Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Johnny Manziel starts this week for the Browns.
De kár, hogy egy időben játszunk...ezt a bemutatkozást nagyon megnézném élőben
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Johnny Football kezd a héten.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 964 — Believelander
Think the Cleveland Browns might turn to Johnny Manziel now? QB Brian Hoyer had his third straight game with at least two interceptions and no touchdowns, the first time that has happened in Browns history, according to Elias.

figyelembe veve, h. milyen jatekosok fordultak meg itt QB-poszton az elmult 10+ evben, bizony nem gyenge mutatvany ez Hoyertol.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Egybk. meg JF padozásában az ilyenek is szerepet játszanak, kevés szó esik ezekrôl.

 www.msn.com/en-us/sports/mlb/glazer-why-browns-picked-hoyer-to-start-over-manziel/vp-BBgsHLD
Joey Tribbiani
Bocs, hogy beleszólok "kívülállóként", meg valszeg más is említette már itt, de azt is figyelembe kell venni, hogy az edzők minden nap látják mire képes Hoyer és mire Johnny. Míg itt a szurkolóknak a remény van, hogy JF-el jó lesz az offesne (meg az amit a meccseken látnak), ők edzésen látják mit tud végrehajtani Hoyer és it Manziel, playről playre. Ezen kívül a hozzáállást is, ami kicsit látszik ebben a videóban. Aztán lehet, hogy tényleg jobb lesz vele, én nem tudom, csak gondoltam megjegyzem ezt a triviális dolgot. 😊winston
Yes, de más az edzés és más a meccs. És már láttunk Pecc-pótkúbít tekerni, workaholic Cassel, most meg ez. Tehát mindent meg csinál, mindig ott van, gürizik, gyötör azt jön a fellépés és nem megy. És a szélesszájú kisbéka meg a padon gondolom evan mint befőtt, mer ű meg ijen irritatív.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egybk. meg JF padozásában az ilyenek is szerepet játszanak, kevés szó esik ezekrôl.

 www.msn.com/en-us/sports/mlb/glazer-why-browns-picked-hoyer-to-start-over-manziel/vp-BBgsHLD
Joey Tribbiani
Bocs, hogy beleszólok "kívülállóként", meg valszeg más is említette már itt, de azt is figyelembe kell venni, hogy az edzők minden nap látják mire képes Hoyer és mire Johnny. Míg itt a szurkolóknak a remény van, hogy JF-el jó lesz az offesne (meg az amit a meccseken látnak), ők edzésen látják mit tud végrehajtani Hoyer és it Manziel, playről playre. Ezen kívül a hozzáállást is, ami kicsit látszik ebben a videóban. Aztán lehet, hogy tényleg jobb lesz vele, én nem tudom, csak gondoltam megjegyzem ezt a triviális dolgot. 😊
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 964 — Believelander
Pettine addressed two issues about Manziel that were made public on Sunday. The coach said the team's rule is a player has to arrive two hours before a game. Manziel was shown on FOX getting out of his car at 10:55 a.m., five minutes before the deadline. That was not late, Pettine said. "You're either on time or you're not," Pettine said. "It's like being slightly pregnant. He was on time."

Pettine reiterated that he was not upset that Manziel went to the Cavs game the night before last week's quarterback decision was made.
"I had no issue," Pettine said. "We're not going to micromanage our players outside of the building."

Mort szerint o kezd vasarnap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nu7jtja7gjwidraatv0p
Marvin Lewis mocks Johnny Manziel, apologizes
Marvin Lewis feels that Johnny Manziel lacks size, but the Bengals coach didn't exactly say it kindly. However, Lewis quickly apologized for his remarks. Find out what he had to say.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 964 — Believelander
Manziel-párti, Hoyer-párti... Én Browns-párti vagyok és unalmas a téma.

Egybk. meg JF padozásában az ilyenek is szerepet játszanak, kevés szó esik ezekrôl.

 www.msn.com/en-us/sports/mlb/glazer-why-browns-picked-hoyer-to-start-over-manziel/vp-BBgsHLD

Fowler - Browns offensive coaches meeting today(QB decision)
Jeremy Fowler @JFowlerESPN · 43m 43 minutes ago
# Browns offensive coaches meeting today. Wouldn't be surprised to see QB decision made sooner than later.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én azt nem értem, hogy miért kell ennyire lebecsülni Manziel-t nem egy Mettenberger.Adirotor
Ez nem lebecsülés. Nem szoktak rookie QB-ra váltani olyan esetben, amikor PO-határon van egy csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Én azt nem értem, hogy miért kell ennyire lebecsülni Manziel-t nem egy Mettenberger.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kezdődik a dedó.
Amit a múlt szerdán írtam, azt továbbra is tartom, mint ahogy azt is, hogy a W-k száma nem tűnik el Hoyerrel.
Az más dolog, hogy most már INDOKOLHATÓ a QB váltás, az már személyes vélemény, hogy én Hoyert hagynám a kezdőben.
És én tudod még mindig normális érvekkel (vissza lehet keresni) írtam le a véleményemet, hogy miért nem váltanám le Hoyert. És nem írtam, hogy hagyni KELL. Azt írtam, hogy ÉN NEM VÁLTANÁM LE.

