Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem hiszem, hogy sorolni kéne az olyan 1. körös QB-kat, akiket tönkretett, hogy ideje korán kerültek csapatba. A Brownsnál erről különösen sokat tudnának mesélni, végre van egy épeszű edzőjük, aki szeretne felépíteni egy QB-t és nem rögtön hülyére veretni és az ezáltal az önbizalmát porig rombolni.Soldados
épp ezért lett volna jó belépési pont a Colts elleni, Colt McCoy épp az élete meccsét hozta le ellenünk számszakilag.
A scrambler QB-k ellen amúgy is histórikusan balfaszok vagyunk, lásd még T.Pryor.

Nyilván a rookiet szarrá blitzelné akárki, de ez épp ezért mindegy, mivel akárki ellen áll be, meg fog történni.

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és akkor mint mondanak majd a Hoyer-pártiak ha lehoz hétvégén egy átlagos meccset 188 yarddal, 1 TD, 1 Int mellett?
Mert ahhoz, hogy nyerjenek season-high körüli játék kéne szvsz Hoyertől.Höri
A magam részéről nem Hoyer-párti vagyok, csak az ő játszatása a logikus és az ésszerű döntés.

Amúgy semmit nem szólnék, ez benne van, hogy így lesz. De ha így lesz, akkor is szinte bizonyos, hogy jobbak voltak a Browns esélyei Hoyerrel, mint Manziellel. Ezen nem változtat majd a vereség ténye, sem az esetleges teljesítménye.

Nem hiszem, hogy sorolni kéne az olyan 1. körös QB-kat, akiket tönkretett, hogy ideje korán kerültek csapatba. A Brownsnál erről különösen sokat tudnának mesélni, végre van egy épeszű edzőjük, aki szeretne felépíteni egy QB-t és nem rögtön hülyére veretni és az ezáltal az önbizalmát porig rombolni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha jol futnak mellette es a D is mukodik, ennyi is eleg lehet.

Ez volt a lenyege, annak amit tegnap is irni probaltam.. ha atlagos QB-d van, nem lehet az o nyakaba varrni az egeszet. Egy atlagos QB nem nyer necked 6-8-10 meccset - egyedul, ez a kulcsszo.

Azert meet nalatok van Manning meg Luck, grat.. orulj neki. Ok neha kepesek ilyesmire. Hoyer is amugy, csak joval ritkabban.. Manziel meg... lehet hogy bevalik, lehet hogy nem.
Sztem az utobbi sanszosabb, a Brownsnak Hoyerrel jobbak az eselyei.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és akkor mint mondanak majd a Hoyer-pártiak ha lehoz hétvégén egy átlagos meccset 188 yarddal, 1 TD, 1 Int mellett?
Mert ahhoz, hogy nyerjenek season-high körüli játék kéne szvsz Hoyertől.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mack kiesésével összeomlott a futojatek, erre Hoyernek semmilyen válasza nem volt. Aki szerint ez változik, lelke rajta.gabtsi
Johnny valtoztatna?

Teljesen nyitott kerdes, de azert a rookie QB-knal latott tapasztalatok alapjan, en nem igy latom.. plane ha megnezzuk hogy a college film alapjan, mennyire tunt NFL-readynek a srac.

Szerinted PO-ba mennenek vele, vagy AFC dontobe, netalan Super Bowlba? Nagyobb esellyel mint Hoyerrel?
Nalam mindharom kerdesre nemleges a valasz, pedig engem nem nagyon izgat a QB win stat, ismerhetsz. Es most meg ide de kevertem az oltozoi kerdest..

