Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Loggains is megy. Lehet beigazolódik az elméletem 😊

Azért nagyon kíváncsi leszek a magyarázatra, illetve arra, h. Peti embere jön v. vki más.

Nincs egy nyugis offseason basszameg 😕Joey Tribbiani
hát így talán jobb lenne, ha Mike hozna saját embert, aztán lehetne együtt főzni

több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 617 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nagy rizikó volt Johnny, mindenki tudta nem véletlen csúszott a 22. helyig.
Mindenki azzal főz ami kéznél van tartja a mondás. Szóval mindenképp oda kell lépni a kisgyerek heréire és alkotni valamit.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
OC out, mondanám hogy falra festettük az ördögöt 1 héttel ezelőtt?! 😀
Komolyságot megtartva, mindenképp olyan keménykezű OC-t kell hozni aki kordába tudja tartani Johnnyt és kitudja hozni a maxot belőle.P@trik
lehet egyszerűbb lett volna egy kezelhető qb-t hozni. Egyetértek azzal, amit anno Soldi (asszem ő) írt, hogy KS kihozott ebből az offenseből mindent, amit ki lehetett. Egy Carr karakterű QB-val ez egy PO esélyes gárda lenne, szerintem, míg JF véleményem szerint vakvágány, az első-két körben húzott QB-k közül a leggyengébb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 617 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OC out, mondanám hogy falra festettük az ördögöt 1 héttel ezelőtt?! 😀
Komolyságot megtartva, mindenképp olyan keménykezű OC-t kell hozni aki kordába tudja tartani Johnnyt és kitudja hozni a maxot belőle.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Loggains is megy. Lehet beigazolódik az elméletem 😊

Azért nagyon kíváncsi leszek a magyarázatra, illetve arra, h. Peti embere jön v. vki más.

Nincs egy nyugis offseason basszameg 😕Joey Tribbiani
Elvileg Shanahan maga kérte, hogy vágják ki.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
vége is az experimentnek?

Was a big Manziel supporter there. RT @alexmarvez @Browns also parting ways with QB coach Dowell Loggains, source tells @NFLonFOX


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Loggains is megy. Lehet beigazolódik az elméletem 😊

Azért nagyon kíváncsi leszek a magyarázatra, illetve arra, h. Peti embere jön v. vki más.

Nincs egy nyugis offseason basszameg 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Alex Marvez ‏@alexmarvez 47 s47 másodperccel ezelőtt
Source tells @NFLonFOX that @Browns are parting ways with OC Kyle Shanahan after 1 season. Announcement is imminent
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Az mondjuk érdekelne, h. mekkora beleszólása volt Petinek az offensive staff kialakításába. A védelemnél nincs kérdés, O'Neil, Weaver és Driesbach is dolgozott vele korábban, a másik oldalon viszont az RB és OL edzőt leszámítva nincs sok kapcsolat (velük is csak 1 év közös munka a Baltimorenál). Ez azért okozhat problémákat.

Adkins szerint tavaly John DeFilippo (jelenleg Raiders QB coach) volt Pettine elsőszámú kiszemeltje OC posztra. Az Oakland új HC-t keres, így valszeg idén (is) elérhető lesz.

Lehet Haslam akarta nagyon Shanny-t (és Loggainst), már Manzielre gondolva ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
😀😀😀 Mary Cayen mindig röhögök

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
tegnap kijöttek az első igazi Browns-offseason hírek.

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/01/kyle_shanahan_would_consider_e.html#incart_social_feature

 cleveland.cbslocal.com/2015/01/06/cbs-sports-nfl-insider-jason-la-canfora-paints-bleak-picture-of-browns-culture-in-berea/#.VKwq3CLQB4M.twitter

Nagyon azért nem kell megijedni, LaCanfora a legrosszabb "insider", Lombardi nagy haverja, aki ugye tavaly ki lett rúgva; Mary Kay pedig 99%-ban mások híreit veszi és írja át, szóval a "forrás" valszeg ugyanaz.

