Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
nemtom hogy kell vine videót beilleszteni, de Bitonio for prez.

 www.clevelandbrowns.com/news/article-1/Film-Breakdown-Joel-Bitonio%E2%80%99s-season-saving-tackle-on-Devin-Hester/769af096-2692-422e-bb50-57dff2ea2e67

Joe Thomas hozzászólása hatalmas. “That was the most amazing play I’ve ever seen on a football field,” said eight-year veteran Joe Thomas. “It was like David vs. Goliath. It was the greatest kick returner of all-time versus slow, fat, left guard, rookie.”

😀😀 egybk. igaza van.

Cameron edzett, de továbbra is day-to-day. Gipson egyelőre nem került IR-re, lehet a PO-ra visszatérhet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Szegény Hoyer kapott hideget-meleget. Szerintem a tavalyi szerepléséhez nem igazán érdemes mérni, mert nem volt sok meccse sajnos. Biztos limitált meddig juthat el vele a csapat, de ez a csapattól is függ ám keményen. Pl fejlesztik a def-et, az OL-t, a WR-eket. Ha mindenki a csúcson van akkor látjuk mennyit tett hozzá.

Dzsonira én is kíváncsi vagyok, de nem tenném be egy meccsre se kipróbálás képpen. Amit sajnálok, hogy végig alibizi a meccseket, playeket se kap, és így kicsit nem is csodálom hogy beleszarik az egészbe és csak az életnek él, amit csinált eddig is. El tudom képzelni, hogy egyáltalán nem lenne jobb mint Hoyer, nem véletlen, hogy nem is igazán számítanak rá meccseken. Viszont ettől még az edzéseken a kiképzése folyamatos lehet, mert ha Hoyer az év végén letesz egy 100milliós szerződési igényt, akkor azzal együtt dobnám ki az ablakon. Szerintem akár még az is lehet, hogy Dzsonival tartják féken Hoyert, hogy öreg, ha drága vagy, mehetsz, itt van dzsoni. Ha szarul játszol, mehetsz, itt van dzsoni.

Csiriba
Dzsoni mint fék? Ne vicceljünk má'. Jelenleg egy korrekt backup szintjén van, komolyan nem értem, hogy mit akar mindenki azzal, hogy Hoyer repüljön és Dzsoni menjen fel. Már alapból el kéne azon gondolkodni, hogy szvsz mit keres a padon egy frissen 1. körben draftolt irányító, aki elvileg a franchise Arca (nagy A-val) kéne, hogy legyen.Amadeus91
Ebben igazad van, ezért tudom jelenleg csak a "fék" szerepében elképzelni
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szegény Hoyer kapott hideget-meleget. Szerintem a tavalyi szerepléséhez nem igazán érdemes mérni, mert nem volt sok meccse sajnos. Biztos limitált meddig juthat el vele a csapat, de ez a csapattól is függ ám keményen. Pl fejlesztik a def-et, az OL-t, a WR-eket. Ha mindenki a csúcson van akkor látjuk mennyit tett hozzá.

Dzsonira én is kíváncsi vagyok, de nem tenném be egy meccsre se kipróbálás képpen. Amit sajnálok, hogy végig alibizi a meccseket, playeket se kap, és így kicsit nem is csodálom hogy beleszarik az egészbe és csak az életnek él, amit csinált eddig is. El tudom képzelni, hogy egyáltalán nem lenne jobb mint Hoyer, nem véletlen, hogy nem is igazán számítanak rá meccseken. Viszont ettől még az edzéseken a kiképzése folyamatos lehet, mert ha Hoyer az év végén letesz egy 100milliós szerződési igényt, akkor azzal együtt dobnám ki az ablakon. Szerintem akár még az is lehet, hogy Dzsonival tartják féken Hoyert, hogy öreg, ha drága vagy, mehetsz, itt van dzsoni. Ha szarul játszol, mehetsz, itt van dzsoni.

