NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Amíg a mezeket nem kezdik tömegével visszavinni nincs nagy gáz! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
A jó scramblert ne keverjük össze a "futó" (bármit is jelentsen ez) QB-val. Manziel sose volt futkorászós kúbé és nem is lesz.

arra meg, hogy ki cserél QB-t akkor mikor PO helyen vannak, elég adekvát válasz van: Mike Pettine. és nem azért mert annyire jó Manziel (láttuk h nincs kész), hanem mert annyire kilátástalan volt Hoyer.

ez alapján két megközelítés van: az egyik, hogy annyira rossz Manziel, hogy Hoyert kellett a csapatba tenni, a másik megközelítés, hogy annyira rossz Hoyer, hogy már Manziel is jobb megoldásnak tűnik. ki maga ízlése szerint válogassa ki h miben hisz.gabtsi
Hat nem tudom, ez eleg relativ.. ilen alapon nem sok futo QB van.
Sztem altalaban arra mondjak hogy "futo", aki nem tud passzolni, a scrambler meg azert valamennyire igen.

Az a gond, hogy Manziel pocket passer sem lesz, mar NCAA-ben is Evans huzta ki gyakran a csavabol mely passzoknal.
Talan egy Plummer-fele bootleges play action O-val es jo futojatekkal lehet valamit kezdeni, az sztem Manziel erossegeit jobban kihozna.Igor
Arra gondolt gabtsi szerintem, hogy Manzielre igen ritkán hívták "designed run"-okat a Texas A&M-en, az olyan volt edzők, mint pl. Steve Mariucci által hangoztatott baromságokról, mint hogy read option qb lett volna meg aztán pláne ne is beszéljünk. Én mondjuk alapból nem értem, hogy mit vártak/várnak egy rengeteget improvizáló irányítótól a kőkonzervatív NFL-ben, de bízom benne, hogy pár igazán szórakoztató meccs azért legalább van benne a profiknál is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A jó scramblert ne keverjük össze a "futó" (bármit is jelentsen ez) QB-val. Manziel sose volt futkorászós kúbé és nem is lesz.

arra meg, hogy ki cserél QB-t akkor mikor PO helyen vannak, elég adekvát válasz van: Mike Pettine. és nem azért mert annyire jó Manziel (láttuk h nincs kész), hanem mert annyire kilátástalan volt Hoyer.

ez alapján két megközelítés van: az egyik, hogy annyira rossz Manziel, hogy Hoyert kellett a csapatba tenni, a másik megközelítés, hogy annyira rossz Hoyer, hogy már Manziel is jobb megoldásnak tűnik. ki maga ízlése szerint válogassa ki h miben hisz.gabtsi
Hat nem tudom, ez eleg relativ.. ilen alapon nem sok futo QB van.
Sztem altalaban arra mondjak hogy "futo", aki nem tud passzolni, a scrambler meg azert valamennyire igen.

Az a gond, hogy Manziel pocket passer sem lesz, mar NCAA-ben is Evans huzta ki gyakran a csavabol mely passzoknal.
Talan egy Plummer-fele bootleges play action O-val es jo futojatekkal lehet valamit kezdeni, az sztem Manziel erossegeit jobban kihozna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ez így megint nem igaz.

Nem PO-helyen cserélt QB-t a Browns, tehát a helyes, adekvát válasz: Harbaugh a Friscónál.

A Browns ugyanis akkor cserélt csak QB-t, amikor nagyjából matematikai esélye maradt a PO-ra. Így a 2 megközelítésed is téves. A szezon elejétől azért Hoyer volt a kezdő, mert jobb, mint Manziel (jobb esély van vele a W-re, mint Manziellel), és aztán azért jött a csere, mert miután elment a szezon, elkezdik építeni a jövő (2015), azaz felelősség nélkül jöhetett a franchise QB-nak szánt Manziel, mert már nem a győzelem a lényeg (mivel elment a szezon), hanem hogy a jövő embere tapasztalatokat gyűjtsön.Soldados
még mindig van matematikai esélye a Brownsnak. és már nem Hoyer a QB. asszem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Lehet próbálkozni a read optionnal meg mindenféle trükkös playekkel, de szvsz amelyik QB nem tud szükség esetén 2 perc alatt 80y-ot csak passzolva végigzúzni a pályán, az nem lesz hosszú távon komoly tényező.Jan
hány használható QB van akkor a ligában, négy?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A jó scramblert ne keverjük össze a "futó" (bármit is jelentsen ez) QB-val. Manziel sose volt futkorászós kúbé és nem is lesz.

