Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Corbett roster helyére DT Eli Ankou érkezett a Jax PS-ből.
P@trik
Amit tudni kell róla.
 twitter.com/Demetrius82/status/1186745429159038976
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Corbett roster helyére DT Eli Ankou érkezett a Jax PS-ből.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Erősödnek a pletykák, h. megpróbáljuk megszerezni Trent Williamset. A Redskins nyilván nagyot akar kaszálni (1. körös + játékos) , de biztos egy a következő szezont 32 évesen kezdő LT-re van szükségünk?

Ez a csapat jelenleg nem egy bal oldali tackle-re van a PO-tól, én egy 3. vagy max. egy második körösnél többet nem adnék.
Big Joe 33 évesen érezte úgy, h. elég a gyűrődésből, TW is simán visszavonulhat pár szezon múlva. Remélem Dorsey nem herdálja el a pickeket.
Joey Tribbiani
Első kört semmiképpen nem adnék érte, viszont az érkezésének örülnék, kíváncsi lennék mennyire tudná stabilizálni a falat, illetve, hogy Mayfield jobban bizna e a védelmében.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Erősödnek a pletykák, h. megpróbáljuk megszerezni Trent Williamset. A Redskins nyilván nagyot akar kaszálni (1. körös + játékos) , de biztos egy a következő szezont 32 évesen kezdő LT-re van szükségünk?

Ez a csapat jelenleg nem egy bal oldali tackle-re van a PO-tól, én egy 3. vagy max. egy második körösnél többet nem adnék.
Big Joe 33 évesen érezte úgy, h. elég a gyűrődésből, TW is simán visszavonulhat pár szezon múlva. Remélem Dorsey nem herdálja el a pickeket.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Liga elit falba nem fért be...
P@trik
Olvastam róla, hogy az egyik legrosszabb játékos volt akit valaha a top50-ben draftoltunk, persze jogos a kérdés, hogy akkor a Rams mit lát benne.
Bad 31
Wylie és Campen sem tudott érdemileg kezdeni semmit vele, szal eléggé bust szagú az tény.
Majd a Ramsnél kiderül mit alkot.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Liga elit falba nem fért be...
P@trik
Olvastam róla, hogy az egyik legrosszabb játékos volt akit valaha a top50-ben draftoltunk, persze jogos a kérdés, hogy akkor a Rams mit lát benne.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Liga elit falba nem fért be...

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Corbett tradelve Ramshez.
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Talán jót tesz majd a pihenő hét, titkon reménykedek azért abban, hogy átszakad a gát, és valahogy összecsiszolódik a csapat, azért ez a csoport behúzható ha kicsit megemberelik magukat a fiúk.
Bad 31
Nagyon remélem, hogy Dorsey a pihenő hét alatt berendel az irodájába egy pár edző arcot egy kis elbeszélgetésre, mert a támadó oldalon amit művelünk az szégyen, főleg ezzel a kerettel. A vizicsirkék ellen én nagyon bizakodtam, hogy meg lesz a W, de elbaltáztuk... és természetesen megint egy int az endzoneban mint a múlt héten (na jó a múlt héten csak rögtön előtte volt...) na meg az az int a végén... mondjuk nem is érdemeltük meg a fordítást.

Összességében a 7-9 jobban kinéz mint a 10-6, csak próbáltam összeszedni a minimumot és a maximumot.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 4 éve
gedam 5 702
nem tudom, sztem csak akkor vagytok meccsben, ha chubb nagy játékot csinál vagy a védelmetek extra rövid pályát csinál az o-nak. én azt nem látom, hogy baker és az o alkalmas lenne egy “hagyományos”, hosszú drive-ot a pályán végigvinni 8-10 passzal, 8-10 futással. és a labdabirtoklás a végén kihatással van a védelemre is, a negyedik negyedre le fog olvadni így a d mindig.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A jövő héten bye week, legalább tuti nem kapunk ki, lesz idő a sebeket nyalogatni és remélhetőleg valami nyerőt húzni a szezon folytatására ami így néz ki:
-bye week
-Pats, több mint valszeg bukó, 2-5
-Denver, ezt be kellene húzni, bár nehéz lesz, a hétvégén elszabadult a ménes, de meg lesz 3-5
-Bills, jó szezonjuk van, még elvernek minket, 3-6
-Steelers, az idei vasas ellen kötelező hozni, 4-6
-Dolphins, ha ezt nem nyerjük meg... 5-6
-Steelers megint, nyerni fogunk. 6-6
-Bengals talán a csoport leggyengébb csapata az idén, 7-6
-Cardinals, legalább egy csapat legyen meg az nfc west ből, 8-6
-Ravens itthon, semmi esetre sem veszíthetünk, 9-6
-Bengals idegenben, a csoport elsőség a tét és a PO, 10-6

