Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Mary Kay Cabot @MaryKayCabot · 15m 15 minutes ago
Despite that Johnny Manziel vows to "take this more seriously,'' says "I don't feel like I would have done anything different'' since draft.

@) Érzek némi ellentmondást a fentiekben 😐

Itt a teljes videó.  www.ohio.com/blogs/cleveland-browns/cleveland-browns-1.270107/video-browns-qb-johnny-manziel-says-he-has-matured-will-be-extremely-committed-in-offseason-1.552332

Meglátjuk. Actions speak louder than words, ugye.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Thigpent hivatalosan is leigazoltuk, nagyjából ismeri az offenzünket, lévén, hogy az előszezonban velünk készült. Annyit biztos tud mint Dzsoni.Csiriba
Annyit szerintem a sarki kocsmából bármelyik részeg tudna....LanceVance
Neked is köszönjük a tartalmas hsz-t.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én kipróbálnám Connor Shaw-t, veszíteni való már nincs. PS-ben végig a csapattal volt, talán még jobban is ismeri a playbook-ot, mint Moneyboy...gergogergo
Ő fog az első csapattal gyakorolni, Thigpen csak insurance. Én is kíváncsi vagyok rá 😊Joey Tribbiani
ha dob megint egy Hail Mary TD-t maradhat 😛

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Thigpent hivatalosan is leigazoltuk, nagyjából ismeri az offenzünket, lévén, hogy az előszezonban velünk készült. Annyit biztos tud mint Dzsoni.Csiriba
Annyit szerintem a sarki kocsmából bármelyik részeg tudna....

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Én kipróbálnám Connor Shaw-t, veszíteni való már nincs. PS-ben végig a csapattal volt, talán még jobban is ismeri a playbook-ot, mint Moneyboy...gergogergo
Ő fog az első csapattal gyakorolni, Thigpen csak insurance. Én is kíváncsi vagyok rá 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Én kipróbálnám Connor Shaw-t, veszíteni való már nincs. PS-ben végig a csapattal volt, talán még jobban is ismeri a playbook-ot, mint Moneyboy...
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Thigpent hivatalosan is leigazoltuk, nagyjából ismeri az offenzünket, lévén, hogy az előszezonban velünk készült. Annyit biztos tud mint Dzsoni.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ellenben Manzielnek át kell értékelnie magát, éjt napallá téve dolgozni, hogy legyen belőle vmi. Talán még jókor jött ez a pofon, rájön, hogy nem ő szarta a spanyolviaszt és akkor még akármi lehet, másfél meccs után jvégleg nem írnám le.
gabokocka
persze, én sem. A kérdés viszont mit csinálsz, ha májusig végig bulizik és nincs semmi változás a hozzáállásban ? Le lehet mondani valakiről 1.5 meccs után ?Joey Tribbiani
Akkor nem a másfél meccs miatt mondasz le róla, hanem a hozzáállása miatt....gabokocka
persze, csak ilyenkor jönnek az ellenérvek, h. 22-23 évesen a többség ezt csinálja.

Inkább azt kérdezem, van-e olyan FO amelyik beismerné 1 év után, h. ekkorát hibázott.Joey Tribbiani
de ez nem ellenérv, mert csak az NFL-ben találsz rá másik sok száz példát, aki nem ezt csinálja, úgyhogy aki ezzel takarózik, annak csak gratulálni tudok
számomra nem a bulizás a probléma, hanem az, hogy folyamatosan mindenki őt védte, és az edzői stábot fikázta, miért nem játszatja, holott már rég elmondta mindenki, hogy a playbokkal is gondjai vannak, ráadásul edzéseken sem teszi magát eléggé oda, de persze nem érdekelt senkit sem
aztán amikor élesben is kurva szar, akkor eltűnik minden lover, és senki sem ismeri be, hogy esetleg igaza volt az edzőknek, akik netalántán nap mint nap látták őt edzeni, és ezek után ennyire a játszatása ellen voltak... állítom, ha a média nem üvölti be Manzielt a kezdőbe, akkor ebben a szezonban abszolút nem játszott volna annak ellenére sem, hogy Hoyer fos volt az utolsó pár meccsen
nincs mese, Johnnynak változtatnia kell, de sürgősen, mert lehet akármekkora kedvenc, nem lesz vele nagy a türelem, ha így folytatja a pályán és a pályán kívül is

