Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Hoyert nem kergetném el most, hogy JF kezd lecsúszni alkoholistába.Amadeus91
nem kergetjük, de szerintem túl sokat akar.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
DeFilippo bemutatkozó sajtótájékoztatója itt olvasható:  www.dawgsbynature.com/2015/1/23/7877009/press-conference-john-defilippo

Azért az elég beszédes, h. a tulaj, a HC és az új OC sem tudja, h. a 'QB of the future' rosteren van-e v. sem. Egy évvel azután, h. az első körben húztunk egy irányítót aki 7 negyedet játszott. QB-draft lesz itt kéremszépen legkésőbb a 2. körben.

Flipnek - mint a cikkből is kiderül - van ZBS tapasztalata, úgy néz ki marad a rendszer. A playcalling nyelvezete kicsit egyszerűbb lesz, Shannynél ez nagyon bonyolult volt. A futók többet lesznek használva a passzjátékban, több west coast elem. Infók Adkinstól.

LA - theOBR ‏ @ LaneAdkins
Scheme will be modified, Browns seek to improve communication and language simplicity, will see more utilization of RBs in passing game, more vertical looks -- not only out of necessity and broken plays WCO,

LA - theOBR ‏ @ LaneAdkins
No, an issue a season ago, as it was in Washington under Shanahan was players making mistakes due to variances in the language of plays -- has nothing to do with dumbing down anything or Manziel specifically

QB-edző posztra leülünk beszélgetni Steve Walshal, aki a legutóbbi 6 szezonban HS-coach volt 😊 (mint ugye Pettine is korábban).  www.foxsports.com/nfl/story/cleveland-browns-to-interview-steve-walsh-for-quarterbacks-coach-position-012315

Loggains is talált magának új csapatot, a Macikhoz ment.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Hoyert nem kergetném el most, hogy JF kezd lecsúszni alkoholistába.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ezt hol olvastad, h. később nem ment a közös munka és nem volt ott fejben ? Azt valóban mondta Pettine, h. a jövőbeni konfliktusok elkerülése érdekében engedték el.Joey Tribbiani
nfl.com friss cikkek, és igen én is az 1/1-re gondoltam de talán megérné két első köröst meg még minimum másik két picket bedobniCsiriba
egy linket dobhatnál, kerestem, de nem találtam, pedig érdekel.

3 első körös + még valami. Szerintem min. ennyi kéne. Leírni is sok 😊

Btw, DeFilippo a rookie Száncsó QB-edzője volt + akkor Pettine is New Yorkban tanyázott. A mexikói szabadügynök lesz, egy veterán mindenképp kell, ha Hoyer megy, már csak az a kérdés Farmer mit gondol róla.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Érdekességet olvastam, gondoltam megosztom itt is: Haslam már nem JF fáklyavivője, lassan ő is kifarol mögüle ha nem mutat a srác krva gyorsan krva nagy fejlődést mind edzéseken mind a magán életben. Hoyerrel nem számolnak, mehet amerre lát, JF-el nem tudnak, ezért ÉN nem tartom lehetetlennek hogy FA-ról hozzanak valakit vagy felhasználva a két első körös cetlit meg bedobva még valami extrát feltradeljenek valami értelmes helyre egy jónak tartott qb-ért... Érdekes lenne mindenesetre.Csiriba
Ez az értelmes hely 1/1 v. 1/2. Én nem látom miért kezdene el Mariota csúszni. Talán ha lenne egy titkos 3. irányító, de nincs. Ha nem mi, akkor az Eagles/Jets/etc. cserél a Titánokkal. Persze ez nem azt jelenti, h. ne foglalkozzunk a kérdéssel, csak nagyon drága lenne felmenni odáig.

