Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nagyon kellett, élmény volt nézni mindhárom csapategységet. Hibátlan meccs.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Indul a bandwagon tüü-tüü😆😆 Szép volt.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Végre normálisan etettük Chubbot, és igazából ez volt a lényeg. A passzokkal se volt nagyobb gond az INT inkább Landry-é aki félbe hagyta a slantet. De ő rá se lehet különösebb panasz OBJ helyett is játszott. A kukás sec előtt meg le a kalappal.

több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Végre egy meccs ahol, az O is játszott. Kellett már nagyon.
Külön öröm hogy csoport rangadón.
GoBrowns!
P@trik
Chubb for pres! 😊 Remélem ez vízválasztó győzelem lesz idén, igazán jó meccs volt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
gedam 5 700
Végre egy meccs ahol, az O is játszott. Kellett már nagyon.
Külön öröm hogy csoport rangadón.
GoBrowns!
P@trik
gratula, még csak fel sem idegesített a meccs, akkora volt a két csapat között a különbség.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Végre egy meccs ahol, az O is játszott. Kellett már nagyon.
Külön öröm hogy csoport rangadón.
GoBrowns!
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Hatpontos meccs volt, nagyon-nagyon kellett a győzelem, végre elindulhat valami


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egyszer el kell kezdeni nyerni az ilyen meccseket, különben mindig same ol' Browns marad a csapat. Hubbard játszhat, meglátjuk mennyit számít.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sziasztok! Tud valaki streamet a meccshez esetleg? Köszönöm.
tesog75
 www.reddit.com/r/nflstreams/comments/daw5zg/game_thread_cleveland_browns_baltimore_ravens/
több mint 4 éve
tesog75 Cleveland Browns 17 — tesog75@gmail.com
Sziasztok! Tud valaki streamet a meccshez esetleg? Köszönöm.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kezdő sec. helo...
Avery off meg továbbra is érthetetlen.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 097
Inactives:

CB Denzel Ward
CB Greedy Williams
S Sheldrick Redwine
S Morgan Burnett
DE Genard Avery
OT Kendall Lamm
WR Rashard Higgins

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
gedam 5 700
A hollófészekbe látogatunk a hétvégén.
Mondanám hogy igazi gigászi rangadó várható de jelen körülmények között ez nem jelenthető ki.
Vegas konkrétan egy tükör sima meccset vár 1,30 - 3,45.

Ravens bomba formába van, Lamar Jackson megtáltosodott.
Habár a Kansas megverte őket, de ettől független egybe van a csapatuk.

Míg a mi oldalunkon sok újdonságot nem tudunk elmondani továbbra is értékelhetetlen a támadójáték, míg a védelem cipeli a hátán a csapatot amennyire tudja.
Amíg nem jön rá Konyha Frédi hogy tök szar a playcall és nem javul Mayfield nem sok jó várható.
Sérültekből is van bőven konkrétan a kezdő secondary döglődik, egyedül Randall fog játszani biztosan.

Nem vagyok túl optimista a meccsel kapcsolatba, sokkal jobb jelenleg a Ravens.
Radikális javulás kéne hogy egyáltalán esélyünk legyen.

GoBrowns!
P@trik
a sec.-ünk elég lukas a sérülések miatt, nyomásgenerálásunk szar, én tartok egy pisztolypárbajtól, utálom is.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A hollófészekbe látogatunk a hétvégén.
Mondanám hogy igazi gigászi rangadó várható de jelen körülmények között ez nem jelenthető ki.
Vegas konkrétan egy tükör sima meccset vár 1,30 - 3,45.

Ravens bomba formába van, Lamar Jackson megtáltosodott.
Habár a Kansas megverte őket, de ettől független egybe van a csapatuk.

Míg a mi oldalunkon sok újdonságot nem tudunk elmondani továbbra is értékelhetetlen a támadójáték, míg a védelem cipeli a hátán a csapatot amennyire tudja.
Amíg nem jön rá Konyha Frédi hogy tök szar a playcall és nem javul Mayfield nem sok jó várható.
Sérültekből is van bőven konkrétan a kezdő secondary döglődik, egyedül Randall fog játszani biztosan.

Nem vagyok túl optimista a meccsel kapcsolatba, sokkal jobb jelenleg a Ravens.
Radikális javulás kéne hogy egyáltalán esélyünk legyen.

GoBrowns!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/KyleFaheyNFL/status/1177392874163441664/video/1


😀

több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nekem a játék képével van bajom, nem a HC-val.
Ha 0-3 lenne de ilyen 31-28-re kapunk ki meccseken mert egyszerűen jobb az ellenfél , közbe Baker csinál 350-400 yardot 2-3 TD. Én a vereségek ellenére meglennék aránylag elégedve, mert küzdöttünk de az ellenfél jobb volt.
Ehelyett viszont fogalmatlanság, szabálytalankodás, összevissza hívjuk a playeket, Baker nem találja magát.
P@trik
Azért ha megnézzük az első meccsen jól elkalapáltak minket, a végére ott szétestünk. A Jets ellen simán hoztuk a meccset, esélyük nem volt. Utána a tavalyi SB döntős ellen a végén az egyenlítésért volt 4 kísértletünk. Én még azért nem írnám le se a csapatot se az edzőt, mert egy rossz start után azért elindultunk felfelé és a Rams ellen már nem peregtünk szét. Igen, van még hova fejlődni, főleg játék hívásban és döntés hozatalban a pályán.
Zeitler kiesése érvágás ez tény, de nem a guard engedi el az emberét minden egyes alkalommal, szóval nem foghatjuk erre. Azt mondanám inkább, hogy a játékhívás-blokkolás-döntéshozatal háromszögben nem találjuk meg az egyensúlyt, pl ha hosszú passz van behívva, és nem tartjuk a nyomást, akkor kevesebb ideje van dönteni is. Ezt kell megoldania a stábnak és a játékosoknak együtt, mindenkinek javulnia kell.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Figyu srácok, szerintem jó lesz ez. Új HC, sok új ember, nem várható egy 16-0s run.
Ez a kezedeti szenvedés kell, hogy összecsiszolódjon a csapat - persze ehhez kell Kitchens is. Aztán meg ha megvan a PO ott bármi lehet 😊
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nekem a játék képével van bajom, nem a HC-val.
Ha 0-3 lenne de ilyen 31-28-re kapunk ki meccseken mert egyszerűen jobb az ellenfél , közbe Baker csinál 350-400 yardot 2-3 TD. Én a vereségek ellenére meglennék aránylag elégedve, mert küzdöttünk de az ellenfél jobb volt.
Ehelyett viszont fogalmatlanság, szabálytalankodás, összevissza hívjuk a playeket, Baker nem találja magát.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Trollkodás helyett ezen lenne érdemes elfilozni. 1,5 hónapos cikk, de a napokba újra elővette a média.

 www.cleveland.com/browns/2019/08/ex-browns-ol-coach-bob-wylie-rips-freddie-kitchens-saying-qb-coach-ken-zampese-did-all-the-coaching.html?fbclid=IwAR1BFLfZuiE88c7jP_6hK-IBUKfHxQVSE1-KzgajffRzhMS846prw65qN0Q

Eleinte kiröhögtem az öreg Rozmárt de eddig neki van igaza. Ken Zampese?!
P@trik
Az ilyenek sosem derulnek ki, de sztem a nagy elemzesekkel es osszeeskuvesekkel varjuk meg a bye weeket. 3 kemeny meccs jon, de egyik sem tunik nyerhetetlennek. Ha behuzunk kettot ezekbol es 3-3-mal megyunk pihenni az sztem korrekt. 2 v. 3 ujabb vereseg nyilvan a szezon veget jelentene, akkor el lehet gondolkozni, h. Freddiere tenyleg nagy a kabat vagy sem.

De megmondom oszinten nagyon idegesit, h. maris kvazi az edzovaltas a tema, 3 meccs utan, A Titans elleni is szoros volt a 3. negyed vegeig, a Rams ellen siman lehetett volna hosszabbitas ha Freddie jobban hiv, nyilvan van visszaeses a tavalyihoz kepest, de Bakerrol is tobb a felvetel, Freddiet is jobban ismerik, Zeitler kiesese nagyobb ervagas, mint Dorsey gondolta, Higgins kidolt, Dukeot eltradeltuk, TE nincs, ezek mind a biztosagi rovid passzos celpontok lennenek.

Ha mar Freddiet szidjuk en Dorseyt is elovennem (de ez is korai), OBJ szuperkiraly, h. jott, de mashol lyukakat csinaltunk. Olyanokat amik elkerulhetok lettek volna.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

gedam
fantasy points!
komoly elemzés lehet
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
de legalább nincs kurvák, kokó meg itóka.
P@trik
És ez most a pro rész? :d
Wyatt
én is hiányoltam egy "sajnos"-t a mondatból 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress

gedam
de legalább nincs kurvák, kokó meg itóka.
P@trik
Ja, Baker józanul hoz olyan szintet, amihez Johnnynak már innia kellett.
Amadeus
Vagy cifrázhatjuk aképp, hogy Mayfield felszállóágában tudja azt, mint Manziel a földbe állás előtt.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Trollkodás helyett ezen lenne érdemes elfilozni. 1,5 hónapos cikk, de a napokba újra elővette a média.

 www.cleveland.com/browns/2019/08/ex-browns-ol-coach-bob-wylie-rips-freddie-kitchens-saying-qb-coach-ken-zampese-did-all-the-coaching.html?fbclid=IwAR1BFLfZuiE88c7jP_6hK-IBUKfHxQVSE1-KzgajffRzhMS846prw65qN0Q

Eleinte kiröhögtem az öreg Rozmárt de eddig neki van igaza. Ken Zampese?!

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001

gedam
de legalább nincs kurvák, kokó meg itóka.
P@trik
Ja, Baker józanul hoz olyan szintet, amihez Johnnynak már innia kellett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

gedam
de legalább nincs kurvák, kokó meg itóka.
P@trik
És ez most a pro rész? :d