. Kush összevetésben és máris kész a lyukas sajt.

Jövőre mindenképp hozzá kell nyúlni a falhoz, Robinson és Tretter is UFA lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Baker totál lelketlen, semmi tűz nincs benne. Azt se tudja hanyadikán van elseje.
Megnősült és elvette a bula az erejét vagy én nem tudom de siralmas.
Kitchens - Baker duo? Valami itt nagyon sántít, semmi köze nincs a tavalyi játékhoz.

(Továbbra is csak összeesküvés elméletnek tartják amit az öreg rozmár Wylie mondott, de hétről hétre egyre jobban igazolódik)
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Még jó, h. az már fel sem merül, h. élőben nézzek egy éjjeli meccset... Itt soha nem lesz semmi, ha QB van (van...?), OL nincs, passz rush van, run D nincs, etc. Örök körforgás, de van pár franchise ahol soha nem áll össze, mert türelmetlen a tulaj, rosszul választ HC-t... Seahawks ellen utolsó esély, de így az is sima lesz.
Joey Tribbiani
Na igen, gondolkoztam, hogy nem nézem meg az eredményt, hogy végig izguljam az ismétlést, de a kis ördög azt súgta, hogy nem érdemes várni rá. Amúgy hiányosságai ellenére, ezzel a kerettel a mutatott játék egyértelműen az edzői stáb kvalitásairól árulkodik, nem a mérleg a gond, hanem, hogy kb a Ravens meccset leszámítva megint alig hasonlítunk nfl csapatra.
Bad 31
Kilehetne védeni a szar OL-t gyors passzokkal, de Beckham és Landry továbbra is a 20+yardos routokat futotta. OC hiba.
Meg az hogy ennyire elhanyagolták az OL-t az offseasonban, hozzák a skillplayereket a sztárokaz, de nemtudják őket megjátszani akkor ez van.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Még jó, h. az már fel sem merül, h. élőben nézzek egy éjjeli meccset... Itt soha nem lesz semmi, ha QB van (van...?), OL nincs, passz rush van, run D nincs, etc. Örök körforgás, de van pár franchise ahol soha nem áll össze, mert türelmetlen a tulaj, rosszul választ HC-t... Seahawks ellen utolsó esély, de így az is sima lesz.
Joey Tribbiani
Na igen, gondolkoztam, hogy nem nézem meg az eredményt, hogy végig izguljam az ismétlést, de a kis ördög azt súgta, hogy nem érdemes várni rá. Amúgy hiányosságai ellenére, ezzel a kerettel a mutatott játék egyértelműen az edzői stáb kvalitásairól árulkodik, nem a mérleg a gond, hanem, hogy kb a Ravens meccset leszámítva megint alig hasonlítunk nfl csapatra.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Még jó, h. az már fel sem merül, h. élőben nézzek egy éjjeli meccset... Itt soha nem lesz semmi, ha QB van (van...?), OL nincs, passz rush van, run D nincs, etc. Örök körforgás, de van pár franchise ahol soha nem áll össze, mert türelmetlen a tulaj, rosszul választ HC-t... Seahawks ellen utolsó esély, de így az is sima lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Callaway merre volt meccs közben? endzone drop amiből int (kb meccs itt el is dőlt), OBJ reversenél rossz irányba fut, false start, nem tudja a helyét...
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Értékelhetetlen a mutatott játék, felmosták a padlót velünk.
P@trik
Most néztem meg az összefoglalót, azt hiszem az ismétlést kihagyom. Ha ezt élőben néztem volna az első öt perc után kinyomom 😕 még a highlite-ot se tudtam végignézni. Baker játéka idén kb Kizeri magasságokba van idén, de én Kitchensnél kopogtatnék leginkább a problémával, egyre inkább úgy érzem, hogy ez a vezetőedzői feladatkör túl nagy falat neki.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Értékelhetetlen a mutatott játék, felmosták a padlót velünk.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nagy meccs lesz ma, tenyleg megerdemli a Monday Nightot ez a parositas. Sajna nyert a Ravens, ugyhogy nekunk is lepni kell ha nem akarunk lemaradni.

Jo hir, h. a komplett WR sor egeszseges es jatszhat, Landry meguszta az agyrazkodast, Higgins es Callaway is visszaterhetnek, szoval szo szerint lesz mibol foznie Bakernek. Mar ha megvedi a fal, a 9ers DL legalabb olyan eros, mint a mienk, sack fesztival lehet mindket oldalon (a SF kezdo LT-je egy 6. koros rookie, sok sikert Garrett ellen). Gyorsan kell szabadulni a labdatol, ebben nagy segitseg lehet Hollywood Higgins, bar a slotban a nekunk is ismeros KWaun Williams-szel kell farkasszemet neznie, aki meg mindig faszan tolja, nem lesz egyszeru.
A Sherman - OBJ parositas sem rossz, remelem megusszuk ejection nelkul 😀

Ward es Greedy out, lehet csak a bye utan terhetnek vissza, Burnett viszont jatszhat, kerdes leultessuk-e Whiteheadet a mult heti kimagaslo teljesitmenye utan?

Hajra!
Joey Tribbiani
A K’Waun részen felröhögtem, bocs. 😅 Skule meg nem 1v1-ben lesz. Vagy futunk sokat, Shanny-baj volt ideje összerakni a gameplant. Sérülésmentes meccset!
petey
Én spec. nem értettem miért engedtük el (vágtuk ki), UDFA-ként teljesen korrekt 3. számú CB volt, spec. teamben is jól tolta. Azt olvastam (PFF), h. nálatok is jó idén.

"K'Waun Williams has allowed a passer rating of 47.6 in the slot through three games. That's the lowest rating allowed in the slot this season among corners with at least 50 snaps in slot coverage."

Ha Skule nem 1v1 akkor az megnyitja az utat Vernon (és középen Ogunjobi) előtt, nyami 😀

Jó lesz ez, a mi OL-ünk is a seggén fogja venni a levegőt, remélem mindkét QB egyben jön le a pályáról...
Joey Tribbiani
nem tudom, én jobban fosnék egy Bosa, Armstead, Buckner, Thomas DL-től, plusz a LB-k 😊
de amúgy futni fogunk, jelenleg azt hiszem 11-ek futásban, meccsenként 38 kísérlettel. ti nem álltok valami fényesen run D-ben, nem? egy 5. körös rookie LB-vel, nyami 😀

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nagy meccs lesz ma, tenyleg megerdemli a Monday Nightot ez a parositas. Sajna nyert a Ravens, ugyhogy nekunk is lepni kell ha nem akarunk lemaradni.

Jo hir, h. a komplett WR sor egeszseges es jatszhat, Landry meguszta az agyrazkodast, Higgins es Callaway is visszaterhetnek, szoval szo szerint lesz mibol foznie Bakernek. Mar ha megvedi a fal, a 9ers DL legalabb olyan eros, mint a mienk, sack fesztival lehet mindket oldalon (a SF kezdo LT-je egy 6. koros rookie, sok sikert Garrett ellen). Gyorsan kell szabadulni a labdatol, ebben nagy segitseg lehet Hollywood Higgins, bar a slotban a nekunk is ismeros KWaun Williams-szel kell farkasszemet neznie, aki meg mindig faszan tolja, nem lesz egyszeru.
A Sherman - OBJ parositas sem rossz, remelem megusszuk ejection nelkul 😀

Ward es Greedy out, lehet csak a bye utan terhetnek vissza, Burnett viszont jatszhat, kerdes leultessuk-e Whiteheadet a mult heti kimagaslo teljesitmenye utan?

Hajra!
Joey Tribbiani
A K’Waun részen felröhögtem, bocs. 😅 Skule meg nem 1v1-ben lesz. Vagy futunk sokat, Shanny-baj volt ideje összerakni a gameplant. Sérülésmentes meccset!
petey
Én spec. nem értettem miért engedtük el (vágtuk ki), UDFA-ként teljesen korrekt 3. számú CB volt, spec. teamben is jól tolta. Azt olvastam (PFF), h. nálatok is jó idén.

"K'Waun Williams has allowed a passer rating of 47.6 in the slot through three games. That's the lowest rating allowed in the slot this season among corners with at least 50 snaps in slot coverage."

Ha Skule nem 1v1 akkor az megnyitja az utat Vernon (és középen Ogunjobi) előtt, nyami 😀

Jó lesz ez, a mi OL-ünk is a seggén fogja venni a levegőt, remélem mindkét QB egyben jön le a pályáról...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nagy meccs lesz ma, tenyleg megerdemli a Monday Nightot ez a parositas. Sajna nyert a Ravens, ugyhogy nekunk is lepni kell ha nem akarunk lemaradni.

Jo hir, h. a komplett WR sor egeszseges es jatszhat, Landry meguszta az agyrazkodast, Higgins es Callaway is visszaterhetnek, szoval szo szerint lesz mibol foznie Bakernek. Mar ha megvedi a fal, a 9ers DL legalabb olyan eros, mint a mienk, sack fesztival lehet mindket oldalon (a SF kezdo LT-je egy 6. koros rookie, sok sikert Garrett ellen). Gyorsan kell szabadulni a labdatol, ebben nagy segitseg lehet Hollywood Higgins, bar a slotban a nekunk is ismeros KWaun Williams-szel kell farkasszemet neznie, aki meg mindig faszan tolja, nem lesz egyszeru.
A Sherman - OBJ parositas sem rossz, remelem megusszuk ejection nelkul 😀

Ward es Greedy out, lehet csak a bye utan terhetnek vissza, Burnett viszont jatszhat, kerdes leultessuk-e Whiteheadet a mult heti kimagaslo teljesitmenye utan?

Hajra!
Joey Tribbiani
A K’Waun részen felröhögtem, bocs. 😅 Skule meg nem 1v1-ben lesz. Vagy futunk sokat, Shanny-baj volt ideje összerakni a gameplant. Sérülésmentes meccset!

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én félek a Frisco DL-től, szarrá van boostolva első körös vadállattal, az OL-nek és Mayfieldnek kemény estéje lesz.
Védelmünket nem féltem, O lesz a nagy kérdés megint.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nagy meccs lesz ma, tenyleg megerdemli a Monday Nightot ez a parositas. Sajna nyert a Ravens, ugyhogy nekunk is lepni kell ha nem akarunk lemaradni.

Jo hir, h. a komplett WR sor egeszseges es jatszhat, Landry meguszta az agyrazkodast, Higgins es Callaway is visszaterhetnek, szoval szo szerint lesz mibol foznie Bakernek. Mar ha megvedi a fal, a 9ers DL legalabb olyan eros, mint a mienk, sack fesztival lehet mindket oldalon (a SF kezdo LT-je egy 6. koros rookie, sok sikert Garrett ellen). Gyorsan kell szabadulni a labdatol, ebben nagy segitseg lehet Hollywood Higgins, bar a slotban a nekunk is ismeros KWaun Williams-szel kell farkasszemet neznie, aki meg mindig faszan tolja, nem lesz egyszeru.
A Sherman - OBJ parositas sem rossz, remelem megusszuk ejection nelkul 😀

Ward es Greedy out, lehet csak a bye utan terhetnek vissza, Burnett viszont jatszhat, kerdes leultessuk-e Whiteheadet a mult heti kimagaslo teljesitmenye utan?

Hajra!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A Skót Kalapács lett a hónap AFC spec team játékosa! 🔨
20 puntból 11-et rúgott a 20-as környékére.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Chubb lett a het AFC tamadoja -> yeah.
Landry agyrazkodas protokollban, lehet kihagyja a hetfoi meccset -> meh.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hatpontos meccs volt, nagyon-nagyon kellett a győzelem, végre elindulhat valami
r.baggio
65 pontos meccs volt

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Csodalatos, hogy ti allandoan felszopjatok magatokat ellenünk... De akkor mar aVasast is legyszi, oda vissza. Grat a tegnapihoz, egy pillanatig sem volt kérdés, bar egy kis izgalmat hagyhattatok volna a végére.
LeviPoki
Ti nem ezt csináljátok velünk? 😀 Nyugi, jelen állapot szerint be fogunk csokkantani ellenük (is).

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Csodalatos, hogy ti allandoan felszopjatok magatokat ellenünk... De akkor mar aVasast is legyszi, oda vissza. Grat a tegnapihoz, egy pillanatig sem volt kérdés, bar egy kis izgalmat hagyhattatok volna a végére.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Grat, hat ez bantoan sima volt, nem volt kerdes ki a jobb csapat tegnap.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kicsit olyan érzésem volt a meccsen mintha Konyhás Frédi rájött hogy szar a playbook.
Benyúlt az öreg a szekrénybe és leporolta a tavalyit. Chubb fusson, középső passzok Landrynek, TE játék.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nekem az egész meccsen az tetszett a legjobban hogy nem OBJ építettük a gameplant hanem tudatosan arra hogy elhuzza az embereket, így a többi elkapónk főleg Landry és a Seals-Jones élni tudott a lehetőségekkel. Azt se tudom mikor láttam utoljára ilyen jó TE játékokat talán még Jordan Cameron breakout szezonjában. Külön meg kell említeni OBJ aki úgy nézz ki elfogadta a helyzetet és félrerakva az egot beállt a sorba és csinálta a feladatát.
Ja és ne felejtsük el az OL ma kitettek magunkért.

Nem szabad elszállni, helyén kell kezelni a dolgokat jövőhéten újra primetime mérkőzés a 49ers ellen, ezt a lendületet meg kell tartani 😊

Browns!
zsutu
Jól verjétek el őket jövő héten pls.
Gratulálok a mai W-hez
több mint 4 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Nekem az egész meccsen az tetszett a legjobban hogy nem OBJ építettük a gameplant hanem tudatosan arra hogy elhuzza az embereket, így a többi elkapónk főleg Landry és a Seals-Jones élni tudott a lehetőségekkel. Azt se tudom mikor láttam utoljára ilyen jó TE játékokat talán még Jordan Cameron breakout szezonjában. Külön meg kell említeni OBJ aki úgy nézz ki elfogadta a helyzetet és félrerakva az egot beállt a sorba és csinálta a feladatát.
Ja és ne felejtsük el az OL ma kitettek magunkért.

Nem szabad elszállni, helyén kell kezelni a dolgokat jövőhéten újra primetime mérkőzés a 49ers ellen, ezt a lendületet meg kell tartani 😊

Browns!