Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Megvan a jövő évi menetrend, nem lesz könnyű.

Home: Baltimore (10-6), Cincinnati (10-5-1), Pittsburgh (11-5), Denver (12-4), Oakland (3-13), Tennessee (2-14), Arizona (11-5), San Francisco (8-8).

Away: Baltimore (10-6), Cincinnati (10-5-1), Pittsburgh (11-5), Kansas City (9-7), San Diego (9-7), New York Jets (4-12), St. Louis (6-10), Seattle (12-4).
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Csupán egy Winston trade és még bulikajára se lesz gondja Johnny-nak! 😕)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A qb kérdést én is FA-ról oldanám meg, de nem Cutlerrel 😀 Tényleg valami erős közepes qb is elég lenne nekünk, hogy elinduljunk felfele aki mögött ki lehet nevelni egy-két év alatt egy frencsájz qbt. Jelenleg ez lenne Manczi...Csiriba
Ha a barna színű teljesül, akkor a jelenlegi GM-et leszopnák. Ha a zöld színű is kapásból Hall of fame. Ritka az ilyen...tüsi91
Pontosan, erős közepes QB-t is nagyon nehéz találni. 22-szer próbáltuk meg 99 óta, 0 százalékos az arány eddig. 😊

Egybk. Johnny 1 nappal azok után, h. kvázi jackassnek nevezte magát és ismét elmondta sürgősen változtatnia kell ( www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/johnny_manziel_its_about_actio.html már Floridában bulizott ezerrel. Nem lehet eltiltani a partyktól, de az egyik kinti fórumon vki megjegyezte, h. RW a SB győzelem másnapján a felvételeket elemezte.Joey Tribbiani
A nagy számok törvénye alapján egyszer kell sikerülnie, remélem nem adjuk fel. Btw Cousinsnak örülnék annyit sőt többet tud mint Manczi.

Manczi sztem bukás lesz pont ezért, mert bort iszik és vizet prédikál... Elvesztettem benne a bizalmam.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nekünk ez fura lehet, hogy egy 22 éves profi sportolót emberileg kell fejleszteni, de az amerikai kultúra úgy érzem el van maradva még a magyar átlagtól is. (gondolok itt az oktatásbeli különbségekre, egyszerűbben butábbak mint egy magyar.)Csiriba
Atyaég, még mindig él ez a sztereotípia? 😀 Nagyon félrevezeted magad, ha a sportoló ösztöndíjas, zömében fekete és latin gettókból kikerülő "főiskolások" alapján ítéled meg az amerikai átlag fiatalságot. Kb. ugyanaz, mintha a cigányság iskolázottságából ítélnéd meg a magyar helyzetet. Az USA a szélsőségek országa, van borzasztó és kiváló példa is mindenre, de összességében összetehetnénk a két kezünket, ha olyan minőségű oktatási rendszerünk lenne, mint a tengeren túlon. 😕peterk2005
Mivel a válaszom nagyon off, ezért priviben küldtem el.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Joey nyugtass meg, hogy ez a Cousins trade csak pletyka.
Szerinted mi lenne a legjobb megoldás QB ügyben?
Draft 1.kör, Trade, FA, Manziel ?

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Én azt nem látom mitől változna meg egyik pillanatról a másikra. Már most is elég forró a lába alatt a talaj, mégsincs semmi biztató lépés. Nehéz lett volna 2-3 hetet kibírni csapatás nélkül?
Egyetlen szerencsénk, h. a draftig még van 5 hónap, ha ezt tolja végig nem lesz nehéz döntés. Csak nem jó jel, h. az első szabadnapot így kezdi.

btw, Farmert megkérdezték megbánta-e, h. nem húzott WR-t a drafton.

