Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
látod józsikám, ez a nagy baj, hogy te csak engem tudsz minősíteni, te így vitatkozol, ez a te vitakultúrád. de remélem nem baj, ha én ebben nem kívánok részt venni. reszoljál egyedül.gabtsi
Most nem azert de leszolod az erveleset, de eddig toled annyi erv jott hogy Hoyerrel nem megy ezert dobjunk be egy rookiet aki szerintem te is belatod, nem Hoyer elkepeszto szamai miatt padozik...
Szerintem ez az egesz inkabb JF-rol es a Brownsrol szol mintsem Hoyerrel.
Egyszeruen JF meg nincs kesz vannak hianyossagai ami miatt az edzok / csapattarsak is ugy gondoljak meg nem kene jatszatni. Ugy gondoljak, hogy a csapat es valszeg JF is sokat bukhat azzal ha most kezdene. Raadasul a serulesek miatt a futas sem tuleffektiv.
A garbage timeban hozott szamok szepek es jok, de semmit nem jelent. Csak hogy peldaval eljek Teddyt mindenki varta nalunk, edzok nem veletlen nem jatszattak. Az elso meccsen jo volt ( nem garbage timeban hanem a meccsen). Viszont pontosan kijon, hogy egyszeruen nincs normalis offense korulotte foleg fal, de az elkapokkal sincs meg a chemistry-je , raadasul futojatekkal sem tudjak levenni a terhet a vallarol. Par meccs utan eljutottunk oda, hogy mar a Teddyben semmi perspektiva nincs, Teddy sose lesz jo QB, Teddy igy szar, ugy szar. Pedig o rookiekent nem jatszik rosszul, de nem veletlen miert Cassel kezdett.
JF-nel ugyanez a helyzet szerintem sokkal tobbet veszthet o is meg csapat is ha nem jon be a valtas, lehet te ezt nem vagy hajlando belatni, de meg mindig nem mondtal oylan ervet ami alapjan meg kene huzni a cseret.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hasonló vitákra felkèszül a J Winstont húzó csapat topicja :p 😉
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
látod józsikám, ez a nagy baj, hogy te csak engem tudsz minősíteni, te így vitatkozol, ez a te vitakultúrád. de remélem nem baj, ha én ebben nem kívánok részt venni. reszoljál egyedül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mack kiesésével összeomlott a futojatek, erre Hoyernek semmilyen válasza nem volt. Aki szerint ez változik, lelke rajta.gabtsi
Johnny valtoztatna?

Teljesen nyitott kerdes, de azert a rookie QB-knal latott tapasztalatok alapjan, en nem igy latom.. plane ha megnezzuk hogy a college film alapjan, mennyire tunt NFL-readynek a srac.

Szerinted PO-ba mennenek vele, vagy AFC dontobe, netalan Super Bowlba? Nagyobb esellyel mint Hoyerrel?
Igor
ezt nem tudjuk.

azt bizonyosan láttuk, hogy Hoyerrel nem megy. azt hogy Johnnyval nem megy, ti állítjátok biztosra Józsival. ennyi a történet. és mégpedig azért nem fog menni mert józsi szerint 1873-ban már volt olyan QB akinek nem tett jót, az hogy első évben kezdett. ez az érv Johhny ellen. ez lehet hogy jó érv, de nem baj ha én kinevetem ugye ? veled legalább a QB winzben egyetértek.

olyan érv nem hangzott el, hogy amikor beszállt JFF a meccsbe múlt héten, mit nyújtott, az alapján miért nem lehetne kezdő most. csak az hangzott el, hogy Big Ben hány fordítást vitt 2008-ban. ettől nem jobb opció Johhny.gabtsi
Elhangzott olyan érv is, csak ahhoz figyelmesen és értelmezve kellene olvasni és felfogni a leírtakat. De segítek, nem ugyanaz kezdeni, mint tét nélkül beszállni egy eldőlt meccsbe. Iránymutatónak persze jó a 4. negyedes teljesítménye, de ez még nem jelenti azt, hogy kezdőként is megállná a helyét.

De látom neked továbbra is csak a cinizmus megy. Kár, hogy idáig süllyedtél, régen lehetett veled beszélni... Nem 1873-ból, hanem az elmúlt 5 évből tudok legalább 10 QB-t, aki túl korán lett kezdő.