Kyleról azt nyilatkozta a Mester, hogy eleinte még összhangban voltak, de később nem tudtak együtt dolgozni mert Shannyt mindig valahol máshol járt, nem volt ott fejben a pályán, és a menesztésével csak elkerülték a nagyobb problémákat, de hogy konkrétan miért, arról nem akart nyilatkozni...Csiriba
Ezt hol olvastad, h. később nem ment a közös munka és nem volt ott fejben ? Azt valóban mondta Pettine, h. a jövőbeni konfliktusok elkerülése érdekében engedték el.Joey Tribbiani
nfl.com friss cikkek, és igen én is az 1/1-re gondoltam de talán megérné két első köröst meg még minimum másik két picket bedobni
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
azért én most visszaolvastam ebben a topicban is, és ment pl. az örömködés, hogy kis Shanny hogy rá fogja majd szabni a playbookot, erre ő Garoppolo-ban meg Tom Savage-ben gondolkozott (Hoyer mögé jobban is illettek volna, az tény, de röhejes azért)... na mindegy, Shaw-t is bírom, csak lehetne 10 centivel magasabb, ahogy írtam korábban isbaggio
Lehet rászabta volna a playbookot, ha hajlandó lett volna megtanulni 😛 Azért ebben az ESPN-es cikkben elég komoly dolgok vannak.

A Baltimore meccs előtt.

Two team sources said security found a player who they felt clearly had partied hard the night before. One source used the words "drunk off his a--."
A Bengals meccsen.

But more than once, teammates corrected the play-call in the huddle, or headed to the line hoping things would work because the call was wrong. Sometimes, the offense would get lined up wrong because Manziel forgot to read the whole play or got the verbiage wrong (saying "left" instead of "right," for example).
 espn.go.com/nfl/story/_/id/12216266/cleveland-browns-quarterback-johnny-manziel-struggled-commitment-preparation-sources-said

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Érdekességet olvastam, gondoltam megosztom itt is: Haslam már nem JF fáklyavivője, lassan ő is kifarol mögüle ha nem mutat a srác krva gyorsan krva nagy fejlődést mind edzéseken mind a magán életben. Hoyerrel nem számolnak, mehet amerre lát, JF-el nem tudnak, ezért ÉN nem tartom lehetetlennek hogy FA-ról hozzanak valakit vagy felhasználva a két első körös cetlit meg bedobva még valami extrát feltradeljenek valami értelmes helyre egy jónak tartott qb-ért... Érdekes lenne mindenesetre.Csiriba
Ez az értelmes hely 1/1 v. 1/2. Én nem látom miért kezdene el Mariota csúszni. Talán ha lenne egy titkos 3. irányító, de nincs. Ha nem mi, akkor az Eagles/Jets/etc. cserél a Titánokkal. Persze ez nem azt jelenti, h. ne foglalkozzunk a kérdéssel, csak nagyon drága lenne felmenni odáig.

Kyleról azt nyilatkozta a Mester, hogy eleinte még összhangban voltak, de később nem tudtak együtt dolgozni mert Shannyt mindig valahol máshol járt, nem volt ott fejben a pályán, és a menesztésével csak elkerülték a nagyobb problémákat, de hogy konkrétan miért, arról nem akart nyilatkozni...Csiriba
Ezt hol olvastad, h. később nem ment a közös munka és nem volt ott fejben ? Azt valóban mondta Pettine, h. a jövőbeni konfliktusok elkerülése érdekében engedték el.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
mondjuk ilyenkor gondolkodok el, hogy ugyan mi is különböztet meg minket, egyszeri szurkolókat az NFL-ben dolgozó szakemberektől...

"During the draft process, not one person interviewed by the team said he was going to grow up," said one source directly involved in the drafting of Manziel. "You can't blame Johnny. This is who he is. The team knew that."