Az megint más dolog, hogy múlt szerda óta ez megy a topikban, hogy egyik fél sem fogadja el a másik érveit-ellenérveit, szóljon az Manziel mellett vagy ellene.

Nagy helyzet, kapura lő... bedobás.

Stez
Hagyjad, kifejezetten viccesen értelmezték a leírtakat.

Én 7-4-nél írtam, hogy ostobaság a csere. 7-5-nél és az újabb szar teljesítmény után reálisnak, de nehéz döntésnek neveztem az esetleges cserét és leírtam, hogy én személy szerint miért nem tenném. gabtsi többnyire 2-3 soros cinikus válaszait időigényesnek és összeszedettnek nevezni meg kifejezetten megmosolyogtató.

A Manziel-pártiak mondtak verdiktet a Pettine és a döntés felett, a Hoyer-pártiak inkább leírtuk, hogy mi lehet az oka a csere elmaradásának, noha ahogy Te is írtad, indokolható lett volna 7-5-nél.

De hogy folytassuk. Most meg lehetne lépni, ugyanis van egy óriási különbség. 7-6-nál úgy teheti be Pettine Manzielt, hogy nincs rajta felelősség és ez óriási különbség és nagy segítség lehet egy rookie-nak. Ha el is bukja vele a csapat a meccseket, akkor sem Manziel felelőssége a PO-mentesség, hiszen már vert helyzetben vette át az irányítást, azaz tuti nem hagy benne komoly nyomokat az esetleges első kudarc, másrészt felelősség nélkül könnyebben kiszaladhat váratlanul jó teljesítmény, mivel rá nehezedő nyomással nem kell szembesülnie. Én meghúznám - most. De abban nem vagyok biztos, hogy Pettine megteszi, és ha nem teszi meg, azt is meg tudom érteni, de ha a Bengalstól is kikapnak, akkor az uccsó két meccsre már tuti Manziel jön.

ui.: azért meghűlt az ereimben a vér, amikor az utolsó drive-ban Gordonnak ment a mély passz, kb 2 centin múlt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pont annyira voltam cinikus Manziellel szemben, mint amennyire eredménykövetőben, plusz közvetítésben is egytől-egyik mindenki kikezdte Hoyert, jó pár esetben indokolatlanul.
Szerencsétlen közellenség lesz lassan, holott a bűne csak annyi, hogy a riválisa a média legnagyobb kedvence, ezáltal Hoyer irányában kurvára átestek a ló túloldalára.
Olyannyira, hogy az már szerintem inkább szégyenletes volt. Mint ha egy Faragó Ricsit hallgatnék, amint Eagles meccset közvetít.

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Kezdődik a dedó.
Amit a múlt szerdán írtam, azt továbbra is tartom, mint ahogy azt is, hogy a W-k száma nem tűnik el Hoyerrel.
Az más dolog, hogy most már INDOKOLHATÓ a QB váltás, az már személyes vélemény, hogy én Hoyert hagynám a kezdőben.
És én tudod még mindig normális érvekkel (vissza lehet keresni) írtam le a véleményemet, hogy miért nem váltanám le Hoyert. És nem írtam, hogy hagyni KELL. Azt írtam, hogy ÉN NEM VÁLTANÁM LE.

Az megint más dolog, hogy múlt szerda óta ez megy a topikban, hogy egyik fél sem fogadja el a másik érveit-ellenérveit, szóljon az Manziel mellett vagy ellene.

Nagy helyzet, kapura lő... bedobás.

Stez
szerintem ez volt életed legnormálisabb hsz-a
de amit tegnap a meccs alatt írogattál az már sok volt , a folyamatos cinikus beszólásaid, Manziel alázása közben nem is láttad játszani az csunya volt
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
mos'már tökmindegy ki kezd, cserélnek-e vagy sem, akár Weeden is lehetne ha még itt van, mer' ez a szezon már kuka. 😕 Ha zsinórban 3 szar (és egyre szarabb) meccs nem volt elég a cseréhez, akkor a negyedik szar (és még szarabb) meccs min változtatna? Az eredmény meg nem számít, ha Luck nem csinálja meg a végén, attól még Hoyer játéka ugyanolyan minősíthetetlen lenne, a 7 győzelem meg már amúgy is megvan, ami elég az Otto Grahami magaslatokhoz...

Kár érte, a {Mindenki} \ {Steelers-, Ravens-, Bengals- fanok} nagy többsége ide szurkolt volna szvsz, akárki irányít...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezdődik a dedó.
Amit a múlt szerdán írtam, azt továbbra is tartom, mint ahogy azt is, hogy a W-k száma nem tűnik el Hoyerrel.
Az más dolog, hogy most már INDOKOLHATÓ a QB váltás, az már személyes vélemény, hogy én Hoyert hagynám a kezdőben.
És én tudod még mindig normális érvekkel (vissza lehet keresni) írtam le a véleményemet, hogy miért nem váltanám le Hoyert. És nem írtam, hogy hagyni KELL. Azt írtam, hogy ÉN NEM VÁLTANÁM LE.

