Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hát szép kis vita alakult ki Hoyerről. 😊
...addig Dzsonika meg a cserepadon csak röhögcsél,amikor épp 20 pontos hátrányban van a csapat a Titans ellen vagy épp mutogat a kispad felé, amikor csúnyát mondanak rá. Ő még mentálisan nem NFL irányító. Biztos vagyok benne, h vele nem lenne + a mérlege a csapatnak. Még ha nem is játszik,de jót tesz ez az egy év, amit a padon tölt. Aztán hogy mi lesz jövőre, Hoyerrel vagy Dzsonival vágunk neki a köv idénynek majd meglátjuk.
gergogergo
őőő WTF ?? Mégis mit csináljon, ha nem ő kezd ? Eleve miért baj, ha megenged egy mosolyt akárki a padon hátrányban ? Szvsz simán + lenne a mérleg vele, azt amit eddig Hoyer mutatott simán tudja ő is hozni, max a több improvizáció miatt többet tépnénk a hajunkat 😀 Tény és való, hogy 1 év pad jót tesz neki, ezért is mondom, hogy idén még Hoyer ellesz, de szinte az is biztos, hogy jövőre Manziel fog kifutni a pályára.

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Hát szép kis vita alakult ki Hoyerről. 😊
Évek óta nem volt fantázia ebben a csapatban, a támadójáték nulla volt. Tavaly, amikor játszott Hoyer csak összehozott 2 és fél győzelmet, aztán jött egy törés a karrierjében. Összeszedte magát egy csúnya sérülés után és véleményem szerint jól játszik, az, h dob értelmetleneket, hát benne van, Manning is dobott már értelmetlen INT-et. A lényeg, h idén már nem ez volt az első W drive és ez fontos tényező, h mennyire van ott fejben, amikor nagyon kell. Minden nyilatkozatából az jön le, h óriási alázattal van a csapat iránt - elvégre ohioi -, addig Dzsonika meg a cserepadon csak röhögcsél,amikor épp 20 pontos hátrányban van a csapat a Titans ellen vagy épp mutogat a kispad felé, amikor csúnyát mondanak rá. Ő még mentálisan nem NFL irányító. Biztos vagyok benne, h vele nem lenne + a mérlege a csapatnak. Még ha nem is játszik,de jót tesz ez az egy év, amit a padon tölt. Aztán hogy mi lesz jövőre, Hoyerrel vagy Dzsonival vágunk neki a köv idénynek majd meglátjuk.
Lehet, h nem lesz idén PO,de nem biztos, h ez HOyer miatt lesz, hiszen totál kiszámíthatatlan, h ebből a csoportból ki jön ki jobban a végén. Lesz még két csoportmeccs a Bengals meg Ravens ellen, ott sok minden eldől, pech, h ilyen erős ez a csoport, ami a PO-t illeti.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
No de lecserélni most, szezon közben, mikor bőven van esély a PO-ra? Olyat vársz el Pettinetől, amit senki sem lépne meg az NFL-ben.
Joey Tribbiani
persze, ez vitán felül van.
én a saját véleményemet mondom, nem azt, hogy mi a konvencionális szokás. én azt állítom, hogy Hoyer limitálja a csapatot és vele nem lesz jobb a helyzet a jövőben sem. ennyit és nem mást, és ezen az se változtat, hogy vele nyertetek már hét meccset.

a PO-t amúgy nem gondolom reálisnak, és tudod, hogy nem azért mert bármi problémám lenne veletek.

hosszútávon meg az ilyen QB a purgatóriumban tartja a csapatot. se jó draft pozi nem lesz, se PO siker. és szépen lassan elkezd erodálódni a csapat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gabtsi, abban egyetértek, h. nagyon alaposan ki kell elemezni az offseasonben Hoyer korlátait és h. meddig lehet vele eljutni. Semmiképp sem szabad a jó szezon miatt instant elérakni egy komoly szerződést. No de lecserélni most, szezon közben, mikor bőven van esély a PO-ra? Olyat vársz el Pettinetől, amit senki sem lépne meg az NFL-ben.
Hoyer legalább annyit tett a 7 W-ért, mint bárki más. Nem lehet azt mondani, h. a védelem vinné hátán a csapatot; a futójáték is erősen akadozott Mack kiesése után, ugyanígy Briannek is megvoltak a gyengébb meccsei. Nem mellesleg az öltözőben is megvan a respektje.Joey Tribbiani
Én konkrétan az idény hátralévő részétől tenném függővé, hogy hosszabbítanék-e vele. (Meglesz-e vele a PO és ha igen, akkor ott mit mutat) De ha most pisztolyt tartanának a fejemhez, akkor se cserélném le Hoyert.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de miért nem azzal érvelsz, hogy Spancer Lanning hétszer vezette győzelemre a Barnákat már idén ?

és ne cseréljük le ha 10 yardosokat kezd el sorozatban puntolni, mert az oldalvonalon kívülre rúgja, így legalább nem lehet visszahordani TD-re.

az a baj Józsi, hogy te továbbra is azt hajtogatod, hogy a QB vitte/viheti a rájátszásba a csapatot. ennél csak az lenne rosszabb érvelés, ha PFF grade-ekkel kezdenél jönni, hogy ki mekkora playa.gabtsi
😀 😀 😀 😀 Ezt pont jó embernek mondod, aki évek óta semmibe veszi a PFF értékeket, mert annál nagyobb faszságokat még nem nagyon olvastam.

És azért Hoyerrel érvelek, mert amikor Hoyer volt a center mögött, akkor tudtak nyerni, amikor nem ő volt a center mögött (tavaly), akkor nem. Azért Hoyerrel érvelek, mert akármekkora szar volt tegnap, amikor ütött az óra, akkor ő vezette a GW-drive-ot és nem Lanning. Vagy amikor csoportrangadót játszott a Browns, akkor mondjuk Hoyer jó játéka (is) elengedhetetlen volt a sikerhez. Azért a QB-val érvelek, mert 2008-ban a Steelers a liga legjobb védelmével rendelkezett, de ez nem lett volna elég a gyűrűhöz, de még a PO-hoz sem, ugyanis az alapszakasz 16 meccséből így is 5 GW-drive-ra volt szükség, és a ráadás hatodik a SB-n jött. Ehhez pedig QB kell, nem P, vagy éppen OLB. És akkor BB is sokszor rettenetesen játszott (érdemes megnézni az akkori mutatóit), ahogy pl tegnap Hoyer, viszont a végén tudott nyerni, ahogy tegnap Hoyer. Ezzel nem azt mondom, hogy Hoyer ugyanannyiszor képes rá, vagy ugyanolyan képességű, mint BB, de tegnap épp képes volt rá és nem először láttuk tőle. Mintahogy amúgy jól játszani sem egyszer láttam.

Szóval én azt hajtogatom, hogy a csapat tud nyerni Hoyerrel és Hoyer tud nyerni a csapattal. Erre 7 éve senki nem volt képes. Ilyent embert pedig nem cserélek le egy olyanra, akinek nincs kialakult chemistryje az elsőszámú támadójátékosokkal, aki nem látott még igazán komplex védelmeket. Ezt csak egy szurkoló teszi meg, nempedig egy legalább 100 ember munkájáért felelős beosztásban lévő szakember.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Gabtsi, abban egyetértek, h. nagyon alaposan ki kell elemezni az offseasonben Hoyer korlátait és h. meddig lehet vele eljutni. Semmiképp sem szabad a jó szezon miatt instant elérakni egy komoly szerződést. No de lecserélni most, szezon közben, mikor bőven van esély a PO-ra? Olyat vársz el Pettinetől, amit senki sem lépne meg az NFL-ben.
Hoyer legalább annyit tett a 7 W-ért, mint bárki más. Nem lehet azt mondani, h. a védelem vinné hátán a csapatot; a futójáték is erősen akadozott Mack kiesése után, ugyanígy Briannek is megvoltak a gyengébb meccsei. Nem mellesleg az öltözőben is megvan a respektje.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de miért nem azzal érvelsz, hogy Spancer Lanning hétszer vezette győzelemre a Barnákat már idén ?

és ne cseréljük le ha 10 yardosokat kezd el sorozatban puntolni, mert az oldalvonalon kívülre rúgja, így legalább nem lehet visszahordani TD-re.

az a baj Józsi, hogy te továbbra is azt hajtogatod, hogy a QB vitte/viheti a rájátszásba a csapatot. ennél csak az lenne rosszabb érvelés, ha PFF grade-ekkel kezdenél jönni, hogy ki mekkora playa.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Józsikám egyszer a box score scouting helyett inkább ülj le megnézni egy meccset, és akkor esetleg beszélhetünk.gabtsi
Kb 5 Browns meccset láttam idén. 😉 Soldados
akkor nagyobb a baj mint gondoltam :/gabtsi
Nem, nincs semmi baj, csak én nem szurkolóként gondolkodom a csapatokról. Egy Grossmant nem cseréltek le és lehetett vele SB-be jutni, akkor a nála sokkal jobb Hoyert nem fogják leváltani egy évtizedes lehetőség kapujában, amíg megvan az esély. Neked szurkolóként megéri az idénre minimális javulási esélyt nyújtó váltás, mert a drukker csak SB-ben gondolkodik, de egy csapatvezető (GM, HC) 7-4-nél nem fog cserélni, mert sokkal nagyobb esély van a szívásra, másrészt a saját és mások állásával, sőt dollármilliókkal játszik minden egyes döntéssel. De ahogy mondtam, ezt már egy éve is írtam nektek a Dalton-ügyben a legutóbbi PO-búcsútok után. A szurkoló új QB-t akarna, mert AD képességeit limitáltnak látja, de a vezetők nem vállalnak ekkora kockázatot egy olyan QB-nál, aki 3-szor PO-ba vitte a csapatot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Józsikám egyszer a box score scouting helyett inkább ülj le megnézni egy meccset, és akkor esetleg beszélhetünk.gabtsi
Kb 5 Browns meccset láttam idén. 😉 Soldados
akkor nagyobb a baj mint gondoltam :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Józsikám egyszer a box score scouting helyett inkább ülj le megnézni egy meccset, és akkor esetleg beszélhetünk.gabtsi
Kb 5 Browns meccset láttam idén. 😉 Többek között a tegnapit is. De miért nem a Bengals, vagy a Steelers gyalázása után írtad ezt? csak kérdem...

És azt hiszed, hogy jobb esélyt kínál egy olyan rookie, aki nemcsak Ravens- Bengals-szintű védelmeket nem tapasztalt még, de konkrétan a második csapattal edz, ezáltal valszeg a QB-WR chemistry sem lehet olyan szinten, mint mondjuk Hoyerrel. Sokkal inkább a QB-csere az, ami limitálná a playbook teljeshasználatát idén.

Egy szurkoló persze ilyen meccsek után cserélne. De egy több százmillió dolláros üzletben lévő GM-HC nem teszi meg. Ezt mondtam nektek a tavalyi szezon után Dalton esetében is. Nem fognak minimális javulási esélyért lemondani egy olyan QB-ról, aki a franchise történetében először egymás után háromszor is PO-ba vezette a csapatot. Így is történt, hosszabbítottak vele. A Brownsnál nem fognak minimális javulási esélyt jelentő QB-csere mellett dönteni idén. Johnny ideje el fog jönni - jövőre. Vagy legkorábban akkor, ha már idén nem lesz esélye PO-ba jutnia a Brownsnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Józsikám egyszer a box score scouting helyett inkább ülj le megnézni egy meccset, és akkor esetleg beszélhetünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én azt állítom, hogy Hoyerrel a center alatt nem fog a Browns a PO-ba jutni. se idén, se jövőre. ha jövőre is itt tartják, akkor az a legnagyobb faszság amit el lehet követni. ha pedig nem tartják itt, akkor miért nem játszik Manzel ? ez az én kérdésem.

Hoyer semmivel nem lett jobb QB mint tavaly volt, semmivel. az hogy most nyertek 7 meccset, az nem az ő érdeme. ő is játszott a meccseken persze, de hogy Ő nyert az röhej.

Na most ha idén nem lesz PO akkor Johnny első éve kuka. jövőre kezdhetik előről, akkor miért nem jobb, ha már tapasztaltabb QB-val lehet nekivágni a szezonnak ? jövőre így lehetne sansz, így a padon nem fogja megtanulni kezelni az NFL védelmet Johnny. és igen jól mondod Somos, lehet ragaszkodni a közpészerhez, mert a fiatal még nem játszott, de amíg nem próbáljuk meg a jobbat, addig nem is tudjuk, hogy jobb.