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ellenben Manzielnek át kell értékelnie magát, éjt napallá téve dolgozni, hogy legyen belőle vmi. Talán még jókor jött ez a pofon, rájön, hogy nem ő szarta a spanyolviaszt és akkor még akármi lehet, másfél meccs után jvégleg nem írnám le.
gabokocka
persze, én sem. A kérdés viszont mit csinálsz, ha májusig végig bulizik és nincs semmi változás a hozzáállásban ? Le lehet mondani valakiről 1.5 meccs után ?Joey Tribbiani
Akkor nem a másfél meccs miatt mondasz le róla, hanem a hozzáállása miatt....gabokocka
persze, csak ilyenkor jönnek az ellenérvek, h. 22-23 évesen a többség ezt csinálja.

Inkább azt kérdezem, van-e olyan FO amelyik beismerné 1 év után, h. ekkorát hibázott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Ellenben Manzielnek át kell értékelnie magát, éjt napallá téve dolgozni, hogy legyen belőle vmi. Talán még jókor jött ez a pofon, rájön, hogy nem ő szarta a spanyolviaszt és akkor még akármi lehet, másfél meccs után jvégleg nem írnám le.
gabokocka
persze, én sem. A kérdés viszont mit csinálsz, ha májusig végig bulizik és nincs semmi változás a hozzáállásban ? Le lehet mondani valakiről 1.5 meccs után ?Joey Tribbiani
Akkor nem a másfél meccs miatt mondasz le róla, hanem a hozzáállása miatt....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ellenben Manzielnek át kell értékelnie magát, éjt napallá téve dolgozni, hogy legyen belőle vmi. Talán még jókor jött ez a pofon, rájön, hogy nem ő szarta a spanyolviaszt és akkor még akármi lehet, másfél meccs után jvégleg nem írnám le.
gabokocka
persze, én sem. A kérdés viszont mit csinálsz, ha májusig végig bulizik és nincs semmi változás a hozzáállásban ? Le lehet mondani valakiről 1.5 meccs után ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Viszont Desir sztem nem volt rossz, csak bravúrelkapások voltak mellette Benjinek, szorosan ott vol szinte végig. Olsenen is faszán védekeztetek.
Ellenben Manzielnek át kell értékelnie magát, éjt napallá téve dolgozni, hogy legyen belőle vmi. Talán még jókor jött ez a pofon, rájön, hogy nem ő szarta a spanyolviaszt és akkor még akármi lehet, másfél meccs után jvégleg nem írnám le.
Sok sikert a további építkezés, azért már nem a nulláról kell kezdeni, ez is valami, látszik a fény az alagút végén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Steve Doerschuk ‏ @ sdoerschukREP 29s 29 seconds ago
Manziel out, Hoyer iffy, Connor Shaw will work with the ones. Pettine says another QB might be brought in.

csak a szokásos. az utolsó meccsre mindenki kidől.

egybk. mind2 pickünk top16 lesz, akkor is, ha nyer a Bills a Pats ellen.Joey Tribbiani
Lőjjük be Shawt 'oszt hagy menjen ! 😀
alapszakasz után lehet csinálok korai mockot csak az első körről, aztán majd a szokásos 😀

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
kemény szavak Dansbytől.

"I don't know if he can make the transition," Dansby said Monday in a conference call. "It has to be within him. He has to look in the mirror and do that himself. I can only give him the keys. I can't make him drive."

Gilbert játékáról kérdezték...  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/karlos_dansby_on_struggling_ro.html

Grossman az ünnepek miatt nem tudja vállalni a játékot, Thigpen a következő célpont, de közben Schefter szerint Hoyer sérülése annyira nem súlyos és ott lesz a pályán.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Connor Shaw? Lesz itt show! Most már úgyis mindegy, viszont a shitburgnek még fontos lehet. Szóval simán benne van hogy belegyalulnak minket a földbe.Csiriba
A Browns a Ravens-szel játszik az uccsó fordulóban. 😉 Mi a cicákat fogadjuk, ami a divelsőségről dönt mindenképpen, de mi már bent vagyunk a PO-ban, szóval nekik lesz fontosabb. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Connor Shaw? Lesz itt show! Most már úgyis mindegy, viszont a shitburgnek még fontos lehet. Szóval simán benne van hogy belegyalulnak minket a földbe.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Steve Doerschuk ‏ @ sdoerschukREP 29s 29 seconds ago
Manziel out, Hoyer iffy, Connor Shaw will work with the ones. Pettine says another QB might be brought in.

csak a szokásos. az utolsó meccsre mindenki kidől.

egybk. mind2 pickünk top16 lesz, akkor is, ha nyer a Bills a Pats ellen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Hú de nagy itt a csend! Ennyire kilátástalan volt a tegnapi is? Nem láttam, és nem is gonoszkodni akarok, csak mostanában úgy felpezsdült ez a topik, most meg néma csönd.bcsarli
Mert most, hogy elmentek a bandwagonerek, már újra beszélhetünk a hüvelygombáról! 😀

Nagy reményt fűztem a sráchoz én is, de be kell látnunk, hogy bizony ehhez a szinthez még meg kell enni egy kevés spenótot. Kb 16 tonnát. Minimum. Hoyer FA lesz, sok lóvét nem kérhet ezért a játékért, esetleg maradhat is, ha nem tudunk egy normális qb-t hozni FA-ról. Bár nem tudom mennyire kell vagy sem. Farmer játékosai a draft után nem mindig váltak be, ugyanakkor viszont jól sáfárkodott a pickkel azt meg kell hagyni. Bíztam Pettineben, de most már megrendült a bizalmam, mert mérkőzések óta nem látom a keze nyomát a csapaton, hogy változna valami a jó irányba. Azonban lehet olyan okok miatt van megkötve a keze (pl sérülések miatt) amikről mi csak alig vagy nem is tudunk. Egyébként meg nem érdekel a szezon, csak a pissburgot oda-vissza!!!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Szerintem mindenkit sokkolt Johnny "teljesítménye". Én nem vártam, h. felpakol 400 yardot 3 TD-vel, akár a Bengals, akár a Panthers ellen; és 6 negyed is minden, csak nem minta, no de nulla értékelhető megmozdulás azért kicsit erős. 12-ből 9 drive 3&out?! Omfg. Komoly problémák a védelem olvasással, a lábmunkával, a karerővel. Nem segítette a playcalling sem (főleg a cicák ellen), de ez nagyon kevés. Felmerül a kérdés, mit csinált eddig az edzéseken ? Itt van LaCanfora írása, ez alapján ott sem volt sokkal jobb, sőt.
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24906699/signs-of-johnny-manziels-struggles-evident-in-poor-practice-outings

Most persze azt mondja, h. keményebben fog dolgozni ( www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/johnny_manziel_cleveland_brown_5.html), de eddig miért nem tette meg ?

Ezen kívül a másik első körössel is komoly problémák vannak, nem normális, h. egy 1/8-as draft pick a 15. meccsen nem tud pályára kerülni. Megelőzi a depth charton Skrine, K'Waun és Desir is.

Farmer munkáját egyelőre Bitonio, Kirksey és az UDFA-k (Crowell, Gabriel, Williams) mentik meg, nem túl bíztató egy olyan draft előtt, ahol megint két első körös választásunk lesz. Isten ments egy újabb FO/HC váltástól, de ismét rossz szájízzel kezdjük az offseasont. 6-3 után ez bizony nagy pofára esés.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hú de nagy itt a csend! Ennyire kilátástalan volt a tegnapi is? Nem láttam, és nem is gonoszkodni akarok, csak mostanában úgy felpezsdült ez a topik, most meg néma csönd.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Tony Grossi @TonyGrossi · 9m 9 minutes ago
Johnny Manziel did not suffer his hamstring injury on the run, but on a pass for Josh Gordon 2 series earlier.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
trade Mariotaért ! 😊Joey Tribbiani
De legalább idén kihúztuk az utolsó előtti fordulóig, h szóba kerüljön a QB draft. Lassan, de épül a dinasztia! 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
trade Mariotaért ! 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szulinapozas miatt eselyes,hogy csak 2. Felidore tudok csak jonni ... Addig is hajra 😊Drip
Boldogot, ha a Tied! 😊Joey Tribbiani
köszi, de majd 2 hónap múlva 😀 Húgomnak tartottuk

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nem akarom küldeni, csak azt mondtam mehet. Mondjuk kíváncsi lennék Jimbo mit tudna itt 😀