És csak úgy mellesleg: a fő érv Hoyer mellett továbbra is az, hogy benne bíznak a csapattársak és épp azért, mert nagyon is sokat tett a 7 W-ért, ami jelenleg a Browns neve mellett áll. És lehet Te nevetsz ki minket, de valójában a Te álláspontod nagyon röhejes a tények figyelembevételével, ugyanis ahogy mi sem, úgy Te sem tudsz semmit Johnnyról, ellenben a csapattársai nyilván igen, és ők Hoyert akarják, ha váltás lett volna, az nekik azt jelentette volna - saját elmondásuk szerint -, hogy vége a szezonnak, már 2015-re építkeznek. De persze röhögj csak, ha jól esik. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
és arról mit gondoltok, h. lehet Seymour kezd McDonald helyett center poszton ? 😊

Cameron edzett, de továbbra is kérdéses a játéka. Barnidge szinte biztosan kihagyja a meccset, két egészséges TE maradt, Dray és Ryan Taylor. Jobb hír, h. Dansby úgy néz ki újra zúzhat a védelem közepén.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mack kiesésével összeomlott a futojatek, erre Hoyernek semmilyen válasza nem volt. Aki szerint ez változik, lelke rajta.gabtsi
Johnny valtoztatna?

Teljesen nyitott kerdes, de azert a rookie QB-knal latott tapasztalatok alapjan, en nem igy latom.. plane ha megnezzuk hogy a college film alapjan, mennyire tunt NFL-readynek a srac.

Szerinted PO-ba mennenek vele, vagy AFC dontobe, netalan Super Bowlba? Nagyobb esellyel mint Hoyerrel?
Igor
ezt nem tudjuk.

azt bizonyosan láttuk, hogy Hoyerrel nem megy. azt hogy Johnnyval nem megy, ti állítjátok biztosra Józsival. ennyi a történet. és mégpedig azért nem fog menni mert józsi szerint 1873-ban már volt olyan QB akinek nem tett jót, az hogy első évben kezdett. ez az érv Johhny ellen. ez lehet hogy jó érv, de nem baj ha én kinevetem ugye ? veled legalább a QB winzben egyetértek.

olyan érv nem hangzott el, hogy amikor beszállt JFF a meccsbe múlt héten, mit nyújtott, az alapján miért nem lehetne kezdő most. csak az hangzott el, hogy Big Ben hány fordítást vitt 2008-ban. ettől nem jobb opció Johhny.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem hiszem, hogy sorolni kéne az olyan 1. körös QB-kat, akiket tönkretett, hogy ideje korán kerültek csapatba. A Brownsnál erről különösen sokat tudnának mesélni, végre van egy épeszű edzőjük, aki szeretne felépíteni egy QB-t és nem rögtön hülyére veretni és az ezáltal az önbizalmát porig rombolni.Soldados
épp ezért lett volna jó belépési pont a Colts elleni, Colt McCoy épp az élete meccsét hozta le ellenünk számszakilag.
A scrambler QB-k ellen amúgy is histórikusan balfaszok vagyunk, lásd még T.Pryor.

Nyilván a rookiet szarrá blitzelné akárki, de ez épp ezért mindegy, mivel akárki ellen áll be, meg fog történni.

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és akkor mint mondanak majd a Hoyer-pártiak ha lehoz hétvégén egy átlagos meccset 188 yarddal, 1 TD, 1 Int mellett?
Mert ahhoz, hogy nyerjenek season-high körüli játék kéne szvsz Hoyertől.Höri
A magam részéről nem Hoyer-párti vagyok, csak az ő játszatása a logikus és az ésszerű döntés.

Amúgy semmit nem szólnék, ez benne van, hogy így lesz. De ha így lesz, akkor is szinte bizonyos, hogy jobbak voltak a Browns esélyei Hoyerrel, mint Manziellel. Ezen nem változtat majd a vereség ténye, sem az esetleges teljesítménye.

Nem hiszem, hogy sorolni kéne az olyan 1. körös QB-kat, akiket tönkretett, hogy ideje korán kerültek csapatba. A Brownsnál erről különösen sokat tudnának mesélni, végre van egy épeszű edzőjük, aki szeretne felépíteni egy QB-t és nem rögtön hülyére veretni és az ezáltal az önbizalmát porig rombolni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha jol futnak mellette es a D is mukodik, ennyi is eleg lehet.

Ez volt a lenyege, annak amit tegnap is irni probaltam.. ha atlagos QB-d van, nem lehet az o nyakaba varrni az egeszet. Egy atlagos QB nem nyer necked 6-8-10 meccset - egyedul, ez a kulcsszo.

Azert meet nalatok van Manning meg Luck, grat.. orulj neki. Ok neha kepesek ilyesmire. Hoyer is amugy, csak joval ritkabban.. Manziel meg... lehet hogy bevalik, lehet hogy nem.
Sztem az utobbi sanszosabb, a Brownsnak Hoyerrel jobbak az eselyei.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és akkor mint mondanak majd a Hoyer-pártiak ha lehoz hétvégén egy átlagos meccset 188 yarddal, 1 TD, 1 Int mellett?
Mert ahhoz, hogy nyerjenek season-high körüli játék kéne szvsz Hoyertől.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mack kiesésével összeomlott a futojatek, erre Hoyernek semmilyen válasza nem volt. Aki szerint ez változik, lelke rajta.gabtsi
Johnny valtoztatna?

Teljesen nyitott kerdes, de azert a rookie QB-knal latott tapasztalatok alapjan, en nem igy latom.. plane ha megnezzuk hogy a college film alapjan, mennyire tunt NFL-readynek a srac.

Szerinted PO-ba mennenek vele, vagy AFC dontobe, netalan Super Bowlba? Nagyobb esellyel mint Hoyerrel?
Nalam mindharom kerdesre nemleges a valasz, pedig engem nem nagyon izgat a QB win stat, ismerhetsz. Es most meg ide de kevertem az oltozoi kerdest..

Ha szerinted igen..akkor ennyiben maradunk, 2 ember, 2 kulombizo velemeny.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mack kiesésével összeomlott a futojatek, erre Hoyernek semmilyen válasza nem volt. Aki szerint ez változik, lelke rajta.gabtsi
Szerintem erre nem Hoyernek kellett volna válaszolni hanem az edzőknek. De már mindenhol Hoyereket látok 😀
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mack kiesésével összeomlott a futojatek, erre Hoyernek semmilyen válasza nem volt. Aki szerint ez változik, lelke rajta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard

Hoyernek van ilyenje ? Nincs . Nem is tudom miért kell még vitatni a QB kérdést 😀

több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
A Dalton véleményem elég jól dokumentált a másik topikban, lényegében ugyanaz egyébként. jóllehet mögötte nincs elsőkörös (franchise QB potenciállal bíró) backup, csak egy förtelmes opció..gabtsi
igen a potencial megvan de mivan ha az edzok (helyesen) azt latjak h jelenleg meg nem kesz manziel es betenne neki ha kapna a welcome to the afc north rookie musort pont ezeken a meccseken amikor a playoff miatt is jonne ra a plusz nyomas. nagyon konnyen ellehet igy baszni jatekosok palyafutasat mert nem engedi technikailag sem ugy fejlodni ahogy leginkabb tudna v egyenesen keslelteti. most arrol nem beszelve h vegre nincsenek belekenyszerulve egy szar helyzetbe, megtehetik h turelmesek legyenek. akk keszakarva indezzek elo crusht kalandvagybol ? 4 meccse van hoyernek vissza, ez a browns stab nincs akkora idiota h visszaigazolja hoyert. az tenyleg igazi madarsag lenne.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Dalton véleményem elég jól dokumentált a másik topikban, lényegében ugyanaz egyébként. jóllehet mögötte nincs elsőkörös (franchise QB potenciállal bíró) backup, csak egy förtelmes opció.

mondjuk nekem legalább a véleményem állandó (mégha butaság is), ellenben veled, aki egy hete még orbitális faszságnak tartotta, hogy egyáltalán pályára lépjen JF, a hét közepén már kezdetted volna, mára megint olyan dolog lett amit csak elfuserált fotelszurkoló tart reálisnak. szóval ennek én így nem látom értelmét, főleg, hogy egy konkrétum nem hagyta el a billentyőzeted azon kívül, hogy Hoyer (tökegyedül) nyert 7 meccset. szóval én off a témában.gabtsi
Már megint baj van az értelmezéssel...