Csiriba
Dzsoni mint fék? Ne vicceljünk má'. Jelenleg egy korrekt backup szintjén van, komolyan nem értem, hogy mit akar mindenki azzal, hogy Hoyer repüljön és Dzsoni menjen fel. Már alapból el kéne azon gondolkodni, hogy szvsz mit keres a padon egy frissen 1. körben draftolt irányító, aki elvileg a franchise Arca (nagy A-val) kéne, hogy legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
 bleacherreport.com/articles/334749-questions-in-the-offseason-what-do-the-browns-with-derek-anderson
Eze pàrhuzamos èletrajzoksutianap
fájó sebeket tépsz fel :#Joey Tribbiani
Tudom, de remèlem sikerül kikerülnötök ezt a csapdàt màsodjàra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mi sb-t nyertünk Dilferrel és nem hosszabítottunk vele.nem tudom a sapitok milyen helyzetben van de jópár csapat van ahol szívesen látnák Hoyert és lehet többet ajánlanak neki mint ti.egyébként eszembe jutott a tavalyi Josh Mccown akinek egész jó éve volt,sokan azt várták,hogy Cutler kuka és ő marad aztán mégiscsak elküldték aminek nyílván oka volt és jó döntésnek bizonyúlt lásd Tampa.amiért ezt felhozom az az,hogy mi van ha Hoyer is csak egy "one year wonder"?fekszik neki a rendszer,szerencse stb és jövőre meg tök szar lesz?elsőre azt hinné az ember milyen kényelmes helyzetben vagytok de aztán belegondolva nem is olyan egyszerű ez.vagy Hoyer aki már megjárt vagy 4-5 csapatot ,itt volt egy jó éve és drága (Johnyhoz képest mindenképpen) vagy Johny aki legalább olcsó,fiatal és talán ő a jövő.Peter
A Cutler-McCown példa nagyon rossz, teljesen más a clevelandi helyzet. Cutler sokkal jobb, mint Hoyer, McCown-ra meg nem véletlenül csak az ex-HC-ja nyomult.Joey Tribbiani
Hoyert nem Cutlerhez hasonlitottam de mindegy

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
 bleacherreport.com/articles/334749-questions-in-the-offseason-what-do-the-browns-with-derek-anderson
Eze pàrhuzamos èletrajzoksutianap
fájó sebeket tépsz fel :#