Farmer did not mention anything from 2014 when asked what made him believe Manziel can succeed. His belief, he said, is based on "everything he did in three years when he was in college."
baggio
Helyesebb lenne úgy feltenni a kérdést, h. mi a különbség egy szurkoló és egy nfl franchise tulajdonosa között... nem hibáztatom Haslamot egyébként, viszont csak remélni tudom, h. tanul ebből, és ezek után a szakemberekre bízza a döntést.Joey Tribbiani
azért én most visszaolvastam ebben a topicban is, és ment pl. az örömködés, hogy kis Shanny hogy rá fogja majd szabni a playbookot, erre ő Garoppolo-ban meg Tom Savage-ben gondolkozott (Hoyer mögé jobban is illettek volna, az tény, de röhejes azért)... na mindegy, Shaw-t is bírom, csak lehetne 10 centivel magasabb, ahogy írtam korábban is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
mondjuk ilyenkor gondolkodok el, hogy ugyan mi is különböztet meg minket, egyszeri szurkolókat az NFL-ben dolgozó szakemberektől...

"During the draft process, not one person interviewed by the team said he was going to grow up," said one source directly involved in the drafting of Manziel. "You can't blame Johnny. This is who he is. The team knew that."

Farmer did not mention anything from 2014 when asked what made him believe Manziel can succeed. His belief, he said, is based on "everything he did in three years when he was in college."
baggio
Helyesebb lenne úgy feltenni a kérdést, h. mi a különbség egy szurkoló és egy nfl franchise tulajdonosa között... nem hibáztatom Haslamot egyébként, viszont csak remélni tudom, h. tanul ebből, és ezek után a szakemberekre bízza a döntést.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
megerősítés hivatalos forrásból xD



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
nem hiába szivárogtatják már az ilyen dolgokat az öltözőből:



 espn.go.com/nfl/story/_/id/12216266/cleveland-browns-quarterback-johnny-manziel-struggled-commitment-preparation-sources-said

Shaw meg tényleg nem ember (már), amennyi sérülése volt egyetemen is, valami kiborg lehet

---

mondjuk ilyenkor gondolkodok el, hogy ugyan mi is különböztet meg minket, egyszeri szurkolókat az NFL-ben dolgozó szakemberektől...

"During the draft process, not one person interviewed by the team said he was going to grow up," said one source directly involved in the drafting of Manziel. "You can't blame Johnny. This is who he is. The team knew that."

Farmer did not mention anything from 2014 when asked what made him believe Manziel can succeed. His belief, he said, is based on "everything he did in three years when he was in college."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Érdekességet olvastam, gondoltam megosztom itt is: Haslam már nem JF fáklyavivője, lassan ő is kifarol mögüle ha nem mutat a srác krva gyorsan krva nagy fejlődést mind edzéseken mind a magán életben. Hoyerrel nem számolnak, mehet amerre lát, JF-el nem tudnak, ezért ÉN nem tartom lehetetlennek hogy FA-ról hozzanak valakit vagy felhasználva a két első körös cetlit meg bedobva még valami extrát feltradeljenek valami értelmes helyre egy jónak tartott qb-ért... Érdekes lenne mindenesetre.

Kyleról azt nyilatkozta a Mester, hogy eleinte még összhangban voltak, de később nem tudtak együtt dolgozni mert Shannyt mindig valahol máshol járt, nem volt ott fejben a pályán, és a menesztésével csak elkerülték a nagyobb problémákat, de hogy konkrétan miért, arról nem akart nyilatkozni...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rövid AFC Észak szezonértékelő a tollamból. 😊

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-afc-eszak-szezonertekelo-2389603

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
mond csak,tényleg kell ez a heti két rats-ezés meg shiittsburghözés?odaát tök normálisan beszélünk rólatok (a pitt topicban szintén) pedig valljuk be,azért lenne min röhögni!
ennyire ne azonosuljál már a kintiekkel,ok?vagy mi a következő?mész sírokat gyalázni?Peter
Rats után sírgyalázás, elvesztettem a fonalat 😀Joey Tribbiani
Azt hittem követed a kinti kollégáid ténykedését hiszen onnan merítesz ihletet.egyikük Art Modell sírján végezte el a dolgát majd olyan okos volt,hogy ezt fel is tette a youtubera.Peter
Szerintem is belefér barátilag (és főleg én szoktam) shit(piss)börgözni, bár ratselni nem annyira, mert mindig elfelejtem 😀