arra meg, hogy ki cserél QB-t akkor mikor PO helyen vannak, elég adekvát válasz van: Mike Pettine. és nem azért mert annyire jó Manziel (láttuk h nincs kész), hanem mert annyire kilátástalan volt Hoyer.

ez alapján két megközelítés van: az egyik, hogy annyira rossz Manziel, hogy Hoyert kellett a csapatba tenni, a másik megközelítés, hogy annyira rossz Hoyer, hogy már Manziel is jobb megoldásnak tűnik. ki maga ízlése szerint válogassa ki h miben hisz.gabtsi
Ez így megint nem igaz.

Nem PO-helyen cserélt QB-t a Browns, tehát a helyes, adekvát válasz: Harbaugh a Friscónál.

A Browns ugyanis akkor cserélt csak QB-t, amikor nagyjából matematikai esélye maradt a PO-ra. Így a 2 megközelítésed is téves. A szezon elejétől azért Hoyer volt a kezdő, mert jobb, mint Manziel (jobb esély van vele a W-re, mint Manziellel), és aztán azért jött a csere, mert miután elment a szezon, elkezdik építeni a jövő (2015), azaz felelősség nélkül jöhetett a franchise QB-nak szánt Manziel, mert már nem a győzelem a lényeg (mivel elment a szezon), hanem hogy a jövő embere tapasztalatokat gyűjtsön.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A jó scramblert ne keverjük össze a "futó" (bármit is jelentsen ez) QB-val. Manziel sose volt futkorászós kúbé és nem is lesz.

arra meg, hogy ki cserél QB-t akkor mikor PO helyen vannak, elég adekvát válasz van: Mike Pettine. és nem azért mert annyire jó Manziel (láttuk h nincs kész), hanem mert annyire kilátástalan volt Hoyer.

ez alapján két megközelítés van: az egyik, hogy annyira rossz Manziel, hogy Hoyert kellett a csapatba tenni, a másik megközelítés, hogy annyira rossz Hoyer, hogy már Manziel is jobb megoldásnak tűnik. ki maga ízlése szerint válogassa ki h miben hisz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem az NFL-ben olyan mértékben tud változni egy csapat játéka 1-2 hét alatt -ezzel együtt a játékosok teljesítménye is- hogy 1 meccs alapján teljes képtelenség eldönteni valakiről, hogy hosszú távon mire képes. Pláne olyan összetett poszton mint a QB. Ennyi erővel a "médiamókus" ha megnézi Rodgers egyetlen egy meccsét, mondjuk a Bills ellenit, akkor simán megmondja hogy Rodgers bust?Jan
Ez csak az egyik megközelítés, mert minden QB más. Tebow esetén pl. még nekem sem kellett több meccs, hogy eldöntsem, hogy sosem lesz belőle jó NFL irányító. Nem akarok újabb Tebow vitát kirobbantani, csak azért hoztam őt példaként, mert neki annyira más volt a stílusa, annyira főiskolára termett és annyira nem NFL kompatibilis volt a tehetsége, hogy már pár labdaérintését látva is elképzelhetetlen volt számomra, hogy legyen belőle valami. Ez persze szubjektív vélemény, másoknak lehetett más a véleménye (voltak is rengetegen ilyenek), de ha az én véleményemről van szó, akkor az az én megközelítésemben ugyanolyan alátámasztott volt 1 meccs után, mint 30 meccs után lett volna, mert amiket problémának láttam, azok nem kijavítható, nem kinőhető problémák voltak.

Ellenpéldaként ott van mondjuk Bortles. Neki is szörnyű szezonja van, borzasztó meccseket játszik, de mivel nála látom a fejlődés lehetőségét, miközben nem látok kijavíthatatlan hibákat, ezért nála még egy év után sem mondok verdiktet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Szerinted hány meccs után kéne leírnia egy média mókusnak a véleményét. Öt? Tíz? Egy évad? Két évad? Netán több?

