Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Loooool emlekeim szerint tegnap te eleg vastagon fikaztad Hoyert 😀 😀Drip
A meccs "hevében" azért más lehet a helyzet, mint higgadt fejjel visszagondolva, esetleg már vissza is nézve a történteket. Pl. az "egy normális passzt nem tudott megengedni" is elég inkorrekt azért, mert ez biztosan nem igaz (és akkor az elkapók által elejtett labdákról nem is beszéltünk), bár nyilvánvalóan az a kettő, méterekkel túldobott - biztos TD - átadás rögzülhetett könnyebben a nézők memóriájában. Szórakoztató meccs volt, csak sajnos tökéletesen bejött, hogy a szokásos konzervatív szemlélet miatt a Browns egy rettentő fontos és a Colts-ot látva simán nyerhető találkozót hagyott veszni. Remélem legalább az öltözőben jó a hangulat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Loooool emlekeim szerint tegnap te eleg vastagon fikaztad Hoyert 😀 😀

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ezen meccs alapján most már én is hoznám Manzit, Hoyer teljesen kilátástalan volt. Egy normális passzt nem tudott megengedni, pedig a Colts védelem nem olyan eget rengetően jó (már elnézést 😉). A következő 3 meccsen élesben lehetne kipróbálni mit tud.dande
Akarmennyire is utalom Holyagot , most nem volt olyan borzalmasan rossz . Inkabb ugy mondanam hogy az egesz O szar volt es ő sem tudott hozzatenni a jatekhoz. Nem csak ez a meccs miatt kene a valtas.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezen meccs alapján most már én is hoznám Manzit, Hoyer teljesen kilátástalan volt. Egy normális passzt nem tudott megengedni, pedig a Colts védelem nem olyan eget rengetően jó (már elnézést 😉). A következő 3 meccsen élesben lehetne kipróbálni mit tud.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ilyen védelemmel kikapni, még mindig nem tudom hogy sikerült, és nem az elfogyasztott alkohol miatt 😊

Pettine azt mondta nem került szóba a meccs közbeni váltás, ma kiderül talán, de ha most se, akkor tényleg kérdés mi a baj Johnnyval?Joey Tribbiani
Most óvastam még draft előtti nyilatkozatokat Pettingtől, szóva az hogy nagyon elfogult Hólyaggal szemben, az nem kicsit túlzás, már majdnem szerelem ódák. Most úgy állítanám fő az elméletet, hogy Peti mindenáron Blájent akarja, Sanyi szerintem inkább Mancit, a kérdés Haslámpa, a kérdés Haslámpa mit akar, és az öltöző tökmindeggy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ilyen védelemmel kikapni, még mindig nem tudom hogy sikerült, és nem az elfogyasztott alkohol miatt 😊

Pettine azt mondta nem került szóba a meccs közbeni váltás, ma kiderül talán, de ha most se, akkor tényleg kérdés mi a baj Johnnyval?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Black_Adder
sapka
Jól értem, hogy konkrét érveket, tényeket vártok??!@) Hol éltek Ti? Hoyer-nek kell kezdeni oszt jó napot.
Ez egy igazán érdekfeszítő téma lehetne. Idén kifejezetten adná magát, hogy különböző klubok hogyan oldják meg, milyen faktorokat gondolnak fontosnak. (Jags: Henne-Bortles, Vikings: Cassel-Teddy, Browns: Hoyer-Johnny) Vagy elindulhatnánk akár gabtsi, akár Robi gondolatain, De nem, ehelyett egy díszf@sz trollkodásba fajuló önigazoló szófosását élvezhetjük.
Ha a hülyeség szorgalommal/kitartással párosul, beláthatatlan eredményeket képes elérni. Például újabb AFC North topikot elbarmolni.tomi-tomi
Mit szólnál, ha egyszer mondjuk egy adott témában szólalnál meg és nemcsak a személyemmel foglalkoznál?

Nehezedre esne, mi? 😊

Azt meg végképp nem tudom, hogy Te hogy jössz ahhoz, hogy a stílusomat kritizáld, miközben Te díszfasznak nevezel. 😉 Olvasd végig ezt a "szófosást", én senkit nem illettem ilyen, vagy ehhez hasonló jelzővel. Hát ennyit erről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Így van, reaktiválni kell Favre-ot

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Így pedig nincs más hátra mint tovább olvasni a majdan kövektező Hoyer vs Manziel hsz-eket 😀Drip
Ezek után szerintem az egyik tábor már feloszlott

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 vine.co/v/Or5qgiYp93x

😊gorbel
Mondjuk ezekkel a lip readingekkel nem árt vigyázni, de azért jópofa 😊

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 vine.co/v/Or5qgiYp93x

😊gorbel
övé a köv 10 év... remélem !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


😊
több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
FearTomi elmondta a lényeget helyettem is. Mindenesetre sok sikert a továbbiakban!
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Pedig nektek szurkoltam srácok 😥

több mint 9 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nem mondanám, hogy jó meccs volt, és azt sem, hogy megérdemelten győztünk, mind a két oldalon kritikán aluli teljesítményt nyújtott az offense. Viszont a D-teket és a ST-teket öröm volt nézni, komolyan. Ma Hoyer végérvényesen bebizonyította, hogy egy viszonylag jó backup QB, de nyomás alatt nem tud játszani...jöhet Jancsi. Kalappal a továbbiakban!

