Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
NO nak vagy az Atlantanak is sikeres eve lesz 😀Adirotor
Máshogy gondolkoznak.... Gyakorlatilag bármilyen "nemzeti sport"-jukban aki bajnok lesz azt világbajnoknak kiálltják ki. Más felfogás.... Ők úgy fogják fel, hogy a "legjobb" 12 között van a csapat. Az már mellékes hogy tönkreverte őket az aki szembejött és az is aki nem 😛 . Amúgy mégegy ilyen évad és ez változhat. Szó van róla, hogy a negatív mérlegű csapat ne lehesen PO-ban, míg valaki akár 10-6-al sincs ott. Valjuk be aki negatívval megy be, annak semmi keresnivalója nincs ott.... Mégha SB-t is nyer. Gyakorlatilag a PO már lutri is, tényleg bárki nyerhet! Pl. Hollók anno. Kezd arra tolódni a felfogás, hogy aki egész évben lazsált, vagy "spórolt" az ne játszon a jutalomkörben 😊meme
mert az aztán kurva igazságos volna. nyílván ugyanolyan könnyű 6 W-t szerezni az afc southban mint a northban...peach
Onnantól, hogy majd bővítik a rájátszásba jutó csapatok számát automatikusan jönnek a negatív mérlegű csapatok is. Jobb lesz megszokni sajnos.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
...Soldados
Én meg csak letöltöttem az összes Hoyeres hsz-ed, kicseréltem a nevét Tebow-ra, és azt kell mondjam, hogy maximálisan igazad van. 😉

Sobri Jóska
😊

Háááááát. Ő sosem volt Hoyer szintjén sem. Ezért is került ki a ligából. Ettől persze elvitathatatlan, hogy a Broncost - ha csak 8-8-cal is, de - PO-ba vezette és ott nyert egy meccset. De hosszútávon nem volt benne potenciál, hogy kezdő QB maradhasson. Ahogy Hoyer sem valószínű, hogy jövőre kezdő lesz bárhol is, de most ennek a Browns-nak ő a QB-ja.Soldados
Ja ez a bullshit.
Ami a lényeg: győzni tudott ellenszélben is.
Fasza a win%-a.
Ha kapott volna egyszer egy picit is hozzá passzoló felépítményt, nem csak tűzoltásra kellett volna beszállnia, SB-t is nyert volna mostanra - szerintem.
Dehát ezt már sose fogjuk megtudni.

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Én is azt gondolom, hogy nem kell QB-t cserélni jelenleg és Manziel és egyúttal a Browns számára is az az ideális, hogy idén Hoyer volt a kezdő QB.

Az ok pedig leginkább a mentális oldalról közelíthető meg szerintem. Manziel jelenleg nem érett személyiség (legalábbis amennyit innen meg lehet állapítani). Hatalmas médianyomás van idén rajta és ezt a nyomás meg kell tanulnia kezelni. Ha idén ő kezdett volna (lehet hogy játékban Hoyertől jobb) de a nyomást már közel sem tudta volna kezelni, könnyen túlvállalhatta volna magát és nagy akarásnak nyögés lett volna a vége.

Azzal, hogy idén padozott ez a nyomás lekerült róla. Egyrészt első évében tanulhat a pálya mellől is és ami még fontosabb (főleg nála) szokja az NFL légkörét, szokja a médiát.

Amint elszáll az esély a PO-ra, rögtön kezdő lesz és teher nélkül játszhat, senki se fogja tőle várni az eredményeket.
Jövőre, amikor már ő lesz rögtön a kezdő QB, már sokkal kevesebb média nyomás is lesz rajta, hiszen addigra a média figyelme átterelődik pl Mariotára vagy Winstonra.