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
 bleacherreport.com/articles/334749-questions-in-the-offseason-what-do-the-browns-with-derek-anderson
Eze pàrhuzamos èletrajzok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Mi sb-t nyertünk Dilferrel és nem hosszabítottunk vele.nem tudom a sapitok milyen helyzetben van de jópár csapat van ahol szívesen látnák Hoyert és lehet többet ajánlanak neki mint ti.egyébként eszembe jutott a tavalyi Josh Mccown akinek egész jó éve volt,sokan azt várták,hogy Cutler kuka és ő marad aztán mégiscsak elküldték aminek nyílván oka volt és jó döntésnek bizonyúlt lásd Tampa.amiért ezt felhozom az az,hogy mi van ha Hoyer is csak egy "one year wonder"?fekszik neki a rendszer,szerencse stb és jövőre meg tök szar lesz?elsőre azt hinné az ember milyen kényelmes helyzetben vagytok de aztán belegondolva nem is olyan egyszerű ez.vagy Hoyer aki már megjárt vagy 4-5 csapatot ,itt volt egy jó éve és drága (Johnyhoz képest mindenképpen) vagy Johny aki legalább olcsó,fiatal és talán ő a jövő.Peter
A Cutler-McCown példa nagyon rossz, teljesen más a clevelandi helyzet. Cutler sokkal jobb, mint Hoyer, McCown-ra meg nem véletlenül csak az ex-HC-ja nyomult.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
ha bejutunk a PO-ba és ott nyerünk egy meccset Hoyerrel, akkor nem tudom elképzelni, h ne hosszabbítsunk vele. Ha nincs PO v. kizúgunk a wild card körben, akkor jön Johnny. Persze ha nyugodtan ül a seggén és szombat hajnalban nem 2-kor megy aludni.Joey Tribbiani
Mi sb-t nyertünk Dilferrel és nem hosszabbítottunk vele.nem tudom a sapitok milyen helyzetben van de jó pár csapat van ahol szívesen látnák Hoyert és lehet többet ajánlanak neki mint ti.egyébként eszembe jutott a tavalyi Josh Mccown akinek egész jó éve volt,sokan azt várták,hogy Cutler kuka és ő marad aztán mégiscsak elküldték aminek nyílván oka volt és jó döntésnek bizonyúlt lásd Tampa.amiért ezt felhozom az az,hogy mi van ha Hoyer is csak egy "one year wonder"?fekszik neki a rendszer,szerencse stb és jövőre meg tök szar lesz?elsőre azt hinné az ember milyen kényelmes helyzetben vagytok de aztán belegondolva nem is olyan egyszerű ez.vagy Hoyer aki már megjárt vagy 4-5 csapatot ,itt volt egy jó éve és drága (Johnyhoz képest mindenképpen) vagy Johny aki legalább olcsó,fiatal és talán ő a jövő.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem akár még az is lehet, hogy Dzsonival tartják féken Hoyert, hogy öreg, ha drága vagy, mehetsz, itt van dzsoni. Ha szarul játszol, mehetsz, itt van dzsoni.
Csiriba
Értem az érvelésed, de én azt sem zárom ki h Hoyer Manziel miatt nem is akar maradni, hanem keres egy olyan csapatot, ahol biztos kezdő lehet, persze lehet tagelni, de annyit Hoyer nem ér.empty taxi
Hogy ha esetleg új szerződést kínálnak neki szezon végén, amiről egyébként beszélnek, miért ne akarna maradni?
Az azért jó eséllyel azt jelenti, hogy akkor még biztosan vele számolnak kezdőként, hogy ha megdobják valami zsíros contracttal, szerintem.
Az meg bárhol benne van, hogy ha fos vagy, lecserélnek. Nyilván a Brownsnál most nagyobb a nyomás, mert a világ kis kedvence padozik mögötted, de hát most legalább megvan a kihívás. Ha ezért meg is fizetik, akkor miért ne akarna maradni. Szerintem simán hosszabbítana, hogy ha a Browns úgy dönt, hogy új szerződést kínál neki, és persze korrekt pénzzel.Stez
Lehet, mondjuk ha hívják Arizonába/Houstonba/Buffaloba hasonló pénzért, én a helyében nem biztos, hogy maradnék.empty taxi
Persze, ebben van valami, csak jó eséllyel ha a Browns hosszabbítani akar vele, akkor tőlük már hetekkel előtte megkapja majd a szerződésajánlatot, szóval szerintem annyira nem lesz lehetősége arra, hogy várjon a többi csapatra. Főleg, mivel tudtommal amíg hivatalosan nem válik szabadügynökké, addig nem nagyon keresheti meg más csapat.
Ha pedig a Brownstól olyan zsozsót és szerződést kap, ami neki tetszik, nem hiszem, hogy kockáztat, hogy inkább kimegy a piacra, hátha valaki többet ajánl, meg olyan csapatok keresik majd, ahol könnyebb lesz a helyzete.
Mindegy, ez már a jövő zenéje.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
ha bejutunk a PO-ba és ott nyerünk egy meccset Hoyerrel, akkor nem tudom elképzelni, h ne hosszabbítsunk vele. Ha nincs PO v. kizúgunk a wild card körben, akkor jön Johnny. Persze ha nyugodtan ül a seggén és szombat hajnalban nem 2-kor megy aludni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én nem maradnék a helyében, zsinórban három olyan meccs mint a vasárnapi és nem siet mindig egy mike smith a segítségére, akkor mindenki hoyer mezeket fog égetni clevelandben és az egész usa jancsit fogja követelni...szóval szvsz túl ingoványos a talaj neki a brownsnál.peach
szvsz ugyanúgy ingoványos lenne a talaj neki bárhol máshol 3 ilyen meccs után

