Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
3 kickert teszteltunk tegnap.  profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/10/report-browns-try-out-three-kickers/

akartam is irni, h. ha Hoyert lecsereltuk, akkor Cundiffot duplan ki kene baszni. Ha a Ravens es a Colts ellen berugja a kotelezot, most mienk lenne az elso hely a csoportban...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
 www.dawgsbynature.com/2014/12/9/7361099/a-sense-of-unease

Az utolsó mondattal nagyon egyetértek. 😀

Let's wreck this league, and spend just one off-season ignoring the draft eligible quarterbacks and what it would take to get one of them.Joey Tribbiani
roppant mód tetszett ez a komment:

This isn’t an offense that Kyle Shannahan can take much from to ease Manziel into his first start, like he did with Robert Griffin III. This is "Men are Venus, Women are from Mars" type of stuff.
Disagree here, as the Air Raid evolved from the west coast offense passing game. Y Cross, 4 Verts, H option, Mesh, Sail, Slant/flat combos, "Shakes" or 3 Verts, Smash, All Curls, Naked Bootlegs, Stretch, and Lead Inside Zone they’re all Air Raid concepts. In fact Mike Shannahan maybe/probably invented the Shallow Cross series.

6. The "simplified" playbook may have stunted Robert Griffin III and Cam Newton’s development.
I know that this is the national media’s story, but I think the real problem is this:

in their second years, an attempt to migrate to more pro-style concepts backfired
Peyton Manning has run a stripped down passing offense for his whole career. Everyone knows what’s coming. It is the same old stuff. Levels all day, with some Smash as a changeup, Deep Cross/Y Cross, and 3 verts. Lately he’s run more shallow cross series, but the Peyton offense is anything but verbose for an NFL offense.

I know this narrative is out there, and it is partly out there because of the injury to RG3 and Kaepernick/Newton’s bad years. But RG3 is the worst hit-taker in the world, Kaepernick has never been accurate in the NFL and his team is getting away from what they were built to do (run the ball and play D), which makes him play less like Russell Wilson and more like Andrew Luck (and that just isn’t what he’s good at), and I haven’t been watching Cam too closely so I don’t know what’s up there, but losing Chudzinski was probably not good for his passing numbers. The media’s narrative is a convenient way of tying together several young and popular quarterback’s struggles, but I don’t think it fits reality.

"Quarterback friendly" shouldn’t be a dirty word, it’s code for "good coaching".


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
 www.dawgsbynature.com/2014/12/9/7361099/a-sense-of-unease

Az utolsó mondattal nagyon egyetértek. 😀

Let's wreck this league, and spend just one off-season ignoring the draft eligible quarterbacks and what it would take to get one of them.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rekord nézettség lesz eredménykövetőbe 😀Drip
arra is kiváncsi leszek, h. hány új fan jelenik meg a topikban. Ugye Johnny nélkül idén eddig egy új szurkolója lett a csapatnak 😀Joey Tribbiani
jelen 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rekord nézettség lesz eredménykövetőbe 😀Drip
Ha az NBC-nek lenne lehetősége áttenni a meccset SNF-re, szerintem csúcsközelben lenne a nézőszám.tüsi91
Azért Manzi ide vagy oda, most a Philly-Dallas meccsben erős vetélytársra akadt, ha lett is volna lehetősége pakolgatni. A hálaadás napi meccs is rekordokat döntögetett, ennek meg még nagyobb is a tétje. Úgyhogy ez így most pech. Meg nem is derült ki hozzá időben, hogy így tehetek volna, hogy pontosan mikor debütál.

Kíváncsi vagyok persze én is, de az eredménykövetőben azért nem fárasztalak titeket, ez a boldogság marad a többi Philly fannak :p.
Hú ha hozzánk jött volna játszani Jonny, akkor az 1500-s post szám sem lenne esélytelen 😀 😛
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Rekord nézettség lesz eredménykövetőbe 😀Drip
arra is kiváncsi leszek, h. hány új fan jelenik meg a topikban. Ugye Johnny nélkül idén eddig egy új szurkolója lett a csapatnak 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rekord nézettség lesz eredménykövetőbe 😀Drip
Ha az NBC-nek lenne lehetősége áttenni a meccset SNF-re, szerintem csúcsközelben lenne a nézőszám.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Rekord nézettség lesz eredménykövetőbe 😀