Persze ezt a nyomást ő "rakta" saját magára, de legalább a Bownsnál felismerték, hogy nem a legjobb ötlet őt rögtön a mély vízbe dobni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
NO nak vagy az Atlantanak is sikeres eve lesz 😀Adirotor
Máshogy gondolkoznak.... Gyakorlatilag bármilyen "nemzeti sport"-jukban aki bajnok lesz azt világbajnoknak kiálltják ki. Más felfogás.... Ők úgy fogják fel, hogy a "legjobb" 12 között van a csapat. Az már mellékes hogy tönkreverte őket az aki szembejött és az is aki nem 😛 . Amúgy mégegy ilyen évad és ez változhat. Szó van róla, hogy a negatív mérlegű csapat ne lehesen PO-ban, míg valaki akár 10-6-al sincs ott. Valjuk be aki negatívval megy be, annak semmi keresnivalója nincs ott.... Mégha SB-t is nyer. Gyakorlatilag a PO már lutri is, tényleg bárki nyerhet! Pl. Hollók anno. Kezd arra tolódni a felfogás, hogy aki egész évben lazsált, vagy "spórolt" az ne játszon a jutalomkörben 😊meme
mert az aztán kurva igazságos volna. nyílván ugyanolyan könnyű 6 W-t szerezni az afc southban mint a northban...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Èrtem én értem .Végül is igy jobban belegondolva okes Hoyer(akkor viszont lesz sajnalkozas ha nem jut be a Browns) , de nagyon remelem jovore JF lesz az iranyito. Nagyon kivancsi vagyok rá hogy mit tud.Adirotor
Egészen biztos lehetsz benne, hogy jövőre Manziel lesz a Browns irányítója. Sőt, amint elszáll az esélyük a PO-ra, már idén ő lesz nagy valószínűséggel, mert onnantól kezdődhet az építkezés 2015-re.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Èrtem én értem .Végül is igy jobban belegondolva okes Hoyer(akkor viszont lesz sajnalkozas ha nem jut be a Browns) , de nagyon remelem jovore JF lesz az iranyito. Nagyon kivancsi vagyok rá hogy mit tud.
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
NO nak vagy az Atlantanak is sikeres eve lesz 😀Adirotor
Máshogy gondolkoznak.... Gyakorlatilag bármilyen "nemzeti sport"-jukban aki bajnok lesz azt világbajnoknak kiálltják ki. Más felfogás.... Ők úgy fogják fel, hogy a "legjobb" 12 között van a csapat. Az már mellékes hogy tönkreverte őket az aki szembejött és az is aki nem 😛 . Amúgy mégegy ilyen évad és ez változhat. Szó van róla, hogy a negatív mérlegű csapat ne lehesen PO-ban, míg valaki akár 10-6-al sincs ott. Valjuk be aki negatívval megy be, annak semmi keresnivalója nincs ott.... Mégha SB-t is nyer. Gyakorlatilag a PO már lutri is, tényleg bárki nyerhet! Pl. Hollók anno. Kezd arra tolódni a felfogás, hogy aki egész évben lazsált, vagy "spórolt" az ne játszon a jutalomkörben 😊

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
NO nak vagy az Atlantanak is sikeres eve lesz 😀Adirotor
Így van, amelyik csapat bejut, egyáltalán nem fogja érdekelni hogyan jutott be. Megnyerte a csoportját és ez siker. A SEA és a DEN se szégyenkezett pár éve, hogy 8-8-cal jutott PO-ba, sőt, mindkettő nyert is egy meccset, ha már ott volt. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
NO nak vagy az Atlantanak is sikeres eve lesz 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És mivan akkor ha most PO-ba jutnak (amit ketlek) elso meccsen elvereznek akkor az jo nekik Hoyerrel?
Adirotor
Ez nem kérdés. Igen, az jó nekik, 12 éve nem voltak PO-ban. De ez amúgy sem kérdés. PO-ba jutni azt jelenti, sikeres év van mögöttük. Ilyen hozzáállás kint nem létezik, hogy minek jussunk be, úgyis kiesünk az első meccsen.

Amíg versenyben vagy, addig egyetlen szezon számít, a jelenlegi. Semmi más. Hidd el, ha elmegy a szezon, azonnal Manziel lesz a kezdő, mert onnantól 2015-re építkeznek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
És mivan akkor ha most PO-ba jutnak (amit ketlek) elso meccsen elvereznek akkor az jo nekik Hoyerrel?
Jovore pedig ahelyett hogy mar legalabb egy 4 meccset jatszott volna JF kezdhetik az egeszet elolrol (nem tudom mennyit szamit a pre season)?
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...Soldados
Én meg csak letöltöttem az összes Hoyeres hsz-ed, kicseréltem a nevét Tebow-ra, és azt kell mondjam, hogy maximálisan igazad van. 😉

Sobri Jóska
😊

Háááááát. Ő sosem volt Hoyer szintjén sem. Ezért is került ki a ligából. Ettől persze elvitathatatlan, hogy a Broncost - ha csak 8-8-cal is, de - PO-ba vezette és ott nyert egy meccset. De hosszútávon nem volt benne potenciál, hogy kezdő QB maradhasson. Ahogy Hoyer sem valószínű, hogy jövőre kezdő lesz bárhol is, de most ennek a Browns-nak ő a QB-ja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
...Soldados
Én meg csak letöltöttem az összes Hoyeres hsz-ed, kicseréltem a nevét Tebow-ra, és azt kell mondjam, hogy maximálisan igazad van. 😉


több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És még egy apróság. A vita ott van, hogy Te Hoyer érdemeit akarod elvitatni a 7 győzelemből. Pl a Steelers elleni W-nél is. Kiemelsz egy adatot, hogy 17 kísérletből csak 8 volt jó, mintha ez mindenek feletti mutatója lenne a QB teljesítményének. Csakhogy nem az. Hoyer azon a meccsen keveset passzolt és kevés sikereset, de ami összejött az kb mind nagy játék (20 yard feletti volt). Bevitte a döntő csapásokat azokkal, konkrétan ezekkel végzett ki minket. Emlékeim szerint 5 vagy 6 ilyen játékot csinált, amit mutat, hogy 8 sikeres passzából hozott össze 217 yardot.