Ha szerinted igen..akkor ennyiben maradunk, 2 ember, 2 kulombizo velemeny.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mack kiesésével összeomlott a futojatek, erre Hoyernek semmilyen válasza nem volt. Aki szerint ez változik, lelke rajta.gabtsi
Szerintem erre nem Hoyernek kellett volna válaszolni hanem az edzőknek. De már mindenhol Hoyereket látok 😀
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mack kiesésével összeomlott a futojatek, erre Hoyernek semmilyen válasza nem volt. Aki szerint ez változik, lelke rajta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard

Hoyernek van ilyenje ? Nincs . Nem is tudom miért kell még vitatni a QB kérdést 😀

több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
A Dalton véleményem elég jól dokumentált a másik topikban, lényegében ugyanaz egyébként. jóllehet mögötte nincs elsőkörös (franchise QB potenciállal bíró) backup, csak egy förtelmes opció..gabtsi
igen a potencial megvan de mivan ha az edzok (helyesen) azt latjak h jelenleg meg nem kesz manziel es betenne neki ha kapna a welcome to the afc north rookie musort pont ezeken a meccseken amikor a playoff miatt is jonne ra a plusz nyomas. nagyon konnyen ellehet igy baszni jatekosok palyafutasat mert nem engedi technikailag sem ugy fejlodni ahogy leginkabb tudna v egyenesen keslelteti. most arrol nem beszelve h vegre nincsenek belekenyszerulve egy szar helyzetbe, megtehetik h turelmesek legyenek. akk keszakarva indezzek elo crusht kalandvagybol ? 4 meccse van hoyernek vissza, ez a browns stab nincs akkora idiota h visszaigazolja hoyert. az tenyleg igazi madarsag lenne.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Dalton véleményem elég jól dokumentált a másik topikban, lényegében ugyanaz egyébként. jóllehet mögötte nincs elsőkörös (franchise QB potenciállal bíró) backup, csak egy förtelmes opció.

mondjuk nekem legalább a véleményem állandó (mégha butaság is), ellenben veled, aki egy hete még orbitális faszságnak tartotta, hogy egyáltalán pályára lépjen JF, a hét közepén már kezdetted volna, mára megint olyan dolog lett amit csak elfuserált fotelszurkoló tart reálisnak. szóval ennek én így nem látom értelmét, főleg, hogy egy konkrétum nem hagyta el a billentyőzeted azon kívül, hogy Hoyer (tökegyedül) nyert 7 meccset. szóval én off a témában.gabtsi
Már megint baj van az értelmezéssel...

Én 7-4-nél őrültségnek tartottam volna a QB-cserét. De nem meccs közben, amikor már elment a meccs. Óriási a különbség a kettő között. Azt is tévesen értelmezted, hogy hét közepén már Manzielt kezdettem volna, csak azt írtam, hogy perpill indokolható és elképzelhető, reális, de nehéz döntés lehet a QB-csere. Azt sem írtam sehol, egyetlen betűvel sem, hogy Hoyer egyedül nyerte a 7 meccset. Sajnálom, hogy nem tudod értelmezni azt a mondatot sem, hogy a csapat nyer Hoyerrel és Hoyer nyer a Browns-szal és azt sem, hogy Hoyer kiveszi a részét a sikerből. Ugyanis ez nem jelenti, hogy egyedül nyert. Nos így valóban értelmetlen a vita, ahhoz az értő olvasást el kéne sajátítani. Továbbá én számos adatot, tényt, szituációt hoztam jelenből, vagy összehasonlítva múltbéli hasonló QB-teljesítményekkel, Te ezzel szemben csak cinikus megjegyzéseket tettél, lásd amikor a 3 TOP QB-val hozakodtál elő, pedig nyilvánvalóan nemcsak a GW-drive-okról szóltam. Kár érte. Így valóban nehéz vitatkozni, vagy véleményt cserélni. De lassan tőled is kezdem megszokni, ahogy a meccsközbeni csere után a melldöngetést és fricskázást is. Fordítva, amikor Hoyert tartották meg kezdőnek, miért nem döngetted annyira? Látod, én pl azt a döntést sem tartottam személyes diadalnak. 😉 Ugyanis nem volt releváns a 7-4-nél folytatott vitánkra. Ott nincs olyan szakember aki cserélt volna egy nyeretlen rookie-ra, csak egy fotelszurkoló.