"I know everyone says I'm stubborn or I'm going to be obstinate about this wide receiver position, but I just think that at the end of the day an offensive line affects every single play of the game,'' he said. "A wide receiver may touch the ball 10 times if he's having a great day, so I just like the idea of 'let's get the guys that affect the game all the time, and let's try and get those guys and make a difference for our football team.' ''

Idén lesz WR Pick félreértés ne essék, de lehet csak a 2. körben v. később.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez olyan dolog, hogy valaki vagy olyan mint a jó tejbegríz összeáll fejben és finom. Vagy olyan mint za öt napos zsemle, ami szétesik és sokat kezdeni nem leht vele. Legfeljebb vizet öntünk rá és akkor össze lehet gyúrni valamennyire de másnak nem nagyon jó legfeljebb tölteléknek 😛 Manzi sajnos e felé halad egyenlőre!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egybk. Johnny 1 nappal azok után, h. kvázi jackassnek nevezte magát és ismét elmondta sürgősen változtatnia kell már Floridában bulizott ezerrel. Nem lehet eltiltani a partyktól, de az egyik kinti fórumon vki megjegyezte, h. RW a SB győzelem másnapján a felvételeket elemezte.Joey Tribbiani
Na ez az a Leaf mentalitás amit éreztem a srácon. Kiáll, mert tudja, hogy ki kell állnia, belemondja a kamerába, hogy én egy ökör vagyok, és mostantól minden más lesz, majd felveszi a kapucnis pólót, kilép az ajtón, elmormol egy "idiots"-t és azonnal tárcsázza is a haverját, hogy dobjanak be pár sört valahol. Infantilis, nem lehet komolyan venni. 😕

Remélem kisül valami a srácból, mert amúgy ha jó lenne élvezetes lenne nézni a játékát, de nagyon-nagyon szkeptikus vagyok. Szvsz a legjobban akkor járnátok, ha őt is lepasszolnátok valahová amint lehet. Nem biztos, hogy akad még egy olyan marha csapat, mint mi voltunk két éve amikor Richardsont lepasszoltátok nekünk marha jó értéken, de még fele annyiért is jól járnátok szvsz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A qb kérdést én is FA-ról oldanám meg, de nem Cutlerrel 😀 Tényleg valami erős közepes qb is elég lenne nekünk, hogy elinduljunk felfele aki mögött ki lehet nevelni egy-két év alatt egy frencsájz qbt. Jelenleg ez lenne Manczi...Csiriba
Ha a barna színű teljesül, akkor a jelenlegi GM-et leszopnák. Ha a zöld színű is kapásból Hall of fame. Ritka az ilyen...tüsi91
Pontosan, erős közepes QB-t is nagyon nehéz találni. 22-szer próbáltuk meg 99 óta, 0 százalékos az arány eddig. 😊

Egybk. Johnny 1 nappal azok után, h. kvázi jackassnek nevezte magát és ismét elmondta sürgősen változtatnia kell ( www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/johnny_manziel_its_about_actio.html már Floridában bulizott ezerrel. Nem lehet eltiltani a partyktól, de az egyik kinti fórumon vki megjegyezte, h. RW a SB győzelem másnapján a felvételeket elemezte.Joey Tribbiani
Igen, RW-é a tisztán profi hozzá állás, a jövő meg eldönti, hogy JF-nek ezt mennyire sikerül majd a fejébe vernie. Korábban beszéltem egy kollégámmal, aki Cleveland fan, hogy nem szeretném, ha Leaf 2 válna belőle...

A tehetség, a zseni egy dolog, a 90 x százalékot, meg a szorgalom adja.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A qb kérdést én is FA-ról oldanám meg, de nem Cutlerrel 😀 Tényleg valami erős közepes qb is elég lenne nekünk, hogy elinduljunk felfele aki mögött ki lehet nevelni egy-két év alatt egy frencsájz qbt. Jelenleg ez lenne Manczi...Csiriba
Ha a barna színű teljesül, akkor a jelenlegi GM-et leszopnák. Ha a zöld színű is kapásból Hall of fame. Ritka az ilyen...tüsi91
Pontosan, erős közepes QB-t is nagyon nehéz találni. 22-szer próbáltuk meg 99 óta, 0 százalékos az arány eddig. 😊