Az NFL-meccsek 90%-ában az a csapat nyer, amelyik pluszban van a TO-mutató és a nagy játékok (20 yard feletti play) összevetésében. Na ezért játszott kiválóan Hoyer ellenünk, csinált 5 vagy 6 ilyen playt labdaeladás nélkül, azaz a csapat úgynevezett TOX-mutatójához ő maga +5-öt vagy +6-ot tett hozzá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Szerintem már túl van feszítve a téma.... Ennyit ebbe a topicba 1 év alatt nem írtak mint egyesek 1 hét alatt 😀
Amúgy meg.... Ha jó a csapat, egy Szerintem csökött irányítóval is mehetsz a PO-ba,- de ott már semmi,- mert egyensúlyozza azt. Csak a pl. kedvéért lsd tavalyi Bengals / csak hogy mást ne sértsek 😉 / az idei még inkább, de még nincs PO.
De egy klasszis irányítóval is bajban vagy ha fostalicska a csapat, vagy a formája... A pl. kedvéért tavalyi Steelers / bár nem emlékszem mennyit volt sérült BB /. Meglátásom az, tökmindegy ki irányít ha a csapat nem segít be, akkor a jóistennel kezdhetsz, akkor sem megy.
Amúgy Hoyer-nek voltak nagy meccsei is szerintem. Pl. ellenünk 😕 Ahol a szmöre nem bírt a széllel, bezzeg Ő...
Én hagynám az idén még Őt, és ha ilyen meccsek lesznek mint a hétvégén, akkor be-be cserélni az Újjoncot, had szokja a légkört, a sebességet. Jövőre meg majd eldől 😊

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
látod józsikám, ez a nagy baj, hogy te csak engem tudsz minősíteni, te így vitatkozol, ez a te vitakultúrád. de remélem nem baj, ha én ebben nem kívánok részt venni. reszoljál egyedül.gabtsi
Érdemes lenne visszaolvasnod, hogy ki milyen hangnemet engedett meg magának. 😉 De elég csak ezt a rövidke HSZ-t is elolvasnod, amit írtál. De azt is, hogy ki az, aki döngette a mellét, ki az, aki végig cinikus hangvételben írogatott, ki az, aki kifigurűázta a másik által hozott érveket és még sorolhatnám.

Sajnálom, ha a fotelszurkolót ennyire sértőnek érezted, de egy felelős szakember 7-4-nél, a PO határán nem vált QB-t, ha nincs sérülés. Erre csak egy aktuális meccs hatására csalódott szurkoló lenne képes.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Dansby visszaterese egyebkent lokhet a csapaton sajnos 😕 de a PO, akarki is a QB, a futojatek hatekonysagan fog mulni a kovetkezo 4 meccsen.. szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Szvsz ott téved mindenki, hogy az, hogy más rookie qb-k miként teljesítettek kezdőként tök irreleváns. Ryan, stafford, wilson egyből kezdtek és azóta is jók. Gabbert, locker, manuel is egyből kezdtek azóta is szarok. Kapernick és rodgers padozott először utána kezdtek játszani és tudjuk az eredményt...szóval erre a vitára nincs válasz, mert minden játékos más és más, példák vannak mind2 fél álláspontjára mind pozitív, mind negatív értelemben, azonban a megoldást csak akkor lehetne megtalálni ha jancsi kezdene mostantól. Minden más csak feltételezés...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Leirtam azt is gabtsi, a prevent D elleni teljesitmeny es 1 drive nekem nem iranymutato. Tudom hogy erre azt mondanad kapjon tobb idot.. 😊 de igazabol te meg azt allitod bizonyosan,hogy Hoyernek tobbe nem lesz jo meccse... az utolso 2-4 meccs alapjan persze igy tunik, de ez sem biztos, ez is benne van a pakliban..

Nem fogunk egyeterteni, nem irtam hogy Manzi tuti bust lesz.. de ez nem baj, igy kerek az elet. En ezt a cseret iden nem lepnem meg, lets agree to disagree.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Én nagy rajongója vagyok Johnnynak, de amíg ebben a szezonban van esély a PO-ra mindenképp Hoyert kezdetném, most már nem szabad így belenyúlni a csapatba. Ha elment egy meccs, vagy az egész szezon akkor jöjjön Johnny, jövőre úgysem lesz Hoyer, de a szezon jelenlegi szakaszában nem hinném, hogy jót tenne a chemistrynek egy QB váltás. Szerintem nagyon ráférne egy kiült szezon, amiben Johnnynak a leginkább fejlődnie kell ahoz nem feltétlen kell játék(Mentális dolgok, hozzáállás)