ps.: Én inkább bíznék bármilyen backup veteránban, mint egy rookie-ban, de ez már szubjektív, hogy én egyáltalán nem tartom sokra a rookie QB-kat, a Luck-szintű tehetségeket leszámítva, mert sztem csak akkor tudnak rögtön sikeresek lenni, ha brutális Defense és erős futójáték áll mögöttük, ahogy annó Bennél, vagy most Wilsonnál. Ez viszont ilyen szinten nem adott a Brownsnál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kicsit túl lett beszélve a téma, persze örülök, h. van mit olvasni a topikban 😊

Én innen a fotelből, mindenféle háttérinfó nélkül Manziel kezébe adtam volna a stafétát, miután Hoyertől szvsz ez a max és érdekelt volna mit tud az 1. körös rookienk. Azonban egy HC-nek sok szempontot kell mérlegelni. Azt kedden még nem tudhattuk, h. az öltöző a három gyenge meccs ellenére is maximálisan Hoyert támogatja.

Aditi Kinkhabwala ‏ @ AKinkhabwala
Browns LT Joe Thomas acknowledges if QB switch to a rookie was made then "the message is you're already playing for next year."

Ezt egy HC-nak figyelembe kell venni (és ettől még nem a locker room dönt...). Azt is, h. állítólag Johhnynak még mindig gondjai vannak a playbookkal. Azt is amit Soldi írt, h. Hoyerrel mégiscsak nyertünk 7 meccset, visszajött -25-ről és 3 INT-ről.

Másrészt nem egy hosszútávú szerződést kapott, hanem ő kezdhet vasárnap. Utolsó esély, ez teljesen világos. De lehet ennyit megérdemel a fentiek figyelembe vételével.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A Dalton véleményem elég jól dokumentált a másik topikban, lényegében ugyanaz egyébként. jóllehet mögötte nincs elsőkörös (franchise QB potenciállal bíró) backup, csak egy förtelmes opció.

mondjuk nekem legalább a véleményem állandó (mégha butaság is), ellenben veled, aki egy hete még orbitális faszságnak tartotta, hogy egyáltalán pályára lépjen JF, a hét közepén már kezdetted volna, mára megint olyan dolog lett amit csak elfuserált fotelszurkoló tart reálisnak. szóval ennek én így nem látom értelmét, főleg, hogy egy konkrétum nem hagyta el a billentyőzeted azon kívül, hogy Hoyer (tökegyedül) nyert 7 meccset. szóval én off a témában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de idén szarok, hiszen nem vezettek GW drive-ot, nem !? hiszen attól lesz jó valaki.

illetve melyik vaskosra gondolsz ? amikor a Steelers ellen 8 sikeres passzkísérlete volt ? vagy a Bengals elleni 15re ?

vagy arra, hogy megverték a Raiders, a Jags-t, a Titanst meg a Bucsot ? ez mind Hoyer vaskos teljesítménye ?

én a fotelból nem azt látom, hogy kiben bíznak, hanem hogy miként teljesít a 16x60 percben, én ezt tudom megítélni, a saját kereteimen belül. az persze nem kétséges, hogy fogalmam sincs annyira a játékról, mint neked, mr qb win.gabtsi
1. nem attól lesz vki jó QB, hogy GW drive-ot vezet, hanem attól, hogy tud nyerni a csapatával és ehhez hozzáteszi a magáét (tehát nem Grossman a Chicagóból). 😉 Ez tudtommal idén is igaz Bradyre, Manningre és Rodgersre is.
2. igen, sztem nagyon is jól játszott a Steelers ellen, meg ellenetek is. Sztem qrva nagy dolog volt 25 pontos hátrányról visszajönni, vagy éppen 3 INT után odaállni és végigvinni egy drive-ot biztos GW FG-távig. Ez nálam bőven kimeríti azt, amikor a QB vaskosan kiveszi a részét a W-ből.
3. És ha már hiányoltad BB statokat: 2004-ben nem sokat passzolt, se yardban, se kísérletben, de azt amit kellett, hozzátette a csapat játékához és ezáltal lett a nagybetűs csapat eredményes (15-1, vele 13-0), 2008-ban is ez volt, szar mutatók, de amit kellett azt hozzátette -> nyert a csapat. Azt hogy győzelemhez hozzáteszi-e a magáét a QB, nem a rating, nem a yard és nem a TD mutatja meg. Hanem hogy az egyes kiélezett játékszituációkban sikerült az ő teljesítményével megszerezni a győzelmet. Szerintem sikerült annak ellenére is, hogy az összkép átlagos QB-t takar, de a W-khez hozzátette a magáét és többször igazi bravúrt is csinált érte.
4. hidd el, én is meg tudom ítélni a teljesítményét. Összességében átlagos, de azt is látom, hogy tud nyerni a csapattal és ehhez hozzáteszi a magáét. Másnak ez nem sikerült a Browns-nál az elmúlt 12 évben. Ezt nem fogják feladni egy nyeretlen rookie miatt. Ezt nem muszáj belátnod, de ettől ez még így működik. A bizalom pedig a legfontosabb a QB-nál és Hoyer nagyon úgy tűnik élvezi a bizalmat a társai körében.

+1: ha Hoyert le kéne cserélni, akkor mizu Daltonnal? Szerintem a QB-teljesítménye fikarcnyival sem jobb Hoyernél. Elvégre akkor nálatok is meg kéne próbálni minden mindegy alapon a QB-cserét? 😀 (Az én válaszom egyértelmű nem, de a Te érvelésed alapján le kéne váltani most azonnal, mert középszerű, vele nincs feljebb, pontosan Hoyer-szintű, a ratingje 2 egységgel jobb csak Hoyernél 😀, a passzolt TD-száma is talán 2-vel több, de INT-et is többet dobott)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de idén szarok, hiszen nem vezettek GW drive-ot, nem !? hiszen attól lesz jó valaki.

illetve melyik vaskosra gondolsz ? amikor a Steelers ellen 8 sikeres passzkísérlete volt ? vagy a Bengals elleni 15re ?

vagy arra, hogy megverték a Raiders, a Jags-t, a Titanst meg a Bucsot ? ez mind Hoyer vaskos teljesítménye ?

én a fotelból nem azt látom, hogy kiben bíznak, hanem hogy miként teljesít a 16x60 percben, én ezt tudom megítélni, a saját kereteimen belül. az persze nem kétséges, hogy fogalmam sincs annyira a játékról, mint neked, mr qb win.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ja bocs ezt nem tudtam 😕

szegény Brady geci szar kúbé, hogy neki GW drive-ja se volt idén 😕 Rodgersnek meg Peytonnak is csak egy 😕 micsoda szar playak ezek....
kár h ők nem winnerek 😕

esetleg még vmi all time Steelers / BigBen stat arról, hogy mennyire jó QB Hoyer ?gabtsi
Az általad felsorolt QB-kat nem egyszer láttam GW drive-ot vezetni. És pont ezért igazán jók, mert tudnak nyerni. Hogy ezt birllírozós teljesítménnyel, vagy szenvedős, de a végén villantó teljesítménnyel érik el, az mindegy. A W a lényeg, semmi más. Hoyer pedig vaskosan kivette a részét a W-kből. De mondom, a fotelből Te tuti nagyon jól láthatod, hogy vajon kiben is bíznak a csapattársak. Nyilván ők a hülyék, hogy nem egy nyeretlen rookie-ban bíznak egy pozitív mérlegű QB-val szemben, aki nem roskadt össze 25 pontos hátrányban sem, vagy éppen 3 INT után sem. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja bocs ezt nem tudtam 😕

szegény Brady geci szar kúbé, hogy neki GW drive-ja se volt idén 😕 Rodgersnek meg Peytonnak is csak egy 😕 micsoda szar playak ezek....
kár h ők nem winnerek 😕

esetleg még vmi all time Steelers / BigBen stat arról, hogy mennyire jó QB Hoyer ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
idén kettő olyan meccse (Ten, TB) volt, ahol 1nél több TD passzt adott, 4 olyan ahol egyet sem. WINNER!!gabtsi
Nem ettől győztes vki. Betegyem BB 2008-as statjait? Hány TD-t dobott meg ilyenek? Durva lesz. Ő abban az évben mégis győztes volt. 16 meccsből 5 GW drive, és a ráadás az SB-n. Pl sztem szép teljesítmény volt 40 mp alatt FG-távig jutni Hoyertől 2 hete. Igaz nem TD-passzt dobott, csak 40 mp alatt GW FG-ig vitte a csapatát. Előtte szarul játszott? Igen. De a végén, amikor ütött az óra, akkor nyert? Igen. Na ettől győztes egy QB vagy nem, nempedig a TD-ktől, vagy a ratingtől. Ettől fognak vkiben bízni a csapattársai, vagy nem bízni. Jelen állás szerint úgy tűnik, benne bíznak, de hát Te a tévé elől nyilván jobban tudod, hogy Manziellel mennyivel több esélyük lenne, mint a saját csapattársai, akik minden nap vele vannak, és minden hétvégén együtt szállnak harcba a győzelemért. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
idén kettő olyan meccse (Ten, TB) volt, ahol 1nél több TD passzt adott, 4 olyan ahol egyet sem. WINNER!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. nem az öltöző dönt, de az egyik legfontosabb szempont az edző döntésénél
2. az nem nézett Browns meccset, aki szerint Hoyer ellenére 7-5 a Brown. Ez a pali bár nem übercsászár, de sokat köszönhet neki a Browns idén. Voltak a Brownsnak az ideinél komplettebb csapatai az elmúlt 1,5 évtizedben, mégsem tudtak soha nyerni, most tudnak, ezt pedig meg kell és meg is becsülik, nem fogják egy rookie-ra bízni a szezont. Ez Hoyer idénye, amíg van esély, Manziel pedig a jövő. Szinte kizártnak tartom, hogy jövőre ne Manziel legyen a kezdő az első héttől kezdve.
3. Hoyer kezdetését nem lesz nehéz megmagyarázni bárhogy is alakul a szezon. Benne bíznak, nem egy rookie-ban. Pont. És ezen nem változtatna az sem, ha 2 L után Manziel 2 W-t hozna egy gyenge Panthers és a liga kb legrosszabb sec-jével rendelkező Ravens ellen. Ez a szezon már így is valszeg várakozáson felüli a Brownsnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem rúgták volna ki Peytont, ha nincs az 1/1 bukó szezon.

Illetve ha nem pont akkor jön ki Luck. Mert 1/1 lett volna akkor is a szezon, Luck mondjuk egy évvel előbb kijön.
Akkor milyen lenne a példaértékűen építkező Colts mai játékereje? RG3 vagy Tannehill?ulpianus
OFF már erősen, de ott a kérdésed előtt a válasz, nem?
RG3 kedvéért nem dobták volna Peytont, könnyen lehet, hogy ma is ő nyomja ha Luck felszívódik annak idején.

De ez már filozofálgatás, inkább annyiban hagyom.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ezek csak a számok. Én nem szeretem Hoyert, de a számok nem hazudnak szerintem. Főleg, ha megnézem a Browns Hoyer-előtti éveit.
Stez
mi köze a tavalyi, három évvel ezelőtti, meg a 2007es szezonnak az ideihez ? a Browns évek óta nem is egy első körös / top pickkel pumpálja a keretet. ez már nem az a csapat, ami tavaly vagy két éve volt. ez a csapat nem Hoyer miatt nyer, hanem Hoyer ellenére. ezt kellene látni.
azért mert régen szar volt a csapat, ez ma már nagyon nincs így. se a pályán, sem az oldalvonalon. az hogy a Browns hosszú évek óta nyomorúságos teljesítményt nyújtott, és most nem, az nem Hoyer érdeme, hanem a csapat teljesítménye meg annak a hatalmas invesztíciónak, amit elvégzett a korábbi és a jelenlegi vezetés. ennyit arról. hogy Hoyer egy dolgot tesz nyer.

aki néz Browns meccset az látja, hogy Hoyer nem csak azért rossz, mert a TD/INT aránya borzasztó vagy szar a rating, hanem mert egyszerűen rossz döntéseket hoz, nem látja rendesen a pályát, és számtalan-számtalan playt hagy a pályán, mert egyszerűen nem veszi észre az üres elkapót. nem csak úgy lehet rossz valaki, hogy szórja az INT-et (azt is persze), hanem ha a meccs megnyerésére alkalmat adó lehetőségeket nem használja ki. és vele pontosan ez történik.

6. éves irányító létére, nem igen lehet konstansan a zsebből passzoltatni, rendszeresen csak PA és rollout játékokat hívnak rá, amit már egy közepes D-nek se lehet eladni. persze ez Johnnyval sem volt másképpen, de neki legalább upside-ja van. én azt mondom, hogy biztonsági játékkal (aka Hoyer) nem lehet a PO-ba jutni, annyira még nem jó a keret, ha kockázatot kell vállalni, akkor arra nem Hoyer az embered. és az elmúlt egy-másfél hónapban látható volt, hogy mire mentek a biztonsági játékkal.

Hoyer egy carreer backup. sose passzolt 60% felett, ami az átlagos szintnek mondható, ő ezt sem érte el, és ezt nem csak a számok mutatják. a QB win, az meg pont olyan stat mint a Punter win.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hoyer tavaly a sérüléséig szintén egy valamit tudott a Brownsszal, nyerni.
Most is nyer. Stez
szal amikor ilyen érvek jönnek akkor én ott úgy érzem hogy elvesztem. édes móni...

***
mindenesetre Pettine ezzel az idióta húzással legalább annyit elért, hogy QB kérdés van. azt tudjuk hogy mindig nagyon jót tesz egy csapatnak.
és az is megtudtuk h az öltöző dönt, nem a HC. az is szuper.gabtsi
Ezek csak a számok. Én nem szeretem Hoyert, de a számok nem hazudnak szerintem. Főleg, ha megnézem a Browns Hoyer-előtti éveit.
És nem az öltöző dönt. De az öltözőnek nagy befolyása van a döntés végkimetelében, tekintve, hogy egy 53 fős CSAPATRÓL van szó, amely éppen amellett foglalt állást, kiben hisz most jobban. Most még Hoyer az a pali, ahogy olvasom.
Lehet, hogy nálad ez a tényező mit sem jelent, nálam például nagyon is fontos.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Te konnyen beszelsz mester.. volt egy PM nalatok brutto 12 evig, most meg Luck. Ilyen QB-knal konnyu a B opcio.. de hogy is sikerult az az evetek Peyton nelkul?Igor
hát volt kezdetben Kerry Collins, hamar kiderült, hogy alkalmatlan a futballra már. Jött Painter, akinek a jelenléte is fizikai fájdalmat okozott, majd a remek Orlovsky 2W-vel. Ez is mutatja, hogy nem kötelező beletörődni a reménytelenségbe, bár eléggé messziről vett példa.Höri
Nem rúgták volna ki Peytont, ha nincs az 1/1 bukó szezon.

Illetve ha nem pont akkor jön ki Luck. Mert 1/1 lett volna akkor is a szezon, Luck mondjuk egy évvel előbb kijön.
Akkor milyen lenne a példaértékűen építkező Colts mai játékereje? RG3 vagy Tannehill? Painter vagy Orlowsky? Mert a Colts játékos állománya sztem az egyik leggyengébb a ligában. Ha nincs Luck, megnézném a véleményed mára a vezetőség döntéseiről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hoyer tavaly a sérüléséig szintén egy valamit tudott a Brownsszal, nyerni.
Most is nyer. Stez
szal amikor ilyen érvek jönnek akkor én ott úgy érzem hogy elvesztem. édes móni...

***
mindenesetre Pettine ezzel az idióta húzással legalább annyit elért, hogy QB kérdés van. azt tudjuk hogy mindig nagyon jót tesz egy csapatnak.
és az is megtudtuk h az öltöző dönt, nem a HC. az is szuper.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
ugy tunik nekunk tok mind1, h. 7-5 v. 4-8, van-e esely a PO-ra v. nincs, mindig a QB-valtas a tema. Annyira hozzaszoktunk ehhez az elmult evekben, h. mostmar mindig ott mocorog a kisordog 😊 welcome to Cleveland.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964