A média nem a szakma. Nem arról szól, hogy alaposan, valódi szakmai szempontok szerint értékeljen egy játékost. Arra ott vannak a scoutok, és az NFL edzői gárdái, akiknek amellett, hogy 24 órában vele vannak, a pattanást is ismerik az orrán, minden mozdulatát követik, amellett részletes orvosi, pichológiai profiljuk is megvan a játékosról A média mókusoknak meg max. annyival van több információjuk, mint nekünk, hogy nekik itt-ott leesik egy kiszivárogtatott félinformáció - ami vagy igaz vagy sem. Ettől eltekintve abból ítélnek amiből te vagy én. 😊 Úgyhogy ha akarunk médiát, sportműsorokat, akarunk nézni, olvasni a kedvenceinkről, akkor azt ilyen csomagolásban érjük el, vagy sehogy. (Na jó, vannak azért szakmai munkák is nyilván, de fotelszurkolóként azért ezek zöme nem érdekes, túl sok, nincs rá időnk. A SportCenterre napi 40 perc+reklám időben viszont van. A többesszám első személyt az egymilliárd drukkerre értem szerte a világban.)

Nekem egyébként nem a tegnapi meccs alapján alakult ki a véleményem, hanem az eddig történtek alapján. Egyszerűen azért, mert nem hiszek az "üljön a kezdő mögött és tanuljon" dologban. Legalábbis nem manapság. Amióta itthon NFL-t közvetítenek, én nem emlékszem olyan esetre, akivel bejött volna ez a stratégia. Egyetlen egyre sem. Aki kezdett, és félig volt jó, az félig is maradt jó. Aki gyenge volt, az gyenge is maradt. Aki meg jó volt, az jó is lett, jó is maradt. Aki meg nem kezdett igen hamar ..... hát egyetlen egyre sem emlékszem, akiből lett így valaki - Rodgersen kívül. De ő egészen nyilvánvalóan CSAK azért nem kezdett azonnal, mert volt előtte egy HOF QB. Ha Favre nem lett volna, Rodgers az első héten kezdett volna.

Szóval ezért vagyok Manziellel kapcsolatban szkeptikus. Ha az edzők annyira nem látják késznek, hogy egy Hoyerrel szemben egész évben nem kezdetik, és csak akkor teszik be amikor szerintem már a bőrüket védik vele, és utána ilyen teljesítmény jön, az számomra - nem csak az 1 meccs, hanem a történet többi elemével együttesen - azt jelzi, hogy a srác nem jó. Mégpedig nagyon nem jó, ha eddig meg se probálták, És ha most ennyire nem jó, akkor igen nagy valószínűséggel nem is lesz az, hacsak nem ő a fehér holló, a kivétel a tömegben.

De az igazi hiba a mátrixban nem is ez. Mert ha valaki bust, akkor bust, legfeljebb elzavarják, plusz elzavarják az edzőt/GM-et is aki draftolta, aztán kész. Jön más, hoz mást, és lehet újra próbálkozni. De ManiBoy egy Tebow 2. Hozta a puttonyban a hisztériát is. Komolyan azt gondolom, hogy talán az lenne a legjobb a csapat számára, ha olyan bűnrossz lenne, mint még senki eddig a ligában. Mert akkor könnyebb lenne túllépni rajta. De ha elkezd játszani, és képes lesz hozni mondjuk egy Hoyer szintet, akkor azzal marhára nem fogtok semmire se menni, ugyanakkor nem tudom mennyi időbe fog telni, mire meg tudtok majd szabadulni tőle. Nem jön minden évben szembe egy Manning az FA piacon, akinek a nevével le lehet nyomni a torkokon az imádott bálvány elküldését. 😊peterk2005
Szerintem az NFL-ben olyan mértékben tud változni egy csapat játéka 1-2 hét alatt -ezzel együtt a játékosok teljesítménye is- hogy 1 meccs alapján teljes képtelenség eldönteni valakiről, hogy hosszú távon mire képes. Pláne olyan összetett poszton mint a QB. Ennyi erővel a "médiamókus" ha megnézi Rodgers egyetlen egy meccsét, mondjuk a Bills ellenit, akkor simán megmondja hogy Rodgers bust?