persze szépen mutat egy 8-8, vagy egy 9-7 de a csapat jövője szempontjából semmit nem ér, ha elpazarolnak egy tanulóévet arra, hogy ki lehessen tenni az ablakba, hogy volt végre egy közepes. hiszen a múlt héten is de jó volt Hoyer. és a Bengals ellen sem ő nyerte meg a meccset, ha már itt tartunk. legkevésbé rajta múlt.gabtsi
Mert jelenleg csak az aktuális szezon számít, nem a 2015-ös. És jelenleg a PO határán vannak 7-4-gyel Hoyerrel, aki nem egy meccsen kifejezetten jól játszott és vezetett GW-drive-okat. Egy Browns, amely több mint egy évtizede nem volt PO-ban kockáztassa meg, hogy kukába dobja ezt a kiugró évét, amikor 7 év után ismét reális közelségbe van a PO? Ez debilség.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a csere sztori emlékeim szerint nem olyan régen SB-t ért, pedig Alex Smith sem volt rossz akkor a 49ers élén, mégis leültették, jött Kaepernick. Ami különbség, hogy Kaep már egy teljes szezont eltöltött előtte csereként, vagyis valószínűleg jobban készen állt a bevetésre, mint Manziel.somoskovig
Ezt azért komoly differenciának vélem és az is az, hogy az a SF azért komplettebb volt, mint ez a Browns, konkrétan a liga egyértelműen legjobb védelmével rendelkezett. És sose tudjuk meg, hogy mi lett volna, mert én most se vagyok abban biztos, hogy Alex Smith-szel ne tudták volna ugyanezt megtenni. Ő egy elit D-vel Friscóban és Kansasban is tud meccset nyerni a végén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azt állítom, hogy Hoyerrel a center alatt nem fog a Browns a PO-ba jutni. se idén, se jövőre. ha jövőre is itt tartják, akkor az a legnagyobb faszság amit el lehet követni. ha pedig nem tartják itt, akkor miért nem játszik Manzel ? ez az én kérdésem.

Hoyer semmivel nem lett jobb QB mint tavaly volt, semmivel. az hogy most nyertek 7 meccset, az nem az ő érdeme. ő is játszott a meccseken persze, de hogy Ő nyert az röhej.

Na most ha idén nem lesz PO akkor Johnny első éve kuka. jövőre kezdhetik előről, akkor miért nem jobb, ha már tapasztaltabb QB-val lehet nekivágni a szezonnak ? jövőre így lehetne sansz, így a padon nem fogja megtanulni kezelni az NFL védelmet Johnny. és igen jól mondod Somos, lehet ragaszkodni a közpészerhez, mert a fiatal még nem játszott, de amíg nem próbáljuk meg a jobbat, addig nem is tudjuk, hogy jobb.

persze szépen mutat egy 8-8, vagy egy 9-7 de a csapat jövője szempontjából semmit nem ér, ha elpazarolnak egy tanulóévet arra, hogy ki lehessen tenni az ablakba, hogy volt végre egy közepes. hiszen a múlt héten is de jó volt Hoyer. és a Bengals ellen sem ő nyerte meg a meccset, ha már itt tartunk. legkevésbé rajta múlt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Johnny, mint a joker


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
így van, ő maga megnyerte! minek is ide a többi ember ?! hát szóljunk már oda, hogy fölöslegesen fizetik. és Mike Smith se kellett, azt meg üzenjük meg az Atlanta topikba, hogy milyen fasza edző az.gabtsi
Persze, hogy f.sz volt Mike Smith. De Hoyer kapott egy esélyt még és élt vele. Ennyi a történet.

A Browns 2007 óta nem állt ilyen jól, azelőttre meg nem is emlékszem, talán 2002 körül. QB-t cserélnél és megkockáztatnád, hogy összeomlasz egy rookie miatt? Ekkora barom nincs a földön, csak egy épp aktuális meccs után a QB teljesítményével elégedetlen fotelszurkoló. 😉 Érdekes, hogy ez a téma mondjuk nem a Bengals meggyalázása után került elő...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ez a csere sztori emlékeim szerint nem olyan régen SB-t ért, pedig Alex Smith sem volt rossz akkor a 49ers élén, mégis leültették, jött Kaepernick. Ami különbség, hogy Kaep már egy teljes szezont eltöltött előtte csereként, vagyis valószínűleg jobban készen állt a bevetésre, mint Manziel.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van, ő maga megnyerte! minek is ide a többi ember ?! hát szóljunk már oda, hogy fölöslegesen fizetik. és Mike Smith se kellett, azt meg üzenjük meg az Atlanta topikba, hogy milyen fasza edző az.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
QB Wins, a kedvenc statom 😀gabtsi
Nem konkrétan erre a statra gondoltam. Általánosságban beszéltem, hogy Hoyer azt bizonyította be, hogy a Browns tud nyerni az ő irányításával. Tavaly is és idén is. Akármekkora szar volt tegnap az egész meccsen, azt is újra láttuk, hogy a végén igenis ő maga is tud meccset nyerni a Brownsnak és ezek az igazán fontos dolgok, ugyanis a meccsek nagyrésze a 4. negyedben dől el.

Johnyval viszont egyetlen meccset se nyert a Browns, sőt, Johny se nyert még meccset a Brownsnak, és hogy fokozzam, egyetlen jó passza sem volt. A világ ökörsége volna idén lecserélni Hoyert, majd eljön Johny ideje. Arról nem is beszélve, hogy Hoyer már legalább testközelből tapasztalt 1-2 komplex és kifejezetten jó védelmet, na már most egy ilyen valszeg hülyét csinálna Manzielből. Na az pl tuti bukta lenne a Brownsnak a PO-ban, Hoyer viszont némi segítséggel a futóktól és védőktől nyerési esélyt kínál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
QB Wins, a kedvenc statom 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hoyer sokat hibázott az elmúlt meccseken, szerintem fejben nincs ott teljesen a bizonytalan jövő miatt, de a szezon elején igenis jó volt. Gabtsi, nézd meg az elkapósort, a fele 175 alatti + Austin. A biztonsági célpont Cameron folyton sérült, Barnidge és Dray a két TE. Papíron bottom5 egység ez, mégis működött a passzjáték. 7-4-nél nem lehet irányítót cserélni.Joey Tribbiani
Konkrétan az év őrültsége lenne a QB-csere egy olyanra, aki kb egyet se passzolt eddig az NFL-ben. Ez nem 19-re, hanem 20-ra lapot húzni kategória. Hoyer igenis tud meccset nyerni, ezt bizonyította be idén, de amúgy tavaly is, amikor ő volt a QB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hoyer sokat hibázott az elmúlt meccseken, szerintem fejben nincs ott teljesen a bizonytalan jövő miatt, de a szezon elején igenis jó volt. Gabtsi, nézd meg az elkapósort, a fele 175 alatti + Austin. A biztonsági célpont Cameron folyton sérült, Barnidge és Dray a két TE. Papíron bottom5 egység ez, mégis működött a passzjáték. 7-4-nél nem lehet irányítót cserélni.Joey Tribbiani
vele a biztonsági játékot lehet tovább játszani ha ezt szeretnétek, de az nagyon nem lesz elég. persze értem én is, hogy nem cserélsz 7-4nél QB-t, de muszáj volt leírnom, hogy szerinem ezt kellene tenni. és már a Bengals Win után is ezt gondoltam, de nem akartam ezzel jönni, nehogy azt gondolja bárki, hogy savanyú a szőlő. ő ennél jobb már nem lesz, mint amit mutatott és az édeskevés.

persze ha valaki az állása megtartására hajt, annak lehet h ez is megfelelő, ezt értem, de így nem lesztek jobbak mint a Bengals. nem tudsz folyamatosan olyan csapatot alátenni, ami majd kompenzálja a közepes QB-t. 6 éves veteránként egyszerűen nem engedhet meg magánal olyan hibákat, amit ő elkövet, és ez csak az Atlantának (Smithnek) köszönhetően nem került a meccsbe. ez nem Hoyer nagy győzelme volt, az utsó drive-ban védő nem volt az elkapók környékén, nem ez az a szint amit nehéz megugrani.

tapasztalatból mondom, hiába jó a keret, ezt nem lehet sokáig egyben tartani, formahanyatlás sérülés, stb. hiába a sok jó draft, ha nincs franchise QB nagyon rövid az az ablak, amíg kitarthat a megfelelő keret ami kompenzálja ezt a teljesítményt. jön a Bills, Colts, Bengals, Ravens most. Carolina is sötét ló, főleg otthon. de itt ki fog derülni, hogy miről van szó.

az persze igaz, hogy ez is sokkal jobb eredmény, mint ami az elmúlt években született, de Hoyerrel ennél több nem fog kijönni, tök mindegy kik az elkapók, nem miattuk hoz rossz döntést, és nem is kényszerül rájuk hagyatkozni, mert Shanahan megteremtni rendszeresen a lehetőséget, hogy hatalmas üres területekre dobálja a lasztit, és ne kelljen "tökéletesen" játszania. de ez se megy igazán.

ne elégedjetek meg a középszerrel a QB poszton, az nekünk se jött be, hiába jobb a helyzet mint előtte volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Hoyer sokat hibázott az elmúlt meccseken, szerintem fejben nincs ott teljesen a bizonytalan jövő miatt, de a szezon elején igenis jó volt. Gabtsi, nézd meg az elkapósort, a fele 175 alatti + Austin. A biztonsági célpont Cameron folyton sérült, Barnidge és Dray a két TE. Papíron bottom5 egység ez, mégis működött a passzjáték. 7-4-nél nem lehet irányítót cserélni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Hoyer megspékelve Pettine tegnapi produkciójával time management terén és mégis diadal. Ez mutatja milyen erősségű a csapat 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hoyer erre a szezonra szerintem marad manziell meg majd jovore megkapja a csapatot.