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Én nem maradnék a helyében, zsinórban három olyan meccs mint a vasárnapi és nem siet mindig egy mike smith a segítségére, akkor mindenki hoyer mezeket fog égetni clevelandben és az egész usa jancsit fogja követelni...szóval szvsz túl ingoványos a talaj neki a brownsnál.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hoyer legjobb esetben egy stopgap, aki kezdő irányítónak viszi, és úgy is fizeti meg, az egy új Matt Flynnt kap. Ha ő itt új szerződést kap jövőre - nagyon meglepne - akkor egy prémium picket sikerült elvesztegetni a semmire.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Szerintem akár még az is lehet, hogy Dzsonival tartják féken Hoyert, hogy öreg, ha drága vagy, mehetsz, itt van dzsoni. Ha szarul játszol, mehetsz, itt van dzsoni.
Csiriba
Értem az érvelésed, de én azt sem zárom ki h Hoyer Manziel miatt nem is akar maradni, hanem keres egy olyan csapatot, ahol biztos kezdő lehet, persze lehet tagelni, de annyit Hoyer nem ér.empty taxi
Hogy ha esetleg új szerződést kínálnak neki szezon végén, amiről egyébként beszélnek, miért ne akarna maradni?
Az azért jó eséllyel azt jelenti, hogy akkor még biztosan vele számolnak kezdőként, hogy ha megdobják valami zsíros contracttal, szerintem.
Az meg bárhol benne van, hogy ha fos vagy, lecserélnek. Nyilván a Brownsnál most nagyobb a nyomás, mert a világ kis kedvence padozik mögötted, de hát most legalább megvan a kihívás. Ha ezért meg is fizetik, akkor miért ne akarna maradni. Szerintem simán hosszabbítana, hogy ha a Browns úgy dönt, hogy új szerződést kínál neki, és persze korrekt pénzzel.Stez
Lehet, mondjuk ha hívják Arizonába/Houstonba/Buffaloba hasonló pénzért, én a helyében nem biztos, hogy maradnék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Maga a szerződéshosszabbítás beszédes lesz abból a szempontból, h a vezetőség mit szeretne, én 3 lehetőséget látok:
- nem hosszabbítanak vele > egyértelműen Manziel lesz a kezdő
- aprópénzzel kiszúrják a szemét > Manziel a kezdő, ő pedig csere ha elfogadja (de nem fogja!)
- megkapja a nagy summát > Hoyer a kezdő, különben totál logikátlan lenne sok pénzzel terhelni a sapkát.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem akár még az is lehet, hogy Dzsonival tartják féken Hoyert, hogy öreg, ha drága vagy, mehetsz, itt van dzsoni. Ha szarul játszol, mehetsz, itt van dzsoni.
Csiriba
Értem az érvelésed, de én azt sem zárom ki h Hoyer Manziel miatt nem is akar maradni, hanem keres egy olyan csapatot, ahol biztos kezdő lehet, persze lehet tagelni, de annyit Hoyer nem ér.empty taxi
Hogy ha esetleg új szerződést kínálnak neki szezon végén, amiről egyébként beszélnek, miért ne akarna maradni?
Az azért jó eséllyel azt jelenti, hogy akkor még biztosan vele számolnak kezdőként, hogy ha megdobják valami zsíros contracttal, szerintem.
Az meg bárhol benne van, hogy ha fos vagy, lecserélnek. Nyilván a Brownsnál most nagyobb a nyomás, mert a világ kis kedvence padozik mögötted, de hát most legalább megvan a kihívás. Ha ezért meg is fizetik, akkor miért ne akarna maradni. Szerintem simán hosszabbítana, hogy ha a Browns úgy dönt, hogy új szerződést kínál neki, és persze korrekt pénzzel.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szegény Hoyer kapott hideget-meleget. Szerintem a tavalyi szerepléséhez nem igazán érdemes mérni, mert nem volt sok meccse sajnos. Biztos limitált meddig juthat el vele a csapat, de ez a csapattól is függ ám keményen. Pl fejlesztik a def-et, az OL-t, a WR-eket. Ha mindenki a csúcson van akkor látjuk mennyit tett hozzá.

Dzsonira én is kíváncsi vagyok, de nem tenném be egy meccsre se kipróbálás képpen. Amit sajnálok, hogy végig alibizi a meccseket, playeket se kap, és így kicsit nem is csodálom hogy beleszarik az egészbe és csak az életnek él, amit csinált eddig is. El tudom képzelni, hogy egyáltalán nem lenne jobb mint Hoyer, nem véletlen, hogy nem is igazán számítanak rá meccseken. Viszont ettől még az edzéseken a kiképzése folyamatos lehet, mert ha Hoyer az év végén letesz egy 100milliós szerződési igényt, akkor azzal együtt dobnám ki az ablakon. Szerintem akár még az is lehet, hogy Dzsonival tartják féken Hoyert, hogy öreg, ha drága vagy, mehetsz, itt van dzsoni. Ha szarul játszol, mehetsz, itt van dzsoni.

Az atlantai mérkőzés utolsó pár perce rettentő izgalmas volt, remekül szórakoztam, de inkább látnék egy 30+ vezetést a végén nem egy ilyen szívinfarktus serkentőt. A hátralévő meccseinkre 2-3at tippelek a bills és a bengals/carolina meg lehet, a többi sztem bukó. Ha bejön akkor a 9-7es mérleggel meg látjuk meg lehet-e a PO, most úgy érzem, hogy nem. De láttunk már vak varjút veszett tigrises acél karón.Csiriba
Na,a varjú az csúnya volt!

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
eh.  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/11/johnny_manziel_was_accosted_by.html

zavaros a sztori, de Farmernek igaza van, mit csinált hajnali 2-kor ?Joey Tribbiani
az milyenmár, úgy hívják a másik srácot, hogy Gonos(z)
biztosan nagyon gonosz volt!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Most kiderül mennyire volt fontos láncszem Gipson. Szerintem megoldjuk a helyettesítését. Dansby viszont nagyon kéne a Bills ellen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Ahogy az várható volt sajnos Gipson szezonjának vége. (Gipson, who leads the NFL with six interceptions, suffered a Grade 3 tear of the medial collateral ligament in his right knee, which is a rupture of the ligament, a source told cleveland.com today. He also suffered some "very mild'' damage to his posterior cruciate ligament. )
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Szerintem akár még az is lehet, hogy Dzsonival tartják féken Hoyert, hogy öreg, ha drága vagy, mehetsz, itt van dzsoni. Ha szarul játszol, mehetsz, itt van dzsoni.
Csiriba
Értem az érvelésed, de én azt sem zárom ki h Hoyer Manziel miatt nem is akar maradni, hanem keres egy olyan csapatot, ahol biztos kezdő lehet, persze lehet tagelni, de annyit Hoyer nem ér.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Szegény Hoyer kapott hideget-meleget. Szerintem a tavalyi szerepléséhez nem igazán érdemes mérni, mert nem volt sok meccse sajnos. Biztos limitált meddig juthat el vele a csapat, de ez a csapattól is függ ám keményen. Pl fejlesztik a def-et, az OL-t, a WR-eket. Ha mindenki a csúcson van akkor látjuk mennyit tett hozzá.

Dzsonira én is kíváncsi vagyok, de nem tenném be egy meccsre se kipróbálás képpen. Amit sajnálok, hogy végig alibizi a meccseket, playeket se kap, és így kicsit nem is csodálom hogy beleszarik az egészbe és csak az életnek él, amit csinált eddig is. El tudom képzelni, hogy egyáltalán nem lenne jobb mint Hoyer, nem véletlen, hogy nem is igazán számítanak rá meccseken. Viszont ettől még az edzéseken a kiképzése folyamatos lehet, mert ha Hoyer az év végén letesz egy 100milliós szerződési igényt, akkor azzal együtt dobnám ki az ablakon. Szerintem akár még az is lehet, hogy Dzsonival tartják féken Hoyert, hogy öreg, ha drága vagy, mehetsz, itt van dzsoni. Ha szarul játszol, mehetsz, itt van dzsoni.

Az atlantai mérkőzés utolsó pár perce rettentő izgalmas volt, remekül szórakoztam, de inkább látnék egy 30+ vezetést a végén nem egy ilyen szívinfarktus serkentőt. A hátralévő meccseinkre 2-3at tippelek a bills és a bengals/carolina meg lehet, a többi sztem bukó. Ha bejön akkor a 9-7es mérleggel meg látjuk meg lehet-e a PO, most úgy érzem, hogy nem. De láttunk már vak varjút veszett tigrises acél karón.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
eh.  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/11/johnny_manziel_was_accosted_by.html

zavaros a sztori, de Farmernek igaza van, mit csinált hajnali 2-kor ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Hát szép kis vita alakult ki Hoyerről. 😊
...addig Dzsonika meg a cserepadon csak röhögcsél,amikor épp 20 pontos hátrányban van a csapat a Titans ellen vagy épp mutogat a kispad felé, amikor csúnyát mondanak rá. Ő még mentálisan nem NFL irányító. Biztos vagyok benne, h vele nem lenne + a mérlege a csapatnak. Még ha nem is játszik,de jót tesz ez az egy év, amit a padon tölt. Aztán hogy mi lesz jövőre, Hoyerrel vagy Dzsonival vágunk neki a köv idénynek majd meglátjuk.
gergogergo
őőő WTF ?? Mégis mit csináljon, ha nem ő kezd ? Eleve miért baj, ha megenged egy mosolyt akárki a padon hátrányban ? Szvsz simán + lenne a mérleg vele, azt amit eddig Hoyer mutatott simán tudja ő is hozni, max a több improvizáció miatt többet tépnénk a hajunkat 😀 Tény és való, hogy 1 év pad jót tesz neki, ezért is mondom, hogy idén még Hoyer ellesz, de szinte az is biztos, hogy jövőre Manziel fog kifutni a pályára.Drip
Nekem egyáltalán nem szimpatikus Manziel, mint ember, erre már most rátett nálam azzal a bemutatással az előszezonban. Aztán , h játékosként mennyire fogom kedvelni, majd meglátjuk jövőre. Ha csak fele annyira jó játékos lesz, mint amekkora arca van akkor jól jártunk vele.