Hogy melyik QB mikor kezd, az nem feltétlen függ össze azzal, hogy később milyen lesz. Ha jól emlékszem Brady és Roethlisberger is a kezdő QB sérülése miatt került csapatba, és nem azért mert rögtön játszatni akarták őket. (hogy Ben milyen tudású irányító volt 2005-ben, arra jó adat, hogy a győztes SB-on 9 jó passza volt, és 2 INT. Volt egy passzolt TD, de azt egy WR passzolta egy másik WR-nek. 😊 Ha akkor azt mondták volna, hogy 3 év múlva SB-t fog játszani, és a végén 90y-os GW driveot vezet... azt ki hitte volna el? )

Én nem azért vagyok szkeptikus Manziellel mert őt személyesen rossz QB-nak hiszem, hanem mert az ilyen típusú futó irányítókat általában véve nem tartom jó ötletnek. Kizárólag Wilson és Kaepernick tudott közülük számottevő eredményt elérni, de mindketten úgy, hogy top3 D volt mögöttük. Lehet próbálkozni a read optionnal meg mindenféle trükkös playekkel, de szvsz amelyik QB nem tud szükség esetén 2 perc alatt 80y-ot csak passzolva végigzúzni a pályán, az nem lesz hosszú távon komoly tényező.

Egyébként mindegy hogy mennyire gondolták késznek, hiszen Hoyerrel az utóbbi idők legjobb szezonját futották. Ki az aki olyankor cserél QB-t, mikor x év után először vezetik a csoportot, vagy vannak PO helyen? Az teljesen vállalhatatlan lett volna.

Másrészt ha tényleg oda kerül a sor, nem kell feltétlenül Manningnek jönni. Pár évente mindig van agyonsztárolt QB a drafton.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
emlekeztek, mit mondott Haslam tavaly, amikor kirugta Chudot ?

‘What would be a good year? How many wins?' I think if you'll remember what we said was, ‘We don't really want to answer that question,' which probably didn't surprise you. What we would say is that it's really important that we show improvement during the course of the season. Specifically, we talked about, I believe if you look back at the quote, we needed to be better in the last three games than we were the first three games. As the season developed and what was a really nice start and as we got later into the season, it was our feeling that as a team we were not getting better. Yes, we had a young team, but I think if we'd reflect on it we would all say, ‘A young team should get better,' and we simply didn't feel like that was happening.

Petinek ket meccse maradt ezek alapjan, h. megmentse az allasat 😀Joey Tribbiani
ez Haslam borotvája


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
emlekeztek, mit mondott Haslam tavaly, amikor kirugta Chudot ?

‘What would be a good year? How many wins?' I think if you'll remember what we said was, ‘We don't really want to answer that question,' which probably didn't surprise you. What we would say is that it's really important that we show improvement during the course of the season. Specifically, we talked about, I believe if you look back at the quote, we needed to be better in the last three games than we were the first three games. As the season developed and what was a really nice start and as we got later into the season, it was our feeling that as a team we were not getting better. Yes, we had a young team, but I think if we'd reflect on it we would all say, ‘A young team should get better,' and we simply didn't feel like that was happening.

Petinek ket meccse maradt ezek alapjan, h. megmentse az allasat 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bírom az ilyen szakértőket, akik egy rookie-ról 1, azaz EGY meccs után megmondják, hogy mennyire lesz értékes (vagy nem értékes) játékos a következő években. Hülyeség.

Szvsz nem az volt a hiba hogy idén kezdetnek vele, mert ha hosszútávon vele számolnak, akkor ez teljesen ésszerű dolog. Abban érzem a hibát, amit már előtte felvetettem, hogy pont egy ilyen meccsen dobták be. Direkt PO-ért menő csoportmeccs az AFC N-ban, az nem egyszerű történet.Jan
Szerinted hány meccs után kéne leírnia egy média mókusnak a véleményét. Öt? Tíz? Egy évad? Két évad? Netán több?