Ebben reménykedem, de pl a Cards feljavulhat, és a Ravensnek is van esélye nálunk, vagy a Denver is meglephet minket szóval 7-9 talán jobban néz ki év végére, de a lényeg, hogy a csoportot nyerjük meg és ezek a meccsek még csak most jönnek. Mondjuk kérdés, hogy ha össze is jönne a PO ott mire mennénk, mert eddig az összes erősebbnek mondott csapat eltángált minket (kivéve a Ravens, de az meglepi volt)
Csiriba
Ehhez elég nagy formajavulásra lenne szükség, a Dolphins meg a Bengalstól egy amit én biztosra veszek, de a Steelers oda vissza tuti felejtős, az összes többi meccsen pedig nem magunkat tartom esélyesnek, ettől függetlenül talán behúzhatunk egyet egyet, én 7-9-nél jobb mérlegre nem számítok. A tegnapi meccsett hang nélkül és csak fél szemmel néztem - a párom nézte a TV-t 😀 - sokat nem tudok hozzáfűzni, alapvetően nem olyan rossz eredmény ez, mármint egy Seahawkstól bevállalható egy vereség, csak megint ott voltunk a kapujában a győzelemnek amin megint nem sikerült belépni, sok volt az egyéni hiba, Hilliard meg szépen belepottyantotta a Seahawks kezébe az esélyünket a fordításra. Talán jót tesz majd a pihenő hét, titkon reménykedek azért abban, hogy átszakad a gát, és valahogy összecsiszolódik a csapat, azért ez a csoport behúzható ha kicsit megemberelik magukat a fiúk.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A jövő héten bye week, legalább tuti nem kapunk ki, lesz idő a sebeket nyalogatni és remélhetőleg valami nyerőt húzni a szezon folytatására ami így néz ki:
-bye week
-Pats, több mint valszeg bukó, 2-5
-Denver, ezt be kellene húzni, bár nehéz lesz, a hétvégén elszabadult a ménes, de meg lesz 3-5
-Bills, jó szezonjuk van, még elvernek minket, 3-6
-Steelers, az idei vasas ellen kötelező hozni, 4-6
-Dolphins, ha ezt nem nyerjük meg... 5-6
-Steelers megint, nyerni fogunk. 6-6
-Bengals talán a csoport leggyengébb csapata az idén, 7-6
-Cardinals, legalább egy csapat legyen meg az nfc west ből, 8-6
-Ravens itthon, semmi esetre sem veszíthetünk, 9-6
-Bengals idegenben, a csoport elsőség a tét és a PO, 10-6

Ebben reménykedem, de pl a Cards feljavulhat, és a Ravensnek is van esélye nálunk, vagy a Denver is meglephet minket szóval 7-9 talán jobban néz ki év végére, de a lényeg, hogy a csoportot nyerjük meg és ezek a meccsek még csak most jönnek. Mondjuk kérdés, hogy ha össze is jönne a PO ott mire mennénk, mert eddig az összes erősebbnek mondott csapat eltángált minket (kivéve a Ravens, de az meglepi volt)
Csiriba
Pats meccset kb kár lejátszani, Denver addigra összerakja Fangio, ravenst nem fogjuk odavissza.
A vasas 3. számú QB-val, minusz AB és minusz Bellel áll úgy mint mi. Arról nem beszélve hogy évek óta mumus nekünk.
Ez a keret egy jó keret, de amit kihozunk belőle attól a gyomrom kifordul....
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
A jövő héten bye week, legalább tuti nem kapunk ki, lesz idő a sebeket nyalogatni és remélhetőleg valami nyerőt húzni a szezon folytatására ami így néz ki:
-bye week
-Pats, több mint valszeg bukó, 2-5
-Denver, ezt be kellene húzni, bár nehéz lesz, a hétvégén elszabadult a ménes, de meg lesz 3-5
-Bills, jó szezonjuk van, még elvernek minket, 3-6
-Steelers, az idei vasas ellen kötelező hozni, 4-6
-Dolphins, ha ezt nem nyerjük meg... 5-6
-Steelers megint, nyerni fogunk. 6-6
-Bengals talán a csoport leggyengébb csapata az idén, 7-6
-Cardinals, legalább egy csapat legyen meg az nfc west ből, 8-6
-Ravens itthon, semmi esetre sem veszíthetünk, 9-6
-Bengals idegenben, a csoport elsőség a tét és a PO, 10-6