Mert fontos tudni, hogy nem a szurkolóikat utálom és nem is személy szerint egyeseket vagy valakiket a másik topicból, hanem csak a rivalizálás miatt használja az ember ezeket a szófordulatokat. Ha emléxel azért ebben a topicban is elismerjük ha valakik jobbak voltak nálunk és csak a trashtalk megy, szíhóksz módra 😀 😀 😀 (remélem ezért nem fogják a szurkolóik összespammelni a topicot, mert azért akadnak közöttük normálisak is)

Egyébként a rats után sírgyalázás számomra is nagy ugrás volt, és nem tudtam én se arról az ominózus esetről. Számomra elmondott azért valamit az is, hogy Art Model halálának évfordulójára, egyedül Clevelandben nem tartottak egy perces megemlékezést róla...Saját dolog, hogy egyet is értek vele, mert amit tett az számomra is megbocsáthatatlan. És ebben nem a Balti móriak a hibásak.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
mond csak,tényleg kell ez a heti két rats-ezés meg shiittsburghözés?odaát tök normálisan beszélünk rólatok (a pitt topicban szintén) pedig valljuk be,azért lenne min röhögni!
ennyire ne azonosuljál már a kintiekkel,ok?vagy mi a következő?mész sírokat gyalázni?Peter
Rats után sírgyalázás, elvesztettem a fonalat 😀Joey Tribbiani
Azt hittem követed a kinti kollégáid ténykedését hiszen onnan merítesz ihletet.egyikük Art Modell sírján végezte el a dolgát majd olyan okos volt,hogy ezt fel is tette a youtubera.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
"The #Browns are hiring as OC ex-#Raiders QB coach John DeFilippo, source confirms the @alexmarvez report. His work with Derek Carr was noted" - RapoportÁltalános Doktor
Örülök. Elnézve a jelölteket és a nemrég kinevezett embereket inkább egy feltörekvő fiatal, mint egy többször bukott veterán. Aztán max jövőre is váltunk 😊Joey Tribbiani
ugye mégsevót hijábaló felvetés, hogy új OC kell :cool:sutianap
Új OC nem kellett volna, kis Shanny kérte, hogy had távozzon. 😉Soldados
én csak a mentális főkészítésbend veszek részt, hogy mér, meg minek az seckojedno - új OC ezt hámoztam ki a világegyetem szövetéből. A holisztika maga a csoda.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"The #Browns are hiring as OC ex-#Raiders QB coach John DeFilippo, source confirms the @alexmarvez report. His work with Derek Carr was noted" - RapoportÁltalános Doktor
Örülök. Elnézve a jelölteket és a nemrég kinevezett embereket inkább egy feltörekvő fiatal, mint egy többször bukott veterán. Aztán max jövőre is váltunk 😊Joey Tribbiani
ugye mégsevót hijábaló felvetés, hogy új OC kell :cool:sutianap
Új OC nem kellett volna, kis Shanny kérte, hogy had távozzon. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
"The #Browns are hiring as OC ex-#Raiders QB coach John DeFilippo, source confirms the @alexmarvez report. His work with Derek Carr was noted" - RapoportÁltalános Doktor
Örülök. Elnézve a jelölteket és a nemrég kinevezett embereket inkább egy feltörekvő fiatal, mint egy többször bukott veterán. Aztán max jövőre is váltunk 😊Joey Tribbiani
ugye mégsevót hijábaló felvetés, hogy új OC kell :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
"The #Browns are hiring as OC ex-#Raiders QB coach John DeFilippo, source confirms the @alexmarvez report. His work with Derek Carr was noted" - RapoportÁltalános Doktor
Örülök. Elnézve a jelölteket és a nemrég kinevezett embereket inkább egy feltörekvő fiatal, mint egy többször bukott veterán. Aztán max jövőre is váltunk 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"The #Browns are hiring as OC ex-#Raiders QB coach John DeFilippo, source confirms the @alexmarvez report. His work with Derek Carr was noted" - Rapoport