A média nem a szakma. Nem arról szól, hogy alaposan, valódi szakmai szempontok szerint értékeljen egy játékost. Arra ott vannak a scoutok, és az NFL edzői gárdái, akiknek amellett, hogy 24 órában vele vannak, a pattanást is ismerik az orrán, minden mozdulatát követik, amellett részletes orvosi, pichológiai profiljuk is megvan a játékosról A média mókusoknak meg max. annyival van több információjuk, mint nekünk, hogy nekik itt-ott leesik egy kiszivárogtatott félinformáció - ami vagy igaz vagy sem. Ettől eltekintve abból ítélnek amiből te vagy én. 😊 Úgyhogy ha akarunk médiát, sportműsorokat, akarunk nézni, olvasni a kedvenceinkről, akkor azt ilyen csomagolásban érjük el, vagy sehogy. (Na jó, vannak azért szakmai munkák is nyilván, de fotelszurkolóként azért ezek zöme nem érdekes, túl sok, nincs rá időnk. A SportCenterre napi 40 perc+reklám időben viszont van. A többesszám első személyt az egymilliárd drukkerre értem szerte a világban.)

Nekem egyébként nem a tegnapi meccs alapján alakult ki a véleményem, hanem az eddig történtek alapján. Egyszerűen azért, mert nem hiszek az "üljön a kezdő mögött és tanuljon" dologban. Legalábbis nem manapság. Amióta itthon NFL-t közvetítenek, én nem emlékszem olyan esetre, akivel bejött volna ez a stratégia. Egyetlen egyre sem. Aki kezdett, és félig volt jó, az félig is maradt jó. Aki gyenge volt, az gyenge is maradt. Aki meg jó volt, az jó is lett, jó is maradt. Aki meg nem kezdett igen hamar ..... hát egyetlen egyre sem emlékszem, akiből lett így valaki - Rodgersen kívül. De ő egészen nyilvánvalóan CSAK azért nem kezdett azonnal, mert volt előtte egy HOF QB. Ha Favre nem lett volna, Rodgers az első héten kezdett volna.

Szóval ezért vagyok Manziellel kapcsolatban szkeptikus. Ha az edzők annyira nem látják késznek, hogy egy Hoyerrel szemben egész évben nem kezdetik, és csak akkor teszik be amikor szerintem már a bőrüket védik vele, és utána ilyen teljesítmény jön, az számomra - nem csak az 1 meccs, hanem a történet többi elemével együttesen - azt jelzi, hogy a srác nem jó. Mégpedig nagyon nem jó, ha eddig meg se probálták, És ha most ennyire nem jó, akkor igen nagy valószínűséggel nem is lesz az, hacsak nem ő a fehér holló, a kivétel a tömegben.

De az igazi hiba a mátrixban nem is ez. Mert ha valaki bust, akkor bust, legfeljebb elzavarják, plusz elzavarják az edzőt/GM-et is aki draftolta, aztán kész. Jön más, hoz mást, és lehet újra próbálkozni. De ManiBoy egy Tebow 2. Hozta a puttonyban a hisztériát is. Komolyan azt gondolom, hogy talán az lenne a legjobb a csapat számára, ha olyan bűnrossz lenne, mint még senki eddig a ligában. Mert akkor könnyebb lenne túllépni rajta. De ha elkezd játszani, és képes lesz hozni mondjuk egy Hoyer szintet, akkor azzal marhára nem fogtok semmire se menni, ugyanakkor nem tudom mennyi időbe fog telni, mire meg tudtok majd szabadulni tőle. Nem jön minden évben szembe egy Manning az FA piacon, akinek a nevével le lehet nyomni a torkokon az imádott bálvány elküldését. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
kommentátortársa, Troy Aikman első meccse kezdőként az NFL-ben: 28:0-ás vereség, 35/17, 180 yard, 2 INTbaggio
Akkor Jonnynak már csak a 3 gyűrű hiányzik, minden mást elért a karrierjében. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Bírom az ilyen szakértőket, akik egy rookie-ról 1, azaz EGY meccs után megmondják, hogy mennyire lesz értékes (vagy nem értékes) játékos a következő években. Hülyeség.