Ebben reménykedem, de pl a Cards feljavulhat, és a Ravensnek is van esélye nálunk, vagy a Denver is meglephet minket szóval 7-9 talán jobban néz ki év végére, de a lényeg, hogy a csoportot nyerjük meg és ezek a meccsek még csak most jönnek. Mondjuk kérdés, hogy ha össze is jönne a PO ott mire mennénk, mert eddig az összes erősebbnek mondott csapat eltángált minket (kivéve a Ravens, de az meglepi volt)
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ennyi turnovert nem lehet túlélni... pedig nem volt rossz meccs, de mindig akkor hibáztunk amikor padlóra küldhettük volna a Seahawkst.

Mayfield mindent megtett, nem segítették egyáltalán az elkapói, így nagyon nehéz. Oké, nem voltak tökéletes passzok, de NFL-ben mind behúzható.

A védelemre pipa vagyok, oké, nem lehet végig 100%-on pörögni, de amikor kellett Wilson nagyon simán átment rajtuk. Az elhibázott szerelésekkel is kezdeni kell valamit, látványosan sok van belőlük. Burnett visszavonulhat, Randallnak is a biztosra, nem a nagy hitre kéne mennie és most először éreztem, h. hiányzik Ward.

Óriási bravúr kéne, de szerintem nyerünk jövő héten 😊
Joey Tribbiani
Chubb a legjobb tamadotok, erre 6-20-nal elcseszett modon hivja a playeket Kitchens. Runheavy, playactionnel tuzdelt jatekok fekudnenek ennek a csapatnak. Chubb fut, OBJ kapja a playactiont, plusz ott van Landry is. Bakerre nem lehet meccset tenni, rengeteget hibazik es nem is tunt vezernek, hiaba volt ott a C a mellkasan.

Masodik eve, fel kellene epitenina sracot Chubb hatan, mint ahogy tettuk azt is mi is RW-vel.
undisputedly
Mondjuk kezdhetnénk azzal a felépítést, h. az elkapók leszedik a gyengébb passzait is. OBJ kapta a playactiont, de kettőt is elejtett.
Sztem Chubbot ma korrektül etettük, inkább kéne mögé valaki (nem Hilliard). Huntnak még két meccse van.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
gedam 5 702
Ennyi turnovert nem lehet túlélni... pedig nem volt rossz meccs, de mindig akkor hibáztunk amikor padlóra küldhettük volna a Seahawkst.

Mayfield mindent megtett, nem segítették egyáltalán az elkapói, így nagyon nehéz. Oké, nem voltak tökéletes passzok, de NFL-ben mind behúzható.

A védelemre pipa vagyok, oké, nem lehet végig 100%-on pörögni, de amikor kellett Wilson nagyon simán átment rajtuk. Az elhibázott szerelésekkel is kezdeni kell valamit, látványosan sok van belőlük. Burnett visszavonulhat, Randallnak is a biztosra, nem a nagy hitre kéne mennie és most először éreztem, h. hiányzik Ward.

Óriási bravúr kéne, de szerintem nyerünk jövő héten 😊
Joey Tribbiani
Chubb a legjobb tamadotok, erre 6-20-nal elcseszett modon hivja a playeket Kitchens. Runheavy, playactionnel tuzdelt jatekok fekudnenek ennek a csapatnak. Chubb fut, OBJ kapja a playactiont, plusz ott van Landry is. Bakerre nem lehet meccset tenni, rengeteget hibazik es nem is tunt vezernek, hiaba volt ott a C a mellkasan.