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Cundiff remélem holnap már nem lesz a csapat játékosa, ennyin múlt a mai meccs. Kb. Mack a mankóval pontosabban rúgná ezeket,mint ő.
A D viszont brutál volt ma, idén mindenképp a legjobb teljesítményt nyújtotta ez a csapategység, kár, h az O nem tudott felnőni hozzájuk.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
!

Egyébként meg az eredményjelző nem hazudik. A Bills-től pedig kikapott a Browns, ezt valamiért mindenki elfelejti. Egy pocsék O-val lehozott, ablakon kidobott meccs viszont nem elég, jönnie kell még egynek.
A Texans és Falcons gyenge védelme ellen összehozott 43/90 1 TD, 4 intes Hoyer számok után felrakott 18/30 0 TD, 2 intes produkció még mindig nem elég.
Ezek szerint csak egy vereség bekövetkeztekor, illetve azután lehet jól dönteni? Pontosan ez a rossz HC-k ismérve.
Éljen a "csak majd ha megint elszúrja" féle, szurkolók és csapat felé korrekt, de Pató Pál uras, vesztes megoldás.Robilluma
baggio
küldd el Petinek, mi ezen nem tudunk változtatni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Igazából így jártunk a lehető legjobban. 1 hét múlva már Manziel szalad ki
A D# előtt pedig le a kalappal, nem tudnék 1 embert kiemelni, de ha az offense az 1-2-3-sok éve látott önmagát idézi akkor nehéz meccset nyerni 😊
Így pedig nincs más hátra mint tovább olvasni a majdan kövektező Hoyer vs Manziel hsz-eket 😀Drip
én jobban örültem volna azért egy duplavének. Nem érdekel, h. Hoyer v. Manziel, csak nyerjünk. Most végérvényesen kiderült, ez Briannel nem megy, ez van.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
!

Egyébként meg az eredményjelző nem hazudik. A Bills-től pedig kikapott a Browns, ezt valamiért mindenki elfelejti. Egy pocsék O-val lehozott, ablakon kidobott meccs viszont nem elég, jönnie kell még egynek.
A Texans és Falcons gyenge védelme ellen összehozott 43/90 1 TD, 4 intes Hoyer számok után felrakott 18/30 0 TD, 2 intes produkció még mindig nem elég.
Ezek szerint csak egy vereség bekövetkeztekor, illetve azután lehet jól dönteni? Pontosan ez a rossz HC-k ismérve.
Éljen a "csak majd ha megint elszúrja" féle, szurkolók és csapat felé korrekt, de Pató Pál uras, vesztes megoldás.Robilluma


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Igazából így jártunk a lehető legjobban. 1 hét múlva már Manziel szalad ki
A D# előtt pedig le a kalappal, nem tudnék 1 embert kiemelni, de ha az offense az 1-2-3-sok éve látott önmagát idézi akkor nehéz meccset nyerni 😊
Így pedig nincs más hátra mint tovább olvasni a majdan kövektező Hoyer vs Manziel hsz-eket 😀

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A mai Browns meccset néztem direkt a 7 órás meccsek közül, hogy talán kicsit jobban rálássak a Hoyer körüli dolgokra. Sajnos zerintem ez totál Hoyeren ment el, hiába volt ász a defense, ha az offense legtöbbször 3&out-ot tudott felmutatni.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Csakhogy a fő topicba is eljusson az ige: Boldog születésnapot Joey ! 😊Drip
köszi 😊

jöhet Johnny.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Csakhogy a fő topicba is eljusson az ige: Boldog születésnapot Joey ! 😊

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a jövő évi qb controversy már meg is van oldva 😀  www.sbnation.com/nfl/2014/12/7/7347789/brian-hoyer-return-cleveland-browns-johnny-manziel-starter


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Asszem az eredménykövetőben került elő, h. Hoyer mennyire Gordont keresi, nem megy végig a célpontokon.

Shanahan admitted that calling plays in which nearly 40 percent of the passes in the last two games were targeted to Gordon was "more me. Most plays I've designed have made him No. 1."

 www.cleveland.com/pluto/index.ssf/2014/12/terrys_talkin_about_josh_gordo.html

Crowell játéka kérdéses, West a fumblija után valszeg kicsit jegelve lesz, next man up, Glenn Winston !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964