Szvsz nem az volt a hiba hogy idén kezdetnek vele, mert ha hosszútávon vele számolnak, akkor ez teljesen ésszerű dolog. Abban érzem a hibát, amit már előtte felvetettem, hogy pont egy ilyen meccsen dobták be. Direkt PO-ért menő csoportmeccs az AFC N-ban, az nem egyszerű történet.

Másrészt értem (érteni vélem) a gondolatmenetet, hogy ebben a csoportban csupa zsebirányító játszik, próbáljunk valami mást, váratlant húzni... de szerintem az nem véletlen, hogy így alakult a többi csapatnál a QB poszt. AFC N-ban legalább 2, de van hogy mind a 4 csapatnál brutál D játszik. Itt nem lehet futkározni, mert olyan védelmek vannak, hogy összetörnek mint a ropit. (gondolom Browns fanok még emlékeznek a McCoy - Harrison történetre, például, vagy említhetném BigBen 50 benyelt sackes szezonjait...)

Azt hiszem ha tegnap Manziel jó játékával nyer a Browns, egekig ért volna a hype, és az sem vezetett volna jóra. Nagyon rizikós döntés volt pont a szezon egyik legélesebbnek igérkező meccsén bevetni, nem jött be, ennyi. Szerintem nem ezen fog múlni a karrierje, hanem hogy a következő szezonban, hosszabb távon mit mutat. Ha már ellőttek rá egy 1. körös cetlit, akkor muszáj neki időt és lehetőséget adni.

De én a tegnapi meccstől függetlenül fenntartom, hogy egy futó QB (mint RG3, Wilson, hasonlók...) nem fog megélni az AFC N-ban, ezért is várom hogy Manziel mit fog csinálni.Jan
De ez téged komolyan meglep még?
Minden évben szinte minden QB-t, meg más prospectet is lazán leírnak, vagy éppen Istenné kiáltanak ki 1-2 meccs után. Én szerintem még egy egész szezon sem mérvadó például. Egy QB-nál nálam a második szezon sokkal fontosabb, miután akkor már tudnak belőle készülni a védelmek, illetve sok rookie QB a TC-ben például nem a kezdőcsapattal edz.

Amióta Clowney IR-re került, naponta olvasok szakértőktől is olyat, hogy micsoda melléfogás volt ez így. Ugyanígy a QB-król.
Komolytalan.

Mint ahogy fordítva is ugyanúgy tartom, hogy aki első évében jó, az egyelőre semmit sem jelent.Stez
Nem meglep, hanem bosszant. 1 meccs után bust, röhejes.

Az első teljes szezon egyébként lehet mérvadó... ha annyira kilátástalan lesz. Ha közepes vagy jó, akkor nyilván jön még legalább egy, és akkor következik az amit írtál: hogy játszik amikor már rá készülnek a D-k.

De nem is kell annyira előreszaladni: 2 hét múlva Ravens, idegenben. Egy kicsivel rosszabb mint Cincy otthon. Én nem is erőltetném. Abban is benne van, hogy durván rossz élmények érik a srácot, a Ravensnek az valszeg még éles meccs lesz.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kicsit elszálltak a haterek...Merril Hoge szerint azonnal ki kéne rúgni azt, aki draftolta 😊

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/merrill_hoge_on_johnny_manziel.htmlJoey Tribbiani
Bírom az ilyen szakértőket, akik egy rookie-ról 1, azaz EGY meccs után megmondják, hogy mennyire lesz értékes (vagy nem értékes) játékos a következő években. Hülyeség.

Szvsz nem az volt a hiba hogy idén kezdetnek vele, mert ha hosszútávon vele számolnak, akkor ez teljesen ésszerű dolog. Abban érzem a hibát, amit már előtte felvetettem, hogy pont egy ilyen meccsen dobták be. Direkt PO-ért menő csoportmeccs az AFC N-ban, az nem egyszerű történet.

Másrészt értem (érteni vélem) a gondolatmenetet, hogy ebben a csoportban csupa zsebirányító játszik, próbáljunk valami mást, váratlant húzni... de szerintem az nem véletlen, hogy így alakult a többi csapatnál a QB poszt. AFC N-ban legalább 2, de van hogy mind a 4 csapatnál brutál D játszik. Itt nem lehet futkározni, mert olyan védelmek vannak, hogy összetörnek mint a ropit. (gondolom Browns fanok még emlékeznek a McCoy - Harrison történetre, például, vagy említhetném BigBen 50 benyelt sackes szezonjait...)

Azt hiszem ha tegnap Manziel jó játékával nyer a Browns, egekig ért volna a hype, és az sem vezetett volna jóra. Nagyon rizikós döntés volt pont a szezon egyik legélesebbnek igérkező meccsén bevetni, nem jött be, ennyi. Szerintem nem ezen fog múlni a karrierje, hanem hogy a következő szezonban, hosszabb távon mit mutat. Ha már ellőttek rá egy 1. körös cetlit, akkor muszáj neki időt és lehetőséget adni.

De én a tegnapi meccstől függetlenül fenntartom, hogy egy futó QB (mint RG3, Wilson, hasonlók...) nem fog megélni az AFC N-ban, ezért is várom hogy Manziel mit fog csinálni.Jan
De ez téged komolyan meglep még?
Minden évben szinte minden QB-t, meg más prospectet is lazán leírnak, vagy éppen Istenné kiáltanak ki 1-2 meccs után. Én szerintem még egy egész szezon sem mérvadó például. Egy QB-nál nálam a második szezon sokkal fontosabb, miután akkor már tudnak belőle készülni a védelmek, illetve sok rookie QB a TC-ben például nem a kezdőcsapattal edz.

Amióta Clowney IR-re került, naponta olvasok szakértőktől is olyat, hogy micsoda melléfogás volt ez így. Ugyanígy a QB-król.
Komolytalan.

Mint ahogy fordítva is ugyanúgy tartom, hogy aki első évében jó, az egyelőre semmit sem jelent.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Sziasztok, mondott már Pettine bármit arról, hogy ki lesz a kezdő QB-tek vasárnap?

Ha megint JF, azzal a Saints-szel is kicseszik, de csúnyán...
Szóval, győznötök kéne.Rutin
Johnny marad a kezdő természetesen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sziasztok, mondott már Pettine bármit arról, hogy ki lesz a kezdő QB-tek vasárnap?

Ha megint JF, azzal a Saints-szel is kicseszik, de csúnyán...
Szóval, győznötök kéne.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
kicsit elszálltak a haterek...Merril Hoge szerint azonnal ki kéne rúgni azt, aki draftolta 😊

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/merrill_hoge_on_johnny_manziel.htmlJoey Tribbiani
Bírom az ilyen szakértőket, akik egy rookie-ról 1, azaz EGY meccs után megmondják, hogy mennyire lesz értékes (vagy nem értékes) játékos a következő években. Hülyeség.

Szvsz nem az volt a hiba hogy idén kezdetnek vele, mert ha hosszútávon vele számolnak, akkor ez teljesen ésszerű dolog. Abban érzem a hibát, amit már előtte felvetettem, hogy pont egy ilyen meccsen dobták be. Direkt PO-ért menő csoportmeccs az AFC N-ban, az nem egyszerű történet.

Másrészt értem (érteni vélem) a gondolatmenetet, hogy ebben a csoportban csupa zsebirányító játszik, próbáljunk valami mást, váratlant húzni... de szerintem az nem véletlen, hogy így alakult a többi csapatnál a QB poszt. AFC N-ban legalább 2, de van hogy mind a 4 csapatnál brutál D játszik. Itt nem lehet futkározni, mert olyan védelmek vannak, hogy összetörnek mint a ropit. (gondolom Browns fanok még emlékeznek a McCoy - Harrison történetre, például, vagy említhetném BigBen 50 benyelt sackes szezonjait...)

Azt hiszem ha tegnap Manziel jó játékával nyer a Browns, egekig ért volna a hype, és az sem vezetett volna jóra. Nagyon rizikós döntés volt pont a szezon egyik legélesebbnek igérkező meccsén bevetni, nem jött be, ennyi. Szerintem nem ezen fog múlni a karrierje, hanem hogy a következő szezonban, hosszabb távon mit mutat. Ha már ellőttek rá egy 1. körös cetlit, akkor muszáj neki időt és lehetőséget adni.