Masodik eve, fel kellene epitenina sracot Chubb hatan, mint ahogy tettuk azt is mi is RW-vel.
undisputedly
qb-t felépíteni nagyon tud a browns. de adom, amit mondasz. nem azért, mert buzi vagyok, de szívesen megnézném alsógatyában a 40 éves bradyt és mayfieldet. és akkor oké, hogy pocket qb, de nem hiszem, hogy dinamikában nem számít, az a 10 kiló háj, ami rajta van, vagy hosszú dobásoknál a hasizom hiánya.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ennyi turnovert nem lehet túlélni... pedig nem volt rossz meccs, de mindig akkor hibáztunk amikor padlóra küldhettük volna a Seahawkst.

Mayfield mindent megtett, nem segítették egyáltalán az elkapói, így nagyon nehéz. Oké, nem voltak tökéletes passzok, de NFL-ben mind behúzható.

A védelemre pipa vagyok, oké, nem lehet végig 100%-on pörögni, de amikor kellett Wilson nagyon simán átment rajtuk. Az elhibázott szerelésekkel is kezdeni kell valamit, látványosan sok van belőlük. Burnett visszavonulhat, Randallnak is a biztosra, nem a nagy hitre kéne mennie és most először éreztem, h. hiányzik Ward.

Óriási bravúr kéne, de szerintem nyerünk jövő héten 😊
Joey Tribbiani
Chubb a legjobb tamadotok, erre 6-20-nal elcseszett modon hivja a playeket Kitchens. Runheavy, playactionnel tuzdelt jatekok fekudnenek ennek a csapatnak. Chubb fut, OBJ kapja a playactiont, plusz ott van Landry is. Bakerre nem lehet meccset tenni, rengeteget hibazik es nem is tunt vezernek, hiaba volt ott a C a mellkasan.

Masodik eve, fel kellene epitenina sracot Chubb hatan, mint ahogy tettuk azt is mi is RW-vel.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ennyi turnovert nem lehet túlélni... pedig nem volt rossz meccs, de mindig akkor hibáztunk amikor padlóra küldhettük volna a Seahawkst.

Mayfield mindent megtett, nem segítették egyáltalán az elkapói, így nagyon nehéz. Oké, nem voltak tökéletes passzok, de NFL-ben mind behúzható.

A védelemre pipa vagyok, oké, nem lehet végig 100%-on pörögni, de amikor kellett Wilson nagyon simán átment rajtuk. Az elhibázott szerelésekkel is kezdeni kell valamit, látványosan sok van belőlük. Burnett visszavonulhat, Randallnak is a biztosra, nem a nagy hitre kéne mennie és most először éreztem, h. hiányzik Ward.

Óriási bravúr kéne, de szerintem nyerünk jövő héten 😊

Szerk. Jövő héten Bye, a Patsre gondoltam 😛

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Heroikus küzdelembe sikerült begyűjteni az újabb zakót.
Saját magunkat kiheréltük a meccsen 👏👏
Mayfield vezeti a ligát 11 intnél jár👏👏
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Rövid hét, MNF blama, hullámvasút szezon, sok jót nem várok a Seahawks ellen se.
Jó lenne látni legalább jeleket hogy Konyhás Frédiék is látják a gondot és dolgoznak a javításon.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
OBJ allitolag ismet hisztizik, akarcsak New Yorkban. Mayfield szerint pipa a zakok miatt, ahogy azert is sir, hogy nem kap eleg labdat.

több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy ekkora hatással lenne a QB edző munkája, sokkal inkább a play hívásokkal van a probléma szerintem.
Bad 31
Itt egy eleg korrekt cikk playelemzesekkel. Ez alapjan a fo problema Mayfield, a playek ott vannak, szabad elkapokkal, egyszeruen leragad az elso readnel, nem megy vegig az opciokon. Nem bizik a falban akkor sem, ha jo a protection. Ebben szerepe lehet a QB edzonek, de nem azert felejtett el jatszani, mert Zampese nincs itt. Meglatjuk sikerul-e kijonni ebbol a hullamvolgybol