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Toca: olvass vissza, én konkrétan leírtam, hogy mi a gondom Hoyerrel, nem azt mondtam, hogy józsi te egy fotelszurkoló, hozzánemértő fasz vagy, aki csak idótaságokat mondd és ezért kell JFF-nek kezdeni. nem jöttem azzal, hogy egy teljesen másik csapatnál, egy teljesen másik szezonban egy teljesen másik kúbé, hogy teljesített, tehát ebből az adódik h JFF is fasza lesz. én nem jöttem azzal érvként, hogy 8/17-es irányító telejsítmény az nagyon jó, és vaskosan kivette vele vki a részét a 31 szerzett pontból.. meg, azzal sem hogy nagyon jó a QB mert nyer a csapat. meg azzal sem, hogy mit mondd egy csapattárs a QB-ról aki épp megerősítettek a kezdő poszton. hát mit mondana, hogy micsoda fasz ez a Pettine? (persze nem zárom ki azt sem, hogy komolyan gondolta JT)

hoyer mellett ezek az érvek hangzottak el, nem baj, ha ezt nem tartom komolyan vehető érvnek ugye ?

ha már itt tartunk Teddy vagy Carr, de időnként még Bortles is kategóriákkal jobb, mint Hoyer. olyan rookie QB-t én még nem láttam aki fejlődik a padon. Derek Carr franchise QB attribútumokat mutat a liga leggyengébb csapatában. faszság volt betenni ? kötve hiszem. a pályán tanulod meg, hogy mit jelent NFL QB-nak lenni, nyilván vannak növekedés fájdalmak, de rosszabb QB teljesítményt, mint amit Hoyer mutat nem igen lehet felmutatni. lehet persze h katasztrófa lenne Johhny, de az se lenne ennél sokkal rosszabb.

persze lehet mutogatni, hogy valakit tönkretett az hogy kezdett újoncként, de tudok neked olyat is mutatni akit nem. nem is egyet. és nem is kellett 1/1-nek lenni hozzá. azt meg mivel lehet bizonyítani, hogy aki kezdett első évében és szar volt, azért volt szar mert kezdett első évében ? mitől biztos, hogy nem lett volna szar akkor is ha 2-3. évben kezd ? én állítom, hogy az újonc QB-nak játszani kell, akkor fejlődik. nem a kispadon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Hasonló vitákra felkèszül a J Winstont húzó csapat topicja :p 😉dande


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
látod józsikám, ez a nagy baj, hogy te csak engem tudsz minősíteni, te így vitatkozol, ez a te vitakultúrád. de remélem nem baj, ha én ebben nem kívánok részt venni. reszoljál egyedül.gabtsi
Most nem azert de leszolod az erveleset, de eddig toled annyi erv jott hogy Hoyerrel nem megy ezert dobjunk be egy rookiet aki szerintem te is belatod, nem Hoyer elkepeszto szamai miatt padozik...
Szerintem ez az egesz inkabb JF-rol es a Brownsrol szol mintsem Hoyerrel.
Egyszeruen JF meg nincs kesz vannak hianyossagai ami miatt az edzok / csapattarsak is ugy gondoljak meg nem kene jatszatni. Ugy gondoljak, hogy a csapat es valszeg JF is sokat bukhat azzal ha most kezdene. Raadasul a serulesek miatt a futas sem tuleffektiv.
A garbage timeban hozott szamok szepek es jok, de semmit nem jelent. Csak hogy peldaval eljek Teddyt mindenki varta nalunk, edzok nem veletlen nem jatszattak. Az elso meccsen jo volt ( nem garbage timeban hanem a meccsen). Viszont pontosan kijon, hogy egyszeruen nincs normalis offense korulotte foleg fal, de az elkapokkal sincs meg a chemistry-je , raadasul futojatekkal sem tudjak levenni a terhet a vallarol. Par meccs utan eljutottunk oda, hogy mar a Teddyben semmi perspektiva nincs, Teddy sose lesz jo QB, Teddy igy szar, ugy szar. Pedig o rookiekent nem jatszik rosszul, de nem veletlen miert Cassel kezdett.
JF-nel ugyanez a helyzet szerintem sokkal tobbet veszthet o is meg csapat is ha nem jon be a valtas, lehet te ezt nem vagy hajlando belatni, de meg mindig nem mondtal oylan ervet ami alapjan meg kene huzni a cseret.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hasonló vitákra felkèszül a J Winstont húzó csapat topicja :p 😉
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
látod józsikám, ez a nagy baj, hogy te csak engem tudsz minősíteni, te így vitatkozol, ez a te vitakultúrád. de remélem nem baj, ha én ebben nem kívánok részt venni. reszoljál egyedül.

ami nem hajlik, az törik!