Az megint más dolog, hogy múlt szerda óta ez megy a topikban, hogy egyik fél sem fogadja el a másik érveit-ellenérveit, szóljon az Manziel mellett vagy ellene.

Nagy helyzet, kapura lő... bedobás.


több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Múlt szerdán pedig még ezt mondtad

Hoyer tavaly a sérüléséig szintén egy valamit tudott a Brownsszal, nyerni.
Most is nyer. Hiába szar, hiába dobál homályokat, amikor nagyon kell 1-2 drive-ra mindig összeszedi magát, és villan.Stez
Mivel ez nem jött be, kezdődhet megint az ironizálás, hiszen élét kell venni a dolgoknak, nehogy valaki még véletlenül észérveket kezdjen el írni a témában. Mi mind tudatlanok vagyunk, főleg gabtsi és Robilluma, akik megpróbáltak időt és energiát nem kímélve rendkívül összeszedetten az elmúlt napokban pár ellenérvet felhozni és kifejteni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Loooool emlekeim szerint tegnap te eleg vastagon fikaztad Hoyert 😀 😀Drip
mert en fotelszurkolo vagyok es szeretnem latni DzsonitAdirotor
Na igen, rajtad kívül egyébként mindannyian OC-k vagyunk itt, meg többeket HC-ként is invitálnak néhány NFL-es csapathoz, szóval nyilvánvalóan mindenki zseni, és csak a saját véleménye lehet igaz.
Én OC-ként azt mondom, Favre reactivate.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Inkabb ugy mondanam hogy az egesz O szar volt es ő sem tudott hozzatenni a jatekhoz. Adirotor
well, ez tényleg így nézett ki, de főleg azért mert 8 emberrel védekeztünk Crowellen, hozta is a 2-3 yardokat maximum. Paganóék is hamar felismerték, hogy itt attól nem nagyon kell tartani, hogy Hoyer megöl minket, így sokszor még úgy is szólóban hagytuk az elkapókat, hogy az egyetlen értelmes cornerünk otthon szurkolt. Ezt ki is használta párszor Hoyer, főleg Cameront használgatva, de a drive-ok vége így is punt lett végig a 2. félidőben, leszámítva a turnover utánit.

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Loooool emlekeim szerint tegnap te eleg vastagon fikaztad Hoyert 😀 😀Drip
mert en fotelszurkolo vagyok es szeretnem latni Dzsonit
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
És summázatként el kell ismerjük, hogy megint Soldinak volt igaza, és Manzielnek kell kezdeni 7-6-nál.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Loooool emlekeim szerint tegnap te eleg vastagon fikaztad Hoyert 😀 😀Drip
A meccs "hevében" azért más lehet a helyzet, mint higgadt fejjel visszagondolva, esetleg már vissza is nézve a történteket. Pl. az "egy normális passzt nem tudott megengedni" is elég inkorrekt azért, mert ez biztosan nem igaz (és akkor az elkapók által elejtett labdákról nem is beszéltünk), bár nyilvánvalóan az a kettő, méterekkel túldobott - biztos TD - átadás rögzülhetett könnyebben a nézők memóriájában. Szórakoztató meccs volt, csak sajnos tökéletesen bejött, hogy a szokásos konzervatív szemlélet miatt a Browns egy rettentő fontos és a Colts-ot látva simán nyerhető találkozót hagyott veszni. Remélem legalább az öltözőben jó a hangulat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Loooool emlekeim szerint tegnap te eleg vastagon fikaztad Hoyert 😀 😀

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ezen meccs alapján most már én is hoznám Manzit, Hoyer teljesen kilátástalan volt. Egy normális passzt nem tudott megengedni, pedig a Colts védelem nem olyan eget rengetően jó (már elnézést 😉). A következő 3 meccsen élesben lehetne kipróbálni mit tud.dande
Akarmennyire is utalom Holyagot , most nem volt olyan borzalmasan rossz . Inkabb ugy mondanam hogy az egesz O szar volt es ő sem tudott hozzatenni a jatekhoz. Nem csak ez a meccs miatt kene a valtas.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezen meccs alapján most már én is hoznám Manzit, Hoyer teljesen kilátástalan volt. Egy normális passzt nem tudott megengedni, pedig a Colts védelem nem olyan eget rengetően jó (már elnézést 😉). A következő 3 meccsen élesben lehetne kipróbálni mit tud.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ilyen védelemmel kikapni, még mindig nem tudom hogy sikerült, és nem az elfogyasztott alkohol miatt 😊

Pettine azt mondta nem került szóba a meccs közbeni váltás, ma kiderül talán, de ha most se, akkor tényleg kérdés mi a baj Johnnyval?Joey Tribbiani
Most óvastam még draft előtti nyilatkozatokat Pettingtől, szóva az hogy nagyon elfogult Hólyaggal szemben, az nem kicsit túlzás, már majdnem szerelem ódák. Most úgy állítanám fő az elméletet, hogy Peti mindenáron Blájent akarja, Sanyi szerintem inkább Mancit, a kérdés Haslámpa, a kérdés Haslámpa mit akar, és az öltöző tökmindeggy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak