Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Here’s a wildcard: The #Browns recently interviewed ex-#Rams head coach Mike Martz for their offensive coordinator position, per 2 sourcesempty taxi
Hehe, ha tényleg Martz lesz, akkor szerintem Johnny ki sem jön innentől kezdve a night club túrájából, azt a playbookot megtanulni... 😀somoskovig
Hát nem tudom Martz és Johnny személyisége mennyi passzol egymáshoz.... vélhetően semennyire.

Martz Chicagoban egészen remek munkát végzett szerintem, pedig amiből dolgozhatott az... hagyjuk. Cutler ő alatta futotta a két legjobb szezonját, futójáték is egész jó lett, főleg a 2. évére. Csak egy elég elviselhetetlen figura.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Here’s a wildcard: The #Browns recently interviewed ex-#Rams head coach Mike Martz for their offensive coordinator position, per 2 sourcesempty taxi
Hehe, ha tényleg Martz lesz, akkor szerintem Johnny ki sem jön innentől kezdve a night club túrájából, azt a playbookot megtanulni... 😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Here’s a wildcard: The #Browns recently interviewed ex-#Rams head coach Mike Martz for their offensive coordinator position, per 2 sources


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Új OC-jelölt: Tom Clements Packers OCempty taxi
és miért mondana fel a sajtgyárban Clements? 😊sapka
itt teljesen o iranyitana az offenset, a Packersnel McCarthy a playcaller.

egybk. nem hiszem, h. az a fo szempont, h. Manzielhez passzoljon az OC. Igen, 7 negyed tovabbra is semmi, de egyelore ugy nez ki nem lehet ra epiteni, en olyat hoznek, aki ezt a kivalo OL-t tokeletesen tudja hasznalni. Ezert orultem volna Callahannek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Új OC-jelölt: Tom Clements Packers OCempty taxi
és miért mondana fel a sajtgyárban Clements? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Új OC-jelölt: Tom Clements Packers OCempty taxi
ennek végre van valami rációja, mivel a Packers sokat tanulmányozta 2013 nyarán a Texas A&M játékát, Sumlin coaching clinic-et is tartott a GB stábjának


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Új OC-jelölt: Tom Clements Packers OC


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
semennyivel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
DeFilippo pénteki interjúja jól sikerült, úgy néz ki ő a front runner. Ettől függetlenül minden jelöltet meghallgat Pettine, Saunderst kedden, Lynn-t pedig a Senior Bowlon. Előbbi lehet ugyanúgy senior offensive assistant lesz, mint a Raidersnél.

Shanahan barátunk a Falconsnál kötött ki, quitter 😛 Nem lepne meg, ha tényleg a kaotikus QB-helyzettől sokallt volna be...

Drip, ez a Strong, White, Parker trió mennyivel gyengébb a tavalyi felhozatalnál?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
DGB 6'5 - Gordon 2.0 😊
vagy aki 6'3- Jaelen Strong,Kevin White, és Devante Parker ... Így tetszés szerinti sorrendbe jöhetnek 😀 1/19-en az egyik tuti bent lesz , 2. körben már neccesebb :/ esetleg Funchess ( ő 6'5)Drip
elég volt a balhés wr-ekből egy életre 😊 Ez a trió viszont nem hangzik rosszul.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nem szomorkodom, h. Gase nálunk nem került szóba, Haslam ezek szerint nem szól bele az OC-keresésbe. Nagy szó az előzmények ismeretében 😛

Trestman is Oakland felé kacsintgat, vigyék csak.Joey Tribbiani
Én Pettine volt emberének örülnék a legjobban. Az ember a saját kollégáiban bízik meg úgyis csak. Shanny meg látszólag a két (kis)pad között a földre esett...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem szomorkodom, h. Gase nálunk nem került szóba, Haslam ezek szerint nem szól bele az OC-keresésbe. Nagy szó az előzmények ismeretében 😛

Trestman is Oakland felé kacsintgat, vigyék csak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
baszki, eskü tegnap nézegettem a FA elkapókat, mert van egy sejtésem, hogy a draftot megint jegelni fogjuk ilyen szempontból ( középső körök max) és inkább hozunk tapasztalt WR-t. Shortson azonnal megakadtam a szemem 😀 Én örülnék neki nagyon, csak nem tudtam, hogy elengeditek-e ? Gondolom csak úgy szó nélkül nem, szóval hosszabbítani csak akartok vele ?Drip
Szerintem elengedik, tavaly draftoltak két elkapót a 2. körben + ott van Hurns is. 4. számúnak nem fognak nagy pénzt adni.

Én is örülnék neki, bár ő sem egy égimeszelő, mindenképp kéne egy 6'3 körüli csávó Hawk, Gabi és Benji mellé. Gordonnal már nem nagyon számolok.Joey Tribbiani
Egy veterán WR jönni fog(lehet nem is olcsón), plusz Hurnsnek is megszűnik a nagy előnye, hogy már nem Fisch lesz az OC(ő volt a koordinátora a Miamin is), szóval Shortsnak lenne helye a kereten.
Bár szerintem Cecilnek talán teszünk valami ajánlatot, de a GMünk szezonzáró sajtótájékoztatóján nekem nem tűnt úgy, hogy nagyon törni fogja magát az újraigazolásáért.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
baszki, eskü tegnap nézegettem a FA elkapókat, mert van egy sejtésem, hogy a draftot megint jegelni fogjuk ilyen szempontból ( középső körök max) és inkább hozunk tapasztalt WR-t. Shortson azonnal megakadtam a szemem 😀 Én örülnék neki nagyon, csak nem tudtam, hogy elengeditek-e ? Gondolom csak úgy szó nélkül nem, szóval hosszabbítani csak akartok vele ?Drip
Szerintem elengedik, tavaly draftoltak két elkapót a 2. körben + ott van Hurns is. 4. számúnak nem fognak nagy pénzt adni.

Én is örülnék neki, bár ő sem egy égimeszelő, mindenképp kéne egy 6'3 körüli csávó Hawk, Gabi és Benji mellé. Gordonnal már nem nagyon számolok.Joey Tribbiani
DGB 6'5 - Gordon 2.0 😊
vagy aki 6'3- Jaelen Strong,Kevin White, és Devante Parker ... Így tetszés szerinti sorrendbe jöhetnek 😀 1/19-en az egyik tuti bent lesz , 2. körben már neccesebb :/ esetleg Funchess ( ő 6'5)

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
baszki, eskü tegnap nézegettem a FA elkapókat, mert van egy sejtésem, hogy a draftot megint jegelni fogjuk ilyen szempontból ( középső körök max) és inkább hozunk tapasztalt WR-t. Shortson azonnal megakadtam a szemem 😀 Én örülnék neki nagyon, csak nem tudtam, hogy elengeditek-e ? Gondolom csak úgy szó nélkül nem, szóval hosszabbítani csak akartok vele ?Drip
Szerintem elengedik, tavaly draftoltak két elkapót a 2. körben + ott van Hurns is. 4. számúnak nem fognak nagy pénzt adni.

Én is örülnék neki, bár ő sem egy égimeszelő, mindenképp kéne egy 6'3 körüli csávó Hawk, Gabi és Benji mellé. Gordonnal már nem nagyon számolok.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
baszki, eskü tegnap nézegettem a FA elkapókat, mert van egy sejtésem, hogy a draftot megint jegelni fogjuk ilyen szempontból ( középső körök max) és inkább hozunk tapasztalt WR-t. Shortson azonnal megakadtam a szemem 😀 Én örülnék neki nagyon, csak nem tudtam, hogy elengeditek-e ? Gondolom csak úgy szó nélkül nem, szóval hosszabbítani csak akartok vele ?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik megvan az 1. kiszemeltetek az idei FA időszakra: a mi WRünk, Cecil Shorts. Clevelandi srác, szóval hazajönne. Ő volt az, aki 2013ban elkapta a meccsnyertes TDt ellenetek, és másnap valamelyik clevelandi újság "Hometown villian"-nek nevezte.

The Cleveland Browns may be planning a homecoming for Jaguars wide receiver Cecil Shorts.

There’s speculation in Cleveland that the Browns may target Shorts, a Cleveland native who played in college at Mt. Union, in free agency when the market opens March 10. He played high school ball at Collinwood, which is about eight miles from the Browns’ stadium.

According to cantonrep.com, Shorts is attractive to the Browns as a No. 2 receiver to Josh Gordon if Gordon stays with the team. If the Browns decide not to keep Gordon, Shorts could still be a good fit for them.

The Browns like the idea that he’s from Cleveland and that he is “relatively affordable’’ since he is not expected to get a huge contract in free agency. And he’s viewed as having untapped potential.

If the money is right, Cleveland could be appealing for Shorts because it is his hometown.

Since the Jaguars had three rookie receivers – Allen Robinson, Marqise Lee and Allen Hurns – make an impact in 2014 and they might get Justin Blackmon back from his drug suspension, Shorts may not fit in their plans.

The Browns can’t discuss Shorts because free agency hasn’t started but when the Browns played the Jaguars in October, coach Mike Pettine said “He is a guy that I think gets overlooked. Part of it is he’s missed some time because of injury, but when he’s out there, I think he’s an elite receiver in this league.’’
Tavaly nem volt ugyan túl jó szezonja, de szerintem nagyon jó 2. számú WR, szóval jól járnátok vele, és nem valószínű, hogy olyan sokba fog kerülni.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
na, a két jómadár egymásra talált. Ráadásul a legjobb helyen, Coloradoban, ahol mondanom sem kell, mi legális @)

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/01/johnny_manziel_and_josh_gordon_1.html#incart_social_featureJoey Tribbiani
A melegházasság?sutianap
Ezt inkább nem akarom tudni honnan tudod ilyen pontosan 😀 😀 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
na, a két jómadár egymásra talált. Ráadásul a legjobb helyen, Coloradoban, ahol mondanom sem kell, mi legális @)

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/01/johnny_manziel_and_josh_gordon_1.html#incart_social_featureJoey Tribbiani
A melegházasság?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
na, a két jómadár egymásra talált. Ráadásul a legjobb helyen, Coloradoban, ahol mondanom sem kell, mi legális @)

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/01/johnny_manziel_and_josh_gordon_1.html#incart_social_feature

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Most komolyan ezek a jelöltek OC posztra? Azok alapján amiket leírtál, borítékolok minimum két kezdő QB-t jövőre!Bad31
A Saunders-DeFilippo duót leszámítva valóban gyér a felhozatal. Bár szerintem a lényeg, h. a köv. OC legalább 2-3 évig itt legyen. Ez így nagyon nem jó, h. minden évben sémaváltás és új playbook.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A hivatalos oldal összeszedett néhány érdekességet a lehetséges koordinátorokról.

 www.clevelandbrowns.com/news/article-1/9-coaches-linked-to-the-Browns-offensive-coordinator-opening-/0d4f5a7a-a404-409b-ab8b-254d3f9ea41f

Azóta Gailey, Callahan és Linehan elkeltek, viszont hozzáadhatjuk a listához a TE-edző Brian Angelichiot és a Bills senior offensive asszisztensét, Jim Hostlert.

Utánanéztem hogyan is teljesítettek a fenti úriemberek OC-ként. DeFilippo, Lynn és Angelichio még sosem voltak playcallerek, Weis pedig sztem esélytelen, így kihagytam.

Persze ezek a statok csak iránymutatásnak jók, nem mindegy milyen volt az OL, ki volt a QB, etc...

Matt Cavanaugh – Bears OC 97-98, Ravens OC 99-2004

1997: Points scored: 28. hely a ligában, Total yards: 17., Passing Yds: 15., Net Yards per pass attempt: 5.1, Rushing YDS: 16., Rush Yards/Attempt: 3.6
1998: PS: 25., T. Yds: 21., P. Yds: 23., NY/A: 5.8, R. Yds: 17., Y/A: 3.8
1999: PS: 14., T. Yds: 24., P. Yds: 25., NY/A: 5.0, R. Yds: 16., Y/A: 4.1
2000: PS: 14., T. Yds: 16., P. Yds: 22., NY/A: 5.1, R. Yds: 5., Y/A: 4.3
2001: PS: 18., T. Yds: 14., P. Yds: 16., NY/A: 5.6, R. Yds: 11., Y/A: 3.7
2002: PS: 23., T. Yds: 26., P. Yds: 27., NY/A: 5.5, R. Yds: 16., Y/A: 4.2
2003: PS: 8., T. Yds: 21., P. Yds: 32., NY/A: 4.9, R. Yds: 1., Y/A: 4.8
2004: PS: 20., T. Yds: 31., P. Yds: 31., NY/A: 4.6, R. Yds: 9., Y/A: 4.2

Mit lehet erre mondani, egyszer volt top10-es támadóegysége, egyébként inkább középmezőny és alsóház... ráadásul 10 éve nem hívott játékokat. Nem örülnék neki.

Al Saunders – Chiefs OC 2001-05, Rams OC 2008, Raiders OC 2011

2001: PS: 16., T. Yds: 5., P. Yds: 5., NY/A: 6.5, R. Yds: 6., Y/A: 4.5
2002: PS: 1., T. Yds: 4., P. Yds: 11., NY/A: 7.2, R. Yds: 3., Y/A: 5.1
2003: PS: 1., T. Yds: 2., P. Yds: 2., NY/A: 7.1, R. Yds: 15., Y/A: 4.3
2004: PS: 2., T. Yds: 1., P. Yds: 4., NY/A: 7.4, R. Yds: 5., Y/A: 4.6
2005: PS: 6., T. Yds: 1., P. Yds: 6., NY/A: 7.1, R. Yds: 4., Y/A: 4.6
2008: PS: 30., T. Yds: 27., P. Yds: 26., NY/A: 5.2, R. Yds: 25., Y/A: 4.0
2011: PS: 11., T. Yds: 9., P. Yds: 11., NY/A: 7.2, R. Yds: 7., Y/A: 4.5

Azok a Chiefses számok elég impresszívek. Kár, h. már 68 éves és teljes sémaváltást jelentene az érkezése. Joe Thomas biztos örülne, h. sorozatban 7-edszer kell új playbookot megtanulnia, ráadásul ez 700 oldalas állítólag 😛 Ettől függetlenül ő a legjobb jelölt, DeFilippo pedig jöhetne QB-edzőnek, aztán 2016-ban átvehetné a stafétát.

Marc Trestman – 49ers OC 1995-96, Cardinals OC 1998-2000, Raiders OC 2002-2003, Bears HC 2013-14

1995: PS: 1., T. Yds: 2., P. Yds: 1., NY/A: 6.8, R. Yds: 23., Y/A: 3.6
1996: PS: 3., T. Yds: 6., P. Yds: 7., NY/A: 6.2, R. Yds: 10., Y/A: 4.1
1998: PS: 15., T. Yds: 13., P. Yds: 8., NY/A: 5.8, R. Yds: 21., Y/A: 3.6
1999: PS: 30., T. Yds: 29., P. Yds: 27., NY/A: 4.6, R. Yds: 29., Y/A: 3.0
2000: PS: 29., T. Yds: 24., P. Yds: 17., NY/A: 5.5, R. Yds: 27., Y/A: 3.7
2002: PS: 2., T. Yds: 1., P. Yds: 1., NY/A: 6.8, R. Yds: 18., Y/A: 4.3
2003: PS: 26., T. Yds: 25., P. Yds: 27., NY/A: 4.9, R. Yds: 16., Y/A: 4.6
2013: PS: 2., T. Yds: 8., P. Yds: 5., NY/A: 7.0, R. Yds: 16., Y/A: 4.5
2014: PS: 23., T. Yds: 21., P. yds: 15., NY/A: 5.8, R. yds: 27., Y/A: 4.1

Itt a macikat is hozzávettem, az is teljesen az ő keze munkája. Steve Younggal nem meglepő módon futott a szekér, de ezen kívül erősen átlagos. Az is érdekes, h. kétszer is egyik szezonról a másikra mennyire visszaesett a támadóegysége. Top10-es futójátékot sem sikerült összeraknia. Nem vagyok nagy fanja.

Jim Hostler – 49ers OC 2007

2007: PS: 32., T. Yds: 32., P. Yds: 32., NY/A: 4.1, R. Yds: 27., Y/A: 4.1

Lol 😊 Ezek olyan Shurmuros számok, aki ugye HC lett ilyen teljesítmény után, szóval minden lehet...Joey Tribbiani
Most komolyan ezek a jelöltek OC posztra? Azok alapján amiket leírtál, borítékolok minimum két kezdő QB-t jövőre!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Dzsoni, Koporsó und Fajárda az nagy ütés lenne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
project qb, az kell ide... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ejj, de korai ez még 😊 Joey Tribbiani
Is it NFL Draft season yet?
The answer to that question, no matter the time of year, is always a big yes.


ennél jobbkor nem is jöhetett volna a cikk 😀

 www.clevelandbrowns.com/news/article-5/11-names-Browns-fans-should-have-on-their-radar-at-East-West-Shrine-Game/cc667ba7-3736-4be6-8397-cf1014f81fc5

ebből a 11 névből elsősorban Za'Darius Smith és Tyeler Davison érdekel a legjobban őket követi Finney, Fajardo és Hill.