Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Valahogy ez jutott eszembe:
 youtu.be/vE1Up2zN2kI#t=50s

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval én azt hajtogatom, hogy a csapat tud nyerni Hoyerrel és Hoyer tud nyerni a csapattal. Erre 7 éve senki nem volt képes. Ilyent embert pedig nem cserélek le egy olyanra, akinek nincs kialakult chemistryje az elsőszámú támadójátékosokkal, aki nem látott még igazán komplex védelmeket. Ezt csak egy szurkoló teszi meg, nempedig egy legalább 100 ember munkájáért felelős beosztásban lévő szakember.Soldados
szegény Pettine, hogy nem ért hozzá 😕 csak egy szurkoló áll a pálya szélén a fülessel, nem tom mi lesz így 😕gabtsi
Na már most én 7-4-nél mondtam azt, hogy ostobaság lenne QB-t váltani a köv. meccsre. Ez nem is történt meg. Mivel sorozatban játszott szarul Hoyer, ezért cserélt Pettine a meccs közben, ez teljesen érthető. Én éppen azt írtam, hogy akkor tudom elképzelni a QB-váltást, ha már ég a ház is és minden mindegy alapon az utolsó szalmaszálba kapaszkodva meghúzza ezt a lépést a PO-ért. A meccsen megtörtént a lépés, a kérdés az, hogy idényszinten is úgy gondolja-e Pettine, hogy most vagy soha szitu van. Kíváncsi vagyok, nehéz döntés lesz, de most én is Manziel kezdetésére tippelek, mert nem volt rossz a bemutatkozása.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A Browns, Bills, Lions hármasnak nincs elérhetetlenül messze a PO= mindhárom elbukja valami heartbreaker módon.Bazzani
a Bills sorsolása brutális (@DEN, GB, @OAK, @NE), engem abszolút nem győzött meg a tegnapi játékuk sem, szerintem nekik esélytelen a PO. Nektek elvileg nem kéne, h. gond legyen a 3-1 (ezzel a rájátszás), viszont itt képbe jöhet a Lions-faktor 😀Joey Tribbiani
viszontha ezt abszolválja a Bilz, akkor nem lesznek gongyai a PO-ban..........................sutianap
ez vitán felüli. Csak kevés a kraft a BillzO-ban ehhez.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
A Browns, Bills, Lions hármasnak nincs elérhetetlenül messze a PO= mindhárom elbukja valami heartbreaker módon.Bazzani
a Bills sorsolása brutális (@DEN, GB, @OAK, @NE), engem abszolút nem győzött meg a tegnapi játékuk sem, szerintem nekik esélytelen a PO. Nektek elvileg nem kéne, h. gond legyen a 3-1 (ezzel a rájátszás), viszont itt képbe jöhet a Lions-faktor 😀Joey Tribbiani
viszontha ezt abszolválja a Bilz, akkor nem lesznek gongyai a PO-ban..........................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A Browns, Bills, Lions hármasnak nincs elérhetetlenül messze a PO= mindhárom elbukja valami heartbreaker módon.Bazzani
a Bills sorsolása brutális (@DEN, GB, @OAK, @NE), engem abszolút nem győzött meg a tegnapi játékuk sem, szerintem nekik esélytelen a PO. Nektek elvileg nem kéne, h. gond legyen a 3-1 (ezzel a rájátszás), viszont itt képbe jöhet a Lions-faktor 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Browns, Bills, Lions hármasnak nincs elérhetetlenül messze a PO= mindhárom elbukja valami heartbreaker módon.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
most válik el a szar a víztől, a következő 4-ből legalább 3-at nyerni kell.

ha nem manziel kezd most már folyamatosan, akkor itt szellemi fogyatékosok dolgoznak. ez a gyerek game changer, lehet itt hoyerrel szórakozni, de ő annál nem tud többet, mint amit eddig láttunk. az meg legyünk őszinték, nem sok.

Zolee23
azért van még mit csiszolni a technikán, Gordon tök üresen volt, de mögé ment a bogyó kicsit, Benji is szabadon futott mégsem találta el, a Dray-passz szép, de simán lehetett volna INT 😊 Persze a lényeg, h. TD lett a vége.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
most válik el a szar a víztől, a következő 4-ből legalább 3-at nyerni kell.

ha nem manziel kezd most már folyamatosan, akkor itt szellemi fogyatékosok dolgoznak. ez a gyerek game changer, lehet itt hoyerrel szórakozni, de ő annál nem tud többet, mint amit eddig láttunk. az meg legyünk őszinték, nem sok.

