Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hoyer kezd, lol ? És ha megint szarul játszik akkor lekapjuk a félidőben ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Hoyer a kezdő, no komment


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Apa kezdődik.... 😀 jön a QB fight, Cleveland szagot érzek!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Ez egy remek cikk a QB kérdésről, a végén nagyon érdekes és sokatmondó Hoyer statisztikákkal fűszerezve.
 www.dawgsbynature.com/2014/12/1/7313687/the-cleveland-browns-should-start-johnny-manziel
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ha megnézzük a színezést látjuk hogy a Clevelandtől távolabbi területek szimpatizálnak Hoyerrel, akik a tűz közelében vannak tudják hogy Dzsoni jobb. Meg messziről jött ember azt mond amit akar 😀Csiriba
egyelore csak remelik 😊

ma kiderul, de en csalodott lennek, ha Hoyer maradna a kezdo. Megtette, amit iden vartunk tole (pozitiv merleg, JFF padozhatott, nem kellett azonnal bedobni a melyvizbe), de jovore ugyis valtunk. Ha viszont igy nezzuk, akk miert ne tennenk meg mar most ? JFF-nek sokat erhet ez a 4 meccs, lenne mit az offseasonben elemezni, Holyagnak meg ugyis mind1, kiderult mit tud.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ha megnézzük a színezést látjuk hogy a Clevelandtől távolabbi területek szimpatizálnak Hoyerrel, akik a tűz közelében vannak tudják hogy Dzsoni jobb. Meg messziről jött ember azt mond amit akar 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Az ország Hoyert akarja !

"In our @SportsNation poll, 52% of fans think Brian Hoyer should be the Browns starting QB, NOT Johnny Football. "
Sixo67
tehàt a közel 318 697 314 fő 0,02ed rèszèn kicsapott reprezentàlatlan nemvizsgàlatban 2815 fő inkàbb Hoyert mondott, lórizolikaszasutianap
Szóval Indiana, Ohio kisebbik :p , Bengals-os fele, North Carolina és Maryland nem akarja (na és persze Pennsylvania sem), hogy Jancsika kezdjen. Fura 😀.Robilluma
félnek Johnnytól Ámerikában, na 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az ország Hoyert akarja !

"In our @SportsNation poll, 52% of fans think Brian Hoyer should be the Browns starting QB, NOT Johnny Football. "
Sixo67
tehàt a közel 318 697 314 fő 0,02ed rèszèn kicsapott reprezentàlatlan nemvizsgàlatban 2815 fő inkàbb Hoyert mondott, lórizolikaszasutianap
Szóval Indiana, Ohio kisebbik :p , Bengals-os fele, North Carolina és Maryland nem akarja (na és persze Pennsylvania sem), hogy Jancsika kezdjen. Fura 😀.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Az ország Hoyert akarja !

"In our @SportsNation poll, 52% of fans think Brian Hoyer should be the Browns starting QB, NOT Johnny Football. "

 twitter.com/ESPNNFL/status/539845252433997825/photo/1Sixo67
tehàt a közel 318 697 314 fő 0,02ed rèszèn kicsapott reprezentàlatlan nemvizsgàlatban 2815 fő inkàbb Hoyert mondott, lórizolikasza


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Az ország Hoyert akarja !

"In our @SportsNation poll, 52% of fans think Brian Hoyer should be the Browns starting QB, NOT Johnny Football. "

 twitter.com/ESPNNFL/status/539845252433997825/photo/1Sixo67
pedig jó lenne ha ezt a 4 meccset megkapná dzsoni szokni a légkört
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Az ország Hoyert akarja !

"In our @SportsNation poll, 52% of fans think Brian Hoyer should be the Browns starting QB, NOT Johnny Football. "

 twitter.com/ESPNNFL/status/539845252433997825/photo/1

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
most válik el a szar a víztől, a következő 4-ből legalább 3-at nyerni kell.

ha nem manziel kezd most már folyamatosan, akkor itt szellemi fogyatékosok dolgoznak. ez a gyerek game changer, lehet itt hoyerrel szórakozni, de ő annál nem tud többet, mint amit eddig láttunk. az meg legyünk őszinték, nem sok.

Zolee23
Hu köszi szépen, de megkérdezhetem, hogyan szereztél ilyen unlistedes videot? 😀
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A Falcons meccset követően nem lehetett leültetni, az újabb katasztrofális teljesítmény után viszont szinte kötelező volt. Összeszedtünk vele 7 győzelmet, érthető, h. 1-2 gyengébb produkció után (Hou, Atl) nem cserélik le, viszont sorozatban harmadszor betlizett és előtte sem volt egy A-Rod. Nem értem mi a vita tárgya 😛Joey Tribbiani
A vita tárgya, hogy kinek van jobban igaza 😀 😀 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A Falcons meccset követően nem lehetett leültetni, az újabb katasztrofális teljesítmény után viszont szinte kötelező volt. Összeszedtünk vele 7 győzelmet, érthető, h. 1-2 gyengébb produkció után (Hou, Atl) nem cserélik le, viszont sorozatban harmadszor betlizett és előtte sem volt egy A-Rod. Nem értem mi a vita tárgya 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
😀 😀

Nem kellett jósnak lenni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Valahogy ez jutott eszembe:
 youtu.be/vE1Up2zN2kI#t=50sgabtsi
Sajnálom, hogy az értelmezőolvasás nem az erősséged.

Amit én írtam a QB-cseréről az bejött, nem volt váltás. Az, hogy meccs közben a sorozatban sokadik rossz teljesítmény miatt megtörtént, már új helyzet. Amikor viszont beszéltünk a QB-cseréről, akkor nem volt váltás és nem valószínű, hogy bárki meglépte volna egy pár elvakult szurkolón kívül. Hogy Te ezt a meccsközbeni cserét saját diadalodként értékeled, szived joga, engem nem zavar. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Valahogy ez jutott eszembe:
 youtu.be/vE1Up2zN2kI#t=50sgabtsi
Kezdőtől nem rossz 😉
Ez leíróbb
 www.youtube.com/watch?v=aw0-NC05H90


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Valahogy ez jutott eszembe:
 youtu.be/vE1Up2zN2kI#t=50s

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval én azt hajtogatom, hogy a csapat tud nyerni Hoyerrel és Hoyer tud nyerni a csapattal. Erre 7 éve senki nem volt képes. Ilyent embert pedig nem cserélek le egy olyanra, akinek nincs kialakult chemistryje az elsőszámú támadójátékosokkal, aki nem látott még igazán komplex védelmeket. Ezt csak egy szurkoló teszi meg, nempedig egy legalább 100 ember munkájáért felelős beosztásban lévő szakember.Soldados
szegény Pettine, hogy nem ért hozzá 😕 csak egy szurkoló áll a pálya szélén a fülessel, nem tom mi lesz így 😕gabtsi
Na már most én 7-4-nél mondtam azt, hogy ostobaság lenne QB-t váltani a köv. meccsre. Ez nem is történt meg. Mivel sorozatban játszott szarul Hoyer, ezért cserélt Pettine a meccs közben, ez teljesen érthető. Én éppen azt írtam, hogy akkor tudom elképzelni a QB-váltást, ha már ég a ház is és minden mindegy alapon az utolsó szalmaszálba kapaszkodva meghúzza ezt a lépést a PO-ért. A meccsen megtörtént a lépés, a kérdés az, hogy idényszinten is úgy gondolja-e Pettine, hogy most vagy soha szitu van. Kíváncsi vagyok, nehéz döntés lesz, de most én is Manziel kezdetésére tippelek, mert nem volt rossz a bemutatkozása.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A Browns, Bills, Lions hármasnak nincs elérhetetlenül messze a PO= mindhárom elbukja valami heartbreaker módon.Bazzani
a Bills sorsolása brutális (@DEN, GB, @OAK, @NE), engem abszolút nem győzött meg a tegnapi játékuk sem, szerintem nekik esélytelen a PO. Nektek elvileg nem kéne, h. gond legyen a 3-1 (ezzel a rájátszás), viszont itt képbe jöhet a Lions-faktor 😀Joey Tribbiani
viszontha ezt abszolválja a Bilz, akkor nem lesznek gongyai a PO-ban..........................sutianap
ez vitán felüli. Csak kevés a kraft a BillzO-ban ehhez.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
A Browns, Bills, Lions hármasnak nincs elérhetetlenül messze a PO= mindhárom elbukja valami heartbreaker módon.Bazzani
a Bills sorsolása brutális (@DEN, GB, @OAK, @NE), engem abszolút nem győzött meg a tegnapi játékuk sem, szerintem nekik esélytelen a PO. Nektek elvileg nem kéne, h. gond legyen a 3-1 (ezzel a rájátszás), viszont itt képbe jöhet a Lions-faktor 😀Joey Tribbiani
viszontha ezt abszolválja a Bilz, akkor nem lesznek gongyai a PO-ban..........................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A Browns, Bills, Lions hármasnak nincs elérhetetlenül messze a PO= mindhárom elbukja valami heartbreaker módon.Bazzani
a Bills sorsolása brutális (@DEN, GB, @OAK, @NE), engem abszolút nem győzött meg a tegnapi játékuk sem, szerintem nekik esélytelen a PO. Nektek elvileg nem kéne, h. gond legyen a 3-1 (ezzel a rájátszás), viszont itt képbe jöhet a Lions-faktor 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Browns, Bills, Lions hármasnak nincs elérhetetlenül messze a PO= mindhárom elbukja valami heartbreaker módon.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
most válik el a szar a víztől, a következő 4-ből legalább 3-at nyerni kell.

ha nem manziel kezd most már folyamatosan, akkor itt szellemi fogyatékosok dolgoznak. ez a gyerek game changer, lehet itt hoyerrel szórakozni, de ő annál nem tud többet, mint amit eddig láttunk. az meg legyünk őszinték, nem sok.

Zolee23
azért van még mit csiszolni a technikán, Gordon tök üresen volt, de mögé ment a bogyó kicsit, Benji is szabadon futott mégsem találta el, a Dray-passz szép, de simán lehetett volna INT 😊 Persze a lényeg, h. TD lett a vége.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
most válik el a szar a víztől, a következő 4-ből legalább 3-at nyerni kell.

ha nem manziel kezd most már folyamatosan, akkor itt szellemi fogyatékosok dolgoznak. ez a gyerek game changer, lehet itt hoyerrel szórakozni, de ő annál nem tud többet, mint amit eddig láttunk. az meg legyünk őszinték, nem sok.

Zolee23
azér remélem valamit leszűrt a Kyle.W. bácsis esetből, mer tökös meg minden, de így fönnragad a kerítésen,

a másik csóka kivót, aki az állóDareust próbálta átugarni? 😉 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak