Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
"this ain't college"



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
nagyon komoly gyomrost kaptunk ... ami szar lehetett az szar is volt. Jövőhéten Panthers remélem valami pálfordulás bekövetkezik.Drip
Manziel összes pre-draft hibája kijött, ahogy azt DoM és MarioAna említették a követőben. Megmondom öszintén annyira nem tört le a vereség, lehet pont egy ilyen pofon kellett JF-nek, h. tényleg komolyan odaüljön a playbookhoz (már ha persze igazak a pletykák, h. annyira nincs képben), és Shannynek is, h. Johnny nem RGIII.

Az is kiderült, h. nem véletlenül hezitált annyit Pettine az elmúlt két héten.

A Panthers sem lesz könnyebb, végülis csoportelsővel játszunk lol 😀😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Értékelhetetlen, borzalmas, szánalmas...kb ennyi a mai meccsről. Nagyon sajnálom azt a sok ezer clevelandi szurkolót, akik évről-évre várják a megváltást ott élőben, amire ebben az évben meg is volt az esély, erre egy ilyen meccsel köszönnek el a hazai közönségtől a játékosok.

Közben átkapcsoltam a Bills-Packers meccsre és pont elkaptam azt a kiírást, h Rodgers első meccsét játsza 0 td 2 int-es statisztikával, Manizelnek már az első meccsén sikerült ez a bravúr.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nagyon komoly gyomrost kaptunk ... ami szar lehetett az szar is volt. Jövőhéten Panthers remélem valami pálfordulás bekövetkezik.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
uhhhh, sok mindenre számítottam, de 0 szerzett pontra nem... ez minden szinten gyalázat volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
No akkor mára

több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Bengals védő által bemutatott "Money sign" Over-Under ? 😊gabtsi
Minden sack után egy, ahogy Pettine is mondta. Over 2.5 😊Joey Tribbiani
Sackelni mi nem szoktunk mostanában.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Bengals védő által bemutatott "Money sign" Over-Under ? 😊gabtsi
Minden sack után egy, ahogy Pettine is mondta. Over 2.5 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bengals védő által bemutatott "Money sign" Over-Under ? 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Johnny-day ! 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Cundiff cut injury settlementtel, Hartley in. Ő sem sokkal jobb sajnos.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
inkább fizették volna meg Dawsont. Tudom hogy gyűrűt akart nyerni azért ment Friscoba, és nem rajta múlott ott sem. Nekem viszont nagyon hiányzik. Ideje lenne egy első körös kicker draftnak! (na jó ezt nem gondoltam komolyan 😀 )
Csiriba
Mondjuk te nem jártál olya szarul 😀😀😀

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
3 kickert teszteltunk tegnap.  profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/10/report-browns-try-out-three-kickers/

akartam is irni, h. ha Hoyert lecsereltuk, akkor Cundiffot duplan ki kene baszni. Ha a Ravens es a Colts ellen berugja a kotelezot, most mienk lenne az elso hely a csoportban...Joey Tribbiani
Teljesen igaz, nem is tudom mit vártak Cundiff-tól, nem vették észre miért rúgta ki az előző csapata? Hiába a rutin, a tapasztalat a rossz beidegződéseket, hibákat is magával hozza.Csiriba
sajnos nem lesz váltás K poszton.Joey Tribbiani
inkább fizették volna meg Dawsont. Tudom hogy gyűrűt akart nyerni azért ment Friscoba, és nem rajta múlott ott sem. Nekem viszont nagyon hiányzik. Ideje lenne egy első körös kicker draftnak! (na jó ezt nem gondoltam komolyan 😀 )

Browns
OUT – Tashaun Gipson (knee), Gary Barnidge (ribs), K’Waun Williams (hamstring), Robert Nelson (hamstring)
QUESTIONABLE – Karlos Dansby (knee), Jabaal Sheard (foot), Cundiff (knee)
PROBABLE – Desmond Bryant (thigh), Isaiah Crowell (hip), Glenn Winston (illness)

Bengals
OUT – Vontaze Burfict (knee)
DOUBTFUL – Margus Hunt (ankle), James Wright (knee)
QUESTIONABLE – Jermaine Gresham (toe), Adam Jones (chest), Terrance Newman (ankle),
PROBABLE – Dre Kirkpatrick (ribs), Mike Pollack (knee), Shawn Williams (chest)

A teljesség igénye miatt 😀
több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Cundiff megsérült a tegnapi edzésen, három K van próbajátékon, Garrett Hartley, Zach Hocker, Nate Freese, de akár Lanning is opció lehet, egyetemen 44/33 FG-t értékesített.
Barnidge és K'W Williams kihagyja a vasárnapi meccset, Dansby játékára viszont van esély.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Kevés szó esett Ryan Seymour-ról, pedig kiválóan játszott a Colts ellen. A Vanderbilt egyetemen végzett, az utolsó 3 szezonban 35 meccsen kezdett. Az OL-ben mindenhol megfordult, kivéve a center posztot 😊 Tavaly draftolta a Seahawks a 7. körben, majd a Ninershez került, nálunk október óta van az aktív rosteren. Nem kis ugrás.

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2014/12/quite_a_hike_versatile_ryan_se.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
 twitter.com/ESPNNFL/status/543430639094333440/photo/1

😊Stez
kemény 😀 kiváncsi vok meddig tart a hype. Mariota/Winston érkezéséig biztos 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/ESPNNFL/status/543430639094333440/photo/1

😊

több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
3 kickert teszteltunk tegnap.  profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/10/report-browns-try-out-three-kickers/

akartam is irni, h. ha Hoyert lecsereltuk, akkor Cundiffot duplan ki kene baszni. Ha a Ravens es a Colts ellen berugja a kotelezot, most mienk lenne az elso hely a csoportban...Joey Tribbiani
Teljesen igaz, nem is tudom mit vártak Cundiff-tól, nem vették észre miért rúgta ki az előző csapata? Hiába a rutin, a tapasztalat a rossz beidegződéseket, hibákat is magával hozza.Csiriba
sajnos nem lesz váltás K poszton.Joey Tribbiani
Ez a poszt sem elhanyagolandó, bár mennyire is nincs fókuszba, offseasonban meg kell oldani, mégpedig minőségi játékossal! JF-nek nem lesz könnyű dolga, a Bengals D biztos felszívja majd magt hogy megmutassa a neki a "This is the NFL" hatást, de ő pont az az arogáns egoista aki ezt leszarja 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
3 kickert teszteltunk tegnap.  profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/10/report-browns-try-out-three-kickers/

akartam is irni, h. ha Hoyert lecsereltuk, akkor Cundiffot duplan ki kene baszni. Ha a Ravens es a Colts ellen berugja a kotelezot, most mienk lenne az elso hely a csoportban...Joey Tribbiani
Teljesen igaz, nem is tudom mit vártak Cundiff-tól, nem vették észre miért rúgta ki az előző csapata? Hiába a rutin, a tapasztalat a rossz beidegződéseket, hibákat is magával hozza.Csiriba
sajnos nem lesz váltás K poszton.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
3 kickert teszteltunk tegnap.  profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/10/report-browns-try-out-three-kickers/

akartam is irni, h. ha Hoyert lecsereltuk, akkor Cundiffot duplan ki kene baszni. Ha a Ravens es a Colts ellen berugja a kotelezot, most mienk lenne az elso hely a csoportban...Joey Tribbiani
Teljesen igaz, nem is tudom mit vártak Cundiff-tól, nem vették észre miért rúgta ki az előző csapata? Hiába a rutin, a tapasztalat a rossz beidegződéseket, hibákat is magával hozza.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor meg is van mit nezek vasarnap este 19:00-tol! 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
3 kickert teszteltunk tegnap.  profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/10/report-browns-try-out-three-kickers/

akartam is irni, h. ha Hoyert lecsereltuk, akkor Cundiffot duplan ki kene baszni. Ha a Ravens es a Colts ellen berugja a kotelezot, most mienk lenne az elso hely a csoportban...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
 www.dawgsbynature.com/2014/12/9/7361099/a-sense-of-unease

Az utolsó mondattal nagyon egyetértek. 😀

Let's wreck this league, and spend just one off-season ignoring the draft eligible quarterbacks and what it would take to get one of them.Joey Tribbiani
roppant mód tetszett ez a komment:

This isn’t an offense that Kyle Shannahan can take much from to ease Manziel into his first start, like he did with Robert Griffin III. This is "Men are Venus, Women are from Mars" type of stuff.
Disagree here, as the Air Raid evolved from the west coast offense passing game. Y Cross, 4 Verts, H option, Mesh, Sail, Slant/flat combos, "Shakes" or 3 Verts, Smash, All Curls, Naked Bootlegs, Stretch, and Lead Inside Zone they’re all Air Raid concepts. In fact Mike Shannahan maybe/probably invented the Shallow Cross series.

6. The "simplified" playbook may have stunted Robert Griffin III and Cam Newton’s development.
I know that this is the national media’s story, but I think the real problem is this:

in their second years, an attempt to migrate to more pro-style concepts backfired
Peyton Manning has run a stripped down passing offense for his whole career. Everyone knows what’s coming. It is the same old stuff. Levels all day, with some Smash as a changeup, Deep Cross/Y Cross, and 3 verts. Lately he’s run more shallow cross series, but the Peyton offense is anything but verbose for an NFL offense.

I know this narrative is out there, and it is partly out there because of the injury to RG3 and Kaepernick/Newton’s bad years. But RG3 is the worst hit-taker in the world, Kaepernick has never been accurate in the NFL and his team is getting away from what they were built to do (run the ball and play D), which makes him play less like Russell Wilson and more like Andrew Luck (and that just isn’t what he’s good at), and I haven’t been watching Cam too closely so I don’t know what’s up there, but losing Chudzinski was probably not good for his passing numbers. The media’s narrative is a convenient way of tying together several young and popular quarterback’s struggles, but I don’t think it fits reality.

"Quarterback friendly" shouldn’t be a dirty word, it’s code for "good coaching".


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
 www.dawgsbynature.com/2014/12/9/7361099/a-sense-of-unease

Az utolsó mondattal nagyon egyetértek. 😀

Let's wreck this league, and spend just one off-season ignoring the draft eligible quarterbacks and what it would take to get one of them.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Rekord nézettség lesz eredménykövetőbe 😀Drip
arra is kiváncsi leszek, h. hány új fan jelenik meg a topikban. Ugye Johnny nélkül idén eddig egy új szurkolója lett a csapatnak 😀Joey Tribbiani
jelen 😊

ami nem hajlik, az törik!