 247sports.com/nfl/cleveland-browns/Article/OBR-Film-Room-Baker-Mayfield-one-read-QB-Fact-or-Fiction-136729182/
Joey Tribbiani
Hát ja, de ebben Monkennek és Kitchensnek is tisztában kéne lenni, bár lehet látják ők is ezt, és közösen dolgozni rajta, hogy vissza hozzák a formáját, nagyon nem lenne jó elpazarolni Bakert.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Én kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy ekkora hatással lenne a QB edző munkája, sokkal inkább a play hívásokkal van a probléma szerintem.
Bad 31
Itt egy eleg korrekt cikk playelemzesekkel. Ez alapjan a fo problema Mayfield, a playek ott vannak, szabad elkapokkal, egyszeruen leragad az elso readnel, nem megy vegig az opciokon. Nem bizik a falban akkor sem, ha jo a protection. Ebben szerepe lehet a QB edzonek, de nem azert felejtett el jatszani, mert Zampese nincs itt. Meglatjuk sikerul-e kijonni ebbol a hullamvolgybol

 247sports.com/nfl/cleveland-browns/Article/OBR-Film-Room-Baker-Mayfield-one-read-QB-Fact-or-Fiction-136729182/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
 dawgpounddaily.com/2019/10/09/ken-zampese-architect-cleveland-browns-baker-mayfield/
P@trik
Hát, nem sok tényt, elemzést vagy bármit ír ez a cikk, max. annyit h. tavaly itt volt Zampese és akkor jobban ment Mayfieldnek.
Joey Tribbiani
Hát az épp elég baj hogy vele jó volt és idén iszonyat ráadásul egy jobb kerettel.
Wylie nyilatkozatáról mindenki azt mondta csak a sértődöttség beszél az öreg rozmárból, miközben hétről hétre egyre jobban igazolódik amit mondott. Mivan ha Zampeseal a tényleges "agyat" sikerült kibaszni a stábból?!
P@trik
Passz, szezon végén meglátjuk merre megy az offense. Mindenesetre Zampese nem tűnt akkora agynak a Bengalsnál (Dalton...).
De azt adom, h. jobb lett volna egy tapasztalt QB guru Mayfield mellé, nem Lindley aki 2 éve kezdett edzősködni. Persze itt van Monken is, gondolom nem hátra tett kézzel ül.
Joey Tribbiani
Én kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy ekkora hatással lenne a QB edző munkája, sokkal inkább a play hívásokkal van a probléma szerintem.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
 dawgpounddaily.com/2019/10/09/ken-zampese-architect-cleveland-browns-baker-mayfield/
P@trik
Hát, nem sok tényt, elemzést vagy bármit ír ez a cikk, max. annyit h. tavaly itt volt Zampese és akkor jobban ment Mayfieldnek.
Joey Tribbiani
Hát az épp elég baj hogy vele jó volt és idén iszonyat ráadásul egy jobb kerettel.
Wylie nyilatkozatáról mindenki azt mondta csak a sértődöttség beszél az öreg rozmárból, miközben hétről hétre egyre jobban igazolódik amit mondott. Mivan ha Zampeseal a tényleges "agyat" sikerült kibaszni a stábból?!
P@trik
Passz, szezon végén meglátjuk merre megy az offense. Mindenesetre Zampese nem tűnt akkora agynak a Bengalsnál (Dalton...).
De azt adom, h. jobb lett volna egy tapasztalt QB guru Mayfield mellé, nem Lindley aki 2 éve kezdett edzősködni. Persze itt van Monken is, gondolom nem hátra tett kézzel ül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 dawgpounddaily.com/2019/10/09/ken-zampese-architect-cleveland-browns-baker-mayfield/
P@trik
Hát, nem sok tényt, elemzést vagy bármit ír ez a cikk, max. annyit h. tavaly itt volt Zampese és akkor jobban ment Mayfieldnek.
Joey Tribbiani
Hát az épp elég baj hogy vele jó volt és idén iszonyat ráadásul egy jobb kerettel.
Wylie nyilatkozatáról mindenki azt mondta csak a sértődöttség beszél az öreg rozmárból, miközben hétről hétre egyre jobban igazolódik amit mondott. Mivan ha Zampeseal a tényleges "agyat" sikerült kibaszni a stábból?!

Szerkesztette: P@trik