Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egyébként Gilberttel pontosan mi is volt a baj?
Én annyit olvastam, hogy edzéseken szart bele az egészbe, ahogy meccseken is. Volt még más is?Stez
főleg az edzéseken, annál a 10-15 snapnél, amikor pályán volt odatette magát 😛 Reméljük még időben jött a pofon.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként Gilberttel pontosan mi is volt a baj?
Én annyit olvastam, hogy edzéseken szart bele az egészbe, ahogy meccseken is. Volt még más is?

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem akarom az ördögöt festeni a falra, de ha Manziel és Gilbert ennyire nem beszámítható, az mi jót mond el a talent evaulator staffról a jövőre nézve?baggio
Nem tudjuk Haslam mennyire nyomatta a Manziel-picket. Szerintem nagyon. Gilbert egyetemen teljesen normális volt, lövésem sincs mi történt vele, ezt úgy tűnik benéztük.

A mérleg másik oldalán viszont ott van Bitonio, Kirksey, West, Gabriel, Crowell, K'Waun Williams. Bőven átlag feletti lehet ez a class, akkor is, ha mindkét első körös hatalmas melléfogás.Joey Tribbiani
értem, akkor csak annyi a kérdés, hogy te kire cserélnéd az idei két első körösötöket? 😊baggio
eltradeljük őket négy 2016-os első körösért 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/01/why_the_cleveland_browns_would.html

Nyáron jön a Browns NFL Hard Knocks? 😊gergogergo
felőlem jöhet, bár van elég gondunk enélkül is. Johnny tényleg nem bír a seggén maradni, kezd nálam is betelni a pohár.  www.tmz.com/2015/01/05/johnny-manziel-drinks-thrown-at-qb-at-houston-nightclub/
Joey Tribbiani
ez a gáspárlacis kép nekem is betette a kaput


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Nem akarom az ördögöt festeni a falra, de ha Manziel és Gilbert ennyire nem beszámítható, az mi jót mond el a talent evaulator staffról a jövőre nézve?baggio
Nem tudjuk Haslam mennyire nyomatta a Manziel-picket. Szerintem nagyon. Gilbert egyetemen teljesen normális volt, lövésem sincs mi történt vele, ezt úgy tűnik benéztük.

A mérleg másik oldalán viszont ott van Bitonio, Kirksey, West, Gabriel, Crowell, K'Waun Williams. Bőven átlag feletti lehet ez a class, akkor is, ha mindkét első körös hatalmas melléfogás.Joey Tribbiani
értem, akkor csak annyi a kérdés, hogy te kire cserélnéd az idei két első körösötöket? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem akarom az ördögöt festeni a falra, de ha Manziel és Gilbert ennyire nem beszámítható, az mi jót mond el a talent evaulator staffról a jövőre nézve?baggio
Nem tudjuk Haslam mennyire nyomatta a Manziel-picket. Szerintem nagyon. Gilbert egyetemen teljesen normális volt, lövésem sincs mi történt vele, ezt úgy tűnik benéztük.

A mérleg másik oldalán viszont ott van Bitonio, Kirksey, West, Gabriel, Crowell, K'Waun Williams. Bőven átlag feletti lehet ez a class, akkor is, ha mindkét első körös hatalmas melléfogás.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Nem akarom az ördögöt festeni a falra, de ha Manziel és Gilbert ennyire nem beszámítható, az mi jót mond el a talent evaulator staffról a jövőre nézve?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/01/why_the_cleveland_browns_would.html

Nyáron jön a Browns NFL Hard Knocks? 😊gergogergo
felőlem jöhet, bár van elég gondunk enélkül is. Johnny tényleg nem bír a seggén maradni, kezd nálam is betelni a pohár.  www.tmz.com/2015/01/05/johnny-manziel-drinks-thrown-at-qb-at-houston-nightclub/

Fukin' Soldier ezt tweetelte tegnap.

Kellen Winslow Jr. @KellenWinslowJr · 17h 17 hours ago
Damn Johnny it's time to stay out the club. Play some video games man.

A másik, h. Shanny megy interjúra a Billshez. Nem örülnék, ha távozna, jó lenne végre egy kis stabilitás. Nem egyszerű jó OC-t találni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/01/why_the_cleveland_browns_would.html

Nyáron jön a Browns NFL Hard Knocks? 😊
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
JF: work hard, party harder


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Elnézve az idei top HC jelölteket örülök h. kimaradunk a buliból. Szerencsénk volt Petivel.

Fel nem foghatom Shurmur hogy kaphat egyáltalán esélyt egy interjúra. Vagy Mangini.

Hundleyt fél szemmel néztem tegnap, egy meccs nem meccs persze, de vele is rengeteg munka lenne. Nem hiszem, h. kap ennyi időt ez a rezsim, hülyék lennének bevállalni. Olyat kéne keresni akit nem a nulláról kell megtanítani a zsebből passzolásra.

Van ilyen idei classban?Joey Tribbiani
Elnézve az idei top HC jelölteket örülök h. kimaradunk a buliból. Szerencsénk volt Petivel.

Fel nem foghatom Shurmur hogy kaphat egyáltalán esélyt egy interjúra. Vagy Mangini.

Hundleyt fél szemmel néztem tegnap, egy meccs nem meccs persze, de vele is rengeteg munka lenne. Nem hiszem, h. kap ennyi időt ez a rezsim, hülyék lennének bevállalni. Olyat kéne keresni akit nem a nulláról kell megtanítani a zsebből passzolásra.

Van ilyen idei classban?Joey Tribbiani
Holmgren a ninersnél került szóba, nagy baj lehet ott is 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Petty, érdekes lenne már csak az Air Raid vonal miatt is, Shanahan gondolom tanulmányozta eleget a Baylor támadójátékát, mikor RGIII-vel dolgozott a Washingtonnál (talán részben ennek is köszönhető, hogy a Browns bevállalta Manzielt)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Elnézve az idei top HC jelölteket örülök h. kimaradunk a buliból. Szerencsénk volt Petivel.

Fel nem foghatom Shurmur hogy kaphat egyáltalán esélyt egy interjúra. Vagy Mangini.

Hundleyt fél szemmel néztem tegnap, egy meccs nem meccs persze, de vele is rengeteg munka lenne. Nem hiszem, h. kap ennyi időt ez a rezsim, hülyék lennének bevállalni. Olyat kéne keresni akit nem a nulláról kell megtanítani a zsebből passzolásra.

Van ilyen idei classban?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gedam 5 700
ti láttátok a draft dayt?
😀
 www.dailymail.co.uk/news/article-2894027/Johnny-Manziel-chugs-bottle-midday-champagne-just-days-hard-partying-ways-resulted-NFL-fine-accusations-quarterback-alcoholic-liar-needs-help.html
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Per a source with knowledge of the situation, the Bills believed that [the opt-out clause] was critical to persuading Marrone to choose the Bills over the Browns, who offered the former Syracuse coach a higher salary than Buffalo did. Ultimately, CEO Russ Brandon and CFO Jeff Littmann approved the term in order to get the deal done.

Végül így lett a legjobb. 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mindenképp WR.
Én nagyon hiányoltam legutóbb is.
Főleg úgy fogja az ember a fejét hogy látta milyen szezont ment pl: Odell,Evans,Watkins,KelvinP@trik
Jó szezont futottak, de a csapataik nem igazán léptek előre, sőt... Ami Farmer filozófiáját erősíti 😉Joey Tribbiani
Az igaz hogy 1 fecske nem csinál nyarat, de pl a Billsnek se tegnap volt utoljára pozitív mérlege, Evansnek egyedül több elkapott TD-je volt mint nekünk az összes WR-nek. Odellt meg nem kell ecsetelni.
Szívesen látnám bármelyiket nálunk. Remélem idén is lesznek jó alapanyagok.P@trik
Én is szívesen látnám őket, de a Watkins trade ajánlatot el kellett fogadni; Evans is kiment korábban. Beckham és Benjamin más tészta, de jelenleg úgy tűnik kb mindenki más jobb választás lett volna Gilbertnél és Johnnynál. Ami egyben vicces és szomorú...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mindenképp WR.
Én nagyon hiányoltam legutóbb is.
Főleg úgy fogja az ember a fejét hogy látta milyen szezont ment pl: Odell,Evans,Watkins,KelvinP@trik
Jó szezont futottak, de a csapataik nem igazán léptek előre, sőt... Ami Farmer filozófiáját erősíti 😉Joey Tribbiani
Az igaz hogy 1 fecske nem csinál nyarat, de pl a Billsnek se tegnap volt utoljára pozitív mérlege, Evansnek egyedül több elkapott TD-je volt mint nekünk az összes WR-nek. Odellt meg nem kell ecsetelni.
Szívesen látnám bármelyiket nálunk. Remélem idén is lesznek jó alapanyagok.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Prescott marad az egyetemen. Szerintem Cousins érkezése nem lenne rossz. Shaw számomra szimpatikusan játszott vasárnap, lehet benne potenciál, Cousins esetleges érkezése nem tenne neki rosszat verseny szempontjából. WR-t húznál 1/12-re? Vagy 1/19-re? Gondolom mindenképpen kell egy top WR az első körben.Vrijbloed
WR kell, de a Farmer nyilatkozata után absz. nem vagyok biztos az első körös választásban. Kérdés mi lesz Gordonnal, mit csinálunk a free agency során, etc. A DL-be mindenképpen hoznék valakit, ennyi biztos jelenleg 😊Joey Tribbiani
DL-t FA-ról erősíteném főleg mert lesz pár ígéretes DL név az ezévi FA listán, és a hátsó körökből hoznék utánpótlást a draftról.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Prescott marad az egyetemen. Szerintem Cousins érkezése nem lenne rossz. Shaw számomra szimpatikusan játszott vasárnap, lehet benne potenciál, Cousins esetleges érkezése nem tenne neki rosszat verseny szempontjából. WR-t húznál 1/12-re? Vagy 1/19-re? Gondolom mindenképpen kell egy top WR az első körben.Vrijbloed
Esetleg Derek Andersont visszahozni? Azon a pár meccsen amin játszott, nekem nagyon tetszett, érett, magabiztos játékot nyújtott. És még azt se lehet mondani, hogy a Panthersben komoly célpontjai lettek volna, sőt. Persze az is igaz, hogy 2-3 meccsen bárki játszhat jól, akár Hoyer is. 😀

És, hát akár Cousins, akár Hoyer, akárki más is legyen, amíg úgy kell játszania - egy képességekben egyébként sem HOF kaliber irányítónak -, hogy állandóan ott van Damokles kardja a feje fölött, hogy 1-2 rossz meccs után azonnal padozik, addig túlélő módban, extra stresszel játszik. Úgy meg nem lehet igazán jó, magabiztos teljesítményt nyújtani hosszabb távon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mindenképp WR.
Én nagyon hiányoltam legutóbb is.
Főleg úgy fogja az ember a fejét hogy látta milyen szezont ment pl: Odell,Evans,Watkins,KelvinP@trik
Jó szezont futottak, de a csapataik nem igazán léptek előre, sőt... Ami Farmer filozófiáját erősíti 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mindenképp WR.
Én nagyon hiányoltam legutóbb is.
Főleg úgy fogja az ember a fejét hogy látta milyen szezont ment pl: Odell,Evans,Watkins,Kelvin
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Prescott marad az egyetemen. Szerintem Cousins érkezése nem lenne rossz. Shaw számomra szimpatikusan játszott vasárnap, lehet benne potenciál, Cousins esetleges érkezése nem tenne neki rosszat verseny szempontjából. WR-t húznál 1/12-re? Vagy 1/19-re? Gondolom mindenképpen kell egy top WR az első körben.Vrijbloed
WR kell, de a Farmer nyilatkozata után absz. nem vagyok biztos az első körös választásban. Kérdés mi lesz Gordonnal, mit csinálunk a free agency során, etc. A DL-be mindenképpen hoznék valakit, ennyi biztos jelenleg 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Joey nyugtass meg, hogy ez a Cousins trade csak pletyka.
Szerinted mi lenne a legjobb megoldás QB ügyben?
Draft 1.kör, Trade, FA, Manziel ?Bazzani
Nehéz kérdés. Józanul gondolkodva Mariotaért és Winstonért sem adnék 3 első köröst , márpedig ennél olcsóbban nem lehet őket megszerezni. Ez az opció kilőve.
Minden részletre kiterjedően scoutolnám viszont a 2. vonalat (Prescott, Grayson, Hundley, Mannion, Petty), hátha valamelyikben van potenciál. A két top 20-as pick elég nagy mozgásteret ad.
Cousins olcsón felőlem jöhet, nem megváltónak érkezne. Ismeri Shanny rendszerét, aránylag fiatal, kezdett már NFL meccsen, kell egy ilyen cserejátékos.
Manci sötét ló, jelenleg Connor Shaw előrébb van a depth charton, ebben biztos vagyok. Semmiképp nem adnám a kezébe a karmesteri pálcát verseny nélkül.Joey Tribbiani
Prescott marad az egyetemen. Szerintem Cousins érkezése nem lenne rossz. Shaw számomra szimpatikusan játszott vasárnap, lehet benne potenciál, Cousins esetleges érkezése nem tenne neki rosszat verseny szempontjából. WR-t húznál 1/12-re? Vagy 1/19-re? Gondolom mindenképpen kell egy top WR az első körben.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Megvan a jövő évi menetrend, nem lesz könnyű.

Home: Baltimore (10-6), Cincinnati (10-5-1), Pittsburgh (11-5), Denver (12-4), Oakland (3-13), Tennessee (2-14), Arizona (11-5), San Francisco (8-8).

Away: Baltimore (10-6), Cincinnati (10-5-1), Pittsburgh (11-5), Kansas City (9-7), San Diego (9-7), New York Jets (4-12), St. Louis (6-10), Seattle (12-4).gergogergo
Sima PO.

BÚÉK!!!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Joey nyugtass meg, hogy ez a Cousins trade csak pletyka.
Szerinted mi lenne a legjobb megoldás QB ügyben?
Draft 1.kör, Trade, FA, Manziel ?Bazzani
Nehéz kérdés. Józanul gondolkodva Mariotaért és Winstonért sem adnék 3 első köröst , márpedig ennél olcsóbban nem lehet őket megszerezni. Ez az opció kilőve.
Minden részletre kiterjedően scoutolnám viszont a 2. vonalat (Prescott, Grayson, Hundley, Mannion, Petty), hátha valamelyikben van potenciál. A két top 20-as pick elég nagy mozgásteret ad.
Cousins olcsón felőlem jöhet, nem megváltónak érkezne. Ismeri Shanny rendszerét, aránylag fiatal, kezdett már NFL meccsen, kell egy ilyen cserejátékos.
Manci sötét ló, jelenleg Connor Shaw előrébb van a depth charton, ebben biztos vagyok. Semmiképp nem adnám a kezébe a karmesteri pálcát verseny nélkül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964