Én 7-4-nél őrültségnek tartottam volna a QB-cserét. De nem meccs közben, amikor már elment a meccs. Óriási a különbség a kettő között. Azt is tévesen értelmezted, hogy hét közepén már Manzielt kezdettem volna, csak azt írtam, hogy perpill indokolható és elképzelhető, reális, de nehéz döntés lehet a QB-csere. Azt sem írtam sehol, egyetlen betűvel sem, hogy Hoyer egyedül nyerte a 7 meccset. Sajnálom, hogy nem tudod értelmezni azt a mondatot sem, hogy a csapat nyer Hoyerrel és Hoyer nyer a Browns-szal és azt sem, hogy Hoyer kiveszi a részét a sikerből. Ugyanis ez nem jelenti, hogy egyedül nyert. Nos így valóban értelmetlen a vita, ahhoz az értő olvasást el kéne sajátítani. Továbbá én számos adatot, tényt, szituációt hoztam jelenből, vagy összehasonlítva múltbéli hasonló QB-teljesítményekkel, Te ezzel szemben csak cinikus megjegyzéseket tettél, lásd amikor a 3 TOP QB-val hozakodtál elő, pedig nyilvánvalóan nemcsak a GW-drive-okról szóltam. Kár érte. Így valóban nehéz vitatkozni, vagy véleményt cserélni. De lassan tőled is kezdem megszokni, ahogy a meccsközbeni csere után a melldöngetést és fricskázást is. Fordítva, amikor Hoyert tartották meg kezdőnek, miért nem döngetted annyira? Látod, én pl azt a döntést sem tartottam személyes diadalnak. 😉 Ugyanis nem volt releváns a 7-4-nél folytatott vitánkra. Ott nincs olyan szakember aki cserélt volna egy nyeretlen rookie-ra, csak egy fotelszurkoló.

ps.: Én inkább bíznék bármilyen backup veteránban, mint egy rookie-ban, de ez már szubjektív, hogy én egyáltalán nem tartom sokra a rookie QB-kat, a Luck-szintű tehetségeket leszámítva, mert sztem csak akkor tudnak rögtön sikeresek lenni, ha brutális Defense és erős futójáték áll mögöttük, ahogy annó Bennél, vagy most Wilsonnál. Ez viszont ilyen szinten nem adott a Brownsnál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Kicsit túl lett beszélve a téma, persze örülök, h. van mit olvasni a topikban 😊

Én innen a fotelből, mindenféle háttérinfó nélkül Manziel kezébe adtam volna a stafétát, miután Hoyertől szvsz ez a max és érdekelt volna mit tud az 1. körös rookienk. Azonban egy HC-nek sok szempontot kell mérlegelni. Azt kedden még nem tudhattuk, h. az öltöző a három gyenge meccs ellenére is maximálisan Hoyert támogatja.

Aditi Kinkhabwala ‏ @ AKinkhabwala
Browns LT Joe Thomas acknowledges if QB switch to a rookie was made then "the message is you're already playing for next year."

Ezt egy HC-nak figyelembe kell venni (és ettől még nem a locker room dönt...). Azt is, h. állítólag Johhnynak még mindig gondjai vannak a playbookkal. Azt is amit Soldi írt, h. Hoyerrel mégiscsak nyertünk 7 meccset, visszajött -25-ről és 3 INT-ről.