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Koncentráljunk a fontosabb dolgokra: két interjút is lemondtunk (Saunders, Mornhinweg - ez utóbbi alapból fájt volna), Adkins forrásai szerint pedig DeFilippo hamarosan valamilyen szerepet kap a csapatnál. OC v. QB kócs. Akármelyik is, sztem hétvégére összeáll a teljes stáb.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
mond csak,tényleg kell ez a heti két rats-ezés meg shiittsburghözés?odaát tök normálisan beszélünk rólatok (a pitt topicban szintén) pedig valljuk be,azért lenne min röhögni!
ennyire ne azonosuljál már a kintiekkel,ok?vagy mi a következő?mész sírokat gyalázni?Peter
Rats után sírgyalázás, elvesztettem a fonalat 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A ravens lecsapott Trestman-ra, egy nevet tehát kihúzhatunk.Csiriba
nem is baj

Drip, ez a Strong, White, Parker trió mennyivel gyengébb a tavalyi felhozatalnál?Joey Tribbiani
nos JJ faszán válaszolt már erre 😊 semennyivel. tavaly volt 5 db 1. körös wr idén simán meglehet ugyanez. Ehhez a trióhoz odacsapódik még Cooper meg Green-Beckham is és kész is 😊Drip
Trestmant en sem banom, sot orulok is, h. a ratshez kerult. A Northban kell a futojatek, o meg azt nem szereti.

😛Joey Tribbiani
mond csak,tényleg kell ez a heti két rats-ezés meg shiittsburghözés?odaát tök normálisan beszélünk rólatok (a pitt topicban szintén) pedig valljuk be,azért lenne min röhögni!
ennyire ne azonosuljál már a kintiekkel,ok?vagy mi a következő?mész sírokat gyalázni?Peter
Ne legyél már ilyen mimóza lelkű, azért csak nem fogod összekönnyezni a kispárnádat?! Ennyi trash simán belefér, sőt kell is, és ha még Joey utálná is a rivális csapatokat, az is az egyéni szuverén dolga!!!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mond csak,tényleg kell ez a heti két rats-ezés meg shiittsburghözés?odaát tök normálisan beszélünk rólatok (a pitt topicban szintén) pedig valljuk be,azért lenne min röhögni!
ennyire ne azonosuljál már a kintiekkel,ok?vagy mi a következő?mész sírokat gyalázni?Peter
loooool pont Joey az akitől amúgy még egy csapat gyalázását nem hallottam 😀 Nem hinném, hogy ez a Ravens helyet Rats-et mondok annyira gyalázatos lenne, inkább csak egy kis friendly trash talk (legalábbis én mindig annak fogom fel )

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A ravens lecsapott Trestman-ra, egy nevet tehát kihúzhatunk.Csiriba
nem is baj

Drip, ez a Strong, White, Parker trió mennyivel gyengébb a tavalyi felhozatalnál?Joey Tribbiani
nos JJ faszán válaszolt már erre 😊 semennyivel. tavaly volt 5 db 1. körös wr idén simán meglehet ugyanez. Ehhez a trióhoz odacsapódik még Cooper meg Green-Beckham is és kész is 😊Drip
Trestmant en sem banom, sot orulok is, h. a ratshez kerult. A Northban kell a futojatek, o meg azt nem szereti.

😛Joey Tribbiani
mond csak,tényleg kell ez a heti két rats-ezés meg shiittsburghözés?odaát tök normálisan beszélünk rólatok (a pitt topicban szintén) pedig valljuk be,azért lenne min röhögni!
ennyire ne azonosuljál már a kintiekkel,ok?vagy mi a következő?mész sírokat gyalázni?