Zolee23
azér remélem valamit leszűrt a Kyle.W. bácsis esetből, mer tökös meg minden, de így fönnragad a kerítésen,

a másik csóka kivót, aki az állóDareust próbálta átugarni? 😉 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
most válik el a szar a víztől, a következő 4-ből legalább 3-at nyerni kell.

ha nem manziel kezd most már folyamatosan, akkor itt szellemi fogyatékosok dolgoznak. ez a gyerek game changer, lehet itt hoyerrel szórakozni, de ő annál nem tud többet, mint amit eddig láttunk. az meg legyünk őszinték, nem sok.


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval én azt hajtogatom, hogy a csapat tud nyerni Hoyerrel és Hoyer tud nyerni a csapattal. Erre 7 éve senki nem volt képes. Ilyent embert pedig nem cserélek le egy olyanra, akinek nincs kialakult chemistryje az elsőszámú támadójátékosokkal, aki nem látott még igazán komplex védelmeket. Ezt csak egy szurkoló teszi meg, nempedig egy legalább 100 ember munkájáért felelős beosztásban lévő szakember.Soldados
szegény Pettine, hogy nem ért hozzá 😕 csak egy szurkoló áll a pálya szélén a fülessel, nem tom mi lesz így 😕gabtsi
Aki csak egy kicsit is ért a futballhoz, az egyből látta, hogy a Bills biztonsági szolgálata okozta az anomáliát. Odaengedtek egy nagy darab, kopasz faszit barna pulcsiban, fülhallgatóval a Browns oldalvonalához. Szakértőnek teljesen egyértelmű, hogy egy NFL HC ilyen cserét nem tesz.
Különben is, a Bills védelme nem igazán komplex.

Ki fogod húzni még a gyufát, meglátod!😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szóval én azt hajtogatom, hogy a csapat tud nyerni Hoyerrel és Hoyer tud nyerni a csapattal. Erre 7 éve senki nem volt képes. Ilyent embert pedig nem cserélek le egy olyanra, akinek nincs kialakult chemistryje az elsőszámú támadójátékosokkal, aki nem látott még igazán komplex védelmeket. Ezt csak egy szurkoló teszi meg, nempedig egy legalább 100 ember munkájáért felelős beosztásban lévő szakember.Soldados
szegény Pettine, hogy nem ért hozzá 😕 csak egy szurkoló áll a pálya szélén a fülessel, nem tom mi lesz így 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ahogy Gergő is írta, szerdán lesz döntés, de nagyon meglepne, ha nem Manziel kezdene a Colts ellen. Nem vagyok nagy híve a szezon közbeni irányítócserének, de ha egy 1. körös rookie ül a padon és ennyire látványosan szenved a kezdő hetek óta, akkor meg kell lépni. Sokat tanulhat ezen a 4 héten JFF. Brian barátunk korrekt esélyt kapott, de a legutóbbi három meccsen 51/120, 1TD, 6 INT-es teljesítményt tett le az asztalra, ez brutálisan gyenge 😕

Persze Hoyer mellett bőven van más gond is, pl. Gordon, aki rossz routeokat fut, nem koncentrál, nem küzd eléggé a labdáért. Nem tetszik a hozzáállása. Minden meccsre jut egy fumbli, ezúttal West nem bírta megtartani a bogyót. Joe Thomasra nem lehetett ráismerni, 3 holding flag + 1 false start... Cundiff ismét kihagyott egy FG-t, ezúttal 37-ről. A védelem tetszett, nem rajtuk múlt.

Austint kórházba vitték, hasi fájdalmai voltak. Barnidge borda-, McDonald bokasérülést szenvedett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Ezt a meccset már az első félidőben megnyerhettük volna, megvolt rá bőven a lehetőség. Hoyer pedig az elején nem volt rossz,de a 2. félidőben az egész csapat megzavarodott egy pillanat alatt, nem lehetett kérdés, h Manzielt ma be kellett dobni Hoyer 2. int-je után.
Első drive-ja elég impresszívre sikeredett, nagyon szép td-t futott, jövő héten meg kell adni a lehetőséget Dzsoninak a bizonyításra, meccs után Pettine azt nyilatkzta, h szerdán dönt a QB kérdésről.
A másik pozitívum Dzsoni játéka mellett, h legalább a Baltimore és a Steelers is kikapott, így az esély megmaradt a PO-ra, bár ezt a kérdést meg lehet közelíteni a másik oldalról is, ha nyertünk volna akkor a Bengals-al együtt lépéselőnybe kerülhettünk volna.gergogergo
Akkor lesz biztos a PO ha megverjük a bengalst, és a ravenst, meg a pantherst. Istenem PO-ról beszélgetünk és nem a draftról, olyan fura 😀 😀 😀

Egyébként Pettine azt nyilatkozta, hogy meg akarta teljesen változtatni az egész Clevelandi hozzáállást és sikerült is. Erre hol vannak? a csoport utolsó helyén 😀 😀 😀 Komoly a csávó 😀Csiriba
Azért más ez az utolsó hely, mint az előző években megszokott, de amúgy igen, ilyenkor már az NCAA-t néztük 😊
Bármi is lesz ennek a szezonnak a végén, én elégedett leszek,mert végre elmozdult abból az óriási gödörből,amiben évek óta volt ez a franchise és voltak bíztató meccsek (igaz, nagyon szarok is 😀)
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Ezt a meccset már az első félidőben megnyerhettük volna, megvolt rá bőven a lehetőség. Hoyer pedig az elején nem volt rossz,de a 2. félidőben az egész csapat megzavarodott egy pillanat alatt, nem lehetett kérdés, h Manzielt ma be kellett dobni Hoyer 2. int-je után.
Első drive-ja elég impresszívre sikeredett, nagyon szép td-t futott, jövő héten meg kell adni a lehetőséget Dzsoninak a bizonyításra, meccs után Pettine azt nyilatkzta, h szerdán dönt a QB kérdésről.
A másik pozitívum Dzsoni játéka mellett, h legalább a Baltimore és a Steelers is kikapott, így az esély megmaradt a PO-ra, bár ezt a kérdést meg lehet közelíteni a másik oldalról is, ha nyertünk volna akkor a Bengals-al együtt lépéselőnybe kerülhettünk volna.gergogergo
Akkor lesz biztos a PO ha megverjük a bengalst, és a ravenst, meg a pantherst. Istenem PO-ról beszélgetünk és nem a draftról, olyan fura 😀 😀 😀

Egyébként Pettine azt nyilatkozta, hogy meg akarta teljesen változtatni az egész Clevelandi hozzáállást és sikerült is. Erre hol vannak? a csoport utolsó helyén 😀 😀 😀 Komoly a csávó 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Na, hát azt hittem ezt valaki fogja linkelni a mai miatt, de akkor megteszem én. 😀
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Ezt a meccset már az első félidőben megnyerhettük volna, megvolt rá bőven a lehetőség. Hoyer pedig az elején nem volt rossz,de a 2. félidőben az egész csapat megzavarodott egy pillanat alatt, nem lehetett kérdés, h Manzielt ma be kellett dobni Hoyer 2. int-je után.
Első drive-ja elég impresszívre sikeredett, nagyon szép td-t futott, jövő héten meg kell adni a lehetőséget Dzsoninak a bizonyításra, meccs után Pettine azt nyilatkzta, h szerdán dönt a QB kérdésről.
A másik pozitívum Dzsoni játéka mellett, h legalább a Baltimore és a Steelers is kikapott, így az esély megmaradt a PO-ra, bár ezt a kérdést meg lehet közelíteni a másik oldalról is, ha nyertünk volna akkor a Bengals-al együtt lépéselőnybe kerülhettünk volna.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Így van a meccset az első félidőben kellett volna behúzni, teljesen egyértelmű. De előre tekintve jön a colt, és mivel nem mi vagyunk az esélyesek ezért van esélyünk 😀 érdekes meccs lesz. Kezdő qb-nak dzsonit várom de sztem Pettine marad majd Hoyernél.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kíváncsi leszek rátok nagyon Manziellel. 😀

Bengalst verjétek el megint, ennyit kérek. 😀

Még mindig hiszem, hogy Browns-Ravens megy a PO-ba. 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Johnny time. Sajnálom Hoyert, de váltani kellett, látványosan kiismerték a védők (vagyis inkább a védekező koordinátorok). Simán meglehet a PO, ezt a meccset az első félidőben be kellett volna húzni. Nem mondom, h. a Bills mákkal nyert, de segítettük őket elég erősen.

Meg kell verni a Bengalst és a madarakat, ennyi.Joey Tribbiani
Bizony, mikor mutatták az oldalvonalnál kicsit én is megsajnáltam, de ez van.
Annak is örülök, hogy Manziel jó játékkal mutatkozott be, főleg, hogy draft előtt én rendesen pártoltam is az ő húzását (az,hogy Heisman évében fikáztam mellékes 😛 ) Innentől őt kell játszatni, simán nyerhetünk vele, jövőre Gordon mellé elhozzuk Coopert aztán frankó minden 😀Drip
A TD play nagyon tetszett, nem azért futott, mert beparázott, hanem mert mindenkit fogtak. Biztosan állt a zsebben, persze nagyon kevés a minta, de biztos nem jött rosszul neki, h. ennyit padozott. 1 hét múlva a 3. x-be lépek, Johnny győzelemmel kéne elindulni a lejtőn 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Johnny time. Sajnálom Hoyert, de váltani kellett, látványosan kiismerték a védők (vagyis inkább a védekező koordinátorok). Simán meglehet a PO, ezt a meccset az első félidőben be kellett volna húzni. Nem mondom, h. a Bills mákkal nyert, de segítettük őket elég erősen.

Meg kell verni a Bengalst és a madarakat, ennyi.Joey Tribbiani
Bizony, mikor mutatták az oldalvonalnál kicsit én is megsajnáltam, de ez van.
Annak is örülök, hogy Manziel jó játékkal mutatkozott be, főleg, hogy draft előtt én rendesen pártoltam is az ő húzását (az,hogy Heisman évében fikáztam mellékes 😛 ) Innentől őt kell játszatni, simán nyerhetünk vele, jövőre Gordon mellé elhozzuk Coopert aztán frankó minden 😀

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Johnny time. Sajnálom Hoyert, de váltani kellett, látványosan kiismerték a védők (vagyis inkább a védekező koordinátorok). Simán meglehet a PO, ezt a meccset az első félidőben be kellett volna húzni. Nem mondom, h. a Bills mákkal nyert, de segítettük őket elég erősen.

Meg kell verni a Bengalst és a madarakat, ennyi.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Bills. A hátralévő meccsek közül szerintem ez lesz a legkeményebb, nem sok jóra számítok. Sok a sérült (Dansby, Gipson, Moore out, Cameron, Rubin és Sheard kérdéses), brutális a Bills DL (a Jagsénél is sokkal jobb, márpedig ellenük nagyon szenvedett az egész OL), jól fogják a futást, szóval Hoyernek kéne villantania, a legutóbbi két meccs alapján erre elég halovány az esély. Az egyetlen szerencsénk, h. a túloldalon is erősen átlagos QB szórja a labdákat, a red zoneban nagyon gyengék, ha kevés pont lesz lehet keresnivalónk, csak ugye kérdés, h. mennyire bírja el a D a sok sérülést.

Hó nem lesz, viszont lehet, h. esni fog.Joey Tribbiani
Hidegre fel vagyunk készülve és valamennyire ismerjük is őket. Nagyon szoros lesz ha a futásukat tudjuk fogni akkor meg lehet a meccs.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Bills. A hátralévő meccsek közül szerintem ez lesz a legkeményebb, nem sok jóra számítok. Sok a sérült (Dansby, Gipson, Moore out, Cameron, Rubin és Sheard kérdéses), brutális a Bills DL (a Jagsénél is sokkal jobb, márpedig ellenük nagyon szenvedett az egész OL), jól fogják a futást, szóval Hoyernek kéne villantania, a legutóbbi két meccs alapján erre elég halovány az esély. Az egyetlen szerencsénk, h. a túloldalon is erősen átlagos QB szórja a labdákat, a red zoneban nagyon gyengék, ha kevés pont lesz lehet keresnivalónk, csak ugye kérdés, h. mennyire bírja el a D a sok sérülést.

Hó nem lesz, viszont lehet, h. esni fog.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
lehet a PO-ra visszatérhet.Joey Tribbiani
Fő az optimizmus! Mind Gipson mind a PO tekintetében! 😀