Másrészt nem egy hosszútávú szerződést kapott, hanem ő kezdhet vasárnap. Utolsó esély, ez teljesen világos. De lehet ennyit megérdemel a fentiek figyelembe vételével.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A Dalton véleményem elég jól dokumentált a másik topikban, lényegében ugyanaz egyébként. jóllehet mögötte nincs elsőkörös (franchise QB potenciállal bíró) backup, csak egy förtelmes opció.

mondjuk nekem legalább a véleményem állandó (mégha butaság is), ellenben veled, aki egy hete még orbitális faszságnak tartotta, hogy egyáltalán pályára lépjen JF, a hét közepén már kezdetted volna, mára megint olyan dolog lett amit csak elfuserált fotelszurkoló tart reálisnak. szóval ennek én így nem látom értelmét, főleg, hogy egy konkrétum nem hagyta el a billentyőzeted azon kívül, hogy Hoyer (tökegyedül) nyert 7 meccset. szóval én off a témában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de idén szarok, hiszen nem vezettek GW drive-ot, nem !? hiszen attól lesz jó valaki.

illetve melyik vaskosra gondolsz ? amikor a Steelers ellen 8 sikeres passzkísérlete volt ? vagy a Bengals elleni 15re ?

vagy arra, hogy megverték a Raiders, a Jags-t, a Titanst meg a Bucsot ? ez mind Hoyer vaskos teljesítménye ?

én a fotelból nem azt látom, hogy kiben bíznak, hanem hogy miként teljesít a 16x60 percben, én ezt tudom megítélni, a saját kereteimen belül. az persze nem kétséges, hogy fogalmam sincs annyira a játékról, mint neked, mr qb win.gabtsi
1. nem attól lesz vki jó QB, hogy GW drive-ot vezet, hanem attól, hogy tud nyerni a csapatával és ehhez hozzáteszi a magáét (tehát nem Grossman a Chicagóból). 😉 Ez tudtommal idén is igaz Bradyre, Manningre és Rodgersre is.
2. igen, sztem nagyon is jól játszott a Steelers ellen, meg ellenetek is. Sztem qrva nagy dolog volt 25 pontos hátrányról visszajönni, vagy éppen 3 INT után odaállni és végigvinni egy drive-ot biztos GW FG-távig. Ez nálam bőven kimeríti azt, amikor a QB vaskosan kiveszi a részét a W-ből.
3. És ha már hiányoltad BB statokat: 2004-ben nem sokat passzolt, se yardban, se kísérletben, de azt amit kellett, hozzátette a csapat játékához és ezáltal lett a nagybetűs csapat eredményes (15-1, vele 13-0), 2008-ban is ez volt, szar mutatók, de amit kellett azt hozzátette -> nyert a csapat. Azt hogy győzelemhez hozzáteszi-e a magáét a QB, nem a rating, nem a yard és nem a TD mutatja meg. Hanem hogy az egyes kiélezett játékszituációkban sikerült az ő teljesítményével megszerezni a győzelmet. Szerintem sikerült annak ellenére is, hogy az összkép átlagos QB-t takar, de a W-khez hozzátette a magáét és többször igazi bravúrt is csinált érte.
4. hidd el, én is meg tudom ítélni a teljesítményét. Összességében átlagos, de azt is látom, hogy tud nyerni a csapattal és ehhez hozzáteszi a magáét. Másnak ez nem sikerült a Browns-nál az elmúlt 12 évben. Ezt nem fogják feladni egy nyeretlen rookie miatt. Ezt nem muszáj belátnod, de ettől ez még így működik. A bizalom pedig a legfontosabb a QB-nál és Hoyer nagyon úgy tűnik élvezi a bizalmat a társai körében.

+1: ha Hoyert le kéne cserélni, akkor mizu Daltonnal? Szerintem a QB-teljesítménye fikarcnyival sem jobb Hoyernél. Elvégre akkor nálatok is meg kéne próbálni minden mindegy alapon a QB-cserét? 😀 (Az én válaszom egyértelmű nem, de a Te érvelésed alapján le kéne váltani most azonnal, mert középszerű, vele nincs feljebb, pontosan Hoyer-szintű, a ratingje 2 egységgel jobb csak Hoyernél 😀, a passzolt TD-száma is talán 2-vel több, de INT-et is többet dobott)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de idén szarok, hiszen nem vezettek GW drive-ot, nem !? hiszen attól lesz jó valaki.

illetve melyik vaskosra gondolsz ? amikor a Steelers ellen 8 sikeres passzkísérlete volt ? vagy a Bengals elleni 15re ?

vagy arra, hogy megverték a Raiders, a Jags-t, a Titanst meg a Bucsot ? ez mind Hoyer vaskos teljesítménye ?

én a fotelból nem azt látom, hogy kiben bíznak, hanem hogy miként teljesít a 16x60 percben, én ezt tudom megítélni, a saját kereteimen belül. az persze nem kétséges, hogy fogalmam sincs annyira a játékról, mint neked, mr qb win.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ja bocs ezt nem tudtam 😕

szegény Brady geci szar kúbé, hogy neki GW drive-ja se volt idén 😕 Rodgersnek meg Peytonnak is csak egy 😕 micsoda szar playak ezek....
kár h ők nem winnerek 😕

esetleg még vmi all time Steelers / BigBen stat arról, hogy mennyire jó QB Hoyer ?gabtsi
Az általad felsorolt QB-kat nem egyszer láttam GW drive-ot vezetni. És pont ezért igazán jók, mert tudnak nyerni. Hogy ezt birllírozós teljesítménnyel, vagy szenvedős, de a végén villantó teljesítménnyel érik el, az mindegy. A W a lényeg, semmi más. Hoyer pedig vaskosan kivette a részét a W-kből. De mondom, a fotelből Te tuti nagyon jól láthatod, hogy vajon kiben is bíznak a csapattársak. Nyilván ők a hülyék, hogy nem egy nyeretlen rookie-ban bíznak egy pozitív mérlegű QB-val szemben, aki nem roskadt össze 25 pontos hátrányban sem, vagy éppen 3 INT után sem. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja bocs ezt nem tudtam 😕

szegény Brady geci szar kúbé, hogy neki GW drive-ja se volt idén 😕 Rodgersnek meg Peytonnak is csak egy 😕 micsoda szar playak ezek....
kár h ők nem winnerek 😕

esetleg még vmi all time Steelers / BigBen stat arról, hogy mennyire jó QB Hoyer ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
idén kettő olyan meccse (Ten, TB) volt, ahol 1nél több TD passzt adott, 4 olyan ahol egyet sem. WINNER!!gabtsi
Nem ettől győztes vki. Betegyem BB 2008-as statjait? Hány TD-t dobott meg ilyenek? Durva lesz. Ő abban az évben mégis győztes volt. 16 meccsből 5 GW drive, és a ráadás az SB-n. Pl sztem szép teljesítmény volt 40 mp alatt FG-távig jutni Hoyertől 2 hete. Igaz nem TD-passzt dobott, csak 40 mp alatt GW FG-ig vitte a csapatát. Előtte szarul játszott? Igen. De a végén, amikor ütött az óra, akkor nyert? Igen. Na ettől győztes egy QB vagy nem, nempedig a TD-ktől, vagy a ratingtől. Ettől fognak vkiben bízni a csapattársai, vagy nem bízni. Jelen állás szerint úgy tűnik, benne bíznak, de hát Te a tévé elől nyilván jobban tudod, hogy Manziellel mennyivel több esélyük lenne, mint a saját csapattársai, akik minden nap vele vannak, és minden hétvégén együtt szállnak harcba a győzelemért. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
idén kettő olyan meccse (Ten, TB) volt, ahol 1nél több TD passzt adott, 4 olyan ahol egyet sem. WINNER!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. nem az öltöző dönt, de az egyik legfontosabb szempont az edző döntésénél
2. az nem nézett Browns meccset, aki szerint Hoyer ellenére 7-5 a Brown. Ez a pali bár nem übercsászár, de sokat köszönhet neki a Browns idén. Voltak a Brownsnak az ideinél komplettebb csapatai az elmúlt 1,5 évtizedben, mégsem tudtak soha nyerni, most tudnak, ezt pedig meg kell és meg is becsülik, nem fogják egy rookie-ra bízni a szezont. Ez Hoyer idénye, amíg van esély, Manziel pedig a jövő. Szinte kizártnak tartom, hogy jövőre ne Manziel legyen a kezdő az első héttől kezdve.
3. Hoyer kezdetését nem lesz nehéz megmagyarázni bárhogy is alakul a szezon. Benne bíznak, nem egy rookie-ban. Pont. És ezen nem változtatna az sem, ha 2 L után Manziel 2 W-t hozna egy gyenge Panthers és a liga kb legrosszabb sec-jével rendelkező Ravens ellen. Ez a szezon már így is valszeg várakozáson felüli a Brownsnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!