Ettől függetlenül jó lenne egy tényleg nyugis offseason.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Majd ő tudja mit akar, azt csinálja is, élvezi is, és nyer is. (Ez volt legalábbis az egyetemi fociban.)Sobri Jóska
Nekem egyszerűen az nem fér a fejembe, hogy mit akartak/akarnak kezdeni vele, baggio
gondolom kap maximum még 2 évet, aztán lapát.Amadeus91
jobb esetben elsózzák egy első körösért a Colts... akarom mondani egy qb hiányos csapatnak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Majd ő tudja mit akar, azt csinálja is, élvezi is, és nyer is. (Ez volt legalábbis az egyetemi fociban.)Sobri Jóska
Nekem egyszerűen az nem fér a fejembe, hogy mit akartak/akarnak kezdeni vele, baggio
gondolom kap maximum még 2 évet, aztán lapát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként Gilberttel pontosan mi is volt a baj?
Én annyit olvastam, hogy edzéseken szart bele az egészbe, ahogy meccseken is. Volt még más is?Stez
ez nem elég?😀Rolni
Engem a részletek érdekeltek volna leginkább. Hogy ki mit mond róla pontosan, illetve pontosan mi történt. Mi miatt szart az egészbe, ha egyáltalán volt erre valami akár valós, akár mondvacsinált oka, vagy mi is folyt itt az edzéseken.

Mondjuk az valami egészen nevetséges, hogy szerencsétlen Browns lehet, hogy mond a két első körével befürdik, és nem a sérülések miatt, hanem mert mind a két játékos faszkalap.
Viszont drukkolok Desirnek, alapból nem is értettem a mellőzését, de az utolsó meccseken amikor játszott, akkor egész jó volt.

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egyébként Gilberttel pontosan mi is volt a baj?
Én annyit olvastam, hogy edzéseken szart bele az egészbe, ahogy meccseken is. Volt még más is?Stez
ez nem elég?😀Rolni
Ez már önmagában is több mint sok, már pedig az nem kevés.
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Egyébként Gilberttel pontosan mi is volt a baj?
Én annyit olvastam, hogy edzéseken szart bele az egészbe, ahogy meccseken is. Volt még más is?Stez
ez nem elég?😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Will be interesting to see if Shanahan ends up wanting to stay in CLE, given QB situation, etc, and would Browns let him make lateral move? Wouldn't be shocked if it played out that way. Heard Browns have reached out to guys like Charlie Weis in the event Shanahan is gone.

azért ez még pletykának is rossz xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Az egyetemen elég volt az ilyen hozzáállás, ennyi erőbefektetéssel is sikeres lehetett, itt viszont felnőtt emberek a csapattársai és ellenfelei, akik minden hibát könyörtelenül kihasználnak.Joey Tribbiani
mérlege két év alatt az öt kiemelt konferenciába tartozó ellenfelek ellen, nem számítva a két bowlt: 10-6 😉baggio
köszi az infót. így még inkább elkeserítő a hozzáállása.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Az egyetemen elég volt az ilyen hozzáállás, ennyi erőbefektetéssel is sikeres lehetett, itt viszont felnőtt emberek a csapattársai és ellenfelei, akik minden hibát könyörtelenül kihasználnak.Joey Tribbiani
mérlege két év alatt az öt kiemelt konferenciába tartozó ellenfelek ellen, nem számítva a két bowlt: 10-6 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Az ő képességeire, az ő skilljeire, az ő karakterére.
Erre olyan dolgokat várnak el tőle, ami nem ő.
Ő nem zsebirányító, ő nem backup, stb.
Majd ő tudja mit akar, azt csinálja is, élvezi is, és nyer is. (Ez volt legalábbis az egyetemi fociban.)
Itt meg mást várnak el tőle.
Ez okozza az anomáliát.
Hülyén hangzik, de ha valaki egy 100%-os Manzielt akar, akkor bizony nem betörni kell, és átformálni, hanem hagyni kibontakozni abban, amiben zseniális.
Sobri Jóska
Senki nem akarja betörni, Pettine megmondta, h. a pályán kívül, természetesen törvényes keretek között mindenki azt csinál amit akar. Nem mondják neki, h. ne bulizz, ne igyál, azt viszont elvárják, h. a playbookot megtanulja vagy az edzéseken 100%-ig tegye oda magát. Amíg ezekkel is probléma van, addig bizony backup lesz, teljesen jogosan. Vagy szerinted ez nagy elvárás?
Az egyetemen elég volt az ilyen hozzáállás, ennyi erőbefektetéssel is sikeres lehetett, itt viszont felnőtt emberek a csapattársai és ellenfelei, akik minden hibát könyörtelenül kihasználnak. Jó példa erre a Bengals elleni két INT, az elsőt hátsó lábról dobta, ezért rövid és gyenge lett a passz, a másodiknál menekült ahogy szokott, aztán felvágta a labdát az end zoneba tök feleslegesen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Majd ő tudja mit akar, azt csinálja is, élvezi is, és nyer is. (Ez volt legalábbis az egyetemi fociban.)Sobri Jóska
Manziel az NCAA-ben se érezte annyira jól magát, akkor meg épp az NFL-be akart menekülni mielőbb 😊



Nekem egyszerűen az nem fér a fejembe, hogy mit akartak/akarnak kezdeni vele, biztos belemagyarázás, de tényleg mintha a tulajdonos tukmálta volna rá őt az edzői stábra (amitől sikerült aztán a Clevelandnek megkímélnie a Dallas-t, mert Jerry Jones is készült meghúzni a ravaszt)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem ez a különbség szerintem. Hanem az, hogy Wilson jobb, mint Kaep. Egyszerűen jobban passzol.

Az NFL szereti a karaktereket, a nagypofájúakat, így Manzit is szeretné. De előbb bizonyítani kell, utána mehet a duma. És azt be kell látni, hogy az NCAA nem azonos szint az NFL-lel, aki ott jó volt, az nem feltétlen lesz jó a profik között. tehát előbb bizonyítani kell, aztán lehet dumálni és bulizni. Ha ezt nem tanulja meg Manzi rövid élete lesz az NFL-ben. (Arról nem beszélve, hogy ő mindössze 2 évet játszott az NCAA-ben, azaz valszeg az jött ki, hogy ő még egyáltalán nem érett az NFL-re.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Én kedvelem Manzielt.
Egyetemen igazi leader volt.
Akkoris bulizott, élvezte az életet, élvezte a focit. Nyert is.
Neki ilyen a karaktere, azt csinálja, ami élvezettel tölti el. (Nem szabad elfelejteni a családi hátterét. Megteheti.)
Könnyen lehet, hogy amit tőle elvárnak a Brownsnál azt nem élvezi.
Ő olyan játékos, hogy a 100%-t hozza ha azt teheti amit akar, de szarik bele, ha rá akarnak eröltetni valamit, amit nem akar.
Vagyis, bár fingom nincs a Browns belső életéről, de én úgy vélem, hogy a fő probléma az, hogy amikor ledraftolták Manzielt, akkor Manziel azt gondolta, hogy a csapatnak rá van szüksége.
Az ő képességeire, az ő skilljeire, az ő karakterére.
Erre olyan dolgokat várnak el tőle, ami nem ő.
Ő nem zsebirányító, ő nem backup, stb.
Majd ő tudja mit akar, azt csinálja is, élvezi is, és nyer is. (Ez volt legalábbis az egyetemi fociban.)
Itt meg mást várnak el tőle.
Ez okozza az anomáliát.
Hülyén hangzik, de ha valaki egy 100%-os Manzielt akar, akkor bizony nem betörni kell, és átformálni, hanem hagyni kibontakozni abban, amiben zseniális.
És nem ez történik.
Ezért kallódhat el egy ilyen tehetség könnyedén, és ezért mehet a kukába a Browns első körös pickje.
És két példa, ami nem teljesen pontos, de talán a lényeg átjön.
Russell Wilson és Kaepernick kb. hasonló kategória.
Míg Wilsonnak hagyták kihozni magából a maximumot, és a skilljeire építettek, addig Kaepet "betörték", benyesegették a pocket passer szerepkörbe.
Az eredmények magukért beszélnek.
És nem csak az eredmények, hanem az egész attitűd.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egyébként Gilberttel pontosan mi is volt a baj?
Én annyit olvastam, hogy edzéseken szart bele az egészbe, ahogy meccseken is. Volt még más is?Stez
főleg az edzéseken, annál a 10-15 snapnél, amikor pályán volt odatette magát 😛 Reméljük még időben jött a pofon.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként Gilberttel pontosan mi is volt a baj?
Én annyit olvastam, hogy edzéseken szart bele az egészbe, ahogy meccseken is. Volt még más is?