Egybk. Johnny 1 nappal azok után, h. kvázi jackassnek nevezte magát és ismét elmondta sürgősen változtatnia kell ( www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/johnny_manziel_its_about_actio.html már Floridában bulizott ezerrel. Nem lehet eltiltani a partyktól, de az egyik kinti fórumon vki megjegyezte, h. RW a SB győzelem másnapján a felvételeket elemezte.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekünk ez fura lehet, hogy egy 22 éves profi sportolót emberileg kell fejleszteni, de az amerikai kultúra úgy érzem el van maradva még a magyar átlagtól is. (gondolok itt az oktatásbeli különbségekre, egyszerűbben butábbak mint egy magyar.)Csiriba
Atyaég, még mindig él ez a sztereotípia? 😀 Nagyon félrevezeted magad, ha a sportoló ösztöndíjas, zömében fekete és latin gettókból kikerülő "főiskolások" alapján ítéled meg az amerikai átlag fiatalságot. Kb. ugyanaz, mintha a cigányság iskolázottságából ítélnéd meg a magyar helyzetet. Az USA a szélsőségek országa, van borzasztó és kiváló példa is mindenre, de összességében összetehetnénk a két kezünket, ha olyan minőségű oktatási rendszerünk lenne, mint a tengeren túlon. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A qb kérdést én is FA-ról oldanám meg, de nem Cutlerrel 😀 Tényleg valami erős közepes qb is elég lenne nekünk, hogy elinduljunk felfele aki mögött ki lehet nevelni egy-két év alatt egy frencsájz qbt. Jelenleg ez lenne Manczi...Csiriba
Ha a barna színű teljesül, akkor a jelenlegi GM-et leszopnák. Ha a zöld színű is kapásból Hall of fame. Ritka az ilyen...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
tavaly a Browns a drafton 4. kört ajánlott Kuzinért, de a Redskins 2.-at kért
lehet idén ez már átmegysapka
Erre gondoltam én is. Egy conditional 5. Kör, ami bizonyos meccsszám után 4. (v. nagyon jó játék esetén akár 3.) lehet. Nekem nagy problémám nem lenne egy ilyen megoldással.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
tavaly a Browns a drafton 4. kört ajánlott Kuzinért, de a Redskins 2.-at kért
lehet idén ez már átmegy

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Shanahant se ...Drip
A qb kérdést én is FA-ról oldanám meg, de nem Cutlerrel 😀 Csiriba
Ezt a Cutler igazolást is egyre több helyről hallom, én speciel nem tudom, hogy örülnék-e neki ...Drip
Szerintem Kuzin jön Hóhér helyére, Cutler túl drága.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Shanahant se ...Drip
A qb kérdést én is FA-ról oldanám meg, de nem Cutlerrel 😀 Csiriba
Ezt a Cutler igazolást is egyre több helyről hallom, én speciel nem tudom, hogy örülnék-e neki ...

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó irányítót nem fogunk tudni Draftolni, mert az első 10 csapatból 3-4 csapat iránytó problémával küzd, szóval a jókat elfogják vinni.
Így az egyik lehetőség az ha Manziel és Shanahan összehaverkodik és valami jobbat alkotnak jövőre,
vagy OC csere. Manzielt nem fogják kirakni.P@trik
Ez sajnos minden évben így van, aki top5ben draftol általában QB-gondokkal küzd. Idén ráadásul a két legjobb irányítónál is bőven van kérdőjel.

De továbbra sem értem honnan jött ez az OC csere, előbb rúgnám ki O'Neilt vagy Tábort, mint Shannyt 😊 qb nélkül, rookie futókkal, papíron bottom5 wr-sorral, TE nélkül szerintem ez pofás teljesítmény volt. Mackről ne is beszéljünk.Joey Tribbiani
Tőlem gyött, mive a wazingtont is követem, így mán kifigyeltem a pasast... 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jó irányítót nem fogunk tudni Draftolni, mert az első 10 csapatból 3-4 csapat iránytó problémával küzd, szóval a jókat elfogják vinni.
Így az egyik lehetőség az ha Manziel és Shanahan összehaverkodik és valami jobbat alkotnak jövőre,
vagy OC csere. Manzielt nem fogják kirakni.P@trik
Ez sajnos minden évben így van, aki top5ben draftol általában QB-gondokkal küzd. Idén ráadásul a két legjobb irányítónál is bőven van kérdőjel.

De továbbra sem értem honnan jött ez az OC csere, előbb rúgnám ki O'Neilt vagy Tábort, mint Shannyt 😊 qb nélkül, rookie futókkal, papíron bottom5 wr-sorral, TE nélkül szerintem ez pofás teljesítmény volt. Mackről ne is beszéljünk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Shanahant se ...Drip
Nem kell, hogy kirakják, kap egy zsíros ajánlatot a niners és megpattan, ott nem kell ovisokat babusgatni, nézni, hogy ki késik meg ki nem. Ott aztán kreatívkodhat kedvére.
Manzinak biztos adnak még egy esélyt, Gordonkára nem vennék mérget. Nagyon helyes hogy Pettine meg akarja fogni az öltözőt, különben a fejére nőnek. Sokuk még gyerek, irányt kell nekik mutatni, emberileg is fejleszteni őket. Nekünk ez fura lehet, hogy egy 22 éves profi sportolót emberileg kell fejleszteni, de az amerikai kultúra úgy érzem el van maradva még a magyar átlagtól is. (gondolok itt az oktatásbeli különbségekre, egyszerűbben butábbak mint egy magyar.)

A qb kérdést én is FA-ról oldanám meg, de nem Cutlerrel 😀 Tényleg valami erős közepes qb is elég lenne nekünk, hogy elinduljunk felfele aki mögött ki lehet nevelni egy-két év alatt egy frencsájz qbt. Jelenleg ez lenne Manczi...
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Shanahant se ...

több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jó irányítót nem fogunk tudni Draftolni, mert az első 10 csapatból 3-4 csapat iránytó problémával küzd, szóval a jókat elfogják vinni.
Így az egyik lehetőség az ha Manziel és Shanahan összehaverkodik és valami jobbat alkotnak jövőre,
vagy OC csere. Manzielt nem fogják kirakni.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok érdekeset mondott Pettine tegnap, főleg a QB keresésről. Mert hogy lesz, ez biztos. Van ami sosem változik 😊
 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/mike_pettine_cleveland_browns_1.htmlJoey Tribbiani
Szerintem leginkább csak rendet és fegyelmet szeretne és így jelez, figyelmeztet. Van egy öltöző, ahol a csapat legfontosabb játékosa (QB), akibe sokat fektettek (1. kör) egy éretlen kölyök, egy másik nagyon fontos játékosa (Gordon) szintén az. Ez kihat a hangulatra, a fegyelemre. Ha egy ennyi embert foglalkoztató "vállalkozásban" nincs fegyelem, néhány alkalmazott "csak úgy elalszik", meg másnaposan nem megy be dolgozni, az a vállalkozás morálisan leépül, mert a többiek is előbb-utóbb átveszik ezt a hozzáállást.
Manziel a pályán sem NFL kész, de úgy tűnik Pettine-nek még fejben is NFL késszé kell gyúrnia a srácot. Nem irigylem... Jonny Football nyilatkozatai, reakciói, viselkedése alapján mintha egy Ryan Leaf 2.-t látnék. Ugyanaz az infantilizmus árad belőle, mint annak idején Leafből...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az ég világon semmi gond nincs Shanahannel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem igazán értem ezt az "új kreatív OC" témát.

Azért üdv a topikban persze 😀Joey Tribbiani
Kyle fiú nyomott egy négybekezdéses playbookot, ami ment az első meccseken, aztán összeomlott a futás és szépen lassan mindenünk leépül nem sokára elmúlik..... hiperkarma jellegű érzés kerített hatalmába. Persze Hólyag meg Focijancsi se tettek hozzá, de OC részről se nagyon tudta megoldani a dolgokat, mostmán tecc érteni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem igazán értem ezt az "új kreatív OC" témát.

Azért üdv a topikban persze 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964