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ivós játék: másik meccsen (a pats nézem, kár, hogy egy időben van) hányszor említik meg Manzielt, és hányszor játsszák be egy-egy megmozdulását? Bár 7 órai meccs, lehet szabit kéne kivennem megint hétfőre 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Johnny Manziel starts this week for the Browns.
De kár, hogy egy időben játszunk...ezt a bemutatkozást nagyon megnézném élőbenKlaci79
Ha újonc QB lennék, én is pont egy PO-ért menő AFC North csoportmeccsen szeretnék bemutatkozni. Vagy nem? 😀Jan
Johnny mindig a nagy meccseken játszott legjobban, a kötelezőkön jobban kellett félni, hogy elunja magát.

több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Haters gonna hate ... adná az isten, hogy pofán basszon mindenkit ManzielDrip
Ha mást nem is, hát Marvin Lewist majd vasárnap mindenképpen, mert letörpézte. 😀😀iktriad
De csak azért, mert az előző, Cleveland elleni meccsünk előtt annyia működött a hergelés (Little). 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Haters gonna hate ... adná az isten, hogy pofán basszon mindenkit ManzielDrip
Ha mást nem is, hát Marvin Lewist majd vasárnap mindenképpen, mert letörpézte. 😀😀
több mint 9 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Na végre ezért néztem meg eddig idén minden Browns meccset. Nem tudom, hogy fogom kibírni vasárnapig 😀

Amúgy most már muszáj volt meglépni, Hoyer nagyon mélyen van, ha akar még valamit a csapat akkor váltani kell. Lehet hogy ez nagy falat lesz Johnnynak, de nem egy beszari srác ő, szerintem megoldja.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 851 — Deion Sanders for president!
Haters gonna hate ... adná az isten, hogy pofán basszon mindenkit ManzielDrip
arra beneveznék 😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
adná az isten, hogy pofán basszon mindenkit ManzielDrip
vigyázz, hogy mit kívánsz!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Öreg hiba!gaben
Micsoda?Vrijbloed
Bohóc Jancsit kezdetni.gaben
Így legalább vasárnap képet kaphat mindenki arról, hogy JF hol tart, mit képes hozni egy a Browns számára élet-halál harcos, PO feelinges meccsen.Vrijbloed
Hát ez az. Rájátszásért mehetnek! Mióta is? 5-6 éve?
Oké Hoyer nem elit, viszont a másik meg lutri.gaben
Haters gonna hate ... adná az isten, hogy pofán basszon mindenkit Manziel

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Öreg hiba!gaben
Micsoda?Vrijbloed
Bohóc Jancsit kezdetni.gaben
Így legalább vasárnap képet kaphat mindenki arról, hogy JF hol tart, mit képes hozni egy a Browns számára élet-halál harcos, PO feelinges meccsen.Vrijbloed
Hát ez az. Rájátszásért mehetnek! Mióta is? 5-6 éve?
Oké Hoyer nem elit, viszont a másik meg lutri.gaben
nem elit ? ELIT és Hoyer egy mondatban? lol 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 851 — Deion Sanders for president!
Öreg hiba!gaben
Micsoda?Vrijbloed
Bohóc Jancsit kezdetni.gaben
Így legalább vasárnap képet kaphat mindenki arról, hogy JF hol tart, mit képes hozni egy a Browns számára élet-halál harcos, PO feelinges meccsen.Vrijbloed
Hát ez az. Rájátszásért mehetnek! Mióta is? 5-6 éve?
Oké Hoyer nem elit, viszont a másik meg lutri.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan


Facebook @nfl

GB
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Öreg hiba!gaben
Micsoda?Vrijbloed
Bohóc Jancsit kezdetni.gaben
Így legalább vasárnap képet kaphat mindenki arról, hogy JF hol tart, mit képes hozni egy a Browns számára egyértelmű élet-halál harcos, PO feelinges meccsen.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 851 — Deion Sanders for president!
Öreg hiba!gaben
Micsoda?Vrijbloed
Bohóc Jancsit kezdetni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Öreg hiba!gaben
Micsoda?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 851 — Deion Sanders for president!
Öreg hiba!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Johnny Manziel starts this week for the Browns.
De kár, hogy egy időben játszunk...ezt a bemutatkozást nagyon megnézném élőbenKlaci79
Ha újonc QB lennék, én is pont egy PO-ért menő AFC North csoportmeccsen szeretnék bemutatkozni. Vagy nem? 😀Jan
legjobb esély számára piece of cake