De én a tegnapi meccstől függetlenül fenntartom, hogy egy futó QB (mint RG3, Wilson, hasonlók...) nem fog megélni az AFC N-ban, ezért is várom hogy Manziel mit fog csinálni.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Dupla vagy semmit próbált meg Pettine és nem jött össze. Látva JF-t ez inkább tripla vagy semmi volt. Mondjuk sztem ezt a meccset Hoyerrel se hoztuk volna... Viszont így legalább kijöttek JF hibái, amiket eddig esetleg sikerült elkendőznie edzésen. Hát van honnan fejlődnie, kíváncsian várom a folytatást.Csiriba
így van, Hoyer lehet feltett volna 10 pontot a táblára, de nem JF engedett 200 mittoménmennyi futott yardot az ellenfélnek. Felejtsük el gyorsan a meccset.

Abban azért reménykedem, h. a Pantherst sikerül megverni, csúnya lenne 6-3-as kezdés után 7-9-cel végezni. Az utolsó fordulóban a rats ellen sok esélyt nem látok a W-re, nekik PO meccs lesz kb., szóval vasárnap v. jövőre.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Dupla vagy semmit próbált meg Pettine és nem jött össze. Látva JF-t ez inkább tripla vagy semmi volt. Mondjuk sztem ezt a meccset Hoyerrel se hoztuk volna... Viszont így legalább kijöttek JF hibái, amiket eddig esetleg sikerült elkendőznie edzésen. Hát van honnan fejlődnie, kíváncsian várom a folytatást.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 840 — Undertaker of the Cleveland graveyard
bírom az ilyeneket.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000444309/article/eric-davis-playing-manziel-one-of-worst-decisionsJoey Tribbiani
hmmm ja....ha viszont nyerünk akkor a worst decision megváltozna best decisionre ... nem baj most lehet erre koptatni a klaviatúrát

szerk.: illetve még annyit, hogy arról persze mindenki megfeledkezik, hogy az egész csapat borzalmas volt.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
bírom az ilyeneket.

"Mike Pettine's decision to put him in is one of the worst coaching decisions of the last decade," Davis said. "You have a team that you said you put another guy, (Brian) Hoyer, in place because he was the guy that gave you the best chance to win. Your team is still in the hunt for a playoff spot, and you decide because of his play, that OK now as opposed to coaching this guy up who you said gave you the best chance, you're gonna blame it on him, pull him out and you put this guy in? Who you've been telling me all year long, you've been telling the press he's not ready, and you put him out there?

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fdvxhkwwql42qluzvrxg
Eric Davis: Playing Manziel one of worst decisions
Johnny Manziel had a disastrous first start. NFL Media analyst Eric Davis said on "NFL AM" that Mike Pettine's decision to go away from Brian Hoyer was one of the worst of the last decade.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Joe Fuck alkotott tegnap



kommentátortársa, Troy Aikman első meccse kezdőként az NFL-ben: 28:0-ás vereség, 35/17, 180 yard, 2 INTbaggio
kicsit elszálltak a haterek...Merril Hoge szerint azonnal ki kéne rúgni azt, aki draftolta 😊

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/merrill_hoge_on_johnny_manziel.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Ennel azert meg a haterek is tobbet vartak Jancsitol...ZoliZoltán
én pont ezt vártam
csak sajnos lesz egy-két jobb meccse ami után megint elkezdik ajnározni
jobb lenne a védelmet tovább építeni egy megbízható, átlag irányítóval lásd anno Steelers, Ravensgaben
Ha a vasasnál Big Benre gondoltál, azt még Bengals szurkerként is durvának tartom. Sokkal több ő egy átlag QB-nél.megyerikrisz
az átlagnál inkább a megbízhatóságra, kiszámíthatóságra gondoltamgaben
mert ilyen Big Benekből minden drafton van 5-6...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Joe Fuck alkotott tegnap



kommentátortársa, Troy Aikman első meccse kezdőként az NFL-ben: 28:0-ás vereség, 35/17, 180 yard, 2 INT


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal